Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Obiż poziom przedmiotu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obiż poziom przedmiotu 89 Ankieta - średnia ocena: 9,0989 Ankieta - średnia ocena: 9,0989 Ankieta - średnia ocena: 9,0989 Ankieta - średnia ocena: 9,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Obiż poziom przedmiotu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przycisk dodatkowy - Obniż poziom przedmiotu do zwykłego +1 (w Skrócie "Obniż maksymalnie")

Poproszę na gwiazdkę. Dziękuję.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

07-11-2012 21:38 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10/10 świetne ułatwienie dla leniwych, jak klikałem z dsk na zw+1, to była masakra Big Grin
07-11-2012 22:07
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny pomysł. Przy łączeniach i obniżaniu z poziomów między dobry a dosk - świetne ułatwienieSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
07-11-2012 22:27 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Khallayne
Lord


Data rejestracji: 25-02-2009
Postów: 354
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: z lasu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysl mi sie podoba, sek w tym ze administracja musialaby kliknac wiecej razy niz my przy obnizaniu z dsk...

obawiam sie ze nie przejdzie

P.S.
u mnie jest lepszy przycisk, troche nizej, ostatnio obniza mi od razu nawet o 3 jak go klikne ;P

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Mam propozycję, jak Wam tak bardzo wszystko nie pasuje to SKASUJCIE SIĘ albo zamilknijcie, bo czytać się tego nie chce!

1 przedmiot - 2000kz i nawet nie ds4? Zapomnijcie o premce, za bubel nie płace

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Khallayne: 07-11-2012 23:40.

07-11-2012 23:38 Khallayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khallayne Dodaj Khallayne do Listy kontaktów
WHacko
Viking


images/avatars/avatar-24102.png

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 714
Kraina: Moria III
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Khallayne napisał(a)
P.S.
u mnie jest lepszy przycisk, troche nizej, ostatnio obniza mi od razu nawet o 3 jak go klikne ;P


Ten przycisk ma jedną głupią wadę... Czasem zamiast -3 daje +1, co strasznie drażni ;[

A co do pomysłu, zaoszczędziłby masę nerwów i klikania... 10 itemów z db+ na z1 to jest jakieś 50 kliknięć ^^

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WHacko: 08-11-2012 11:10.

08-11-2012 11:10 WHacko jest offline Szukaj postów użytkownika: WHacko Dodaj WHacko do Listy kontaktów
Makalele
Lord


Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 367
Klan: Khan
Kraina: Moria II
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta propozycja była już wiele razy i zawsze nie przechodziła Wink

No ale jestem za Wink

Uciążliwa jest obniżanie na zw+1 kilkunastu itemów.

__________________
Wszystko o akcie 3!
08-11-2012 17:49 Makalele jest offline Szukaj postów użytkownika: Makalele Dodaj Makalele do Listy kontaktów
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również jestem za.

Ostatnio kleiłem bandankę z 21 itemów..

20 min z życia wyjęte.

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
09-11-2012 20:46 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Shandril
Lord


images/avatars/avatar-12395.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 271
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: wziąć na wódkę??:P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cacy - małe, a cieszy.. szczególnie jak ktoś dużo klei :<

__________________

Kiedy jestem dobra, jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zua, jestem jeszcze lepsza chytry
16-11-2012 09:51 Shandril jest offline Szukaj postów użytkownika: Shandril Dodaj Shandril do Listy kontaktów
Morinek
Double Ace


images/avatars/avatar-23714.jpg

Data rejestracji: 02-12-2010
Postów: 130
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Reykjavik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysl ale administracji nie za bardzo chce sie nam gry ulatwiac Tongue
16-11-2012 10:19 Morinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Morinek Dodaj Morinek do Listy kontaktów
cius
Double Ace


Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 113
Klan: DimmuBorgir
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze na święta?

w sensie za że jestem.

pomysł że dobry , i może się uda naskrypcic na święta w sensie może.

__________________

16-11-2012 10:30 cius jest offline Szukaj postów użytkownika: cius Dodaj cius do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Cerbin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odpowiedź od szefostwa (SM): w temacie wypowiedziało się zbyt mało osób, co oznacza, że nie ma zapotrzebowania. o.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

20-11-2012 16:18 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Odpowiedź od szefostwa (SM): w temacie wypowiedziało się zbyt mało osób, co oznacza, że nie ma zapotrzebowania. o.


lol.

To że nikt tu nie pisze to nie znaczy że oczywistej rzeczy nikt nie chce :o

Podpisuję się pod tym!

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
20-11-2012 16:23 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
kupniula
Lord


Data rejestracji: 17-12-2008
Postów: 301

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaak

w końcu ułatwienie przy klejeniu (zwłaszcza że na r5 wszystko człowiek klei na 30+ łaczeń jeśli ma to być coś mega wypas Wink )

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To tak jak bym JA chciał walczyć z Kliczką. Wolał bym już samemu się na starcie samochodem potrącić, miał bym większe szanse.

20-11-2012 16:24 kupniula jest offline Szukaj postów użytkownika: kupniula Dodaj kupniula do Listy kontaktów
Seshiro
Triple Ace


images/avatars/avatar-22264.jpg

Data rejestracji: 26-07-2010
Postów: 190
Klan: Nakunaru
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy sklejaniu kilkudziesięciu przedmiotów bardzo przydałaby się taka opcja Smile Obecnie więcej czasu zajmuje mi obniżanie poziomu przedmiotów niż samo sklejanie :/


Jestem jak najbardziej za Smile

__________________
R2: Kazeshiro

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1258763
20-11-2012 16:24 Seshiro jest offline Szukaj postów użytkownika: Seshiro Dodaj Seshiro do Listy kontaktów
DYFER
Triple Ace


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 154
Kraina: Moria II
Skąd: WROCŁAW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na co mi obnizać !!! ja chem wyżej jakiś przycis aby wyżej wbijało to wtedy tak jak nizej to lipa
20-11-2012 16:26 DYFER jest offline Strona domowa DYFER Szukaj postów użytkownika: DYFER Dodaj DYFER do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawy pomysl.
Niby niewiele, a sporo zmieni.

Popieram w zupelnosci
20-11-2012 16:29 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
NewOrder
Lord


Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 373
Klan: HTC
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czerpak Ty jak coś powiesz, to już powieszSmile jestem za. Klejenie z drobnicy bywa baaaardzo upierdliweSmile

__________________
czytaj ze zrozumieniem, uprościsz sobie i innym życie

R9 Hermann vonRuhaufest
20-11-2012 16:31 NewOrder jest offline Szukaj postów użytkownika: NewOrder Dodaj NewOrder do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cerbin napisał(a)
Odpowiedź od szefostwa (SM): w temacie wypowiedziało się zbyt mało osób, co oznacza, że nie ma zapotrzebowania. o.


napisanie "jestem za" i nic więcej, często wiąże się z warnem za spam.

39 głosów; średnia 8,38; 1k wyświetleń

brak sprzeciwu graczy(no poza jednym retardem, który nie rozumie po co obniżania się itemy, a o ulepszaniu jest temat obok). mało? no to damy więcej.
20-11-2012 16:32
leinad
Full Member


images/avatars/avatar-2283.gif

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 73
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skoro musi być wypowiedź żeby wyrazić swoją aprobatę dla pomysłu to i takową zamieszam Smile

pomysł super Smile
byłbym za wprowadzeniem Smile

__________________

20-11-2012 16:41 leinad jest offline Szukaj postów użytkownika: leinad Dodaj leinad do Listy kontaktów
Toniasek :)
Full Member


images/avatars/avatar-11311.jpg

Data rejestracji: 14-10-2008
Postów: 70
Klan: L-C-O
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

RE: Obiż poziom przedmiotu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rowniez jestem za, przycisk bardzo ulatwi zycie gdy spawa sie duzo, duzo, bardzo duzo Smile

__________________
R2 : Tonias - kasacja
20-11-2012 16:46 Toniasek :) jest offline Szukaj postów użytkownika: Toniasek :) Dodaj Toniasek :) do Listy kontaktów
Future
Member


Data rejestracji: 05-02-2008
Postów: 30
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie.
Jak ktoś klei( a klei większość znaczna) to się przyda bo to bezsens tyle klikać.
Czyli oczywiście popieramSmile
20-11-2012 16:46 Future jest offline Szukaj postów użytkownika: Future Dodaj Future do Listy kontaktów
yaro007
Junior Member


Data rejestracji: 06-08-2008
Postów: 11

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

również za, super pomysl Smile )

__________________
R14 ----> kosa45
20-11-2012 17:09 yaro007 jest offline Szukaj postów użytkownika: yaro007 Dodaj yaro007 do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również popieram pomysł.
20-11-2012 17:11 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
WaszKiller
King


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 898
Klan: VII // BK
Kraina: Moria II
Skąd: Dęblin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"
Nadawca: Cerbin Samo Zuo
Tytuł wiadomości: [KLAN] prośba do KAŻEGO
Data wysłania: 2012-11-20 16:20:38
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

kto jeszcze nic nie powiedzial w temacie:
Obiż poziom przedmiotu
wejść
napisac, że bomba itd
dziękuję
Wink "

pomysł bomba, chętnie skorzystam, chociaż nie kleje, ale jakbym zaczął coś spawać, to zapewne skorzystam.
Popieram wprowadzenie tegoż udogodnienia.

__________________
Strzelam ślepakami = ) /r5

Waszka

20-11-2012 17:21 WaszKiller jest offline Szukaj postów użytkownika: WaszKiller Dodaj WaszKiller do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za wprowadzeniem tego pomysłuSmile

__________________


r5 Tupaczek
20-11-2012 17:44 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Luvis
Newbie


Data rejestracji: 29-03-2012
Postów: 1
Klan: -SS-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za.
Bardzo przydatna opcja, zaoszczędziłaby wiele czasu i nerwów.
Mam nadzieję, że zostanie to wprowadzone Big Grin
20-11-2012 18:09 Luvis jest offline Szukaj postów użytkownika: Luvis Dodaj Luvis do Listy kontaktów
Kubiksior 999
Newbie


Data rejestracji: 05-09-2011
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja również jestem za Smile

Dobra opcja dla osób które spawają...

__________________

20-11-2012 18:13 Kubiksior 999 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubiksior 999 Dodaj Kubiksior 999 do Listy kontaktów
Scret
Newbie


Data rejestracji: 26-05-2009
Postów: 5
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest pomysł, to spełnienie naszych niewypowiedzianych marzeń!
Jestem za!
20-11-2012 18:22 Scret jest offline Szukaj postów użytkownika: Scret Dodaj Scret do Listy kontaktów
nietocoje
Member


Data rejestracji: 11-12-2011
Postów: 26
Klan: PRX
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl ujdzie
20-11-2012 18:53 nietocoje jest offline Szukaj postów użytkownika: nietocoje Dodaj nietocoje do Listy kontaktów
BadBoy190
Lord


images/avatars/avatar-25406.jpg

Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 373
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria V; Necropolia XI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to moze tak zrobimy przy obnizaniau

Użyte kamienie: K. serca: 1
Szansa powodzenia: 60 %
Niepowodzenie: Poziom wzrasta o 3



a tak na serio fajna opcja tylko
przydalyby sie jakies 2 guziczki bezpieczenscywa
zeby ktos sie nie pomyslil i innego itemu nie obnizyl

__________________


R15-Bumblebee (oddane)
R19-Tony Stark (skasowane)
cytat:

Dwim napisał(a)
Konrad żarty żartami ale kiedy otworzycie ten sklep? kupiłbym parę epików Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BadBoy190: 20-11-2012 19:03.

20-11-2012 19:02 BadBoy190 jest offline Szukaj postów użytkownika: BadBoy190 Dodaj BadBoy190 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Obiż poziom przedmiotu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH