Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Broń dystansowa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Broń dystansowa 12 Ankieta - średnia ocena: 4,67
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kotori
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 85
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria V

Broń dystansowa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak się zastanawiam... W każdym przypadku broń legendarna jest lepsza od zwykłej. Wszystkie bronie zyskują gdy są w legendzie. Żadna nie ma dostatecznej kary, aby zmiana na legendę była nieopłacalna...

W przypadku broni dystansowej nie jest już to takie oczywiste. Ostatnio trochę przekombinowaliście z krytem przy reakcji i legendzie i w zasadzie nie wiadomo już, co się bardziej opłaca. Powstała dość dziwna sytuacja, bo chyba tylko w tym przypadku kara do trafienia krytycznego powstała tak duża, że kompletnie nieopłacalna przy 15% większych obrażeń broni. Zasięgu nie oszukujmy się, przy evo nie trzeba aż tyle.

Oczywiście w przypadku ciężkiej broni dystansowej to pewnie bez różnicy, bo tam krytyk był duży, ale większość pewnie, jak ja posiadająca broń lekką i reakcję, jest odrobinę co najmniej zdziwiona.

Jak dla mnie sytuacja dość niesprawiedliwa, bo biorąc pod uwagę po ile łaziła broń lekka zwykła, a jakie kosmiczne ceny osiągała broń legendarna (która oczywiście staniała nagle) nie wiadomo, jak do tego podejść. Ludzie są sporo stratni, a mniejsi ze zwykłymi nożami do rzucania, czy shurami waląc krytem raz za razem, osiągają lepsze wyniki, niż Ci co się ciut napracowali i wykosztowali... Czy na pewno tak miało być? No może nieco lepiej się sprawdza w przypadku innych sufiksów, ale za dużego wyboru tu nie ma, bo sensowne są tylko 2 w tym jedna to właśnie reakcja.

Ja walczę Leg shurikenem reakcji. Jestem łowcą. Dłuuuuugo kombinowałam jak choć trochę podnieść trafienie krytyczne. Kiedy wbiłam broń na dsk+3, cieszyłam się, jak dziecko, że mi już nie odejmuje nic, choć o zadowalającym krycie nie można było wciąż mówić. A tu nagle bach, znowu pod górkę.

I żeby była jasność - dam sobie radę, ale proszę o przemyślenie tej zmiany, bo legendarna broń z założenia powinna być tą lepszą, a przy porównaniu do bonusów, jakie dostają w legendzie wszystkie inne bronie, dystans i tak wypada blado.

Nie chcę też kolejnej niespodzianki. Osobiście wolę coś zmienić niż płakać, że ktoś ma lepiej i prosić o obniżenie mu stat, nawet, jak ktoś mnie walnie kosą za prawie 2 000 pkt życia. SPOKO.
Jednak gdy już znajdę sposób, aby jakoś z tym sobie poradzić i ktoś się zdziwi, chcę mieć pewność, że administracja nie posłucha kolejnego użyszkodnika, co przybiegnie tu popłakać, że mój shur jest za mocny.
03-11-2012 04:34 Kotori jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotori Dodaj Kotori do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sm gdzieś napisał, że nie chce byście grali shurikenem reakcji od początku do końca gry. chcesz poszukaj, bo to nie pierwszy temat o tym.

ja proponowałem by zostawić wszystko jak było do tej pory(tabela połączeń, suff reakcji i kryt w leg), a boostować szybkostrzelność i wilka. jeśli koniecznym było wzmacnianie podstaw, to imo można było zrobić to w sposób taki by nie przestawiać tabeli połączeń.
03-11-2012 05:03
SteelMike1
Emperor


Data rejestracji: 17-02-2009
Postów: 1.088
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaka duża różnica? Krytyk obcięty, to fakt, ale nie aż tak strasznie, bo o 5% max na legendzie.

Zmniejszono karę dla legendarnych przedmiotów dystansowych z -45% szansy na trafienie krytyczne na -30% szansy.

Sufiks Reakcji: Zmniejszono bonus szansy na zadanie obrażeń krytycznych o 20% dla wysokich poziomów sufixu.

Dostałeś +15% krytyka z legendy i najwyżej -20% za reakcję, czyli -5%, fakt zawsze to minus, ale kiedyś nie było umagicznień, evo i ludzie sobie radzili. Trzeba teraz trochę bardziej pokombinować Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Trochę myślenia nie zaszkodzi.

Po co dodawać wszędzie zapytanie: czy jesteś pewien?

Co to, windows ma być?


Nick w grze: Mike
03-11-2012 11:50 SteelMike1 jest offline Szukaj postów użytkownika: SteelMike1 Dodaj SteelMike1 do Listy kontaktów
Kotori
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 85
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kotori
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja chętnie zmienię na coś innego niż reakcję, nie ma problemu, ale jedyną alternatywą jest sufiks Wilka w zasadzie, który w ogóle nie dodaje kryta więc tam minus jest jeszcze bardziej widoczny.... W zasadzie to wszystkie inne sufiksy zbladły przez to, bo nie dodając krytyka w legendzie są nieprzydatne. Musieliby albo im dodać kryta, albo całkiem usunąć tą karę z legendy, aby ludzi zachęcić. Nie do końca więc rozumiem, jak to miało kogokolwiek zmusić do zmiany ^^'.

Jednak temat nie do końca jest o tym. Nie uważacie, że skoro reakcja dalej się opłaca najbardziej w legendzie, to legenda w ogóle przestała się opłacać?

Pytałam o to czy komukolwiek opłaca się mieć 15% większych obrażeń z tak niską szansą trafienia krytycznego? Ja tylko uważam, że stała się rzecz niezdrowa, gdzie zwykła broń staje się lepsza od legendarnej i to chciałam aby wszyscy przemyśleli. Bo tak być chyba nie powinno?

I zaznaczam po raz kolejny, że się nie żalę, bo ja sobie poradzę. Jak tak musi być - ok, ale chcę usłyszeć, że nikt już przy tym grzebać nie będzie ani nic przykręcał, chyba że broń zwykłą, nawet jak znajdą się kolejne żalżuchy.
03-11-2012 12:19 Kotori jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotori Dodaj Kotori do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym chętnie złożył wilka.... tylko ile mam czekać na składnik. Wystarczy zobaczyć jak często idzie.... Wink Gadki w stylu inne sufiksy ok ale w czasach gdy każdy kisi składniki a drop jest nędza to złożenie czegoś graniczy z cudem
03-11-2012 12:40 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jack The Ripper napisał(a)
sm gdzieś napisał, że nie chce byście grali shurikenem reakcji od początku do końca gry.

SM ma w zwyczaju napisac cos zanim sie nad tym zastanowi.
Jak maly czy sredni bialas zlozy/dropnie demona krwiopicjy/zemsty to kombinuje 2x tytana koncentracji zeby juz moc to nosic i powoli do tego dorastac (zmieniajac pozniej tylko bizu dla lepszych osiagow), a nie sklada kolejno szeroka, napromieniowana, zabojcza na kazdy z etapow gry czekajac az demona bedzie mogl zalozyc bez niczego.

Jak pojawi sie cos lepszego od shurikena reakcji to spowoduje to tylko tyle, ze caly dystans przesiadzie się wlasnie na ta bron (2-3 miesiace) i dalej bedzie to jedyna i sluszna bron. Dalej zero perspektyw rozwoju po zlozeniu juz broni.

cytat:
SteelMike1 napisał(a)
Dostałeś +15% krytyka z legendy i najwyżej -20% za reakcję, czyli -5%, fakt zawsze to minus, ale kiedyś nie było umagicznień, evo i ludzie sobie radzili. Trzeba teraz trochę bardziej pokombinować Smile

Niby zima odpuscila, snieg stopnial ale widze, ze symbole zimy zostaly.
1. Wd i Ls grajacy bez leg traca nie 5 a 20% krytyka.
2. Wd i Ls nawet u evo i najdrozszym jednorazem maja na leg ponizej 60% na kryta.
3. Kiedys jak nie bylo evo to bazyl bil za 400 a swinki sie solowalo. Zauwazyles roznice?

ZAMIAST ROBIC KOLEJNE SPAMOWISKO JAK KOMUS ZLE VS JAK KTOS WYMIATA MOZE KTOS ZAPROPONOWALBY JAKIES SENSOWNE ZMIANY?
03-11-2012 12:45 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
ismahel
Emperor


Data rejestracji: 08-12-2007
Postów: 1.090

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem rozwiązaniem są zmiany w tatuażach . Sporo o tym myślałem i jednak wg mnie jest to konieczne aby zagospodarować podział dystansu na lekki i ciężki. Moja propozycja:

Modyfikator krytyka dystansu 50% w dół ( 2,2 lekki i 3,0 ciężki) i zmiany w tatto:

Łowca:
- wymagane bronie - lekki dystans , palna 2h. Krytyk w tatoo obciety o 15 oczek.
- modyfikator krytyka dystansu w tatoo : 10,20,30,50,70%
-palna 2h jest dobrym uzupelnieniem tatoo, slabszym od snajpera , podobnie jak zabojca - pozwala myslec o grze łowca low level i jest alternatywa na moby high def i high suma. Ponadprzecietny wspolczynnik kryta na lekkim 2,9.

WD:
-wymagane bronie - lekki dystans lub ciężki dystans
-dodane w 5 lev tatoo (nie aura) 1/4 dmg
-modyfikator kryta dystansu w tatoo : 10,20,30,45,60%
-uniwersalny dystans z lekko poprawionym dmg , łatwością i dodatkowym trafieniem . Duzy boost hp.

Łowca Skarbów:
-wylatuje 1/4 dmg i w to miejsce dodatkowy atak każdą bronią
-modyfikator krytyka ( oba typy broni )w tatoo : 10,20,30,40,50 %
-delikatnie podbity dmg na dystansie , znacznie poprawiony w zakresie palnej 1h

Każdy tatek grywalny w kazdym zakresie leveli . Wyeliminowana patologia gry bez tatoo.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ismahel: 25-01-2013 00:31.

03-11-2012 15:10 ismahel jest offline Szukaj postów użytkownika: ismahel Dodaj ismahel do Listy kontaktów
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś biednym dystansom wzięli i już płacz....


ojej

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
03-11-2012 15:44 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Kotori
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 85
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kotori
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie płacz tylko dyskusja i nie o odrkęcaniu, czy przykręcaniu, ale o możliwościach, których brak. Legenda zrównała się ze zwykłą bronią, a sufiksy to szkoda gadać ^^'

Zemsty dalej nie da się używać, doskonałość nie wiem po co jest, bo siły jak komuś trzeba to tyle co mu starczy z biżu, więc w zasadzie kolejna broń z sufixem do śmieci.

A reszta? Cała reszta nie dodaje kryta, oprócz reakcji, więc przy legendzie nikt się raczej takową nie uraczy.

Na razie wychodzi na to, że najlepiej mieć zwykły shur reakcji, ew. wilka jeśli się kryta wówczas dozbiera z ciuchów i tatków, bo i tak będzie wówczas większy niż przy użyciu broni legendarnej i tyle.

No to ja się pytam, co się stało z bronią, która tak niedawno chodziła od 20 po 40 kd???? Do śmieci?

Na zmiany jestem chętna ale dajcie jakąś alternatywę, dajcie pokombinować, pomyśleć. Nie ma prefiksa, to chociaż sufiksy niech będą dopracowane.
03-11-2012 16:15 Kotori jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotori Dodaj Kotori do Listy kontaktów
Katalogo
Member


Data rejestracji: 07-03-2012
Postów: 46
Klan: DM
Kraina: Moria
Skąd: Archiwum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie zauwazyliście że połowa serwera biegała w leg.siurkach reakcji? od poczatku do konca. teraz to się zmieni i będą musieli pokombinować. ja jako snajper długo się męczyłem zeby wyjsc na swoje.
03-11-2012 16:24 Katalogo jest offline Szukaj postów użytkownika: Katalogo Dodaj Katalogo do Listy kontaktów
Kotori
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 85
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kotori
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Katalogo, pytam w co pokombinować? Dalej shur reakcji jest najlepszy. Nic się nie zmieniło.

Przeczytaj uważnie temat zamiast pisać jakże odkrywcze spostrzeżenia.
03-11-2012 17:10 Kotori jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotori Dodaj Kotori do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Katalogo napisał(a)
A nie zauwazyliście że połowa serwera biegała w leg.siurkach reakcji? od poczatku do konca. teraz to się zmieni i będą musieli pokombinować. ja jako snajper długo się męczyłem zeby wyjsc na swoje.


No właśnie się nie zmieni, bo inne suffixy i tak są mniej atrakcyjne od Reakcji. Mowa tu oczywiście o low i mid levelach. Topka, czym by nie grała, zawsze sobie poradzi.

W tym momencie wygląda to tak, że jeśli nie jest się Łowcą, w przypadku dystansu lekkiego po prostu trzeba grać Shurikenem Reakcji. Shurikenem dlatego, że nawet po wzmocnieniach jest to broń lepsza od noża i toporka do rzucania. Reakcją z kolei, bo ma krytyka, którego brakuje. Doszło do tego, że na mniejszych poziomach ŁS/WD mają problem z broniami nielegendarnymi. Świetnie to pokazał bodajże Soseniusz w którymś z tematów, gdzie grając Władcą Demonów ma 19% szansy na trafienie krytyczne w zwykłej broni.

Sam gram dystansem i ratuje mnie fakt, że jestem Łowcą Ssakiem grającym Shurikenem Reakcji. Maksimum krytyka (mowa o ekspach, KW i oblegach) wyciągnę w momencie, gdy rozwinę Gruczoły jadowe na 3. poziom, sam mając 84. Niby nie jest źle, ale nie każdy ma takie połączenie rasy i tatuażu. Do tego dochodzi problem z obrażeniami, które, szczególnie na KW i mobach z dużą ilością obrony, mocno odstają od tych zadanych przez Snajperów i CRów.

P.S. "ja jako snajper długo się męczyłem zeby wyjsc na swoje." - Długo, czyli do początków A2? Bo o ile się nie mylę, to po jego wejściu Snajper stał się samograjem, którym marnym nakładem pracy zawsze swoje zadał.

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez DarkShadow: 03-11-2012 17:12.

03-11-2012 17:11 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Katalogo
Member


Data rejestracji: 07-03-2012
Postów: 46
Klan: DM
Kraina: Moria
Skąd: Archiwum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kotori siurek reakcji ssie w tym momencie i wcale najlepszy nie jest. mnie siurki non stop jechały i miałem ciężki żywot dopuki nie wszedłem do a3. Teraz ja sobie po nich jeżdżę i słyszę ten płacz.
03-11-2012 17:13 Katalogo jest offline Szukaj postów użytkownika: Katalogo Dodaj Katalogo do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na wd i łs to trzeba grać ck, a nie shuri, lekkiego to sobie do łowcy możesz używać, a nie do łs. właśnie o tym pisał sushi, że dali ck, a ludzie i tak widzą tylko shurikeny.

propozycja ismahela interesująca, tylko imo nie zwiększałbym mnożnika kryta.
03-11-2012 17:46
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jack The Ripper napisał(a)
na wd i łs to trzeba grać ck, a nie shuri, lekkiego to sobie do łowcy możesz używać, a nie do łs. właśnie o tym pisał sushi, że dali ck, a ludzie i tak widzą tylko shurikeny.

propozycja ismahela interesująca, tylko imo nie zwiększałbym mnożnika kryta.


No tak, zapomniałem, że każdy gracz na średnim poziomie może sobie pozwolić na złożenie legendarnej ciężkiej kuszy. Zwłaszcza teraz, gdy po zmianie tabeli połączeń stało się to jeszcze trudniejsze. O zwykłej kuszy nawet nie wspominaj, bo ma mniej krytyka niż nielegendarny Shuriken Reakcji.

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

03-11-2012 17:57 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak - gdyby tak wygladała propozycja sushiego jak ismy to byłbym za rekami i nogami - widac że pisze to gracz który i tak sobie poradzi i lubi dystans 0 wyczuwa jego braki na niskich i wysokich LVL.

Sam wiem jak sie człek meczył dystansem na lov LVL i łowca z palna dwureczna byłby idelany - tak samo jak łs naturalny sposób zrobiony pod CK skorpa (na niskie expy) i Toporek.

WDek byłby ciekawym dopełnieniem całej gamy dystansa. Jestem za propozycja.

__________________
Okrutnik r5
03-11-2012 18:01 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

leg ck bez sufa przecież nie jest jakimś hardcorem o.O

ps. cena aktualnei na r9 gdzie ceny równiez już zwariowały jak an starszych serwerach....
Legendarna Doskonała Ciężka kusza (+2) 3 0 / 0 / 0 / 0 / 18 2012-10-29
07:46:11
Legendarna Dobra Ciężka kusza 3 6 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-29
02:06:31
Legendarna Dobra Ciężka kusza 2 4 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-25
13:27:39
Legendarna Dobra Ciężka kusza (+3) 6 1 / 1 / 0 / 0 / 0 2012-10-25
13:53:13
Legendarna Dobra Ciężka kusza 1 1 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-22
18:41:17
Legendarna Doskonała Ciężka kusza (+2) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 16 2012-10-21
23:01:05
Legendarna Dobra Ciężka kusza 3 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-21
15:49:26



dsk+2 lekka i fajnaTongue
Legendarna Doskonała Ciężka kusza (+2) ZAMKNIJ
Broń dystansowa dwuręczna (ciężka)
Obrażenia: 74 - 139
Cechy: trafienie +44, ilość ataków na rundę: 4, szansa trafienia krytycznego +28 %, ignoruje 92 % obrony przeciwnika, szansa trafienia bronią zwiększona o 30 %, łączne obrażenia broni +15 %
Wymagania: POZIOM: 36 (56), SIŁA: 43 (67), ZWINNOŚĆ: 45 (70), SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 40 (62), INTELIGENCJA: 36 (56), WIEDZA: 40 (61), Postać musi być w akcie: 2

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

03-11-2012 18:04 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
DarkShadow
Viking


images/avatars/avatar-12473.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 518
Klan: Zakon Prastarych
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szynek napisał(a)
leg ck bez sufa przecież nie jest jakimś hardcorem o.O

ps. cena aktualnei na r9 gdzie ceny równiez już zwariowały jak an starszych serwerach....
Legendarna Doskonała Ciężka kusza (+2) 3 0 / 0 / 0 / 0 / 18 2012-10-29
07:46:11
Legendarna Dobra Ciężka kusza 3 6 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-29
02:06:31
Legendarna Dobra Ciężka kusza 2 4 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-25
13:27:39
Legendarna Dobra Ciężka kusza (+3) 6 1 / 1 / 0 / 0 / 0 2012-10-25
13:53:13
Legendarna Dobra Ciężka kusza 1 1 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-22
18:41:17
Legendarna Doskonała Ciężka kusza (+2) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 16 2012-10-21
23:01:05
Legendarna Dobra Ciężka kusza 3 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-10-21
15:49:26



dsk+2 lekka i fajnaTongue
Legendarna Doskonała Ciężka kusza (+2) ZAMKNIJ
Broń dystansowa dwuręczna (ciężka)
Obrażenia: 74 - 139
Cechy: trafienie +44, ilość ataków na rundę: 4, szansa trafienia krytycznego +28 %, ignoruje 92 % obrony przeciwnika, szansa trafienia bronią zwiększona o 30 %, łączne obrażenia broni +15 %
Wymagania: POZIOM: 36 (56), SIŁA: 43 (67), ZWINNOŚĆ: 45 (70), SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 40 (62), INTELIGENCJA: 36 (56), WIEDZA: 40 (61), Postać musi być w akcie: 2


Szynek, przecież nie chodziło mi o niesuffixowaną ciężką kuszę... Specjalnie nic tam więcej nie wpisałem, żeby nikt się nie czepiał, że skupiam się jedynie na jednym typie. Na legendzie ciężka kusza bez suffixu nadaje się co najwyżej na Golemy - Na resztę mobów nie ma się zasięgu.

__________________
"Niestety, człowiek praktykujący dyskusje światopoglądowe i zainteresowany tego typu problemami najczęściej szuka jakiejś konkretnej opcji ideologicznej, pod którą będzie mógł się podpiąć i która dostarczy mu gotowy zestaw idei i poglądów, które ma wyznawać. (...) Postawa ta jest oczywistym błędem (...) Trzeba więc jak ognia unikać sytuacji, w której jest się więźniem intelektualnym jakiejkolwiek grupy myślicieli, filozofów i innych ideologów (nie daj Boże polityków), bo to najprostsza droga, by dać się ogłupić. Każdą kwestię światopoglądową trzeba przemyśliwać z osobna, na własną rękę. Osób, które hołdują tej zasadzie, jest garstka."

03-11-2012 18:08 DarkShadow jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkShadow Dodaj DarkShadow do Listy kontaktów
Kotori
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 85
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kotori
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż ja czekam na szerszy wybór. Wyboru nie ma i przykręcanie to tu, to tam niewiele zmienia.

Uważam, że legenda powinna być lepszą bronią dystansową od zwykłej, jak w każdym innym typie broni.

A sufiksy... no jak chcą abyśmy używali czegoś innego od reakcji, niech jakoś rozszerzą wachlarz i zmienią chociaż te nieprzydatne sufiksy.

Np, gdzież pkt życia za każde trafienie zamiast obrażeń, gdzieś duże polepszenie statów kosztem obrażeń, gdzieś obrażenia przy gorszych statach i zwiększonych wymaganiach, gdzieś kryt znowu w zamian za coś, to w końcu się ludzie zaczną zastanawiać.

Nie gram tylko na tym serwerze, mam jeszcze CRa i tam tak, jak musiałam przysiąść posprawdzać pokombinować jaka broń najlepsza i na co, tak tu byłam pozbawiona tej przyjemności. A szkoda. Bo jestem zdana tylko na łaskę i nadzieję, że nic mi już nic nie pogorszą. Nie mam alternatywy, że a to ja się przerzucę na coś. LIPA.
03-11-2012 18:25 Kotori jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotori Dodaj Kotori do Listy kontaktów
stalka
Viking


Data rejestracji: 15-07-2012
Postów: 669

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Okrutnik napisał(a)
Powiem tak - gdyby tak wygladała propozycja sushiego jak ismy to byłbym za rekami i nogami - widac że pisze to gracz który i tak sobie poradzi i lubi dystans 0 wyczuwa jego braki na niskich i wysokich LVL.


A ja nie poprę żadnej propozycji by łowca był bez wyboru tylko do lekkiej, zawsze do lekkiej i bez wyjątku do lekkiej.

Widocznie ja nie czuję dystansu, nie lubię grać dystansem i najwidoczniej nie umiem grać dystansem. Wink
Na tym forum liczą się tylko i wyłącznie jedynie słuszne buildy w każdej ścieżce broni.
Każdy inny nie potrafi grać i tyle.

Więc z dumą oświadczam: Ja nie potrafię grać. Wink

__________________
Tutorial: Doświadczenie

Czyściciel tworzył nową jakość, już nie tworzy...
03-11-2012 18:26 stalka jest offline Szukaj postów użytkownika: stalka Dodaj stalka do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ismahel napisał(a)

Każdy tatek grywalny w kazdym zakresie leveli . Wyeliminowana patologia gry bez tatoo.


Zopomniałeś o łowcach z kuszami, oni mają mniejsze wymagania defa więc nie przerobią się na wd czy łs

__________________
Co to???

03-11-2012 18:28 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Katalogo napisał(a)
A nie zauwazyliście że połowa serwera biegała w leg.siurkach reakcji? od poczatku do konca. teraz to się zmieni i będą musieli pokombinować. ja jako snajper długo się męczyłem zeby wyjsc na swoje.

Kotori siurek reakcji ssie w tym momencie i wcale najlepszy nie jest. mnie siurki non stop jechały i miałem ciężki żywot dopuki nie wszedłem do a3. Teraz ja sobie po nich jeżdżę i słyszę ten płacz.

Czasem mam wrazenie ze ludzie wypowiadajacy sie na tym forum w jakas inna gre jak BW graja.
1. Nic nie sie zmieni bo dalej shur reakcji jest najmocniejsza bronia dla dystansa. LCKR jest duzo gorsza i jesli do czegos sie przydaje to jedynie do atakow na bialasow 2h.
2. Dlugo meczyles sie zeby wyjsc snajperem na swoje? Az tyle zajela Ci przesiadka z KS na Leg KS?
3. Shuriken wcale nie ssie. Brak mu poprostu perspektywy rozwoju.
4. Jezdzisz po shurikenach bedac snajperem? Piszesz do nich zeby Ci sie rozbierali czy jak to robisz? Z tego co sie orientuje (a troche snajperem sam gralem) to troche trudno wyciagnac 200+ sposta przy wplywach pozwalajacych na wejscie w 260 sposta.

cytat:
99CESARZ npaisał(a)
Zopomniałeś o łowcach z kuszami, oni mają mniejsze wymagania defa więc nie przerobią się na wd czy łs

smiercionosna bandana preko dsk+1, plytowa pela speeda dsk+1, elfi kilt slonca dsk+1 spelniaja tatek wd, łs i lowcy. (nie wiem jak z opaskami). przerobienie lowcy grajacego kusza na inna sciezke dystansu nie powinno raczej byc problemem przynajmniej dla faceta.
03-11-2012 18:37 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
Katalogo
Member


Data rejestracji: 07-03-2012
Postów: 46
Klan: DM
Kraina: Moria
Skąd: Archiwum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Olivia tak, strasznie długo mi to zajęło zeby się przesiąść na legendę.
A co do wbijania się w siurkowców. Nigdy z tym nie miałem problemu. Wpływów mam niewiele bo tylko 85 +22 z arkan . Utarło się głupie [porzekadło , że snajper to samograj. Bzdura. Samograj to był siurek reakcji. wszyscy szli na łatwiznę i go używali.
Tyle
03-11-2012 18:56 Katalogo jest offline Szukaj postów użytkownika: Katalogo Dodaj Katalogo do Listy kontaktów
99CESARZ
Viking


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 521

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olivia napisał(a)


cytat:
99CESARZ npaisał(a)
Zopomniałeś o łowcach z kuszami, oni mają mniejsze wymagania defa więc nie przerobią się na wd czy łs

smiercionosna bandana preko dsk+1, plytowa pela speeda dsk+1, elfi kilt slonca dsk+1 spelniaja tatek wd, łs i lowcy. (nie wiem jak z opaskami). przerobienie lowcy grajacego kusza na inna sciezke dystansu nie powinno raczej byc problemem przynajmniej dla faceta.


nie jest problemowe jak masz kamienie, czas, chęci i pieniądze. Ludzi mają porobione bulidy a wy wyskakujecie ze zmianami w tatkach w dystansie. Troche trzeba myśleć o innych a nie tylko o sobie. A ten spec od rybek z tymi zmianami w dystansie przegina. Śmiać mi się chce jak widze kw gdzie przez 2 rundy nie moge zrobic 5kdmg bo wszystko ma uniki na dystans. Dobrze ze z jastrzebi łatwo przejsc na słonka/mściwe to nie będzie dużych problemów ze zmianą tatka.

__________________
Co to???

03-11-2012 18:59 99CESARZ jest offline Szukaj postów użytkownika: 99CESARZ Dodaj 99CESARZ do Listy kontaktów
pryrates
Double Ace


images/avatars/avatar-25393.jpeg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 126
Klan: Przylądek TI
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Katalogo bardzo sie mylisz, snajper to jest samograj. Wystarczy legenda i śmieciowy sprzęt do tego i już wymiatasz w a3.
Dystans potrzebuje dużo wiecej uwagi i zachodu .

__________________
Pryrates r15

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pryrates: 03-11-2012 22:45.

03-11-2012 22:43 pryrates jest offline Szukaj postów użytkownika: pryrates Dodaj pryrates do Listy kontaktów
Makalele
Lord


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 367
Klan: Khan
Kraina: Moria II
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Olivia napisał(a)
smiercionosna bandana preko dsk+1, plytowa pela speeda dsk+1, elfi kilt slonca dsk+1 spelniaja tatek wd, łs i lowcy. (nie wiem jak z opaskami). przerobienie lowcy grajacego kusza na inna sciezke dystansu nie powinno raczej byc problemem przynajmniej dla faceta.


smierc preko na opaske spelnia tatek łs'a/wd dopiero na ds4
lipa Smile )

__________________
Wszystko o akcie 3!
03-11-2012 22:57 Makalele jest offline Szukaj postów użytkownika: Makalele Dodaj Makalele do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

domar+1 za spam

__________________
Regulamin Handlu


04-11-2012 01:35 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptyś napisał(a)
domar+1 za spam



Dynda mi to i powiewa. Czujesz manię wyższości?

Co do tematu. Na servie na którym gram, po zmianie może 2 osoby grające dystansem zrobiły coś, by nie grać szurkiem reakcji. Reszta pozostaje przy swoim sprzęcie.

Tak wiem, ciężko jest teraz o lckr, ale z tego co wiem, to dużo osób miało takowe w swojej zbrojce.

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
04-11-2012 08:49 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Olivia
Lord


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 472
Kraina: Moria IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak pewnie też zauważyłeś po zmianach nikt z palnej 1h nie zmienił broni na coś innego jak skorpion.
Lenie śmierdzące tak samo jak dystanse?

A może poprostu mimo zmian dalej skorpion i shuriken zostały najlepszymi brońmi dla każdej z tych ścieżek. Legendarna reakcja straciła krytyka, ale dalej na dsk+3 ma go 25% niż jaki kolwiek inny suffix.

LCKR dsk+2 na płytowej peli speeda dk+1 w moim przypadku nadaje się jedynie do ataków na ceerów i berków. Oczywiście pod warunkiem ubrania do tego dsk spaczonego setu i kupienia maski gargulca.
04-11-2012 12:20 Olivia jest offline Szukaj postów użytkownika: Olivia Dodaj Olivia do Listy kontaktów
Hydra
Forum Ace


Data rejestracji: 18-03-2011
Postów: 98
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Katalogo napisał(a)
A nie zauwazyliście że połowa serwera biegała w leg.siurkach reakcji? od poczatku do konca. teraz to się zmieni i będą musieli pokombinować. ja jako snajper długo się męczyłem zeby wyjsc na swoje.


Mnie to zawsze mierzi jak ktoś wypisuje nieprawdę w sprawie dystansu. Wstawiałem swoje raporty ze zwycięskich exp z blachami i zawsze będę je wstawiał tam, gdy widzę takie posty. Nikt od początku z leg szurkiem reakcji nie biegał, bo go po prostu nie było na to stać.
Dodam, że jestem od zawsze łowcą dystansem i to ssakiem, a pierwszy leg szurek reakcji skleiłem sam, bo kupno gotowego za 25-30kd leżało daleko poza strefą moich marzeń, a sam leg łuk doskonałości był niesamowitą rzadkością i chodził za 10-12kd wtedy. Próbowałem różnych broni nie dlatego, że jestem masochistą, ale dlatego że moja broń: nielegendarny szurek reakcji po prostu była na expy żałosna zarówno z zasięgiem jak i z dmg.
Oto mój marsz do zwyciestwa:

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1d73b32693
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=08ddf52189
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bae103cd53
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=0b2047b75f
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6c0a31f2d3
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e7dda3aa84
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c8adc01769
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7bd8175bd8

Mam mówić dalej? Przyszło A3, ewolucje, fajna rzecz. Ale dystans jako jedyny dostał w tyłek. Mnożnik kryta w dół. Dobrze, dam sobie radę, przecież jestem ssakiem. Expy oprócz Romków (typowy mob dla dystansa) wyglądały smutno, Sfinks najbardziej. Myślę, mniejsze dmg na expach zrekompensuję sobie większym krytem. Na początku było ciężko, bo wartościowe dla dmg i kryta ewolucje można rozwinąć późno Gruczoły - poziom 80-86, Kły/Pazury poziom 85-91. Uzbierałem 8 szt. leg szurków i zabierałem się do żmudnego podbijania i klejenia dsk+3 (kaplica mnie nie lubi, skuteczność poniżej 25%). A tu kolejny cios. Kryt w dół.

Ja miałem jednak trochę szczęścia.
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=aad77a94fe
Kumulowane od miesięcy kamyki plus kilka udanych aukcji, pozwoliły mi skompletować składniki na jastrzębi set. Niedawno dostałem +20 siły z magii. Ubrałem pelę ss dsk+1 i spódnicę przemytnika dsk+1. Skleiłem wreszcie śmierć opaskę preko. Wreszcie na 87 poziomie Sfinksy w zasięgu i z dmg. Myślę, że jestem obecnie jednym z najlepiej wyposażonych dystansów do 87 poziomu i nizej więc od tego momentu nie jestem już tzw. reprezentatywnym przykładem.

Ale, wracając do myśli przewodniej. Cały mój rozwój to była droga przez mękę.
Więc jak mi ktoś pisze, że dystanse mają łatwo i teraz dopiero będę musiał "pokombinować" to ręce mi opadają.
Dobija mnie również myśl, że oprócz podbicia jastrzebi na dsk+2 niewiele już mogę zrobić. Chciałem sklejać śmiercionośny set i robić WD, ale po najnowszym "ulepszeniu" to lipa będzie raczej. Na R9, grubyss - autorytet ws. dystansu pokazuje olbrzymie dysproporcje na high level w dmg dystansu i białasów czy snajperów. I zmienil ssaka na potepa! Do czego ja mam jeszcze dążyć? Muszę mieć jakiś dalszy cel rozwoju. Tylko to może trzymać ludzi w tej grze.

Do Administracji:
1) Panowie, zróbcie coś aby WD, ŁS znów zaczął być grywalny. Chcecie dać wybór innych broni oprócz szurków i ck, to wzmocnijcie te bronie, a nie osłabiacie dalej szurikeny.
2) Potrzeba powiazania dmg z rozwojem jakiejs statystyki, tak jak maja bialasy z sila i palniacy z wiedza.
04-11-2012 12:27 Hydra jest offline Szukaj postów użytkownika: Hydra Dodaj Hydra do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Broń dystansowa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH