Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 107589 ; 105840 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 107589 ; 105840 12 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

107589 ; 105840 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

107589
Postać Ciemność
105840
Postać Timerka

pushing na jednym IP (przesłanie 25k PR)
40 dni


+5 dni dla 107589 za stworzenie sobie wasala

256768
Login Kicha
Postać Myśl

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-12-2012 17:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już kilka lat temu zostało zgłoszone, że gramy z jednego IP.

Został zgłoszony Roxxx i on się zresetował i zmienił nick.

To jakieś jaja.

Mnie bardziej zastanawia to, że akurat w ostatnio kupiłam 180 dni premki.


Ciemność się zresetował chyba z miesiąc czy dwa temu i zostało to o ile wiem zgłoszone.

Proszę o odblokowanie konta + jakieś małe odszkodowanie.

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2012 17:13 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pół serwa wie, że gram z bratem na r1, a admin po kilku latach na to wpadł Big Grin

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2012 17:15 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic mi nie przesyłałam za 25k - proszę sprawdzić dobrze - to bo jakaś pomyłka.

Sprzedałam mu kilka przedmiotów, ale to zawsze chyba za złom, ewentualnie najpierw przesłany został przedmiot a w ten sam dzień zapłata.

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2012 17:19 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
Duszeek
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2008
Postów: 91
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie pomyłka nie zostanie sprostowana szybko - to od razu skasujcie konto.

Będę co prawda o 60 zł w plecy [ R1, i R14] - ale wolę stracić jednorazowo niż być robiona w balona.


Tak się kończy uczciwa gra na BW. Szkoda słów.

__________________
" El Diablo sabe mas por viejo que por diablo"
10-12-2012 17:23 Duszeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Duszeek Dodaj Duszeek do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gruba impreza tylko w DATE multi z pushem okazyjnie 40 dni !


pozdrowienia z wiezienia , 3majcie sie wariaty

takie rzeczy tylko na r1



ed: 2 piony zablokowane co teraz magazynier zrobi :d ?

__________________

r1 ID : 114185

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ..:::Tyber:::..: 10-12-2012 17:57.

10-12-2012 17:57 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Roxxx
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie ciekawi jedno - max co kupiłem to wartość 2,5k Smile

Tu się pisze o 25k - komuś się chyba zera namnożyły Big Grin

Inna sprawa, że cieszę się z bana Timerki Big Grin

Tak się rozliczała ze mną jak żyd i ma za swoje - choć nie przypominam sobie, aby mi coś podarowałą - ale z doświadczenia wiemy - admin wie lepiej ;p

Nie ma to jak dostać bana za nic - taki jest przynajmniej punkt widzenia siory Big Grin

Teraz już wiem przynajmniej, że się odczepi od BW - ja oraz jej chłopak jesteśmy wdzięczni za tego bana - jak znam siorę już na BW nie wróci - pewnie zasili kaską inną grę.

Pozdrawiam wszystkich Wink

__________________
Nick w grze R1 :
11-12-2012 09:23 Roxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Roxxx Dodaj Roxxx do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgłoszenie gry nie ma nic do rzeczy
ban jest za pushing

2012-10-22 18:25:56 z Roxxx przesłano 25k PR za przedmioty typu 'złom'

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-12-2012 10:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
szybkaRaczka
Newbie


Data rejestracji: 31-12-2012
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 pachołki zablokowane ahah rotfl rotfl ne mogłam sie powstrzymac Tongue
31-12-2012 19:52 szybkaRaczka jest offline Szukaj postów użytkownika: szybkaRaczka Dodaj szybkaRaczka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 107589 ; 105840

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH