Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Modyfikacja Majestatu w patchu 1.4.19 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Modyfikacja Majestatu w patchu 1.4.19 45 Ankieta - średnia ocena: 3,8045 Ankieta - średnia ocena: 3,80
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Modyfikacja Majestatu w patchu 1.4.19 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"[NECRO v2] Łapacz Myśli - Majestat w zasadzce nie dodaje już bonusów odebranych przeciwnikowi."

Pójście po najmniejszej linii oporu, ale w moim mniemaniu lepsze to niż nic Smile
Z drugiej strony jakie to się teraz zaczną płacze Łapaczy, że to nerf straszliwy. Będzie w końcu sprawiedliwość na PVP! Tak tak, sam gram Łapaczem i teraz idę się potępić.

A serio, dobra zmiana, mi osobiście nie przeszkadza, bo i tak łącze w atakach majtka i kaligulę a bez tych 3-4 sposta przeżyję. Zresztą sam widziałem jak na atakach wymiatam więc w końcu trochę balansu. Nawet nie wyobrażam sobie co by było jakbym dorwał szamańską orchę na ataki (a mam pastucha i handlarza takowego).

W końcu propozycje pozostałych ras zostały wysłuchane, ale jak wspomniałem, będzie teraz wielki płacz Łapaczy Wink

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

08-11-2012 12:16 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

imho spowoduje to, że łapaczowi nie starczy juz 1 uniwersalna bizuteria np czarny do bialej 2h, bo do tej pory majestat dawal w obronie tyle hp z czarnym setem, że to masakra.

każda inna rasa raczej ma bizu na obrone/atak/ekspa i kw, a lm mógl sobie pieknie radzić w 1 tylko, bo to majestat dawał hp, teraz zmieni sie troche rozgrywka LM, albo zadanie dmg przez majestat na samym poczatku, albo dodanie sobie hp przez odpowiednie maski.
Do tego majestat nie doda juz dmg/sposta.

Patch niby rewolucyjny, ale ciekawy i po pierwszej burzy sprawa się wyklaruje ;]
08-11-2012 12:23 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Płacz pewnie będzie, sam gram łapaczem i jedyny dylemat w obecnej sytuacji to taki czy lepiej dać 5 majestatu aby obniżyć pkt życia przeciwnikowi czy 25 maski kaliguli aby sobie zwiększyć pkt życia.

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
08-11-2012 12:26 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam że zmiana jak najbardziej na +. ŁM musi teraz wybierać czy chce dodać sobie hp czy zabrać przeciwnikowi a nie jak w przypadku starego majtka zabiorę i dodam sobie. Co do WZta skóra moim zdaniem trochę za droga jeszcze. Ale i tak zmiany bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły dzisiaj z rana Smile


Jak już jakiś Łapacz Myśli ma narzekać na nie to pokazujcie linki z działaniem znerfionego majestatu a nie rzucajcie pustymi słowami.
08-11-2012 12:29 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Autor tematu Temat rozpoczęty przez YubY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ciągle będę kombinował opcję mieszaną - na 73 lvl 240 krwi.
Więc ze 3 majtka (-sposta dla przeciwnika, ten mniejszy dmg mnie nie rusza sposta też przeżyje) i kaliguli żeby wejść na te 90% z zasadzką.
Szkoda, że nie mam linków z ataków na te same wampiry sprzed patcha (chyba) to by porównanie było

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

08-11-2012 12:33 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram łapaczem i nie jestem zadowolony z tej zmiany . Gram sobie dystansem i ten dodatkowy spost w obronie /ataku był dla mnie bardzo istotny , nie mówiąc już o dodatkowym hp . Rozumiem że trzeba balansować rasy między sobą ale ten patch wymusi przebudowanie eq dla łapaczy .

Kultek ma krew życia i może sobie bardzo dużo regenerować hp , ssak ma kryta i szczęście . wz dodatkowy atak (wz trzeba wzmocnić) , potępiony ma grozę i 30 trafienia . łapacz miał majestat a teraz de facto nie ma sensu go używać .

Tak wiem ściany płaczu gdzie indziej Smile

Miłego dnia

__________________

R10 Bounty_Hunter

08-11-2012 12:40 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jedi3244 napisał(a)
Gram łapaczem i nie jestem zadowolony z tej zmiany . Gram sobie dystansem i ten dodatkowy spost w obronie /ataku był dla mnie bardzo istotny , nie mówiąc już o dodatkowym hp .


Chcesz więcej HP to sobie wybuduj budynki a nie bezkarnie kradniesz krwawicę od innych Wink

__________________

08-11-2012 12:48 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Budynki mam wybudowane i wyżej już nie zbuduję brak odpowiednie eq na serwerze . Chciałem jeszcze dodać że majestat w obronie teraz w sumie też jest bez użyteczny , a miałem taki fajny bunkier do zabijania agresora Frown


i trzeba zmienić opis majestatu z przejmuje na niweluje

__________________

R10 Bounty_Hunter

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi3244: 08-11-2012 12:52.

08-11-2012 12:50 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
szczecinka
Double Ace


Data rejestracji: 06-04-2009
Postów: 123

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ach, teraz się tylko zastanawiam, co istotnego zmienicie(zepsujecie) następnego...

Takie istotne zmiany w trakcie gry to nie balans, tylko robienie sobie jaj. A może poczekacie, aż połowa łapaczów się stępi i cofniecie zmiany?

W skrócie: wycięliście z pvp bardzo ciekawą opcję. O to chodziło? Evil

Edit: A jeszcze wskazówka - ten mityczny balans uzyskacie, zostawiając na serwerach tylko jedną rasę.

__________________

Suma IQ na Ziemi jest wielkością stałą. Liczba ludzi stale rośnie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szczecinka: 08-11-2012 13:05.

08-11-2012 13:02 szczecinka jest offline Szukaj postów użytkownika: szczecinka Dodaj szczecinka do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie miałbym nic przeciwko MAJESTATOWI gdyby był zgodny z tym co jest napisane a mianowicie :

ATAK :
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f8ac6fdb84

EgzoticK przejmuje kontrolę nad 8 agentami wampira Bethrezenn.
(obrażenia wszystkich broni +8, PKT ŻYCIA +1056)

a tak mam życia w ataku jak ktoś nie ma majestatu:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1865602461

czyli różnica jest ile ? 3754 HP

Reasumując - 3754 hp a 1056 hp to jest różnica - PRAWDA ?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 08-11-2012 13:26.

08-11-2012 13:07 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Kaiten
Lord


images/avatars/avatar-3533.jpg

Data rejestracji: 30-05-2007
Postów: 264
Klan: Fajny
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Polska...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie ze szczecinką...chcecie balansu? zostawcie tylko jedną rasę. odwalta się od gmerania w postaciach i ich arkanach w końcu.

WZ - rasa którą nikt nie gra praktycznie - ok, dzieki temu bedzie moze wiecej osob wybierało. ale przez zniwelowanie działania majka w pvp zostaje jedynie wbijanie go tylko na kultobunkry, w innych wypadkach - max wpływów, co jest bezsensem.

Gram łapaczem od początku, gram dystansem - te 3-5 sposta i 400-900hp było idealne, i było też idealnym balansem dla postaci. Ssak ma krytyka i lucka, kultek koks zasięg, potęp trafienie i arkana uzyteczne zawsze. WZ również. To co, teraz majtek jest tylko na expy (no na oble i tak jednak się bija kocie dla sumy), pfffff

__________________
cytat:
C47 napisał(a)nikt nie pisał, że 'frajer' czy 'leszcz' nie są słowami obraźliwymi

08-11-2012 13:11 Kaiten jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaiten Dodaj Kaiten do Listy kontaktów
MeDyC
Triple Ace


images/avatars/avatar-5312.gif

Data rejestracji: 27-07-2007
Postów: 159
Klan: Legion Immortals
Kraina: Necropolia II
Skąd: UnderWorld

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze nie zapomnijcie ze utną nam unik, szczęście i zwiększą koszt masek

brawo

w sumie mi to lotto ta zmiana ale już się boję co bedzie dalej

__________________
R3 MeDyC





W moich wszystkich aukcjach KONIEC=CM+xh - działa zasada 5min


08-11-2012 13:15 MeDyC jest offline Szukaj postów użytkownika: MeDyC Dodaj MeDyC do Listy kontaktów
tech-shadow
Triple Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 188
Klan: RMA
Kraina: Necropolia V
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łm stało się przegraną rasą w pvp, brawo za cudowny "balans".
08-11-2012 13:17 tech-shadow jest offline Strona domowa tech-shadow Szukaj postów użytkownika: tech-shadow Dodaj tech-shadow do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Ja nie miałbym nic przeciwko MAJESTATOWI gdyby był zgodny z tym co jest napisane a mianowicie :

ATAK :
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f8ac6fdb84

EgzoticK przejmuje kontrolę nad 8 agentami wampira Bethrezenn.
(obrażenia wszystkich broni +8, PKT ŻYCIA +1056)

a tak mam życia w ataku jak ktoś nie ma majestatu:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1865602461

czyli różnica jest ile ? 3754 HP

Reasumując - 3754 hp a 1056 hp to jest różnica - PRAWDA ?



Coś nie działają linki .

__________________

R10 Bounty_Hunter

08-11-2012 13:19 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Regio90
Lord


Data rejestracji: 19-02-2011
Postów: 325

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiekszosc ludzi dlatego sie nie potepila z LM bo miala majestat a teraz to juz nie beda mieli tego dylematu... oby tak dalej. ciekawe jaka rasa bedzie nastepna do uciecia...

__________________
r3 mrrr
r12 fififa
08-11-2012 13:26 Regio90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Regio90 Dodaj Regio90 do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jedi3244 napisał(a)
cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Ja nie miałbym nic przeciwko MAJESTATOWI gdyby był zgodny z tym co jest napisane a mianowicie :

ATAK :
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f8ac6fdb84

EgzoticK przejmuje kontrolę nad 8 agentami wampira Bethrezenn.
(obrażenia wszystkich broni +8, PKT ŻYCIA +1056)

a tak mam życia w ataku jak ktoś nie ma majestatu:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=1865602461

czyli różnica jest ile ? 3754 HP

Reasumując - 3754 hp a 1056 hp to jest różnica - PRAWDA ?



Coś nie działają linki .


Już działają Smile

__________________

08-11-2012 13:26 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze nie Balans tylko BALAS.
Balansować kojarzy mi się z wprowadzeniem jakich delikatnych zmian a to jest rozjechanie majestatu walcem.

Skoro Ci krytycy majestatu uważają że wszystko jest ok i dawno powinno sie tak zrobić to proszę żeby im zamienić postacie na Łapaczy.
Ewentualnie dać możliwość łapaczom i pozwolić zmienić rasę bo większość jakby wiedziała że przyjdzie im grać taką kupą jaką jest teraz łapacz to by na wstępie wybrała inną rasę.
Ja na przykład chcę kultystę

__________________
R14 : Brzydall
08-11-2012 13:33 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
ROLNIK
Member


Data rejestracji: 17-09-2008
Postów: 33
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W takim razie, w związku ze znaczą zmianą arkan postaci, proszę administrację o wprowadzenie jednorazowej możliwości zmiany rasy (wiem że mogę na potępionego ale nie chcę).

Wybierając postać na początku serwera gracz decyduje się na konkretną rasę, głównie w oparciu o arkana. Teraz po 2 latach gry arkana zostają zmienione i nazywamy to balansem...

__________________
r10: Chomik
r14: Orrin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ROLNIK: 08-11-2012 13:39.

08-11-2012 13:38 ROLNIK jest offline Szukaj postów użytkownika: ROLNIK Dodaj ROLNIK do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bethrezenn. necro v2 nie r1, więc was ta zmiana nie dotyczy.


Powiem tak, jak czytam wasze wypowiedzi to robi mi się wesoło. Nerf majestatu był potrzebny, kto tego nie widział ma teraz problem. O ile majestat nie był przegięty na low lvl to po 70+lvl zaczynał taki się robić.

Przy dawnej wersji majestat był połączeniem łowcy + siła z wzta tylko że uniwersalna + jego własna moc (lepsze od żaru i cienia) - czyli ogólnie samograj. Poprosiłbym was o przyjrzenie się z boku na działanie majestatu ale wiem że w większości przypadków tylko mnie z hejtujecie.

Naprawdę straszne jest to że teraz żeby wygrać walkę w pvp musicie dorównywać eq przeciwnikowi. Normalnie koniec świata...


cytat:
Gram łapaczem od początku, gram dystansem - te 3-5 sposta i 400-900hp było idealne, i było też idealnym balansem dla postaci.


Nie nie było. Nie masz arkan do sposta, to broszka potępionego. 400-900hp daj maski i też będziesz miał tyle o ile nie znacznie więcej hp.

cytat:
Ssak ma krytyka i lucka, kultek koks zasięg, potęp trafienie i arkana uzyteczne zawsze.


No tak, nie wspominajmy o unikach i lucku LM z passywa, przecież to tak małe ilości że nie warto nawet o tym wspominać.

cytat:
WZ również.


Wzt bez eq za kilka kk nie istniał, teraz i LM myśli musi nadrabiać eq.


cytat:
To co, teraz majtek jest tylko na expy (no na oble i tak jednak się bija kocie dla sumy), pfffff


Kultek, potęp - zasięg
Ssak - lucek, krit
WZ- teoretycznie dmg
ŁM - połączenie wszystkich ras w pvp - baardzo sprawiedliwe.

Nie podoba się ŁM? potęp się albo wymień na inną rasę w dziale "wymiana kont"
08-11-2012 13:39 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Catshuska
Triple Ace


images/avatars/avatar-23460.jpg

Data rejestracji: 28-02-2011
Postów: 195

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jedi3244 napisał(a)
Kultek ma krew życia i może sobie bardzo dużo regenerować hp , ssak ma kryta i szczęście . wz dodatkowy atak (wz trzeba wzmocnić) , potępiony ma grozę i 30 trafienia . łapacz miał majestat a teraz de facto nie ma sensu go używać .

Nie ma to jak wybiorcze podsumowanie ras - o 10% uniku (ktory ze skrzydlami i jastrzebiem potrafi ladnie namieszac) i lucka juz zapomniales wspomniec? Tongue

cytat:
tech-shadow napisał(a)
łm stało się przegraną rasą w pvp, brawo za cudowny "balans".

Kazda inna rasa musi miec bizu na ataki, obronki, expy - lapacz siedzial tylko w jednym.

Bo np przecietny palniak (uziki + dsk: orcha, preko, pasterze, jastrzab) siedzial w jastrzebiu i ma miec mozliwosc wygrac obronke z kazdym (czyli wczesniej mial - uciecie hp przeciwnikowi, dodanie sobie, unik ktory po dodaniu skrzydel dziala cuda, lucek dajacy wieksza szanse na trafienie, zabieranie sposta i dodawanie sobie zeby potep nie przespostowal, dodatkowy dmg)?

Teraz jak byc moze bedzie musial rozwazyc zakup dodatkowego bizu i wybrac na obrone przed kim sie nastawia (czyli to co musi robic kazda inna rasa), to mamy wielka tragedie, skonczona rase w pvp? rotfl



Ps. Podziwiam osoby grajace lapaczami ktore potrafily przyznac ze zmiana byla potrzebna zamiast krzyczec jaka to tragedia Wink

__________________
R14 Catshuska
08-11-2012 13:42 Catshuska jest offline Szukaj postów użytkownika: Catshuska Dodaj Catshuska do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MASAKRA!! ZABRALIŚCIE ŁAPACZOWI MYŚLI ARKANA!!!

każda inna rasa ma UNIKALNĄ ARKANĘ A TERAZ ŁAPACZ MA WIELKIE <ciach>!!!

teraz to już przegięcie na maksa...

WZ - cień bestii dodatkowy atak
Ssak - krytyk/szczęśćie
kultek - żar/krew życia
a łm?? <ciach> maski których nikt nie używał lub używał do bunkra.... majestat już nie jest atrakcyjny i tak szczerze możecie go wywalić i zostawić 2 arkana bo to śmiech co zrobiliście...

pora chyba kończyć z tą grą,płacę Wam od 2008 roku i gram/grałem na kilku kontach i zawsze premium było , tyle kasy poszło przez tyle lat że masakra... teraz to już nie wykupie premki bo nie będę się dorzucał do takich zmian...

pozdro

na maksa wkurzony gracz z r10 łapacz myśli....

jak to w filmie było

"i cały misterny plan poszedł w ..."

+1 za wulg

__________________
Nick w grze
Burning Avenger

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 08-11-2012 19:09.

08-11-2012 13:42 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Regio90 napisał(a)
wiekszosc ludzi dlatego sie nie potepila z LM bo miala majestat a teraz to juz nie beda mieli tego dylematu... oby tak dalej. ciekawe jaka rasa bedzie nastepna do uciecia...


Przeciez majestat dalej masz, zmienilo sie po prostu jego dzialanie w pvp...
Dalej zbijacie hp komus, ale juz nie przejmujecie

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=916b9a5e8c

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4aa7e5df05

hp mialem okolo 15k.. majestat zabiera wiecej niz dostaje, to jeszcze narzekacie, ja bym go jeszcze obcial do max 8 w pvp Smile

edit: tak to sa jeszcze linki z wczoraj, aczkolwiek pokazuja przegiecie majestatu
w ciagu godziny postaram sie wkleic raport z dzisiejszymi zmianami

edit2:

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=23c50f2c5b

jak widac prawie ten nerf nic nie zmienia
ja bym wrocil do poprzedniej wersji majestatu, ale ograniczyl jego uzycie w pvp do 6-7

__________________

by maua
nick' Drag0n

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Big Stan: 08-11-2012 14:41.

08-11-2012 13:44 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Catshuska napisał(a)
Ps. Podziwiam osoby grajace lapaczami ktore potrafily przyznac ze zmiana byla potrzebna zamiast krzyczec jaka to tragedia Wink


Dołączam się do tych słów.

cytat:


MASAKRA!! ZABRALIŚCIE ŁAPACZOWI MYŚLI ARKANA!!!

każda inna rasa ma UNIKALNĄ ARKANĘ A TERAZ ŁAPACZ MA WIELKIE <ciach>!!!


Dzięki majestatowi nikt nie miał unikalnych arkan bo ŁM miał wszystko w jednym.



Poproszę jeszcze raz, DAWAJCIE LINKI z działania nowego majestatu (dodam kolorek co by wyraźniejsze było), a z narzekaniem zapraszam do:
[Nekro] Ściana płaczu





EDIT:
cytat:
Big Stan napisał(a)
cytat:
Regio90 napisał(a)
wiekszosc ludzi dlatego sie nie potepila z LM bo miala majestat a teraz to juz nie beda mieli tego dylematu... oby tak dalej. ciekawe jaka rasa bedzie nastepna do uciecia...


Przeciez majestat dalej masz, zmienilo sie po prostu jego dzialanie w pvp...
Dalej zbijacie hp komus, ale juz nie przejmujecie

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=916b9a5e8c

http://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=4aa7e5df05

hp mialem okolo 15k.. majestat zabiera wiecej niz dostaje, to jeszcze narzekacie, ja bym go jeszcze obcial do max 8 w pvp Smile


nie jestem pewien ale chyba wkleiłeś linki przed wejściem patcha.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 08-11-2012 19:10.

08-11-2012 13:46 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
tech-shadow
Triple Ace


Data rejestracji: 20-03-2008
Postów: 188
Klan: RMA
Kraina: Necropolia V
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link do ściany płaczu powinni dostać mistrzowie gry co jęczeli o nerfa dla łm haha Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tech-shadow: 08-11-2012 13:54.

08-11-2012 13:54 tech-shadow jest offline Strona domowa tech-shadow Szukaj postów użytkownika: tech-shadow Dodaj tech-shadow do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Catshuska napisał(a)
cytat:
jedi3244 napisał(a)
Kultek ma krew życia i może sobie bardzo dużo regenerować hp , ssak ma kryta i szczęście . wz dodatkowy atak (wz trzeba wzmocnić) , potępiony ma grozę i 30 trafienia . łapacz miał majestat a teraz de facto nie ma sensu go używać .

Nie ma to jak wybiorcze podsumowanie ras - o 10% uniku (ktory ze skrzydlami i jastrzebiem potrafi ladnie namieszac) i lucka juz zapomniales wspomniec? Tongue

cytat:
tech-shadow napisał(a)
łm stało się przegraną rasą w pvp, brawo za cudowny "balans".

Kazda inna rasa musi miec bizu na ataki, obronki, expy - lapacz siedzial tylko w jednym.

Bo np przecietny palniak (uziki + dsk: orcha, preko, pasterze, jastrzab) siedzial w jastrzebiu i ma miec mozliwosc wygrac obronke z kazdym (czyli wczesniej mial - uciecie hp przeciwnikowi, dodanie sobie, unik ktory po dodaniu skrzydel dziala cuda, lucek dajacy wieksza szanse na trafienie, zabieranie sposta i dodawanie sobie zeby potep nie przespostowal, dodatkowy dmg)?

Teraz jak byc moze bedzie musial rozwazyc zakup dodatkowego bizu i wybrac na obrone przed kim sie nastawia (czyli to co musi robic kazda inna rasa), to mamy wielka tragedie, skonczona rase w pvp? rotfl



Ps. Podziwiam osoby grajace lapaczami ktore potrafily przyznac ze zmiana byla potrzebna zamiast krzyczec jaka to tragedia Wink




Rozmawiamy o arkanach nie o pasywnych . ale ok .

Kult pasywny +5 lucka +5% kryta Punkty Krwi + 10%
Lapacz 10% uników 10 lucka
Ssak Punkty Życia +10%, Punkty Krwi + 10%, Wymagania atrybutów postaci Łatwość obniżone o 5%, obrażenia wszystkich broni +5
Wz Dodatki z rasy: Punkty Życia + 20 %, Szansa Trafienia Bronią Białą + 20


więc nie powiedział bym że łapacz ma tak dużo w pasywnych na tle innych ras .

__________________

R10 Bounty_Hunter

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jedi3244: 08-11-2012 13:55.

08-11-2012 13:54 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Neytiri
Double Ace


Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia IX
Skąd: z Redy a skąd?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
benek98 napisał(a)
MASAKRA!! ZABRALIŚCIE ŁAPACZOWI MYŚLI ARKANA!!!

każda inna rasa ma UNIKALNĄ ARKANĘ A TERAZ ŁAPACZ MA WIELKIE GÓWNO!!!

teraz to już przegięcie na maksa...

WZ - cień bestii dodatkowy atak
Ssak - krytyk/szczęśćie
kultek - żar/krew życia
a łm?? zasrane maski których nikt nie używał lub używał do bunkra.... majestat już nie jest atrakcyjny i tak szczerze możecie go wywalić i zostawić 2 arkana bo to śmiech co zrobiliście...

pora chyba kończyć z tą grą,płacę Wam od 2008 roku i gram/grałem na kilku kontach i zawsze premium było , tyle kasy poszło przez tyle lat że masakra... teraz to już nie wykupie premki bo nie będę się dorzucał do takich zmian...

pozdro

na maksa wkurzony gracz z r10 łapacz myśli....

jak to w filmie było

"i cały misterny plan poszedł w ..."


Fajne dla ciebie bylo -1000 PZ dla przeciwnika i +1000 pz dla ciebie za friko koko?
Jak lubisz gre w ktorej kazdy inny jest slabszy procz ciebie to zacznij tam gdzie sie da wpisywac kody .
Lapacz w pvp zostal troszke oslabiony bo przez odjecie bustu do Pkt zycia poprostu zbyt odbiegal od reszty . Jednak kw i expy dalej masz 1,5xPZ tyle , wiec o co ten placz? Juz nie ma pkt zycia za free i czas komibacji jak z kazda inna rasą , to tyle co trzeba teraz zrobic - kombinowac .
08-11-2012 13:55 Neytiri jest offline Szukaj postów użytkownika: Neytiri Dodaj Neytiri do Listy kontaktów
Magician
Double Ace


images/avatars/avatar-23890.jpg

Data rejestracji: 08-08-2012
Postów: 117
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: się biorą małe gołębie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

'Zabraliście mi moje uber arkana, co JA teraz pocznę, skrzywdziliście MOJĄ rasę!'

No co za banda egoistów chytry . Nie ma balansu, bo oczywiście WAS skrzywdzono, tak? O innych to już nie łaska myśleć? Chciałbym zobaczyć posty tych osób, gdyby to dla nich robiono balans i zabrano by jakiejś innej rasie coś zdecydowanie zbyt dobrego...

Poza tym, czapka z głowy spadła? Majestat dalej kosi przeciwnikowi sporą ilość hp, a że nie dodaje tej odrobinki... naprawdę. wielki powód do lamentu. I jak na miłość pańską można napisać 'teraz łapacz jest niegrywalny'? Polecam od razu skasować się takim osobom, wszystkim ulży Roll Eyes .


Też dołączam sie do wyrazów uznania wobec łapaczy którzy sami stwierdzili że ten patch był potrzebny (a jest ich na szczęście sporo, choć jak widać płaczków też nie brak), zmiany dla WZ trochę pomogą, mam nadzieje że będzie bardziej grywalny na low lvlach...

__________________
R7 - Special DrOps(Kocham Wildi)
R11 - Gouka(Minik na pustaka)


cytat:
Sephiroth napisał(a)
Magician wytłumaczył Ci to tak łopatologicznie, na ile chyba tylko można... Lepiej mało kto by to ujął.

08-11-2012 13:56 Magician jest offline Szukaj postów użytkownika: Magician Dodaj Magician do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ectelion napisał(a)
Bethrezenn. necro v2 nie r1, więc was ta zmiana nie dotyczy.


To ja wiem ale też się cieszę razem z Wami Wink

Teraz czekam na to żeby to wypaliło u mnie na R1.

__________________

08-11-2012 14:01 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
yatta
Forum Ace


images/avatars/avatar-24169.gif

Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 98
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmiana nieco kosmetyczna, odciagajaca sprawe od problemow Necro vs Moria Smile

__________________
R10 : yatta

&#24178;&#21527;?&#20320;&#20010;&#23567;&#31528;&#34507;&#12290;
08-11-2012 14:04 yatta jest offline Szukaj postów użytkownika: yatta Dodaj yatta do Listy kontaktów
kalipso
Forum Ace


Data rejestracji: 08-05-2008
Postów: 82
Klan: NEMESIS.
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem to zostały wysłuchane płacze wiec nie widze powodu dla których to łapacze nie maja teraz płakać
gram łapaczem i to mi sie BARDZO nie podoba
wiec może zabierzemy potępionemu ze 25 trafienia bo mimo mniejszej sumy trafiają mnie
kultyście krew zycia bo nie mogę sie przebić przez bunkry które dodają sobie prawie 3k hp na runde
ssakowi wyssanie bo zabiera mi arkana
do wz nic nie mam bo w top 200 na r6 gra ich 5

__________________
Kalipso-r6
08-11-2012 14:08 kalipso jest offline Szukaj postów użytkownika: kalipso Dodaj kalipso do Listy kontaktów
Strony (9): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Modyfikacja Majestatu w patchu 1.4.19

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH