Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA PROPOZYCJA - zmiana zasady wbijania itemów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony PROPOZYCJA - zmiana zasady wbijania itemów 131 Ankieta - średnia ocena: 9,45131 Ankieta - średnia ocena: 9,45131 Ankieta - średnia ocena: 9,45131 Ankieta - średnia ocena: 9,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

PROPOZYCJA - zmiana zasady wbijania itemów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponownie. Było ostatnio w systemie, było w misz maszu
Przedmiot Dobra Runiczna Peleryna Grabieżcy (+5) nie został ulepszony, czujesz moc ulatującą z przed

A teraz będzie pełna, ukształtowana propozycja, której przyjęcie zrobi dobrze setkom, ba! tysiącom graczy. A to rzadkość.

Dla przypomnienia: proces wbijania itemów oprócz kamieniu pożera czas. Pożera go w tempie zastraszającym, szczególnie jeśli chcemy item podnieść na dsk+ a nie na byle d0. Nie jest bynajmniej sporadyczne poświęcenie godziny czasu, by item z d0 podnieść na d0 - i strata czasu boli tu równie bardzo, co kamieni.

Stąd propozycja - zmieńmy wreszcie system wbijania.
Dwa możliwe sposoby:
1. Użyj puli: Określamy z góry ile chcemy poświęcić kk ks kz, jaki osiągnąć poziom itka i system wbija nam do wyczerpania puli. 10, 50, 100 prób, czy 1000 - na ile tam kogo stać. Najlepiej, gdyby z wbijania tworzony był log, bo niektórzy lubują się w takich rzeczach. Ale i bez loga będzie lepiej niż jest - 100 prób wbicia zamiast godziny zajmie nam minut 2. Skutek teoretycznie powinien być taki sam, nadal będą to wywołania tej samej procedury.
Puli nie można użyć do wbicia na poziom itemu przy którym może on zniknąć.
Pula istnieje obok obecnego systemu, jako opcja a nie zmuszanie.
Ba. Niech tam użycie puli będzie odblokowywane jakimś "czy jesteś pewien" itd.

2. Powrót do przeszłości: Przywrócenia systemu wbijania znanego jeszcze przed rokiem - odświeżenie strony wywoływało powtórne wbicie, dzięki czemu zdarzało się komuś coś spalić. Aby temu zapobiec wbicie na poziom na którym możliwe jest spalenie wymaga captcha, czyli z f5 nie da się go wywołać.

edyta. propozycja 3:
wbiajanie przez odświeżanie jako możliwość włączania w ustawieniach gry, czyli dla świadomych i zaawansowanych userów. acz pomoże głownie przy wymaksowanej kaplicy - niemniej zawsze to coś

Jak i co rozwiązać od strony kodera - nie moja brocha. Może podpowie jakiś koder, który zamiast zarabiać na klepaniu linijek kody klepie LPM+Enter .




Na koniec trzy kwestie do podkreślenia wężykiem.
1. Nasz czas jest cenny. Poświęcanie go na klikanie myszką upgrade jest durne, nieekonomiczne, wkurzające a brak chęci zmiany tegoż to brak szacunku dla gracza.

2. Biorąc pod uwagę ile osób grających pracuje i ilu z nich gra w pracy, mnożąc to razy średnie wynagrodzenie, czyli 15pln/h okaże się, że klikanie upgrade kosztuje pracodawców tysiące złotych. Kto za to płaci? Pani. Pan. SPołeczeństwo
Tongue

3. Coraz więcej osób korzysta z tabletów i smartfonów, gdzie zarówno z uwagi na techniczne ograniczenia jak i nierzadko gorsze transfery ulepszanie trwa od cholery dłużej i niesie za sobą jeszcze większą szkodliwość dla zdrowia i portfela.

A NA KONIEC ABSOLUTNY. BOLDEM. CAPSEM. KOLOREM. FONTEM+







ADMINISTRACJĘ
UPRASZA SIĘ
ABY ZANIM
ZNOWU Z BUTA
ZAMKNĘŁA TEMAT
UDAŁA SIĘ NA SERWER TESTOWY
I WBIŁA Z PALCA
TRZY ITEMY NA DSK5
NIE SYMULACJĄ.
OSOBIŚCIE.
PALCEM.









o.


Dyfer +1 za p**e od rzeczy.

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Cerbin: 20-11-2012 12:36.

20-11-2012 09:00 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
panzer
Junior Member


Data rejestracji: 17-01-2007
Postów: 18
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

genialny pomysł sam nad tym wczesniej myslalem ale zapewne jesli taka opcja bedzie wprowadzona to na pewno bedzie platna Mad
20-11-2012 09:04 panzer jest offline Szukaj postów użytkownika: panzer Dodaj panzer do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może po prostu w ustawieniach gry wybór:
włączenie F5 lub wyłączenie F5.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
20-11-2012 09:10 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Janoos
Full Member


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 71
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: Ostróda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za, pierwszy sposób wydaje się być dobrym rozwiązaniem
20-11-2012 09:18 Janoos jest offline Szukaj postów użytkownika: Janoos Dodaj Janoos do Listy kontaktów
Dafit
Lord


images/avatars/avatar-63.jpg

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 322
Klan: PARAD0X
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cokolwiek by to nie było znacznie ułatwi życie Smile jestem jak najbardziej za Smile

__________________

20-11-2012 09:21 Dafit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dafit Dodaj Dafit do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram w 100% Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Zaoszczedzimy czas i kamole. Tongue Tongue Nie bedzie trzeba juz kombinowac nad laczeniami co wiaze sie jak zwykle z kamieniami i mozliwoscia dostania bana, gdyz ceny co raz sa bardziej szalone.
20-11-2012 09:32 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
MówMiMistrzu
Triple Ace


Data rejestracji: 19-06-2012
Postów: 219
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Genialne pierwsze 2 argumenty, rozbroiły mnie;D

1. Czas twój jest cenny, przeznaczasz go na głupoty, czyli nie wydaje mi się by był aż tak cenny Big Grin Zacznij ten czas wtedy spędzać jakoś produktywnie. Wtedy on będzie cenny
2. Ludzie graja w pracy, idz powiedziec szefowi, aby coś z tym zrobił bo przez to tracisz czas na wbijanie itemków, godzina minimum, wiedz że byś poleciał...
3 argument jest już dobry, pomysł ok jeśli chodzi o smarty itp.

Propozycja ok.
20-11-2012 09:48 MówMiMistrzu jest offline Szukaj postów użytkownika: MówMiMistrzu Dodaj MówMiMistrzu do Listy kontaktów
marcopolo89
Lord


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 264
Klan: r5: [-Horda-] || r9: [-NBH-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: Ostrołęka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić MówMiMistrzu, także skoro Cerbin tak uważa to niech tak zostanie. Ja również cenie swój czas, dlatego wykupuje premkę żeby nie siedzieć przy dalekich wyprawkach po 10 min albo przy pielgach 30 min (chore;/). Średnio musiałbym spędzać po 240 min (4 godz.) na wyprawki i przynajmniej z 1 godz. na ataki, zakładając przy tym że wykupie premkę bez skrócenia czasu.

W pracy również grywam w BW, ale nie na tyle żeby w jakiś sposób marnować czas na inne ważne sprawy, które w danym momencie mam do wykonania w pracy.

Wg mnie taka zmiana ma służyć głównie uchronieniu graczy od:
1. nerwicy,
2. zawału serca,
3. wylewu,
4. psychiatryka,
5. samobójstwa,
6. morderstw (głównie popełnianych w gniewie po nie podniesionych lub spalonych przedmiotach, popełnionych na bliskich osobach z rodziny/żonie/mężowi/dzieciom/psie/kocie lub czymkolwiek/kimkolwiek innym co jest pod rękąTongue )
7. strat materialnych i moralnych.

Sam osobiście wolałbym wcisnąć jeden przycisk, który w danym momencie pozwoliłby mi na powiedzmy 100 prób podniesienia przedmiotu. Wyczytanie wyniku końcowego byłoby dla mnie niej denerwujące niż klikanie co chwilę upgrade i z każdym kliknięciem myszki zaliczać wk**wa takiego że szkoda gadać.

Także podsumowując jestem jak najbardziej ZA pomysłem Cerbina.

__________________

20-11-2012 10:11 marcopolo89 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcopolo89 Dodaj marcopolo89 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN marcopolo89
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za opcjonalna aktywacja klawisza f5Smile

Propozycja nr 1 zawsze będzie wywoływała mieszane uczucia i węszenie teorii spiskowychSmile


p.s. i też rzygam wbijaniem powyzej doskonalegoSmile

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
20-11-2012 10:34 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja oczywiście jestem na tak. Najbardziej za propozycją 1, ale f5 też ujdzie. Czekam teraz aż przyjdzie jakiś mądrala i zacznie udowadniać, że nierealne jest wbijanie itemu przez 2 godziny więc zmiana jest niepotrzebna.

Do Sushiego:

Napisałeś w moim temacie o studni dusz, że f5 wywołało płacze ludzi o to że ich system oszukał i zmiany takie jak zaproponowana doprowadzą do tego samego.

Ale przecież nikt nie będzie nikogo zmuszał do korzystania z nowego systemu. Dalej będzie można klikać pojedynczo.

__________________

20-11-2012 10:44 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też jestem jak najbardziej za propozycją NUMER JEDEN
Nie dość, że zaoszczędzi czas to jeszcze sporo nerwów, chyba każdy wie jak pikawa zaczyna pracować gdy item jest już dsk+, a tu będzie jeden klik i po wszystkim albo weszło albo nie i koniec...

Co do tego, że będą teorie spiskowe, to Wy chyba śmieszni ludzie jesteście jeśli bierzecie to za argument przeciw tej opcji. Powiedźcie mi gdzie nie ma teorii spiskowej w tej grze:

- Drop, bo przecież On dropi, a ja nie, to na pewno admini zmienili, mu drop rate
- Ekspy, czwarty Wendigo pod rząd? To na pewno sprawka adminów
- Wbijanie, ty patrz wbił miotka na dsk5, taaa wchodzi w tyłek adminom to i itemu mu wchodzą

Tak to właśnie wygląda, i raczej tego już nikt nie zmieni.

Więc jestem jak najbardziej za pierwszym pomysłem
20-11-2012 11:33 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
Argrim
Lord


images/avatars/avatar-10827.jpg

Data rejestracji: 14-10-2006
Postów: 413
Kraina: Necropolia V
Skąd: Przemyśl / Rzeszów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stanowczo na TAK. Z dodatkiem, że jeżeli administracja nie ma czasu tego wprowadzić teraz, niech przynajmniej doda to do listy rzeczy "do zrobienia" i propozycji nie odrzuca. Uważam, że jest to opcja niezbędna do dodania.

__________________
Nick R7: Nova

20-11-2012 11:40 Argrim jest offline Szukaj postów użytkownika: Argrim Dodaj Argrim do Listy kontaktów
DYFER
Triple Ace


Data rejestracji: 08-01-2008
Postów: 154
Kraina: Moria II
Skąd: WROCŁAW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko nie mylcie tego wbijania ze dasz 50 kz i 100 ks i masz na dosk+5
..bo równie dobrze moze ..a zapewno bedzie na zwykłym

bardziej flustrująca rzeczą są WYPRAWKI 65% ,a na 24 wypr wejdzie 4-8 max ......ale to odrębny problem

a moze tak drogie rytki na dosk>>>>

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez DYFER: 20-11-2012 13:00.

20-11-2012 12:07 DYFER jest offline Strona domowa DYFER Szukaj postów użytkownika: DYFER Dodaj DYFER do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak.

W momencie kiedy aby wbijać sensownie trzeba poświecić czas na kilka tysiecy klikniec. Mowie o sobie, to jest tragicznie nudne. Wbijaniu topowi nie daje emocji bo i tak wbije.
Co to ma na celu?
Na dniach bede wbijal ds5. 2000kk,1200ks,900kz +grubsze na stanie chce i nie ma dla mnie znaczenia efekt. Wbijam bo tylko to juz wlasciwie moge. Jak wejdzie wszystko to git, jak nie to rybka, wkrotce podejscie kolejne. Wiecie ile to trwa? Takich osob jest sporo i bedzie coraz wiecej.
A wole nie myśleć ile to trwa u osob grajacych na komie wylacznie lub na przedwojennym necie. Albo w pracy, gdzie klikaja na raty.

Jest to chyba jedyna zmiana w historii BW, która nikomu nie zaszkodzi (poza naturalnie wrednymi ludzikami 'psy ogrodnika') a poprawi komfort gry.



Ponowie propozycje Cerba do Administracji: wbijcie chociaż 3 zabawki na ds5 ręcznie.


i dopisek na temat D. też Pleased
20-11-2012 13:24 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za Smile
Szczerze, to jak stracę połowę kamyków na wbicie w ten sposób, to aż tak nie zaboli Big Grin
Dlaczego?
Przykład: wbijaj na db, potem kolejno db1, db2, czasem z palca nawet na db3, tu już z pewnymi wątpliwościami na db4, potem zdarza się cud i db5 wchodzi :p
A potem "czujesz moc ulatującą bla bla bla" i tak aż spada do zwykłego :p
I myślę sobie: kuźwa, miałbym na db5, po cholerę na dsk próbowałem wbić =='
A tak raz klikam, albo się uda, albo nie, jeżeli stracę kamyki to trudno, bywa, ale przynajmniej nie nabawię się szczękościsku, zaciskając zęby po każdym kliknięciu Big Grin

__________________
[
20-11-2012 14:22 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Aessalion
Viking


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 721
Klan: Undeads
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raz w trasie probowaleem podbic item przed oblem. Robienie tego z koma przy komorkowym necie, jeszcze przemieszczajac sie to tragedia..
Mam teaz roche gratow do wbicia i to nie na dsk5. Jak sobie przypomne wbijanie na dsk3 pelki to mnie szlag trafia. Masa kamoli ale czasu i frustracji niepomiernie wiecej. Item wowczas nie wszedl a ze dzdenerwowanie sie kumulowalo to sie grac odechciewalo i widzialem juz urlopy po czyms takim, a jak jeeszcze co oprocz tego nie wyjdzie to frustracja z wbijania poteguje inne drobne choc niepowodzenia do niebotycznych rozmiarow i... delete :
Przy przeznaczeniu puli na wydanie kamieni na wbicie nawet przy braku sukcesu nie ma tyle zolci ktora z czasem narasta i duzo latwiej byloby to przelknac, tak ze jak najbarrdziej jestem za pierwsza opcja.

__________________
r9 - Aessalion

Awake... for all is dying, even the dead

We are our Past failing to come back

All of us visionaires
with a rope around our neck

20-11-2012 21:16 Aessalion jest offline Szukaj postów użytkownika: Aessalion Dodaj Aessalion do Listy kontaktów
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Opcją z pulą - ok
Opcją z f5 - ok

Na tak oO

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
20-11-2012 21:43 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cerb pomysł bdb !
Popieram obie opcje, oszczędność czasu się przyda bo ta gra i tak mega dużo go pożera Smile

10/10 of kors.
20-11-2012 21:58 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Seshiro
Triple Ace


images/avatars/avatar-22264.jpg

Data rejestracji: 26-07-2010
Postów: 190
Klan: Nakunaru
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł bardzo ciekawy Smile Jeśli byłaby możliwość wprowadzenia w życie 1. opcji, to znacznie pomogłoby to graczom wbijającym itemy Smile


Jestem za Smile

__________________
R2: Kazeshiro

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread...hreadid=1258763
20-11-2012 23:01 Seshiro jest offline Szukaj postów użytkownika: Seshiro Dodaj Seshiro do Listy kontaktów
nelcia
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2010
Postów: 15
Klan: PHEONIIX
Rasa w grze: Ssak

też jestem za i niech admini wezma temat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pod uwage,naprawde by to ułatwiło wbijanie Smile
01-12-2012 15:40 nelcia jest offline Szukaj postów użytkownika: nelcia Dodaj nelcia do Listy kontaktów
GunGrave
Double Ace


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 136
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cerb... pierwszy raz Cię poprę!

Po spędzeniu 3 godzin na mieleniu - bo wbijaniem tego nazwać nie można - kamieni.

Obiema rekami i wszystkimi posiadanymi palcami na tak!

To jest zmiana dobra i słuszna!

__________________
R2 - Exodus

01-12-2012 15:41 GunGrave jest offline Szukaj postów użytkownika: GunGrave Dodaj GunGrave do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo by mi to pomogło, mozolne wbijanie itemków jest okropnie nudne i czasochłonne, taka miła zmiana bardzo poprawiłaby mi humor Smile
01-12-2012 15:43 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
slogan
Full Member


Data rejestracji: 12-06-2007
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

opcja nr.1 jest świetnym pomysłem, dlatego jestem jak najbardziej na tak.
01-12-2012 15:44 slogan jest offline Szukaj postów użytkownika: slogan Dodaj slogan do Listy kontaktów
BONIEK_S_P
Double Ace


images/avatars/avatar-22597.jpg

Data rejestracji: 29-04-2011
Postów: 102
Klan: S_P/JUM/BEER-1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: ...:::(L):::...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem całkowicie za bo strasznie mnie wkurza gdy coś wbijam za dużo czasu leci na to a częściej gram przez fona niż kompa. pozdr Smile

__________________
To że mieszkasz gdzieś indziej nie znaczy że nie możesz mieć Legii w sercu, pamiętaj trwaj w tym co kochasz!

..::(L)::..
01-12-2012 15:45 BONIEK_S_P jest offline Szukaj postów użytkownika: BONIEK_S_P Dodaj BONIEK_S_P do Listy kontaktów
Doom Trooper
Member


Data rejestracji: 16-12-2010
Postów: 33
Klan: Doom Trooper
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może dzięki temu mniej się będziemy łagodnie mówiąc -denerwować

z drugiej strony większość ludzi i tak nie stać na wbijanie na DSK+1 co dopiero DSK+5 więc może raz na rok użyją tej opcji...

Jestem na TAK

__________________
"Fausto Coppi - od życia dostaniesz jedynie tyle na ile cię stać"
01-12-2012 15:48 Doom Trooper jest offline Szukaj postów użytkownika: Doom Trooper Dodaj Doom Trooper do Listy kontaktów
EJ-Ronin
Newbie


images/avatars/avatar-21789.jpg

Data rejestracji: 21-12-2008
Postów: 7
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak
01-12-2012 15:56 EJ-Ronin jest offline Szukaj postów użytkownika: EJ-Ronin Dodaj EJ-Ronin do Listy kontaktów
blightasylum
Newbie


Data rejestracji: 18-01-2012
Postów: 5
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście pomysł dobry dla samych graczy, bo przy takim wbijaniu, szanse na wbicie są statystycznie większe. setki działań będzie robionych w jednej chwili i nie będą się tu wpychały do ogólnego % na wbicie wyniki innych osób. Ja jestem na tak, ale pewnie takie ułatwienie sprawi, że na grę trzeba będzie wydać mniej realnej kasy albo też zbyt przyśpieszy wymaksowanie postaci, a co za tym idzie, nie przejdzie to Tongue
01-12-2012 15:58 blightasylum jest offline Szukaj postów użytkownika: blightasylum Dodaj blightasylum do Listy kontaktów
Midnite
Newbie


Data rejestracji: 23-11-2012
Postów: 7
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: r2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za jak najbardziej Big Grin zaoszczedzimy wsyscy czasu i nerwow Big Grin

pomysl nr1 jest jak dlamnie najciekawszym rozwiazaniem ;p
01-12-2012 15:59 Midnite jest offline Szukaj postów użytkownika: Midnite Dodaj Midnite do Listy kontaktów
leinad
Full Member


images/avatars/avatar-2283.gif

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 73
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł.
Można to też uruchomić jako usługę premium.
Kosztem 1 dnia premium przez 24h działa by usługa dająca możliwość takiego wbijania.

__________________

01-12-2012 15:59 leinad jest offline Szukaj postów użytkownika: leinad Dodaj leinad do Listy kontaktów
Czarna_Wiedzma
Junior Member


images/avatars/avatar-23902.jpg

Data rejestracji: 09-08-2012
Postów: 10
Klan: Moonlight
Kraina: Moria

RE: PROPOZYCJA - zmiana zasady wbijania itemów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sama sie sobie dziwie ale jestem na tak, stawiam ze gdyby to przeszlo to czesciej bym zaczela uzywac ulepszania przedmiotow bez rytka.
01-12-2012 16:01 Czarna_Wiedzma jest offline Szukaj postów użytkownika: Czarna_Wiedzma Dodaj Czarna_Wiedzma do Listy kontaktów
Strony (5): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA PROPOZYCJA - zmiana zasady wbijania itemów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH