Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ghost Recon Online » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ghost Recon Online
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Ghost Recon Online Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktos pogrywa?
11-11-2012 21:32 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczoraj pobrałem grę i póki co rozegrałem 2 meczyki,ale zamierzam więcej w bliższej przyszłości.Całkiem ta gra wciągająca,ma trochę wad i niedociągnięć jak np. imo za duża przewaga snajperów nad wsparciem i assault'ami,przynajmniej na tych niskich levelach.Ogólnie to na plus Wink
11-11-2012 23:04 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
Dr.Płuco2
Member


Data rejestracji: 18-06-2013
Postów: 35

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gra ktoś ?

szukam klanu , czy jak to się tam nazywa w grze Big Grin

10 poziom zwiadowcy mam

__________________
cytat:
Thane napisał(a)
Daj mi człowieka a paragraf się znajdzie - i to nie zawsze umyślnie ktoś coś robi. Trzeba o tym pamiętać. Złagodzenie kar działałoby tylko na plus.

19-09-2013 12:07 Dr.Płuco2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dr.Płuco2 Dodaj Dr.Płuco2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ghost Recon Online

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH