Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » db tytanowy naszyjnik szczęścia » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony db tytanowy naszyjnik szczęścia
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pycia
Member


Data rejestracji: 01-05-2011
Postów: 28
Kraina: Necropolia V

db tytanowy naszyjnik szczęścia Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Tytanowy Naszyjnik Szczęścia
Amulet (Tylko dla kobiet)
Cechy: CHARYZMA +5, WPŁYWY -1, WYGLĄD +12, SIŁA +5, SZCZĘŚCIE +15
Wymagania: POZIOM: 70, WYGLĄD: 23
Cena sprzedaży: 24 750 PLN

http://r12.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e1bd217f64

Nie wiem jeszcze, czy będzie na sprzedaż
Póki co wycena

Z góry dziękuję
03-12-2012 19:12 pycia jest offline Szukaj postów użytkownika: pycia Dodaj pycia do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Tytanowy Naszyjnik Szczęścia 0 - brak - 2012-12-05

A to nie twój? za 190k wystawiony. Tongue
Ogólnie,myślę że w granicach 150k jest wart.

__________________

03-12-2012 19:23 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
pycia
Member


Data rejestracji: 01-05-2011
Postów: 28
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pycia
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale jaja. rzadki drop a tu nagle dwa się pojawiły. Mój w ZK sobie leży. Raczej nie będzie na sell. Byłem ciekaw ceny

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pycia: 03-12-2012 19:28.

03-12-2012 19:28 pycia jest offline Szukaj postów użytkownika: pycia Dodaj pycia do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostrzeżenie za dwa otwarte tematy, aby otworzyć nowy temat najpierw należy zgłosić () poprzedni do zamknięcia.

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

21-12-2012 14:51 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia VII [R11+R12] » db tytanowy naszyjnik szczęścia

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH