Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Nie regulaminowa aukcja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie regulaminowa aukcja
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ger
Newbie


Data rejestracji: 21-03-2011
Postów: 7
Kraina: Necropolia IX

Nie regulaminowa aukcja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
prośba o wyjaśnienie czy ta aukcja jest regulaminowa:

Kasacja konta wszystko za 1pr

18 przedmiotów na CM
Ponieważ i tak nikt się tym nie zajął wziąłem w niej udział i pomimo wygranych przedmiotów nie mogę ich uzyskać.

OT czy jeżeli jest sprzedawanych kilka przedmiotów w aukcji, która kończy się o konkretnej godzinie to zasada 5 min obowiązuje każdy wystawiony przedmiot osobno czy razem?

__________________
_________________
R14- Geramarius
09-10-2012 09:40 Ger jest offline Szukaj postów użytkownika: Ger Dodaj Ger do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W ostatnim poście jest decyzja Tmoda

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Miałem wiele zgłoszeń co do tego tematu i biłem się z myślami co zrobić.Na aukcji jest za dużo przedmiotów i myślę że świetną nauczką dla kupujących będzie to że wszystkie oferty są nie ważne. Pisałem wielokrotnie widzicie nieregulaminową aukcję to zgłaszajcie a nie dajecie oferty.


Reszty przebić nie sprawdzam bo za długo by to zajęło.Zasada 5min obowiązuje zawsze i nie trzeba tego powtarzać, kto ma choć odrobinę oleju w głowie przeczyta regulamin i będzie to wiedział. Ponieważ aukcja była nieregulaminowa nakazuję jej powtórzenie, ale z wystawieniem przedmiotów w odpowiednich działach i w odpowiedniej ilości. Jeśli to się nie stanie w ciągu 24h przekaże sprawę w ręce operatora.


Jeżeli ktoś kupił przedmiot po zaniżonej wartości rynkowej musi go zwrócić do właściciela.

Zasada 5 min obowiązuje na każdy przedmiot osobno

__________________

09-10-2012 11:37 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
F-16
Newbie


images/avatars/avatar-24092.jpg

Data rejestracji: 08-10-2012
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez banow?? przeciez wszyscy co kupili po zanizonej to banowac na 30 dni !!!

heh GDZIE ROZUM , GDZIE WASZA LOGIKA SZANOWNI OP

__________________
AiR
13-10-2012 09:58 F-16 jest offline Szukaj postów użytkownika: F-16 Dodaj F-16 do Listy kontaktów
F-16
Newbie


images/avatars/avatar-24092.jpg

Data rejestracji: 08-10-2012
Postów: 4
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Geramarius - TY KONFITURO!!!

A NAPISALES DO ZALOZYCIELA TEMATU ??!!
ZWROCILES MU NA TO UWAGE?? NIE!
OD RAZU TY K NA PSY LECISZ!!!

FRAJER

KILLIM!!!!

__________________
AiR

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez F-16: 13-10-2012 12:22.

13-10-2012 10:03 F-16 jest offline Szukaj postów użytkownika: F-16 Dodaj F-16 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Nie regulaminowa aukcja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH