Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE drop? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony drop? 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kojotex
Full Member


images/avatars/avatar-20737.png

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 54
Kraina: Necropolia X

drop? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zastanawia mnie fakt czemu przy szansie na dalekich średnio 61% i 18 lucka lecą mi same zwykłe przedmioty i to od dłuższego czasu prawdziwym rarytasem jest znalezienie ostrej pałki, podczas gdy z serwera słychać wiesci o znajdowaniu d.xxx np preko. jestem pechowcem? ale to przecież ma być zależne od czegoś tam. kazde konto "podobno" ma taką samą szanse na znalezienie pref/suff, wiec ja sie pytam skąd 99% tych sklepowych?

troche juz grałem na BW wiem ze szału nie ma ale te moje konto na r16 jest naprawde hardcorowe hmm moze mam ustawionego dropa na 0,000000001%? jesli tak to wnioskuje o podwyżke ;p na minimum %5.

dziękuje z poważaniem wasz oddany don wampir

kojotex/WódzTęgaPała (r16)

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kojotex: 16-12-2012 00:11.

15-12-2012 23:30 kojotex jest offline Szukaj postów użytkownika: kojotex Dodaj kojotex do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konta nie mają ustawionego dropa, widocznie losowator Cię nie lubi

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

15-12-2012 23:32 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat nie na ten dział, ale jakoś postaram Ci się coś doradzić.
1. Wbrew pozorom ilość farta wpływa na jakość dropa.
2. Tak jak napisał kolega wyżej szansę na drop każda postać ma taka sama.
3. Na pielgach wypadają lepsze dropy.

__________________
Skąpy Nick
15-12-2012 23:50 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
YubY
Lord


images/avatars/avatar-21669.jpg

Data rejestracji: 06-11-2008
Postów: 258
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Piaseczno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już nawet mi się nie chce podawać linków do tematów o pechu, szczęściu i statystyce na BW Roll Eyes

Też nie mam dropa, ale niestety algorytm jest taki a nie inny i nic nie poradzisz, popatrz po forum i zobaczysz, że odosobniony nie jesteś. I poszukaj tematów o losowatorze może pomogą Ci lepiej lepiej pojąć "istotę dropienia".

__________________

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!


Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16


TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

15-12-2012 23:56 YubY jest offline Strona domowa YubY Szukaj postów użytkownika: YubY Dodaj YubY do Listy kontaktów
Aessalion
Viking


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 721
Klan: Undeads
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam pisałeś że na innych serwach masz lepiej, znaczy że to jednak jest losowe i masz zwyczajnego pecha -_-
Pograsz z 15 lat to zobaczysz że Twój niefart wygląda podobnie na wszystkich kontach bo zawsze sąsiad ma lepiej rotfl

__________________
r9 - Aessalion

Awake... for all is dying, even the dead

We are our Past failing to come back

All of us visionaires
with a rope around our neck

16-12-2012 00:03 Aessalion jest offline Szukaj postów użytkownika: Aessalion Dodaj Aessalion do Listy kontaktów
kojotex
Full Member


images/avatars/avatar-20737.png

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 54
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kojotex
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taaa wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. no więc nie spamuje wiecej tylko ide pszeszperać forum

zamykam
____________
tzn chciałbym ale nie moge;p

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kojotex: 16-12-2012 00:13.

16-12-2012 00:11 kojotex jest offline Szukaj postów użytkownika: kojotex Dodaj kojotex do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Big Grin

16-12-2012 09:36 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE drop?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH