Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Cr wz 72lvl - w co teraz zainwestować?(dział pomyliłem, coś nie tak kliknąłem :D) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Cr wz 72lvl - w co teraz zainwestować?(dział pomyliłem, coś nie tak kliknąłem :D)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Cr wz 72lvl - w co teraz zainwestować?(dział pomyliłem, coś nie tak kliknąłem :D) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Db hełm adre +5
Db kamizelka ss +5
Db celka +1(wiem, śmieć ;p)
Młodość db +5 i dsk +1 na ringach
Dsk elfie szorty rzezi
leg Dsk zabójcza macka

Um +10 siły na adrenalinie

Evo abso2 i w.ścięgna2

Z evo mam 206 zwinki

Postać głównie pod expy, do świnki sobie radzę w miarę dobrze, może poza golcem, bo tak ze 2k dmg wyciągam tylko, o baziu na razie tylko marzę ;p

dmg mam w st 3x 185-214

Do wydania mam ~57kd

I teraz pytanie, w co zainwestować najlepiej?
Kamyków na wszystko nie starczy, myslałem o tytanowej celce na szyję i zmianie broni na kosę albo chociaż topór 2h, co prawda uniosę mniej wbite niż mackę i kilka pkt zwinki mniej, ale dmg wreszcie rozsądny, a później dozbieranie na tytanowocelkowe ringi do kompletu, ew jakąś lekką ss, albo podbicie jeszcze kilku lvl i dsk pelkę ss, generalnie, chodzi mi o to, co było by dobrze kupić najpierw, bo na wszystko nie starczy, tak by poebić jak najwięcej za jednym zamachem ;p
Choć znając r5, pewnie zanim na aukcji się pokażą te itemki uzbieram drugie tyle kamyków ;d
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 12-10-2012 23:49.

12-10-2012 23:47 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aaa r5, będzie cięzko Wink

Db hełm adre +5 /Korona
Db kamizelka ss +5./ Szybkości.
Dsk elfie szorty rzezi/Lekkie Szorty Tropiciela
leg Dsk zabójcza macka /Wymien na Kose/Korbe

A tytany w dalszych planach...

a zły temat Smile
12-10-2012 23:54 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lekkie tropki na dsk uniosę dopiero na 80+lvl(w tej chwili bodajże mi pokazuje 87) a na db5 mają chyba tyle zwinki co te moje elfy :p
Nie lepiej poczekać dłużej trochę i elfie uniki dsk1 ubrać? ;p
Nie wiem czy dobrze liczę, ale jakoś na 84/85 lvl je ubiorę chyba, licząc łatwość z leveli, a lekkie tropki na dsk na 81 jakoś, nie wiem, z matmy totalny troll ze mnie :p

__________________
[
13-10-2012 01:19 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak jeszcze spytam, czy obniżenie wymagań tatka daje mi jakieś możliwości na tą chwilę?
Czy dopiero później da się odczuć zmiany?

__________________
[
25-10-2012 21:43 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Cr wz 72lvl - w co teraz zainwestować?(dział pomyliłem, coś nie tak kliknąłem :D)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH