Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » mozna troche wiecej szczegolow prosic » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mozna troche wiecej szczegolow prosic 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

mozna troche wiecej szczegolow prosic Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawa dotyczy poboru pkt przez operatora (za przeplacona aukcje w moim przypadku akurat). zglaszam w grze. zglaszam na forum. dostaje wiadomosc w grze.
http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=35805b7089
niby wszystko dobrze jednak chcialbym by byla tam dodatkowa informacja ile pr mialem kiedy op wszedl na moje konto i ile zostalo kiedy zrobil swoje. to stary link. dzis znow zglaszalem. ktos przeplacil za magnum. dlatego moja prosba. wszedzie zdarzaja sie pomylki. nawet op z takim doswiadczeniem jak C47.
dlaczego mam sie zastanawiac ile mialem pr wczesniej. czy zabral 50 moze 500 albo nawet 5000. tak wszystko bedzie jasne
dziekuje i pozdrawiam BW TEAM

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ofiara losu: 29-11-2012 22:37.

29-11-2012 20:42 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » mozna troche wiecej szczegolow prosic

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH