Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R9 Brak powolnej przemiany. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Brak powolnej przemiany. 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Owcio
Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 43
Kraina: Moria III
Skąd: r5,r9.

Brak powolnej przemiany. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Bding Bdang
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:
Rano dołączyłem do ekspedycji, przebrałem się i umarł serwer. Po powrocie do domu loguję się przez zastępczy link, otwieram ekspedycje:

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=6968889908

Po udanej ekspedycji nie przyszła wiadomość "powolna przemiana".. Stan punktów jak i kamieni nie uległ zmianie. Na pewno istnieje sposób, w którym możecie sprawdzić, że mój licznik nie poszedł do przodu, a link o udanym bazyliszku jest tutaj wklejony.
Czy kamienie zostaną "przelane" do studni dusz?

Pozdrawiam.
15-11-2012 14:42 Owcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Owcio Dodaj Owcio do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wg logów bazy dostałeś te kamienie, data zapytania: 12-11-15 13:00:02

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-11-2012 09:22 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Owcio
Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 43
Kraina: Moria III
Skąd: r5,r9.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Owcio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech, niestety do studni nie wpadły.
Kłócić się nie będziemy, nie mam jak Wam udowodnić - nie robię screenów przed i po ekspedycji.
Za kolejną już przyszły, także wszystko znowu działa tak, jak należy.
Do zamknięcia.
16-11-2012 09:53 Owcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Owcio Dodaj Owcio do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W logu jest info o wykonaniu zapytania bez błędu. Serwer R9 działał już bodajże od godziny 9:00, więc ekspedycja nie była wykonywana w warunkach, w których coś mogło pójść nie tak. Nie ma też powodu, żeby uznać, że milion innych zapytań dziennie wykonuje się poprawnie, a akurat jedno nie. Gdyby nie było tego w logu lub byłby jakiś kod błędu, wtedy można by przypuszczać, że coś poszło nie tak.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-11-2012 10:01 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
dyfc
Double Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 104

RE: Brak powolnej przemiany. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Owcio napisał(a)
(...) Stan punktów jak i kamieni nie uległ zmianie. Na pewno istnieje sposób, w którym możecie sprawdzić, że mój licznik nie poszedł do przodu, a link o udanym bazyliszku jest tutaj wklejony.

Pozdrawiam.


moze sledzisz rozwoj na jakims trackerze i tam moznaby wykazac ze punkty przyrosly/nie przyrosly?

__________________
Podobno mają nadejść noce bez świtania,
burze ognia, siarki deszcze... i coś tam jeszcze...
16-11-2012 10:12 dyfc jest offline Szukaj postów użytkownika: dyfc Dodaj dyfc do Listy kontaktów
Owcio
Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 43
Kraina: Moria III
Skąd: r5,r9.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Owcio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To dobrze, proszę nie zamykać.

http://statstracker.pomocebw.org/index.p...z&id_gracza=611


Jak będzie zapis to porównamy przyrost z punktów Trackera z bazą danych z BW, jak Konrad, będziesz miał czas, w porządku?

Dodatkowo prowadzę własne notatki i przyrosty punktów z ekspedycji, także będę miał dwa źródła podparcia.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Owcio: 16-11-2012 10:29.

16-11-2012 10:25 Owcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Owcio Dodaj Owcio do Listy kontaktów
Owcio
Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 43
Kraina: Moria III
Skąd: r5,r9.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Owcio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przypadkowe multi..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Owcio: 16-11-2012 10:29.

16-11-2012 10:28 Owcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Owcio Dodaj Owcio do Listy kontaktów
Owcio
Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 43
Kraina: Moria III
Skąd: r5,r9.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Owcio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam, że tak późno, dopiero teraz mam chwilkę czasu.
W międzyczasie skasował się link do ekspedycji. To jakoś utrudnia lub uniemożliwia kontynuację tematu?

http://statstracker.pomocebw.org/index.p...z&id_gracza=611

Tracker naliczył mi 155 pkt, więc tak, jakby kamieni nie było.
Moje notatki:

13. baz 40172, wend
14. wend
15.bazyl zero, nie wiem czemu / 61894 , (res) , wend
16. bazyl 25016

Tutaj jest 127 pkt + ataki, wyprawki, ale one zazwyczaj dają ok 15-17 pkt. Nie mam sposobu, żeby się doliczyć tego, żeby było 155. Jednak widać, że nie ma ekspedycji asysty, która punkty i ten próg jest zaniżony.

Co teraz?

Jeżeli kamieni nie da się "odzyskać" to po prostu proszę zamknąć temat.
Nie ma tragedii, to tylko jednorazowy błąd, ale po prostu chciałem sprawę wyjaśnić.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Owcio: 25-11-2012 12:09.

25-11-2012 12:00 Owcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Owcio Dodaj Owcio do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli rozumiem, że doświadczenia i PR też nie dostałeś? Nie zaktualizowało co najmniej dwóch tabel, ale mimo wszystko wstawiło do trzeciej rekord w wiadomością o ekspedycji? Bardzo dziwna sprawa - nawet jeśli to przypadek jeden na milion, to oznaczałby, że najpopularniejsze oprogramowanie baz danych nie nadaje się do użytku.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




26-11-2012 13:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Owcio
Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 43
Kraina: Moria III
Skąd: r5,r9.

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Owcio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadza się, bo ani w rankingu nie podskoczyłem, ani PRków nie przybyło, kamienie też nie wleciały a raport o udanej ekspedycji dostałem.
Nie mam pojęcia jak to działa - po prostu zgłosiłem taki przypadek. Do tej pory jedyny.
26-11-2012 15:48 Owcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Owcio Dodaj Owcio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R9 Brak powolnej przemiany.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH