Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tajemnica drugiej strefy :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Tajemnica drugiej strefy :) 25 Ankieta - średnia ocena: 7,5625 Ankieta - średnia ocena: 7,5625 Ankieta - średnia ocena: 7,56
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Cool Tajemnica drugiej strefy :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ mam co chwile jakieś pw na temat drugiej strefy, więc żeby zaspokoić waszą ciekawość poniżej przedstawiam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Wink

Jakie są budynki w drugiej strefie ?

CMENTARZ
Życie ludzkie ma niewielką wartość, najważniejsze jest Twoje przetrwanie. Lojalni słudzy oddadzą swe życie i krew by wesprzeć Cię w najbliższej walce.

ZBUDUJ
Koszty: 20 000 litrów krwi, 5 000 000 ludzi
Wymagania: -
Czas budowy: 12 godz.
Efekt: pozwala składać ofiarę, gwarantując 100% PŻ na oblężeniu.

BANK KRWI
Krew dla ludzi... krew dla Ciebie. System opieki zdrowotnej nigdy nie byłby w stanie sprostać zapotrzebowaniu na krew gdyby nie poświęcenie mieszkańców Miasta.

ZBUDUJ
Koszty: 500 000 PLN, 2 000 litrów krwi, 1 000 000 ludzi
Wymagania: SZPITAL: 4
Czas budowy: 2 godz.
Efekt: produkcja szpitala zwiększona o 10 %


Jakie są zadania w drugiej strefie ?

Zdobądź poziom 80. X

Udowodnij swój zmysł do biznesu. Wybuduj Cmentarz oraz Bank Krwi. V

Zdobądź serca i umysły tłumu. Osiągnij 50 pkt charyzmy. X

Zakon Świętego Benedykta wysłał przeciwko Tobie skrytobójcę. Znajdź go w Okolicach Miasta. V Przebieg zadania

Zostań władcą ciemnych zaułków Miasta. Osiągnij 55 pkt wpływów. X

Twój kwadrat został najechany przez paladynów z Zakonu Świętego Benedykta. Przygotuj się na ostateczną bitwę między Światłem i Ciemnością... V Przebieg zadania

Wielki Mistrz Zakonu uszedł z życiem z poprzedniej batalii. Znajdziesz go gdzieś na zakazanym pustkowiu. Udaj się tam i ofiaruj mu szansę spotkania z jego bogiem... V Przebieg zadania


Czy są jakieś nowe bronie ?

Na razie nie ma.


Jaki jest koszt wypraw i czy wpada coś ciekawego ?

Okolice miasta KOSZT WYPRAWY: 400 PLN
Daleka wyprawa KOSZT WYPRAWY: 3000 PLN
Pielgrzymka w nieznane KOSZT WYPRAWY: 8000 PLN

Z ciekawszysch dropów:
Dobra Pałka
Dobra Kurtka
Dobry Kask
Dobre Magnum

i na razie to by było na tyle, jakiekolwiek pytania proszę zadawać w tym temacie, jak będę miał czas uzupełnię odpowiedzi, proszę nie pisać w grze, bo 70 pw dziennie potrafi zniechęcic do wchodzenia na BW Smile

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

Ten post był edytowany 8 raz(y), ostatnio edytowany przez adikab: 14-05-2007 02:01.

10-05-2007 08:45 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ile doswiadczenie jest za wyprawy?

__________________

Envy

10-05-2007 11:59 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adikab
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z bliskiej miałem 18, z dalekiej od 45 do 50, na pielgrzymki nie mam na razie czasu, nie mowiac o odpowiednich % Smile

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

10-05-2007 12:03 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Ares
Lord


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 261
Kraina: Necropolia
Skąd: Mitologia ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy na dalekiej wyprawie wypadaja 3 itemy czy jednak 2 Smile ?

Mozliwe ze tak i tak Wink fajnie by bylo wiedziec Big Grin

__________________
Kupie Na R3 :
Szmaragowy ring
Szmaragdowy amu
Place w pr / itemy


R1 NORBITOS Big Grin
http://forum2.bloodwars.pl/thread.php?postid=1015437#post1015437

R3-KrwawyKiel
10-05-2007 12:12 Ares jest offline Szukaj postów użytkownika: Ares Dodaj Ares do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adikab
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na razie wypadaja tak jak w 3 dwa na bliskiej i dalekiej i nie sadze aby cos sie tu zmienilo Wink

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

10-05-2007 12:19 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To zadanie z tym wielkim mistrzem zakonu to trzeba isc na pielgrzymki?

__________________

Envy

10-05-2007 13:04 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Mozart
Lord


images/avatars/avatar-3159.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 273
Skąd: 100lica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Nowe bronie - a co z reka otchlani? Tongue
2. Ile expa dostaja za zjechanie Cie?

__________________
ID R1 - 3713
ID R3 - 2833
10-05-2007 13:04 Mozart jest offline Szukaj postów użytkownika: Mozart Dodaj Mozart do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mozart Tongue
Ręka otchłani jest na 100% Big Grin
a co do expa, to zależy to od strefy w której jesteś Tongue Najpierw trzeba Draka pojechać Big Grin

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
10-05-2007 14:03 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adikab
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do broni czytaj pierwszy post Smile a co do rugiego pytania spróbuj szczescia zobaczysz Big Grin max jest 120 expa Wink

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

10-05-2007 14:18 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Mozart
Lord


images/avatars/avatar-3159.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 273
Skąd: 100lica

RE: Tajemnica drugiej strefy :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adikab napisał(a)

Czy są jakieś nowe bronie ?

Na razie nie ma.


Piszesz, ze nie ma, ale jednak jest ta reka Tongue
A co do atakowania, moze sproboje, jedna porazka w ta czy w ta Big Grin

__________________
ID R1 - 3713
ID R3 - 2833
10-05-2007 14:23 Mozart jest offline Szukaj postów użytkownika: Mozart Dodaj Mozart do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adikab
RE: Tajemnica drugiej strefy :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mozart napisał(a)
Piszesz, ze nie ma, ale jednak jest ta reka Tongue


Skoro Wy wiecei lepiej co jest w drugiej strefie to po co mnie o to pytacie ?? nie zauwazylem aby ktos jeszcze tam wszedl po za mna, ale widać ktos tam juz jest i wie wiecej niz ja, a moze ktos juz w 1 jest i wie co w 1 jest to ja tez chetnie poslucham Smile

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

10-05-2007 14:42 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
x_x_x
Member


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 32
Klan: KZOO
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mozart napisał(a)
2. Ile expa dostaja za zjechanie Cie?


Dzięki świetnie przeprowadzonej zasadzce x_x_x udało się zaskoczyć Drakonus oraz zwyciężyć.
x_x_x wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 90 pkt doświadczenia.
Drakonus płaci okup w wysokości 1569 PLN, 182 litrów krwi oraz oddaje 32960 ludzi w niewolę.

Szkoda że nie byłem wtedy w 3 strefie. Ale na wyprawie wtedy był Wink

__________________
"Mądry naród karze swoich głupców, głupi - mędrców."
id 23404
10-05-2007 14:55 x_x_x jest offline Szukaj postów użytkownika: x_x_x Dodaj x_x_x do Listy kontaktów Zobacz profil MSN x_x_x
Shinodin
Emperor


images/avatars/avatar-2913.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 1.035
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie fajne zadania w tej strefie są Smile

__________________


http://s2.annihilation.pl/?a=register&rid=154
10-05-2007 15:05 Shinodin jest offline Szukaj postów użytkownika: Shinodin Dodaj Shinodin do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam pytanie jest napisane że żadna nowa broń nie weszła a co z resztom ekwipunku ?? Big Grin może doszła jakas fajna zbroja albo hełm ??

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WIKTOR: 10-05-2007 15:22.

10-05-2007 15:18 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Speed
Lord


images/avatars/avatar-2687.gif

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 279
Klan: -Fusion-
Kraina: Necropolia
Skąd: 4/29/3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wlasnie jakie sa nowe zeczy miedzi innymi panceze i czpki jakie sa nowe Smile ?

__________________
SpeedPL

Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulękne bo ono jest we mnie.

Zdejmijcie tego super tmoda DiM'a czepia sie wszystkiego
10-05-2007 15:27 Speed jest offline Szukaj postów użytkownika: Speed Dodaj Speed do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Speed
pawel10
Triple Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 249
Klan: Black Dragon
Kraina: Moria
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze jeszcze nie ma tej piesci w sklepie,i dlategomowi,ze nie ma.

__________________
Staram sie o moda
R2 nick:tygrysek
Black Dragon

10-05-2007 17:05 pawel10 jest offline Szukaj postów użytkownika: pawel10 Dodaj pawel10 do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy wy nie rozumiecie że tej ręki otchłani nie ma?

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue
10-05-2007 17:10 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pawel10 napisał(a)
moze jeszcze nie ma tej piesci w sklepie,i dlategomowi,ze nie ma.

cytat:
branor napisał(a)
Czy wy nie rozumiecie że tej ręki otchłani nie ma?


Czy wy wogóle umiecie czytać ze zrozumieniem?
Jeżeli ja dobrze wywnioskowałem z tekstu, to chodzi o to, że jedyny nowy przedmiot, który można kupić w sklepie to ręka otchłani...
Ale sam już nie wiem, czy jest, czy nie ma i skąd wogóle się wzięła ta ręka, kto ją wymyślił :/
Tutaj taki cytat:
cytat:
x_x_x napisał(a)
cytat:
Mozart napisał(a)
2. Ile expa dostaja za zjechanie Cie?


Dzięki świetnie przeprowadzonej zasadzce x_x_x udało się zaskoczyć Drakonus oraz zwyciężyć.
x_x_x wgryza się w szyję pokonanego wroga i wysysa 90 pkt doświadczenia.
Drakonus płaci okup w wysokości 1569 PLN, 182 litrów krwi oraz oddaje 32960 ludzi w niewolę.

Szkoda że nie byłem wtedy w 3 strefie. Ale na wyprawie wtedy był Wink


Widzę, że masz 80 punktów, czyli około tyle co ja, a widząc, że tylko tyle expa się dostaje to trochę się załamałem, ponieważ myślałem, że cokolwiek więcej będzie można dostać, bo w końcu Drakonus jest w II strefie :/

__________________

Herms

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Hermit10: 10-05-2007 17:53.

10-05-2007 17:23 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla 4 strefy jest max 90 expa... NIE DA sie wiecej wyciagnac
10-05-2007 17:44 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Strusiex napisał(a)
dla 4 strefy jest max 90 expa... NIE DA sie wiecej wyciagnac


Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, ale ten topic dotyczy II strefy Wink

__________________

Herms

10-05-2007 17:46 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hermit10 napisał(a)
cytat:
Strusiex napisał(a)
dla 4 strefy jest max 90 expa... NIE DA sie wiecej wyciagnac


Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, ale ten topic dotyczy II strefy Wink


nie wiem czy zauważyles ale tamten koleś zaatakowal Draka będąc w 4 strefie.
10-05-2007 17:49 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Branor
Lord


Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 419
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Strusiex napisał(a)
cytat:
Hermit10 napisał(a)
cytat:
Strusiex napisał(a)
dla 4 strefy jest max 90 expa... NIE DA sie wiecej wyciagnac


Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, ale ten topic dotyczy II strefy Wink


nie wiem czy zauważyles ale tamten koleś zaatakowal Draka będąc w 4 strefie.
Tylko nie wiem czy wiesz ale expa dostaje się w zależności od strefy w której znajduje się twój przeciwnik.

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=1964

r2: Branor
r4: Branorka Tongue
10-05-2007 17:58 Branor jest offline Szukaj postów użytkownika: Branor Dodaj Branor do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Branor napisał(a)
cytat:
Strusiex napisał(a)
cytat:
Hermit10 napisał(a)
cytat:
Strusiex napisał(a)
dla 4 strefy jest max 90 expa... NIE DA sie wiecej wyciagnac


Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć, ale ten topic dotyczy II strefy Wink


nie wiem czy zauważyles ale tamten koleś zaatakowal Draka będąc w 4 strefie.
Tylko nie wiem czy wiesz ale expa dostaje się w zależności od strefy w której znajduje się twój przeciwnik.



ciekawie od kiedy tak jest
jak zaatakujesz Drakonusa z 5 strefy to dostaniesz 70xp
4 strefa 90xp
3 strefa 120xp

weź człowieku przeczytaj znowu tutoriala bo twoja wiedza mnie poraża
10-05-2007 18:07 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bar, tylko o kogo chodzi O_o
Cytowałeś parę wiadomości i nie wiadomo do kogo to było powiedziane

Strusiex wiem, że dla 4 strefy jest max 90expa za napaść, ale myślałem, że Mozart pytał o ilość zdobytego expa za Drakonusa, który był w II strefie i myślałem, że x_x_x odpowiedział że najechał Drakonusa jak był w II strefie na wyprawach.

EDIT. Strusiex ja też nie widzę...Przeczytaj dokładnie mój post i ze zrozumieniem to co mówię do ciebie Wink

Ogólnie jeśli chodzi o mnie to źle mnie zrozumiałeś Strusiex Wink

__________________

Herms

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hermit10: 10-05-2007 19:32.

10-05-2007 19:21 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mozart napisał(a)
2. Ile expa dostaja za zjechanie Cie?


Nie widze tutaj aby Mozart pytal o to ile Drakonus dostaje expa za ataki Smile )
ok, koniec spamu Smile

pozdro
10-05-2007 19:31 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
ACR
Forum Ace


images/avatars/avatar-1557.jpg

Data rejestracji: 17-10-2006
Postów: 86
Klan: Voices-of-Lost-Eden
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Underdark

RE: Tajemnica drugiej strefy :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adikab napisał(a)

Zdobądź serca i umysły tłumu. Osiągnij 50 pkt charyzmy. X
............
Zostań władcą ciemnych zaułków Miasta. Osiągnij 55 pkt wpływów. X



o co w tym chodzi?? trzeba miec wytrenowane te parametry??

__________________

Kliknij!!! Pomóż bratu-wampirowi.
10-05-2007 19:45 ACR jest offline Szukaj postów użytkownika: ACR Dodaj ACR do Listy kontaktów
Ron
Lord


images/avatars/avatar-3006.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 483
Klan: N_C_C_N
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Transylwania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak,bo z itemami by było za łatwo ;]

__________________

R1:Apofis
R2:Ron

KLIKNIJ - Nic cię to nie kosztuje,a możesz zacząć zarabiać poważne pieniądze.

10-05-2007 19:48 Ron jest offline Szukaj postów użytkownika: Ron Dodaj Ron do Listy kontaktów
ACR
Forum Ace


images/avatars/avatar-1557.jpg

Data rejestracji: 17-10-2006
Postów: 86
Klan: Voices-of-Lost-Eden
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Underdark

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol to wole nie myslec ile pr bedzie to kosztowac moze i nawet ze 100k pr

__________________

Kliknij!!! Pomóż bratu-wampirowi.
10-05-2007 19:51 ACR jest offline Szukaj postów użytkownika: ACR Dodaj ACR do Listy kontaktów
traczyniak
Viking


images/avatars/avatar-4322.png

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 592
Klan: R1-Legion Bobasów; R2-Mroczna Armia
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Płońsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na 50 lvl: 75 837pr

Na 55 lvl: 188 707pr

Tak będzie kosztowało Smile Ale jazdaa.. Big Grin

__________________
Kupię narząd rozrodczy męski w dobrym stanie. Więcej informacji na numerz GG: 9232850 PILNE

10-05-2007 20:00 traczyniak jest offline Strona domowa traczyniak Szukaj postów użytkownika: traczyniak Dodaj traczyniak do Listy kontaktów
Xantor
Lord


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 495
Klan: Różne:)
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Opoczno(Łódzkie)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawie... Pewno zadanie dla 1. strefy: Zdobadź 100 wyglądu... to dopiero byłaby jazda Smile Ale tak poza tym to gratki za przejście do 2 strefy i wytrwałość w ciągłym dążeniu do 1 strefy(albo chociaż wybudowaniu cmentarza :p )

__________________
Tmod działu bronie(r4) i wymiana kont

Przyjmuję zgłoszenia przez PW na forum, ew w grze(r1, r5)
10-05-2007 20:16 Xantor jest offline Szukaj postów użytkownika: Xantor Dodaj Xantor do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Tajemnica drugiej strefy :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH