Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Przychodzę po roku a tu hasło nie działa. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Przychodzę po roku a tu hasło nie działa.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
PrzeNup
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 37
Kraina: Necropolia; Necro Hardcore

Przychodzę po roku a tu hasło nie działa. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc już przedstawiam problem.
Ponad rok temu kupiłem konto za pr (na r8 jest to dozwolone, także proszę o wyrozumiałość) trochę grałem, kupiłem tam itemki i z powodu braku funduszy a przede wszystkim czasu musiałem przerwać grę. Hasła nikomu nie podawałem, nie było mi to potrzebne. Jakiś czas temu wróciłem do gry, na główne konto zalogowałem się bez problemu, lecz na zakupione multi nie działało hasło, w sumię pomyślałem że po prostu zapomniałęm hasła, ale za jakiś czas zobaczyłem swoje multi, jest to teraz multi innego użytkownika, jak się dowiedziałem były właściciel konta wymienił się z tą osobą na konta, były właściciel dostał konto Moniqe. Nowy właściciel konta nie jest tutaj raczej niczego winien także proszę nie banować, chyba że ja czegoś nie wiem.
"Moje" multi miało nick Racu. W sumię aż tak bardzo nie boli mnie samo konto, tylko przedmioty którę tam zostawiłem przed przerwaniem gry. Dziękuję za przeanalizowanie problemu.

__________________
Cormorant - r17

24-10-2012 17:30 PrzeNup jest offline Szukaj postów użytkownika: PrzeNup Dodaj PrzeNup do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nikomu go podwojnie nie sprzedawalem. Itemy ktore tam byly na pewno nie byly w moim posiadaniu wiec jestem czysty

PS> Szczerze nawet tego nie pamietam , wiec prosze o wyrozumialosc jesli ja zrobilem cos nie tak.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez TyfuS_R8: 24-10-2012 21:36.

24-10-2012 20:27 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

72112
Login racuu
Postać Racuu

ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-10-2012 20:55 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PrzeNup
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 37
Kraina: Necropolia; Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PrzeNup
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok, lecz cóż mi z tego bana? pr mi to chyba nie zwróci, już o koncie nie wspominam.

__________________
Cormorant - r17

24-10-2012 21:02 PrzeNup jest offline Szukaj postów użytkownika: PrzeNup Dodaj PrzeNup do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zabezpieczyłeś należycie swojego konta

ponieważ minęło bardzo dużo czasu i należy już od dawna do innej osoby to nie można jej za to karać
ukarana została jedynie osoba, która odzyskała hasło na nie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
24-10-2012 22:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
PrzeNup
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 37
Kraina: Necropolia; Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PrzeNup
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dążyłem do karania nowego właściciela konta, byłoby to trochę niesprawiedliwe. Tak jak pisałem nie miałem odpowiednich funduszy na prowadzenie konta, tym bardziej na zmianę e-maila. Szkoda że nie da się chociaż odzyskać konta z wymiany z nowym właścicielem i odzyskać przedmiotów. No ale trudno, rozumiem, moja wina gdyż nie zmieniłem e-mail. Dziękuję za poświęcony czas. ; )

__________________
Cormorant - r17

25-10-2012 15:36 PrzeNup jest offline Szukaj postów użytkownika: PrzeNup Dodaj PrzeNup do Listy kontaktów
PrzeNup
Member


Data rejestracji: 25-03-2011
Postów: 37
Kraina: Necropolia; Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez PrzeNup
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pan od konta Racu powrócił na pozostałe konta, również na konto Moniqe, którę jak się dowiedziałem było kontem z wymiany konta Racu (konta które należało do mnie i użytkownik na nie wrócił). Prosiłbym o zbadanie sprawy jeśli to oczywiście możliwe ; ).

__________________
Cormorant - r17

20-12-2012 16:05 PrzeNup jest offline Szukaj postów użytkownika: PrzeNup Dodaj PrzeNup do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO Przychodzę po roku a tu hasło nie działa.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH