Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Zmiana rasy. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (21): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana rasy. 301 Ankieta - średnia ocena: 5,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Zmiana rasy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z mnóstwem spamu graczy o tym jak to jedna rasa "ssie", a inna jest "the best" chcieliśmy Was zapytać co sądzicie o możliwości zmiany rasy na poniższych zasadach:

- zmiana rasy możliwa 1 raz co 3 miesiące
EFEKT: nie można żonglować rasami, każda zmiana musi być przemyślana.

- koszt 180 dni premium
EFEKT: każdy powinien się zastanowić czy na pewno tego chce.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


09-11-2012 09:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
jedi3244
Lord


images/avatars/avatar-16245.jpg

Data rejestracji: 10-12-2007
Postów: 464
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Naboo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam .
Rozumiem że raz na 3 miesiące mogę sobie zmienić rasę , czyli 4 razy w roku tak ?
lub za pomocą dni premium ile razy mi się podoba ?

Czy dobrze myślę ?

Moim zdaniem zmiana rasy po patchu przydała by się i pomysł uważam za fajny Smile

__________________

R10 Bounty_Hunter

09-11-2012 10:02 jedi3244 jest offline Szukaj postów użytkownika: jedi3244 Dodaj jedi3244 do Listy kontaktów
Piniula
Lord


Data rejestracji: 03-08-2008
Postów: 322
Klan: RTS
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE! NIE! I JESZCZE RAZ NIE!

__________________
ISO
09-11-2012 10:04 Piniula jest offline Szukaj postów użytkownika: Piniula Dodaj Piniula do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciężka kwestia, ale chyba tak, niech sobie zmieniają.

z tym, że raz na trzy miesiące? i powiedzieć przy tym, że zmiana musi być przemyślana? trochę do siebie to nie pasuje Smile
09-11-2012 10:05
pszczolkamaya
Viking


images/avatars/avatar-24602.jpg

Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 528
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem jak najbardziej na tak. Gram kultystą, jest to aktualnie najsłabsza rasa na Morii, o nowym żarze nic w trawie nie szumi niestety. Bez wahania zmieniłabym się na WuZetkę

__________________
(...)znana w wielu kregach aktywistka spolecznosci Blood Wars

Koniec na r9

Było fajnie, dzięki!

09-11-2012 10:05 pszczolkamaya jest offline Szukaj postów użytkownika: pszczolkamaya Dodaj pszczolkamaya do Listy kontaktów
Nevahe
Full Member


Data rejestracji: 11-05-2012
Postów: 56
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet rozpisywac mi sie nie chce w tym temacie, jestem przeciwko. Pomysl zeby rozbujac gre uwazam za bzdurny. Wysilcie sie bardziej. Po płaczkach którzy narzekaja na rase przyjda kolejni, tez na reke im pojdziecie? No masakra ze w ogole zastanawiacie sie nad tym.
09-11-2012 10:06 Nevahe jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahe Dodaj Nevahe do Listy kontaktów
Bobsonq3
Triple Ace


Data rejestracji: 16-04-2007
Postów: 164
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie na nie, jeszcze trochę i za premium będzie można graty na aukcji kupić ;/

__________________

09-11-2012 10:08 Bobsonq3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobsonq3 Dodaj Bobsonq3 do Listy kontaktów
BeastOfTheBeast
Forum Ace


images/avatars/avatar-5879.jpg

Data rejestracji: 16-10-2007
Postów: 95
Klan: Scream,Nietykalni
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie jestem przeciwko.

__________________
R7 - kwasek
09-11-2012 10:10 BeastOfTheBeast jest offline Szukaj postów użytkownika: BeastOfTheBeast Dodaj BeastOfTheBeast do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miało nigdy nie być takich rzeczy, pozatym to faworyzowanie tych, którzy chcą wydać te 30 pln. Należy myśleć nad balansem, a tak większość zmieni rasę np z łapacza na ssaka a Ci co nie zapłacą zostaną z problemami?

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

09-11-2012 10:12 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
rybka4081
Member


Data rejestracji: 10-02-2012
Postów: 42
Kraina: Moria III

RE: Zmiana rasy. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie jestem przeciwny.


Zostaną na serwie tylko dzieci, które nie potrafią grać daną profesja, jaką wybrały zakładając postać.
09-11-2012 10:13 rybka4081 jest offline Szukaj postów użytkownika: rybka4081 Dodaj rybka4081 do Listy kontaktów
NTT
Triple Ace


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 164
Klan: rts
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie i zaloze sie ze na innych serwach tez sie ludzie pokasuja bo to juz tylko kasa dla adminow sie liczy
09-11-2012 10:14 NTT jest offline Szukaj postów użytkownika: NTT Dodaj NTT do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciężko jednoznacznie wypowiedzieć się w tej kwestii, naprawdę...

Z jednej strony pomysł bardzo fajny, nie wszyscy zaczynali grę mając pokaźny bagaż doświadczenia z poprzednich serwerów i w ich wypadku wybór rasy był całkowicie przypadkowy, więc za SKROMNĄ opłatą mogliby naprawić swój błąd i przestać marudzić na swoją rasę...

Z drugiej strony boje się, że efekty tego będą takie, iż po serwerze zaczną biegać same łapacze, ponieważ na dzień dzisiejszy jest to rasa numer jeden na KW i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej, pokaźna ilość hp to to, co często decyduje o wyniki starcia, na ekspach jest podobnie ale nie do końca...

Myślę, że pomysł mógłby przejść ALE najpierw zajmijcie się balansem, jest to OBOWIĄZKOWY zabieg przed takim rozwiązaniem...

EFEKT: Ludzie będą zmieniali rasy dlatego, że jedna (jak się później okazało) jest bardziej dostosowana do ich stylu i eq niż inna. Nie z powodu, że inna rasa SSIE, a inna jest THE BEST
09-11-2012 10:19 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
adek444
Lord


Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 431

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za. W końcu skończą sie płacze.

__________________
R2 adek444
09-11-2012 10:20 adek444 jest offline Szukaj postów użytkownika: adek444 Dodaj adek444 do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem przeciwny.

po 1 za często

po 2 pay to win co raz bardziej.

po 3 to nie rozwiązuje dysbalansów ras.

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
09-11-2012 10:21 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TAK!!!!!!! Bądźmy łapaczami k**a wszyscy !!!!!!

NIE!!!!! Popracujcie nad balansem (Kultka poproszę jako pierwszego), a nie jebut na łatwiznę łapacz.... ssak... (długo nic) nic.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

09-11-2012 10:21 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Także za. Tylko okres zmiany bym wydłużył; trzy miesiące to jednak krótki okres.
09-11-2012 10:22
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Omg piszecie na nie nie i nie a ciagle tylko nowe spam tematy na forum dot zmainy rasy , czy jak to zle raz na 3 msc to troche slabo koszt tez ino niski jak za takie cos ...

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
09-11-2012 10:22 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Kontra
Junior Member


Data rejestracji: 17-09-2008
Postów: 17
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie interesujące urozmaicenie gry.
Za.
No i jak Adek napisał, skończą się płacze 'a moja rasa to ssie'.
09-11-2012 10:22 Kontra jest offline Szukaj postów użytkownika: Kontra Dodaj Kontra do Listy kontaktów
Cypo
Triple Ace


images/avatars/avatar-25479.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 226
Klan: BORN TO KILL
Kraina: Moria
Skąd: Cieszyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdecydowanie jestem na nie

__________________
r17 - Grudin
KZoo
Born To Kill


09-11-2012 10:22 Cypo jest offline Szukaj postów użytkownika: Cypo Dodaj Cypo do Listy kontaktów
Tobla
Member


Data rejestracji: 02-10-2012
Postów: 39
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie robcie z tego gry donatorskiej.... wiadomo kazdy potrzebuje pieniedzy ale to juz nie jest to samo bw.........
09-11-2012 10:23 Tobla jest offline Szukaj postów użytkownika: Tobla Dodaj Tobla do Listy kontaktów
nadie555
Forum Ace


Data rejestracji: 10-10-2011
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem zdecydowanie na nie. Aż się boję jaki zalew łapaczy by się pojawił na servach Smile

__________________
"Perdí, gané, sufrí, caí, y me levanté"
09-11-2012 10:23 nadie555 jest offline Szukaj postów użytkownika: nadie555 Dodaj nadie555 do Listy kontaktów
FoReST
Triple Ace


Data rejestracji: 03-11-2010
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem na nie, ale w przedstawionej tutaj formie.
Natomiast po wgraniu drugiej części A3 (runy itd) myślę, że powinna być opcja JEDNORAZOWEJ zmiany rasy postaci.

__________________
R7: FoReST
R14: Veritas, skasowane: 994 pkt, top 11. FOREVER PDM !
R15: Veritas
09-11-2012 10:23 FoReST jest offline Szukaj postów użytkownika: FoReST Dodaj FoReST do Listy kontaktów
darexus
Full Member


Data rejestracji: 03-11-2009
Postów: 51
Kraina: Moria III
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem przeciwny, jest możliwośc zmiany tatka, i to powinno wystarczyc, uciszycie jednych płaczków, obudzicie innych.
09-11-2012 10:23 darexus jest offline Szukaj postów użytkownika: darexus Dodaj darexus do Listy kontaktów
Suleyman
Triple Ace


images/avatars/avatar-13768.jpg

Data rejestracji: 01-04-2009
Postów: 188
Kraina: Moria V
Skąd: zza płotu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raz na trzy miesiące to troszkę za często. Ja bym proponowała raz na rok kalendarzowy. Koszt może i odpowiedni ale nadal nie rozwiązuje to dysbalansu ras ... Ja z chęcią zamieniłabym swojego kultyste na ssaka ;D

__________________

R20 ---------- > Suleyman

09-11-2012 10:23 Suleyman jest offline Szukaj postów użytkownika: Suleyman Dodaj Suleyman do Listy kontaktów
Magikens
Forum Ace


Data rejestracji: 14-09-2009
Postów: 75
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam bym dodał jakiś quest związany ze zmianą rasy. Zawsze ciekawiej by było ,a nie tak trzasnąć sobie zmiankę
09-11-2012 10:24 Magikens jest offline Szukaj postów użytkownika: Magikens Dodaj Magikens do Listy kontaktów
Nevahe
Full Member


Data rejestracji: 11-05-2012
Postów: 56
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasne, mamy juz expy za kase...a kiedys expy byly nagroda za prowadzenie dobrej postaci, mialo sie repe..mialo sie expe..teraz kazdy moze zalozyc expe..najpierw ogromne ilosci repa z kw, teraz łowy..okej..zmiany wystepuja zawsze i trzeba sie z tym pogodzic mimo ze moga sie nie podobac..ale zmiana rasy za kase? no prosze Was..niedlugo bedzie mozna eq kompletowac za kase..i drop przestanie sie liczyc nie?Smile bo po co mi drop jak zaplace i bede miał koksiarski eq. Bzdura przez duze B!
09-11-2012 10:25 Nevahe jest offline Szukaj postów użytkownika: Nevahe Dodaj Nevahe do Listy kontaktów
1tommy
Junior Member


Data rejestracji: 15-01-2008
Postów: 16
Kraina: Moria
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem przeciwny możliwości zmiany rasy

__________________
HansKlos
Wieczny lider
SunSetNr666-2
09-11-2012 10:25 1tommy jest offline Szukaj postów użytkownika: 1tommy Dodaj 1tommy do Listy kontaktów
georgefenrir
Forum Ace


images/avatars/avatar-21383.jpg

Data rejestracji: 08-04-2011
Postów: 94
Klan: RTS
Kraina: Moria III

Thumb Down! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też jestem przeciwny, czyli na początek wsyscy będą grali kultkami i pierwsze blachy będą zdobywać z żaru, a później będą się przerabiać na ssaki lub łm

albo powinna to być znacznie bardziej kosztowna zmiana np. raz do roku i dopiero po osiągnięciu jakiegoś pułapu lvl'owego np. 85+ lvl,

najlepiej by było gdyby powstała jakaś 6'ta rasa którą właśnie będzie można wybrać po wejściu do A3 albo jeszcze później

__________________
Shocked Nick R9:fenrir - USUNIĘTE Shocked
Shocked Nick R9:fenek - przejęte Shocked

09-11-2012 10:26 georgefenrir jest offline Szukaj postów użytkownika: georgefenrir Dodaj georgefenrir do Listy kontaktów Zobacz profil MSN georgefenrir
lvlati
Full Member


Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 70
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

beznadziejny pomysł Smile

__________________
r14 SIKSA
09-11-2012 10:26 lvlati jest offline Szukaj postów użytkownika: lvlati Dodaj lvlati do Listy kontaktów
Szwed
Double Ace


Data rejestracji: 13-12-2011
Postów: 121
Klan: Pandemia
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Shanghai, West Virginia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nie i zaloze sie ze na innych serwach tez sie ludzie pokasuja bo to juz tylko kasa dla adminow sie liczy


Jaka kasa? to wszystko jest dla was zrobione każda zmiana wprowadzana jest konsultowana z wami... Tutaj pieniądze nie mają większego znaczenia po prostu chcemy umilić grę. Tak jak napisał Susi ostatnio nic na siłę będzie powyżej 50% graczy na tak będzie wprowadzone coś takiego jeżeli nie no trudno pomysł odpada.

Ja osobiście jestem na tak świetny pomysł.

__________________
"Wściekły umysł to wąski umysł"
R14 AsAs

09-11-2012 10:26 Szwed jest offline Szukaj postów użytkownika: Szwed Dodaj Szwed do Listy kontaktów
Strony (21): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Zmiana rasy.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH