Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Odwołanie od bana » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Odwołanie od bana 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
is back
Junior Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 10

Odwołanie od bana Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

link do sprawy która pan c47 zablokowal bo napisałem prawde:

240829 ; 228605


Mam mozliwośc odwołania się u admina (kiedys pisał mi konrad)na ten temat i chce się u niego odwołac.

A co do inteligencji pana c47 i jego czytania ze zrozumieniem troche budzi niepokuj .....

Piszesz takie bzdury ze az szlak trafia czytaj coś ze zrozumieniem jesli niepotrafisz czegoś zrozumieć przeczytaj jescze raz albo poproś o wyjaśnienie.

Od początku pisałem ze stać mie i posiadam pare urzadzeń takie jak pc laptopy i telefony przez ktore się logowałem na bw.... (nie potrafiłes tego zrozumieć marki mam podac, numery ....?)

Napisałeś ze system wykrywa logi czyli jak się logowałem z kazdego urzadzenia np przez wifi i zostały wysłane logi ze korzystałem z tego czyli ktoś się loguje z tych urzadzen z wifi (umnie w domu) czyli zostaje przelogowanie pomiedzy mna a kimś innym. (bo nie jesteś w stanie stwierdzić ile jest przypisanych urzadzen do ip )

hmm... tego tez nie pamiętasz ????



Pokazałes mi logi które ja i brat korzystalismy z tego samego urzadzenia (moze to być tel, laptop, pc, czy ipad) tego nie jests w stanie stwierdzić z jakiego urzadzenia jedynie jestes w stanie stwierdzić ze ja sie logowałem szybciej na tym urzadzeniu...

Tego niepotrafisz zrozumieć ???


Co do Pusha się przyznalem od poczatku ze zwyniku osobistych spraw (przeczytaj bedziesz wiedział !!!!)


Napisaleś ze za Push jest baniak stały wiec zapytałem się jaka roznica jest pomiedzy mna a Biedrona ze on przekazał sobie ponad 1kk w pr a brat poprosił mie zebym sprzddał przedmioty bo chcial resa zrobić max 200k (jak byś niewiedział do 7 dni moge nie zgłaszać a potem niestety mialem wypadek!!!!) i twój baniak.

Tego tez nie pamietasz!!!!


hmmm Wreście napisałes ze obojetnie czy znasz osobe czy to twój przyjaciel czy nie jak jest złamanie regulaminu to jest odpowiednia kara poczym napisalem pierwszy lepszy przypadek twojej niekompetencji, nieznania regulaminu bardz nagninanie go dla twoich przyjaciół bo chyba admin wtracił się i on widzial odrazu baniak stały ale dziwnym trafem Ty tego niewidziałes hmm dlatego ze Lopek chciał kupić ??? (twoj przyjaciel)

Takich wypadkow bylo na r1 kupe dlatego ludzie rezygnuja ponieważ nikt niechce się użerać z Tobą ale niestety ja w pewnym momecie mialem tego dośc i pare skarg napisałem na ten temat... i dlatego dostalem baniaka



Co do mojej winy i baniaka ok:

napisałeś :

ban jest za PUSHING
logowania z jednego IP to tylko dodatkowe złamanie regulaminu


Niema problemu push za 200k (przekazanie przedmiotow bo brat chcial zrobić resa czy skasowac sie ) poczym sprzedawałem sprzet i mialem kłopoty i baniak ok

Push to Push zgadzam się Tutaj masz swoich (przyjaciół i nie tylko )ktorych zbiegiem okolicznośc o nicku C47 ich odblokowal a przewinienia takie same jak Ja:

222993 ; 245205
177963 ; 120266 push na 600k
8605 ; 117686 push na 375k

72450 ; 20532

i rekordowy przekret przyjaciela twego do tego wszystko tak jak umnie to znaczy .... pushing, przekazanie punktów osobie grającej z tego samego IP
ban stały push na ponad 1kk plus granie z tego samego ip !!!!


Umnie push na 200k!!! z przyczyn osobistych i miejwiecj 10 logowań na tym samym ip przez 2 lata !!!!!!



Ty robisz za duzo jaj juz jak niewiesz co piszesz to przed odpisaniem przeczytaj bo to co pokazujesz to bzdura !!!!!! i pomoc przyjacielom a ja nie właze w .... i raczej nie bede twoim przyjacielem !!!! dlatego ban stały !!!!

I niepisz bzdur ze push pr jest lepszy od pusha od przekazania przedmiotów biorac pod uwage ze ja jestem bialasem a on był paniakiem z bronia max 2k hmmm


Wiec sprawe przekazuje dla Konrada zeby zbadał moja sprawe tak samo jak sprawy wyzej gdzie pan c47 te osoby bez zadnego mrógniecia odblokował.


A osoby ktore tak jak ja pisały na niego i jego kolegów blokował banem stałym !!!

Niezalerzy mi natym czy ban zostanie odwołany czy nie, bo niesadze ze bym zaczoł grać znowu bo z c47 nieda się normalnie grac bo regulami jest jeden a pan c47 pokazuje pare ich to zalerznosci kogo Tyczy się sprawa....

ZALERZY MI NATYM ZEBY SPRAWA BYŁA WYJAŚNIONA I REGULAMI BYŁ DLA WSZYSTKICH TAKI SAM !!!!! JAK DLA TYCH LUDZI NP CO PODAŁEM WYZEJ TAK JAK DLAMNIE !!!! (nieprzyjaciół pana c47)


Tak ja powiedzialem sprawe zgłaszam do wyjasnienia do admina (konrad)

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez is back: 14-10-2012 12:24.

14-10-2012 11:59 is back jest offline Szukaj postów użytkownika: is back Dodaj is back do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Odwołanie od bana

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH