Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE -Khan- vs O_o » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony -Khan- vs O_o 7 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,717 Ankieta - średnia ocena: 8,71
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

-Khan- vs O_o Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Hmm czy potrzeba komentarza?Smile UMN sie sprawdzilo, moze to jeszcze nie szczyt mozliwosci, ale juz jest ladnieWink . Zwlaszcza ze 20 min wczesniej mielismy oblezenie ze sciana beta(chyba raczej alfa) ale nie zamieszczam bo nic ciekawego.

Oblezenie z khan : 3 rundy i troszeczkeWink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




08-05-2007 20:18 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nom obleg z scb nic ciekawego. 2 rundy i nawet repa nie dostaliśmy Crying

Khan, a liczyłem na więcej z waszej strony. Tyle mówicie, że jesteście pogromcami naszej koalicji i tacy silni. Jakoś narazie tego nie widać.

A i coś nie tak z organizacją u was, bo:

=== RUNDA 1 ===
Evan zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy, Annamea zostaje zraniona za 144 PKT ŻYCIA.
Annamea kończy swoje nie-życie na polu walki.

Bez przesady żeby w pierwszym ciosie już was rozwalać....

Gratuluje próby stawiania oporu! Licze na kolejne starcie Big Grin

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

08-05-2007 20:21 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

RE: -Khan- vs O_o Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdybym miał krew.... a nie 300 hp Frown
ale i tak im ładnie skopaliśmy du*e Big Grin
UMN kontra reszta świata 3:0 Big Grin

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>
08-05-2007 20:22 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to morale Khangurzatek podupadly po raz kolejny Wink brawa dla "niepokonanych" Khan Tongue wojownikow inaczej Wink Sejan na Twoim miejscu to ja bym im teraz nie odpuscil... Wink lejcie ich ile wlezie Tongue oni bili Was to Wy oddajcie im teraz 2 razy mocniej Wink razem z Nami Smile
08-05-2007 20:25 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulację.

PS.
Jeszcze jeden i jeszcze raz. Big Grin Wink

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

08-05-2007 20:29 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciesze sie

W KONCU BEDZIEMY MIELI Z KIM POZNIEJ WALCZYC
w normalnych sparingach.

BO co by nie mowic "SCB -pogromcy Possessed " to oni moze i rozwalaja
ale cegly na budowie.

Khan niestety mnie zawodzi,
dzis mnie bardzo zawiodlo i jestem smutny z tego powodu ,
postawilem na was b.duzo i niestety wtopa.
A nie slucham madrzejszych co mowia hazard to zla rzecz.

Gratuluje walki dla O_O to beda najprawdopodbniej pogromcy PSD,
a napewno nie te smieszne klaniki.


ps) Czas zmienic przywodce ten jest bardzo nieudolny Wink
08-05-2007 20:31 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie tacy silni, jakimi mówią... heheh Tongue
dokopaliśmy im Tongue

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

08-05-2007 20:33 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacytuje tekst(refren) takiej jednej piosenki z dedykacją dla Khan:

"Są Ci co myśleli `jestem kimś więcej`
Autorzy własnych błędów i nieszczęść(porażek)"

Zbyt pewnie wystartowaliście do oblega. I jestem pewnien, że była u was niezła nagonka na nas, że UMN sa tacy i owacy Big Grin

Ave PSD! Big Grin Szkoda, że tylko 850hp zdjąłem paną i panią z Khan, ale cóż nie można mieć wszystkiego!

UMN idzie świętować swój udany Chrzest Bojowy, bo ten obleg to był majstersztyk!

Raga myśle, że sejan im nie odpuści :-p

PS.

Czekam na jakąś wypowiedź ze strony Khan...

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

08-05-2007 20:34 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
no to morale Khangurzatek podupadly po raz kolejny Wink brawa dla "niepokonanych" Khan Tongue wojownikow inaczej Wink Sejan na Twoim miejscu to ja bym im teraz nie odpuscil... Wink lejcie ich ile wlezie Tongue oni bili Was to Wy oddajcie im teraz 2 razy mocniej Wink razem z Nami Smile



E tam ja msciwy nie jestem. Powiedzmy ze khan sprawdzalo nasza sile Wink Poki co zajmujemy sie Sciana Alfa, ktora zlamala Pakt o Nieagresji Majowej i tym samym wypowiedziala nam wojne. Do tego oblegaja mi akademie... Cos Sciana nisko upadla;/

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




08-05-2007 20:36 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a w Polach Bitew nie widac nikogo z Khan... wstyd im? hehe a tylu ich zawsze bylo... cwanych khangurzatek Wink
08-05-2007 20:47 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
a w Polach Bitew nie widac nikogo z Khan... wstyd im? hehe a tylu ich zawsze bylo... cwanych khangurzatek Wink



narazie widze tylko wielka zjare obrońców i ich sojuszników Tongue

macie sie bardzo czym cieszyć



=== RUNDA 1 ===
Evan zadaje cios krytyczny z broni Dobry Lekki Rapier Samobójcy, Annamea zostaje zraniona za 144 PKT ŻYCIA.
Annamea kończy swoje nie-życie na polu walki.



no ja to sie nie pokazałem ;P

__________________
r13

Nick: Synte7ic

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Davidsonoff: 08-05-2007 21:55.

08-05-2007 21:54 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
gorbaczov
Triple Ace


images/avatars/avatar-1911.jpg

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 207
Klan: najlepszy
Kraina: Necropolia IV
Skąd: TriCity

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
a w Polach Bitew nie widac nikogo z Khan... wstyd im? hehe a tylu ich zawsze bylo... cwanych khangurzatek Wink



no wstyd troche wtopic w przewadze... ale wstyd ten jest zdecydowanie mniejszy od radosci ktora sprawia mi bycie w jednym z ostatnich klanow ktore nie liza zadka Katastrofie.

__________________


HU HA HU HA! - zaśpiewaj razem z nami :>


r6: gorbi

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gorbaczov: 08-05-2007 22:50.

08-05-2007 22:47 gorbaczov jest offline Szukaj postów użytkownika: gorbaczov Dodaj gorbaczov do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
katast.. napisał(a)
Ciesze sie

W KONCU BEDZIEMY MIELI Z KIM POZNIEJ WALCZYC
w normalnych sparingach.


A zakładajcie se sparinga na swoich sojuszników - kto Ci broni?
Po co ci do sparingów Khan na pustakach?

cytat:

Khan niestety mnie zawodzi,
dzis mnie bardzo zawiodlo i jestem smutny z tego powodu ,
postawilem na was b.duzo i niestety wtopa.


A tak... podmianka z pustaka w 5 na kiepski w 5, jutro walka toczyć się będzie o wielką stawkę Big Grin

cytat:

ps) Czas zmienic przywodce ten jest bardzo nieudolny Wink


Zmieniacie przywódce? Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

08-05-2007 22:48 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje dla wygranych, jak zwykle.

Być może oblężenie, które założyło Khan wypadło w niedogodnych dla Khan godzinach i dlatego przegrali. Tongue

__________________


09-05-2007 06:54 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To oni zakładali, więc mogli ustawić tak obleg by czas był dogodny dla nich. Mieli przewage jednego gracza. Podeszli do oblegu luźno, bo nie mieli tak jak my na karku 20 minut wcześniej scb. Więc jak dla mnie olaliście obleg lub dowództwo sobie z klanem nie radzi. Mieliście taką przewage nad nami, że większej już chyba nie mogło być, a i tak przegraliscie. Thorga jak tam w Khan? nie macie czasem jakiegoś buntu? Zobaczymy jak dziś pójdzie walka :-p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

09-05-2007 09:32 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
gorbaczov napisał(a)
cytat:
Ragabash napisał(a)
a w Polach Bitew nie widac nikogo z Khan... wstyd im? hehe a tylu ich zawsze bylo... cwanych khangurzatek Wink



no wstyd troche wtopic w przewadze... ale wstyd ten jest zdecydowanie mniejszy od radosci ktora sprawia mi bycie w jednym z ostatnich klanow ktore nie liza zadka Katastrofie.


No prosze jakie blyskotliwe stwierdzenie, ze jak sie bronimy przed atakakiem to znaczy, ze lizemy zadek? No w sumie to patrzac w ten sposob to faktycznie tylko Khan jest ok na serwerze bo sie nie dolacza do oblezen...

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




09-05-2007 11:12 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Thorga napisał(a)
cytat:
katast.. napisał(a)
Ciesze sie

W KONCU BEDZIEMY MIELI Z KIM POZNIEJ WALCZYC
w normalnych sparingach.


A zakładajcie se sparinga na swoich sojuszników - kto Ci broni?
Po co ci do sparingów Khan na pustakach?

cytat:

Khan niestety mnie zawodzi,
dzis mnie bardzo zawiodlo i jestem smutny z tego powodu ,
postawilem na was b.duzo i niestety wtopa.


A tak... podmianka z pustaka w 5 na kiepski w 5, jutro walka toczyć się będzie o wielką stawkę Big Grin

cytat:

ps) Czas zmienic przywodce ten jest bardzo nieudolny Wink


Zmieniacie przywódce? Wink


Jestem pod wrazeniem twojej elokwencji.

Mysle ze wojownicy khan sa dumni ze swojej szefowej Wink hehe
09-05-2007 12:02 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra dobra. Uspokoić się mi tu :-p

Thorga nie prowokuj do napinek.
Kata nie napinaj.

Drugiej uwagi już nie bedzie. To jest temat o oblegu, a nie o naszych czy waszych sojusznikach. To nie jest temat także o elokwencji Thorgi(kieruje to do Katy :-p) ani o zbędnych komentarzach na temat PSD lub Katy(to kieruje do Thorgi).

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

09-05-2007 12:08 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Khan zawsze byli ciency i beda... ponoc nonek juz za tanka robi Wink bohater, ktory mial swoje 5 minut Tongue caly Khan w koncu to beda same tanki i swieczki Wink jaka szefowa taki klan Wink ogolnie mowiac beznadzieja Smile i KUPA smiechu... pisane przez duze K... jak Katinka Wink az mam chec przeniesc sie do O_o i nabic troche repu Big Grin przyda sie Wink
09-05-2007 15:05 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ragabash napisał(a)
Khan zawsze byli ciency i beda... ponoc nonek juz za tanka robi Wink bohater, ktory mial swoje 5 minut Tongue caly Khan w koncu to beda same tanki i swieczki Wink jaka szefowa taki klan Wink ogolnie mowiac beznadzieja Smile i KUPA smiechu... pisane przez duze K... jak Katinka Wink az mam chec przeniesc sie do O_o i nabic troche repu Big Grin przyda sie Wink


ależ euforia zapanowała u was ;p

http://c.wrzuta.pl/wi14984/a2eb3b3300100...b0/dzieci%20neo buhahaha Tongue barszczyk cieszymy sie razem z tobą Wink przez małe c ;P Tongue


była wtopa i trzeba ja naprawić Wink

co do Katrinki to jest i bedzie Big Grin

__________________
r13

Nick: Synte7ic

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Davidsonoff: 09-05-2007 16:02.

09-05-2007 16:01 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
Smith
Triple Ace


images/avatars/avatar-3168.gif

Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 189
Kraina: Necropolia III
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ragabash mnie poprostu śmieszy... Każdy ale to dosłownie KAŻDY jego post to obraza/zniewaga/jakiś bluzg w stronę przeciwników. Dziecko nie nudzi Ci się takie wymyślanie na każdego z osobna ? ja wiem Ty poprostu chcesz być fajny, no i owszem może Twoi koledzy z klanu uznają Cię za takiego, ale uwierz mi, że tak nie jest bo pokazujesz tylko poziom swojej inteligencji.. więc zastanów się dziesięć razy nad tym co piszesz, zapytaj mamę o zdanie a potem tatę i kolegów z klanu i wtedy pisz.

Wracając do oblega z scb który przyznaje był porażką w naszym wykonaniu (może dlatego, że mamy małe problemy, ponieważ nasz lider jest zablokowany ale obiecuje, że się poprawimy).

__________________
ID: 41197
Jeśli coś wygram/sprzedam pisz w grze.


Najlepszy grafik na forum: mrozyk, POLECAM!
09-05-2007 22:36 Smith jest offline Szukaj postów użytkownika: Smith Dodaj Smith do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy to jest dyskusja na moj temat czy na temat oblezenia? Wink ktos tu na prawde zablysnal poziomem... nie wiem czy mozna nazwac to inteligencja bo skoro pisze jedno a robi drugie to... no po prostu jawna glupota Wink to proste... skoro jestem inteligentny mam mase pomyslow w glowie... i wcale nie musze dlugo myslec, aby cos do kogos doklepac, bo to co robie ja dla mnie to bzdury i zarty, natomiast w was wywoluje to wiele roznych emocji, czesto negatywnych co mnie po prostu bawi... bo jak cos co jest tylko gra moze wywolywac euforie, szal, podniecenie, nienawisc, smiech czy cokolwiek innego? pomysl... Wink nie da sie ukryc, ze prawda w oczy kole... Wink

O_o jeszcze nie raz pokaza KLASE 8)
10-05-2007 05:09 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Smith
Triple Ace


images/avatars/avatar-3168.gif

Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 189
Kraina: Necropolia III
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może i dla Ciebie to co mówisz jest zwykłym żartem, ale najczęściej Twoje posty sprowadzają sie do poniżenia, zniewagi całego klanu lub jego członka.

cytat:
bo jak cos co jest tylko gra moze wywolywac euforie, szal, podniecenie, nienawisc, smiech czy cokolwiek innego? pomysl... Wink


Czyli co Ty jesteś robotem ? siedzisz i klikasz ? nigdy nie ucieszyłeś się z dobrego dropu ? nie śmiałeś się z jakieś zabawnej sytuacji w grze ?
Przecież nikt nie mówi tu o nienawiści do kogoś czy jakiejkolwiek euforii. Chodzi mi tylko i wyłącznie o Twoje zachowanie w stosunku do innych użytkowników.

Kończę dyskusję bo miałeś rację, że to nieodpowiedni temat, jeśli masz jeszcze coś do powiedzenia zapraszam na pw.

__________________
ID: 41197
Jeśli coś wygram/sprzedam pisz w grze.


Najlepszy grafik na forum: mrozyk, POLECAM!
10-05-2007 15:19 Smith jest offline Szukaj postów użytkownika: Smith Dodaj Smith do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

az przyjemnie sie na to patrzy

gratuluje ;]

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
10-05-2007 16:30 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE -Khan- vs O_o

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH