Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarna Doskonała Zabójcza Halabarda » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Zabójcza Halabarda 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gold11
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 11
Kraina: Necropolia IV

Text Legendarna Doskonała Zabójcza Halabarda Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Zabójcza Halabarda ZAMKNIJ


Broń biała dwuręczna
Obrażenia: 141 - 222
Cechy: trafienie -5, szansa trafienia krytycznego +54 %, obrażenia broni +46
Wymagania: POZIOM: 75 (87), SIŁA: 77 (89), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 141 000 PLN


proszę podpowiedzcie ile to warte

__________________
nick: gold
kupię lucka i sprzęt wyprawkowy - zdropiłeś/aś coś FAJNEGO pisz pw z opisem i oczekiwaną ceną
17-12-2012 10:00 gold11 jest offline Szukaj postów użytkownika: gold11 Dodaj gold11 do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

RE: Legendarna Doskonała Zabójcza Halabarda Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolo 350- 450k na cm

na kw piekna rzecz a i na oble sie nada sam wystepuje w halce co ma duzego kryta i dmg podbijam tytanem wychodze na tym ladnie

tu jest dosc spory kryt z gruczolami i 1 razem ma sie maksa dmg nie trzeba dawac bo jest wbudowany w bron a zwinke moze dac spokojnie pajaki bo ma sie i dmg i kryta z ewo i 1 raza

edit nizej
luknij ten link ja tu mam takie samo dmg dzieki swojej bizu i takiego kryta jaki mozna osiagnac w sposob ktory opisalem wyzej

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=95b858235b

na kw piekne na oble tez sie spisuje

http://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3045be6781

choc wiem ze nie kazdy ma takie eq jak ja nie mniej jesli chce miec kw do przodu to opplaca sie brac bardzo to ulatwi kw oble to bez duzej ilosci zwinki lipa ale zawsze mozna ubrac pajakaWink

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez calipso997: 17-12-2012 15:57.

17-12-2012 11:19 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
BottleBoy
Lord


images/avatars/avatar-20269.jpg

Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 321
Klan: Nemesis Evo
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba lekka przesada z tymi 400k...mysle ze okolo 150-200k.
to ma tlyko 13%wiecej kryta i troche dmg od leg dsk korby za 10k... a pozatym innych atutow nie ma.

__________________
r6: SHIZEK-oddane
r16: shizek
17-12-2012 12:57 BottleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: BottleBoy Dodaj BottleBoy do Listy kontaktów
ZjadaczMebli-
Full Member


images/avatars/avatar-16380.jpg

Data rejestracji: 07-12-2009
Postów: 64
Klan: BLACK DRAGONS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Kluczbork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

shizek grasz kultkiem i nie masz pojecia co nim mozesz zdzialac z ta korba, az wstyd

500k cm i mowie to ja grajacy 3,5 roku 2h i kultkiem, a jak ktos nie wierzy co mozna robic w 2h bezzwinkowej na expach/kw zapraszam na pw

__________________

17-12-2012 16:32 ZjadaczMebli- jest offline Szukaj postów użytkownika: ZjadaczMebli- Dodaj ZjadaczMebli- do Listy kontaktów
BottleBoy
Lord


images/avatars/avatar-20269.jpg

Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 321
Klan: Nemesis Evo
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zjadacz z tym ze o ile sie nie myle ty latasz w leg dsk przekletej korbie, a takiej to mozna wybaczyc brak zwinki. Czekaj - przypomne ile za nia dales, 1,2kk... a teraz porownaj ta korbe za ktora dales 1,2 a ta gowniana haline ktora nawet nie ma 1/10 mocy korby a chcesz dac polowe mniej. No to chyba jaja sobie robisz.
wycene podtrzymuje

__________________
r6: SHIZEK-oddane
r16: shizek
17-12-2012 23:18 BottleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: BottleBoy Dodaj BottleBoy do Listy kontaktów
ZjadaczMebli-
Full Member


images/avatars/avatar-16380.jpg

Data rejestracji: 07-12-2009
Postów: 64
Klan: BLACK DRAGONS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VI
Skąd: Kluczbork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moja nie ma 54% na kryta i poszla bez licytacji po takich wycenach jakie byly, w licytacji moglaby pojsc nawet i za 3kk moim zdaniem Smile

takze wycene podtrzymuje

__________________

17-12-2012 23:49 ZjadaczMebli- jest offline Szukaj postów użytkownika: ZjadaczMebli- Dodaj ZjadaczMebli- do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ZjadaczMebli- napisał(a)
moja nie ma 54% na kryta i poszla bez licytacji po takich wycenach jakie byly, w licytacji moglaby pojsc nawet i za 3kk moim zdaniem Smile

takze wycene podtrzymuje


ale psuhu nie bylo xD 1,8kk to za malo by nazwac to pushemBig Grin

shizek za malo linkow podalem bys zrozumial ze bronia z dobrym dmg i duzym krytem mozna wyciagnac bardzo duzo? a ja nie gram kulturkiem wiec jest jeszcze gorzej jak Tobie bo ani to kryta nie ma ani zwinki z arkanTongue

jesli 500k dla Ciebie za duzo to nie kupuj i tyle

masz 2 wycenki na 500k i Twoja 1 na mniej wiec oco Ci chodzi po prostu sie pomyliles albo nie wiesz jak z takiej broni mozna zrobic uzytek i tyle

Edit do shizka

czlowieku przeczytaj napisalem dokladnie jak mozna wyciagnac z TEJ halki wiecej niz z mojej zatrutej bo ma WIEKSZY dmg jak nie umiesz czytac albo nie wiesz co to 1x to juz nie moja wina

__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez calipso997: 19-12-2012 10:47.

18-12-2012 10:45 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
thczlx
Double Ace


Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 110
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

150-200k
18-12-2012 12:24 thczlx jest offline Strona domowa thczlx Szukaj postów użytkownika: thczlx Dodaj thczlx do Listy kontaktów AIM Screen Name of thczlx: ........... YIM Account Name of thczlx: ................ Zobacz profil MSN thczlx
BottleBoy
Lord


images/avatars/avatar-20269.jpg

Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 321
Klan: Nemesis Evo
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Calipso:
po 1: nie mam nawet zamiaru jej kupowac a co dopiero jeszcze za wasze smieszne wyceny 500k+
po2 : nie pomylilem sie
po 3: czekam az ktorys z was tego zloma za 500k wezmie .
po 4: zatruta halina co w scr jest ? ona ma max kryta wiec z tamta to mozna swirowac a u tej zawsze czegos brakowac bedzie w porownianiu i do tej przekletej korby i do ww haliny.

__________________
r6: SHIZEK-oddane
r16: shizek
18-12-2012 16:42 BottleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: BottleBoy Dodaj BottleBoy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia IV [R6+R10] » Legendarna Doskonała Zabójcza Halabarda

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH