Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Aukcje na necro handlowym? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aukcje na necro handlowym? 32 Ankieta - średnia ocena: 7,4732 Ankieta - średnia ocena: 7,47
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Thumb Up! Aukcje na necro handlowym? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio podczas rozmow z ludzmi z BW zauwazyłem pewna tendencje do pewnej niecheci sprzedazy drobnych itemow na forum ze wzgledu na złozonosc regulaminu łatwo dostac warna , pozatym pomimo sprzedazy na forum nie wiadomo czy sprzedaz nie zakonczy sie baniakiem bo cena nie osiągneła oczekiwanej przez operatora wartosci .

Pomyslałem ze wprowadzenie DODATKOWEJ opcji sprzedazy / kupna przedmiotów na necro handlowym przez aukcje moze przynieść tylko korzyści - zalety chyba wszyscy znaja - prostota obsługi , łatwe wyszukiwanie ( czego o forum nie mozna powiedzieć ) , przejrzyste menu , brak podbijania cen a przynajmniej bardzo ograniczone i chyba przedewszystkim łatwa sprzedaż .

Do tego konieczne pozostawienie opcji handlu tradycyjnego - czyli forum - tam beda ciagle mozliwe raty , negocjacje ceny i co najwazniejsze wymiana przedmiotu za przedmiot z lub bez dodatku pr , oraz pozyczki i wszystkie sprawy zwiazane z urokami tradycyjnego handlu .

Pytanie tylko co reszta ludzi sądzi o takim rozwiazaniu i czy administracja ma techniczna mozliwość i checi wprowadzenia ?

Edit : Poprawka

Edit 2 : Duszek przeczytales całosc ? Przeciez sprzedaz na forum pozostanie ...

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lopezzo: 01-11-2012 09:58.

01-11-2012 08:50 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Outmare
Double Ace


images/avatars/avatar-22653.gif

Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 121
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi się pomysł bardzo podoba .. grubego póki co nic nie leci ale teraz na r1
łatwiej o baniaka za itemy o małej wartości niż kiedykolwiek więc cała masa
itemków o niskiej wartości leży w zbrojowni bo ani chęci wystawiania tego
ani ryzyko bana za drobne mi się nie podoba .. z pewnością wystawiałbym
itemy na tego typu aukcje .. R1 jest jedyne w swoim rodzaju i mogło by dostać
w końcu coś sensownego .. bo te ostatnie ulepszania dla necro nic prawie nie znaczą ..
może to by przyciągało chętnych ? łatwa sprzedaż złomu czy zakup też była by fajna Wink
01-11-2012 08:59 Outmare jest offline Szukaj postów użytkownika: Outmare Dodaj Outmare do Listy kontaktów
rudy1023333
Viking


images/avatars/avatar-14917.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 510
Klan: BBP
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Stróże

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Juz gdzies widziałem podobny temat i administracja wypowiedziała sie negatywnie na ten temat miedzy innymi, dlatego iż trzeba by było zmienniać silnik/mechanike gry aczkolwiek przy drobnych itemach których jest sporo byłaby ta opcja przydatna.

__________________
Nick way83

Czas trwania moich aukcji trwa 24h od padnięcia cm

01-11-2012 09:08 rudy1023333 jest offline Szukaj postów użytkownika: rudy1023333 Dodaj rudy1023333 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN rudy1023333
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie lubię aukcji - zrezygnowałam z gry na niektórych serwerach tylko ze względu na system aukcyjny.

Ogranicza sprzedaż - szczególnie jej szybkość i ilość, a i podbijanie ceny przez osoby z danego klanu to prawie norma.

Ja bym po prostu poprawiła regulamin - a raczej niech się admini od niego odczepią a wszystko będzie oki.

Wcześniej wszyscy byli zadowoleni - no może z wyjątkiem kilku malkontentów [ oni zawsze się trafią ], aż się admini za bardzo zaangażowali - teraz mi to przypomina absurd unijnych przepisów niż coś co ma regulować handel w grze.

Przedobrzyli i stąd zamiast coś sprzedać, czasem lepiej zostawić w zk. Skórka nie warta wyprawki jak powiadali dziadkowie ...

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
01-11-2012 09:36 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Brouli
Double Ace


images/avatars/avatar-1815.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram, w końcu małe przedmioty byłyby wystawiane w większej ilości i maluchy nie mieliby problemu z zakupem, jak i doświadczeni gracze z tymi którzy nie znają regulaminu itp itd
01-11-2012 10:57 Brouli jest offline Szukaj postów użytkownika: Brouli Dodaj Brouli do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już było kilka razy proponowane przeze mnie.
Za każdym razem odpisywano, że za duże obciążenie.

Albo zwykły handel albo aukcje

Handel + Aukcje R3 i R1

aukcje na necro

A tu znalazłem temat o powstaniu giełdy (aukcje) Big Grin
Już nie pamiętałem, że to ja je zaproponowałem
Giełda

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
01-11-2012 11:06 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Duszeek napisał(a)
Nie lubię aukcji - zrezygnowałam z gry na niektórych serwerach tylko ze względu na system aukcyjny.

Ogranicza sprzedaż - szczególnie jej szybkość i ilość, a i podbijanie ceny przez osoby z danego klanu to prawie norma.

Ja bym po prostu poprawiła regulamin - a raczej niech się admini od niego odczepią a wszystko będzie oki.

Wcześniej wszyscy byli zadowoleni - no może z wyjątkiem kilku malkontentów [ oni zawsze się trafią ], aż się admini za bardzo zaangażowali - teraz mi to przypomina absurd unijnych przepisów niż coś co ma regulować handel w grze.

Przedobrzyli i stąd zamiast coś sprzedać, czasem lepiej zostawić w zk. Skórka nie warta wyprawki jak powiadali dziadkowie ...


To nie tylko o to chodzi - czasami łapiesz jakię przedmiot który jest warty 50-100pr - na high lvl już ci nie chce się wystawiać tego na forum - bo to trzeba pisać i pinować i w ogóle. Na aukcji wrzucasz i sobie wisi - sprzeda się to dobrze, nie to wraca do zbrojowni i wystawiasz znowu w wolnej chwili.
01-11-2012 11:07
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysł, tych drobnych to nawet się nie chce wystawiać..... za dużo zabawy, szkoda czasu, a na aukcje - klik i juz jest.

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

01-11-2012 11:10 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
mariop
Junior Member


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 13
Kraina: Necropolia
Skąd: r1, r10, r2 uk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł.



Mari32o
01-11-2012 11:28 mariop jest offline Szukaj postów użytkownika: mariop Dodaj mariop do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł,sam 2-3 dni temu o tym myślałem ze względu na r1 gdzie zacząłem grać konkursowo.

Jestem na tak

__________________
Tonąca_rybka
01-11-2012 11:35 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
~Franek
Member


Data rejestracji: 25-02-2012
Postów: 28
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł Wink
Forum zostałoby odciążone,pushy mniej by było ;]

__________________
Kupię :
-Legendarne Doskonałe Runiczne Maska/Obręcz
-Legendarne Doskonałe/Dobre Ringi Arkanowe/Szczęścia 11/14Lucka
-Legendarny Dobry Amulet Szczęścia
01-11-2012 11:46 ~Franek jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Franek Dodaj ~Franek do Listy kontaktów
Nimothan
Triple Ace


images/avatars/avatar-23910.gif

Data rejestracji: 24-08-2009
Postów: 202

RE: Aukcje na necro handlowym? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)
Pomyslałem ze wprowadzenie DODATKOWEJ opcji sprzedazy / kupna przedmiotów na necro handlowym przez aukcje moze przynieść tylko korzyści - zalety chyba wszyscy znaja - prostota obsługi , łatwe wyszukiwanie ( czego o forum nie mozna powiedzieć ) , przejrzyste menu , brak podbijania cen a przynajmniej bardzo ograniczone i chyba przedewszystkim łatwa sprzedaż .


Lol a jak wam o tym pisałem w różnych tematach to nasyłaliście sługusa ptysia i vilka żeby mi ostrzeżenia wlepiali(ci oczywiście jak potulne psiny latali z jęzorem na brodzie i to robili...)a teraz nagle poszliście po rozum do głowy i piszecie o tym o czym ja już od dawna pisałem Big Grin naprawdę imponujecie mi swoją hipokryzją Red Face

__________________
Nick: Nimothan
01-11-2012 12:18 Nimothan jest offline Szukaj postów użytkownika: Nimothan Dodaj Nimothan do Listy kontaktów
Magician
Double Ace


images/avatars/avatar-23890.jpg

Data rejestracji: 08-08-2012
Postów: 117
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: się biorą małe gołębie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Midas-grala napisał(a)
Już było kilka razy proponowane przeze mnie.
Za każdym razem odpisywano, że za duże obciążenie.

Albo zwykły handel albo aukcje

Handel + Aukcje R3 i R1

aukcje na necro

A tu znalazłem temat o powstaniu giełdy (aukcje) Big Grin
Już nie pamiętałem, że to ja je zaproponowałem
Giełda



Na szczęście znamy przypadki gdy administracja (nawet po latach Tongue ) zmieniła swoje zdanie, więc kto wie... Ja bym był zdecydowanie za takim pomysłem, bo chociaż ma on wiele wad naturalnych (konieczność przeglądania I aukcji I forum), to ułatwi wszystkim jednak życie Roll Eyes .


Można zrobić ankietę dla każdego z serwerów, kto będzie chciał ten dostanie aukcje, kto nie to nie, proste.

__________________
R7 - Special DrOps(Kocham Wildi)
R11 - Gouka(Minik na pustaka)


cytat:
Sephiroth napisał(a)
Magician wytłumaczył Ci to tak łopatologicznie, na ile chyba tylko można... Lepiej mało kto by to ujął.

01-11-2012 13:32 Magician jest offline Szukaj postów użytkownika: Magician Dodaj Magician do Listy kontaktów
bloodm
Full Member


images/avatars/avatar-9691.gif

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 53
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łomża

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram pomysl, rozpoczecie gry na r1 wiaze sie z problemem znalezienia odpowiedniego sprzetu. Nie dlatego, ze go nie ma, tylko z dletego, iz lezy i 'kurzy' sie w zbrojowni. zreszta wystarczy przejzec forum i podjac probe znalezienia czegos 'na poczatek'...

__________________
r2, r3 - bloodm

r3: kupie: Dobre Spaczone Lewitacji na paluch (unisex)
01-11-2012 16:32 bloodm jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodm Dodaj bloodm do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

RE: Aukcje na necro handlowym? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nimothan napisał(a)
cytat:
Lopezzo napisał(a)
Pomyslałem ze wprowadzenie DODATKOWEJ opcji sprzedazy / kupna przedmiotów na necro handlowym przez aukcje moze przynieść tylko korzyści - zalety chyba wszyscy znaja - prostota obsługi , łatwe wyszukiwanie ( czego o forum nie mozna powiedzieć ) , przejrzyste menu , brak podbijania cen a przynajmniej bardzo ograniczone i chyba przedewszystkim łatwa sprzedaż .


Lol a jak wam o tym pisałem w różnych tematach to nasyłaliście [ciach]ptysia i vilka żeby mi ostrzeżenia wlepiali(ci oczywiście jak [ciach]latali z jęzorem na brodzie i to robili...)a teraz nagle poszliście po rozum do głowy i piszecie o tym o czym ja już od dawna pisałem Big Grin naprawdę imponujecie mi swoją hipokryzją Red Face




+1 za offence , w Twoim przypadku Ostatnia Szansa za wcześniejsze ostrzeżenie za to samo.

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

01-11-2012 19:52 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł ciekawy z jednego powodu... Nikomu nie opłaca się zakładać tematu w dziale sprzedaży tylko po to by sprzedać np: jeden db mściwy pierścień. Miło by było powiesić go w aukcji i nie martwić się o to czy regulamin nie został naruszony przez za częste upy lub niezamknięcie tematu...

Warto byłoby to przemyśleć! Wink

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
01-11-2012 20:05 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za tym

aukcja by byla duzym ulatwieniem

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

01-11-2012 20:11 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak chyba w jakims innym temacie dotyczacym tego samego (chyba) tak i teraz popieram...

Na rynku ciezko o itemy dla maluchow, a taka aukcja napewno by im pomogla w rozwoju Wink
Tak, wiem, ze sa serwery aukcyjne od aukcji...ale to nie o to tu chodzi.
Nikt nie chce blokowac wolnego handlu, tu chodzi glownie o pomoc newbie.

__________________
r3/r4 TRaiNe
02-11-2012 00:05 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
gepard 130
Forum Ace


Data rejestracji: 31-03-2011
Postów: 91

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za TO CHYBA JEDYNY sposób żeby maluchy mogły sensownie wystartować na starych serwerach. Administracja pewnie napisze że maluchy mają do startu złom maksujący staty.Jednak wysoki % na zaliczenie wyprawy nie gwarantuje niestety że znajdziemy brakujacą np. część setu.A topka szybko i sprawnie i wygodnie przeczyści sobie zk.

__________________





Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gepard 130: 02-11-2012 12:18.

02-11-2012 12:16 gepard 130 jest offline Szukaj postów użytkownika: gepard 130 Dodaj gepard 130 do Listy kontaktów
SakarR
Full Member


images/avatars/avatar-24364.jpg

Data rejestracji: 03-10-2011
Postów: 67
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Vault 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do sprzedaży drobnicy maluchom byłoby bardzo przydatne.

__________________


Tu się targujemy

A tu składamy ofki


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SakarR: 02-11-2012 13:57.

02-11-2012 13:57 SakarR jest offline Szukaj postów użytkownika: SakarR Dodaj SakarR do Listy kontaktów
stalka
Viking


Data rejestracji: 15-07-2012
Postów: 669

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Analfabeta napisał(a)
Nikt nie chce blokowac wolnego handlu, tu chodzi glownie o pomoc newbie.


Nie zapomnieliście o jednym drobiazgu? Wink

Drobnica będzie na aukcjach ok.
Drobnica będzie na forum handlu też?

Czyli podwojenie roboty C i TModom?

Rozumiem gdyby pomysł zakładał usunięcie z forum handlu wszystkiego poniżej dajmy na to np 10.000pr. To miałoby sens wtedy. Wink
Ale i to i to i pełna samowolka gdzie ja chcę wrzucić tę moją drobnicę?
A nawet mogę równocześnie wystawić byle śmieć za 50pr i na Aukcji i na forum handlu? No bo nie blokujemy handlu... Wink

I niech się Tmody martwią... niech pracują dwa razy więcej... Wink

Chyba chcecie za dobrze mieć. Wink
Jak Aukcja ma być od drobnicy na Necro handlowym to zróbcie to tak by nie podwajać roboty biednemu C i Caenowi. Wink

Wink

__________________
Tutorial: Doświadczenie

Czyściciel tworzył nową jakość, już nie tworzy...
02-11-2012 14:23 stalka jest offline Szukaj postów użytkownika: stalka Dodaj stalka do Listy kontaktów
baja
Member


Data rejestracji: 29-11-2007
Postów: 33
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

RE: Aukcje na necro handlowym? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł jak dla mnie bomba tylko jak poprzednik napisał przedmioty nie mogą się dublować na aukcji i forum więc jakieś ograniczenie musi być.

Może niech się Administracja wypowie czy jest taka opcja żeby w ogóle takie coś powstało.

Pozdrawiam.

__________________
r1 Baja
02-11-2012 21:40 baja jest offline Szukaj postów użytkownika: baja Dodaj baja do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
stalka napisał(a)
cytat:
Analfabeta napisał(a)
Nikt nie chce blokowac wolnego handlu, tu chodzi glownie o pomoc newbie.


Nie zapomnieliście o jednym drobiazgu? Wink

Drobnica będzie na aukcjach ok.
Drobnica będzie na forum handlu też?

Czyli podwojenie roboty C i TModom?

Rozumiem gdyby pomysł zakładał usunięcie z forum handlu wszystkiego poniżej dajmy na to np 10.000pr. To miałoby sens wtedy. Wink
Ale i to i to i pełna samowolka gdzie ja chcę wrzucić tę moją drobnicę?
A nawet mogę równocześnie wystawić byle śmieć za 50pr i na Aukcji i na forum handlu? No bo nie blokujemy handlu... Wink

I niech się Tmody martwią... niech pracują dwa razy więcej... Wink

Chyba chcecie za dobrze mieć. Wink
Jak Aukcja ma być od drobnicy na Necro handlowym to zróbcie to tak by nie podwajać roboty biednemu C i Caenowi. Wink

Wink



Nie wiem czy jest sens z Toba polemizowac...no ale sprobuje.

Ok - wystawiam Dobry Msciwy Pierscien na aukcje powiedzmy z cena minimalna 50 PR, a takze na forum - CM = 50 pr, KT = 200.

I mamy taka sytuacje - CM zostalo dane na forum, a takze na aukcji ktos go zalicytowal.

I co wtedy? Reke w nocniku mamy - sprzeda sie na aukcji, to kupujacemu nie zlozymy go w handlu - 48h bana, za nie wywiazanie sie z licytacji. Sadze, ze ludzie nie sa tak bezmyslni, wiec do takich sytuacji dochodzilo by sporadycznie.

Podwajanie roboty C47/Caenowi/itd ?

Do sprawdzania licytacji mozna obsadzic gracza obeznanego w ceny na rX, dac mu w nagrode premke, jesli bedzie gral i akceptowal aukcje tylko powiedzmy dla jednej strony - skarga na forum - usuniecie go z tego stanowiska.

Proste?

__________________
r3/r4 TRaiNe
03-11-2012 23:29 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lopezzo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Analfabeta napisał(a)
cytat:
stalka napisał(a)
cytat:
Analfabeta napisał(a)
Nikt nie chce blokowac wolnego handlu, tu chodzi glownie o pomoc newbie.


Nie zapomnieliście o jednym drobiazgu? Wink

Drobnica będzie na aukcjach ok.
Drobnica będzie na forum handlu też?

Czyli podwojenie roboty C i TModom?

Rozumiem gdyby pomysł zakładał usunięcie z forum handlu wszystkiego poniżej dajmy na to np 10.000pr. To miałoby sens wtedy. Wink
Ale i to i to i pełna samowolka gdzie ja chcę wrzucić tę moją drobnicę?
A nawet mogę równocześnie wystawić byle śmieć za 50pr i na Aukcji i na forum handlu? No bo nie blokujemy handlu... Wink

I niech się Tmody martwią... niech pracują dwa razy więcej... Wink

Chyba chcecie za dobrze mieć. Wink
Jak Aukcja ma być od drobnicy na Necro handlowym to zróbcie to tak by nie podwajać roboty biednemu C i Caenowi. Wink

Wink



Nie wiem czy jest sens z Toba polemizowac...no ale sprobuje.

Ok - wystawiam Dobry Msciwy Pierscien na aukcje powiedzmy z cena minimalna 50 PR, a takze na forum - CM = 50 pr, KT = 200.

I mamy taka sytuacje - CM zostalo dane na forum, a takze na aukcji ktos go zalicytowal.

I co wtedy? Reke w nocniku mamy - sprzeda sie na aukcji, to kupujacemu nie zlozymy go w handlu - 48h bana, za nie wywiazanie sie z licytacji. Sadze, ze ludzie nie sa tak bezmyslni, wiec do takich sytuacji dochodzilo by sporadycznie.

Podwajanie roboty C47/Caenowi/itd ?

Do sprawdzania licytacji mozna obsadzic gracza obeznanego w ceny na rX, dac mu w nagrode premke, jesli bedzie gral i akceptowal aukcje tylko powiedzmy dla jednej strony - skarga na forum - usuniecie go z tego stanowiska.

Proste?


Przeciez jak wystawiasz na forum to nie dajesz na aukcje i odwrotnie , teraz tez mozesz wystawic ten sam przedmiot np w sprzedam zbroje i w wyprzedazy i co zrobisz jak ktos tu i tu zalicytuje ?

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
04-11-2012 08:43 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem wystarczyloby w regulaminie wielkimi literami koloru czerwonego napisać wartość procentową pushu

czyli np. powyżej / poniżej 15% wartości ostatniej sprzedazy jest push i z dyńki

a tak to Op decyduje o przedmiocie, o ktorym nie ma zielonego pojęcia, tudzież przykład z ostatniego baniaka w pręgierzu - ban za 7k Big Grin co to ma znaczyc?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

04-11-2012 09:42 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo nie byłoby z tym problemu.

Każdy by mógł wybrać handel czy aukcja.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-11-2012 13:22 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
~Franek
Member


Data rejestracji: 25-02-2012
Postów: 28
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Zasadniczo nie byłoby z tym problemu.

Każdy by mógł wybrać handel czy aukcja.



To czekamy na taką zmianę w przyszłości(niedalekiej ;p )

Oczywiście najpierw ankieta i wygrałaby opcja z większą ilością głosów Smile

__________________
Kupię :
-Legendarne Doskonałe Runiczne Maska/Obręcz
-Legendarne Doskonałe/Dobre Ringi Arkanowe/Szczęścia 11/14Lucka
-Legendarny Dobry Amulet Szczęścia
06-11-2012 13:51 ~Franek jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Franek Dodaj ~Franek do Listy kontaktów
Brouli
Double Ace


images/avatars/avatar-1815.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu nawet nie ma co ankiety wprowadzać, pewnie dużo osób się znajdzie które skorzystają na tym wyprzedając drobny sprzęt
06-11-2012 15:06 Brouli jest offline Szukaj postów użytkownika: Brouli Dodaj Brouli do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Aukcje na necro handlowym?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH