Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM Cenzura? O.o » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Cenzura? O.o
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Cenzura? O.o Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: Cenzuruje słowo chuj, i słowa zawierające, zakochuje, podsłuchuje itp rotfl

Co ciekawe, np słowa na k nie cenzuruje ;]

__________________
[
12-12-2012 20:23 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Bezsenny
Double Ace


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 121
Klan: Blackbeards Crew/Black Dragons
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wioska Smerfów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisz dokładnie co Ci cenzuruje te słowa.

A tak poza tym to żeby zrobić doskonałą cenzurę co by cenzurowała tylko wyzwiska i wulgaryzmy by trzeba było wypisać wszystkie możliwe wulgaryzmy na wszystkie możliwe sposoby.

Jeśli ktoś nie wie o co chodzi i jakie sposoby to mogę wytłumaczyć na PW to nie chce klnąc xD

Edit: Sorka nie pomyślałem że przed nazwą tematu jest "FORUM". Chyba że tu chodzi o coś innego.

__________________
R6 - Ave Ya Ave Minetka

KUPIE!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bezsenny: 12-12-2012 20:29.

12-12-2012 20:27 Bezsenny jest offline Szukaj postów użytkownika: Bezsenny Dodaj Bezsenny do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Bezsenny
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niewiadomo co bezsenny Smile

Ale dziwne jest to że cenzuruje tylko męski zwis w różnych kombinacjach. Smile

__________________

12-12-2012 20:29 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jak to co, forum Big Grin
Poza tym, nie jest tak dużo wulgaryzmów, tzn tych najpopularniejszych ;]
A cenzuruje tylko słowo chuj - to akurat mniejsza, ale np podsłuchuj też cenzuruje, i głupio to wygląda ;p

__________________
[
12-12-2012 20:31 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Bezsenny
Double Ace


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 121
Klan: Blackbeards Crew/Black Dragons
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wioska Smerfów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest dużo: Słownik polskich wulgaryzmów

No ok przepisać ich nie problem ale dajmy na to wyraz chu* można napisać hu* ho* j lub i to daje 6 kombinacji jednego słowa można też napisać również ch.u* kub każdy inny znak to daje setki kombinacji każdego słowa przy dłuższych tysiące.

Przepraszam za umieszczenie tego słownika, liczę że będzie bez warna. Chyba nikogo nie obrażam.

rotfl

__________________
R6 - Ave Ya Ave Minetka

KUPIE!!!!!!!!!

12-12-2012 20:42 Bezsenny jest offline Szukaj postów użytkownika: Bezsenny Dodaj Bezsenny do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Bezsenny
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co za różnica jak można napisać, poprawną formę kropkuje i to też nie problem.

problem to słowa zawierające wyraz chuj


imo nie gwiazdkować skoro inne wulgi da się pisać i po kłopocie
12-12-2012 20:47
profes79
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko; mi kiedyś zablokowali cenzurą wszystkie strony zawierające wyraz "sex". Zorientowałem się, jak szukałem materiałów i wszedłem ( a raczej próbowałem) wejść na poniższą Tongue
http://en.wikipedia.org/wiki/44th_%28Eas...egiment_of_Foot
12-12-2012 22:20
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to jakieś nienormalne jest :p
Jeszcze rozumiem, gdyby blokowało wszystkie wulgaryzmy, czy tam większość, ale tylko tego "chuja" blokuje Big Grin
A innych "najpopularniejszych" nie, pomijam deklinacje i inne zawiłości, z którymi algorytm cenzurujący mogłby mieć problem, ale podstawowe formy najbardziej podstawowych wulgaryzmów, jak, cytuję: "kurwa", "spierdalać", itp, wraz z odmianami przechodzą bez echa :p
Gdyby blokowało wszystko to ok, mniej roboty dla modów, tym bardziej, że ten chuj jest wyjątkiem, nie kojarzę żadnego słowa, którego składową było by któreś z 2 cytowanych powyżej, jak np "chuj" w słowie "podsłuchuj"
Tak btw, to przypomina mi działanie ułomnego programu "opiekun ucznia" - jakiś czas temu padł mi net i poszedłem do biblioteki, a że, choć publiczna, pełni też funkcję szkolnej, na każdym pc ów program jest.
Załatwiłem co miałem załatwić, i chciałem wejść na filmweb, by zobaczyä reckę filmu "hellboy" - i się nie dało.
A wiecie jaki powód wyświetliło?
Sekty lub materiały satanistyczne rotfl
Bo słowo "hell" było :p
Co ciekawe, na strony xxx dało síę wejść bez problemu, sprawdziłem, w celach naukowych, rzecz jasna ^^

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 12-12-2012 23:47.

12-12-2012 23:45 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, jesteśmy tego świadomi.
Tak, musi tak zostać.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-12-2012 08:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM Cenzura? O.o

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH