Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia [R1] » Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka 8 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,888 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka

Zbroja
Obrona: 55
Cechy: obrona przedmiotu +41, SZCZĘŚCIE +14
Wymagania: SIŁA: 26 (33), POZIOM: 13 (16), Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 138 000 PLN


link:
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=016c8036ba

Proszę o kilka wycen. Happy

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
17-12-2012 22:32 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
monk
Forum Ace


images/avatars/avatar-23637.jpg

Data rejestracji: 31-10-2007
Postów: 90
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5-6kk na cm mym skromnym zdaniem sporo osob takiej szuka a chyba pierwsza Smile

__________________
moj najlepszy drop

nick: Ghost Dog

jesli cos wygram prosze o ofke w grze


17-12-2012 22:36 monk jest offline Szukaj postów użytkownika: monk Dodaj monk do Listy kontaktów
~Franek
Member


Data rejestracji: 25-02-2012
Postów: 28
Klan: DA.TE
Kraina: Necropolia
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
monk napisał(a)
5-6kk na cm mym skromnym zdaniem sporo osob takiej szuka a chyba pierwsza Smile


4ta conajmniej nupie


Edit: 5kk

Edit2:
cytat:
synthol napisał(a)
To pierwsza Leg Dosk kurteczka na r1 CM nie powinno być mniejsze jak 6kk Tongue


następny znawca

__________________
Kupię :
-Legendarne Doskonałe Runiczne Maska/Obręcz
-Legendarne Doskonałe/Dobre Ringi Arkanowe/Szczęścia 11/14Lucka
-Legendarny Dobry Amulet Szczęścia

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez ~Franek: 17-12-2012 23:06.

17-12-2012 22:53 ~Franek jest offline Szukaj postów użytkownika: ~Franek Dodaj ~Franek do Listy kontaktów
synthol
Member


images/avatars/avatar-18806.jpg

Data rejestracji: 11-07-2009
Postów: 30
Klan: najlepszy :D
Kraina: Necropolia
Skąd: z BETONOWYCH LASÓW;]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To pierwsza Leg Dosk kurteczka na r1 CM nie powinno być mniejsze jak 6kk Tongue
17-12-2012 22:54 synthol jest offline Szukaj postów użytkownika: synthol Dodaj synthol do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurtek jest juz kapke i to nie jest pierwsxa wielcy znawcy Big Grin

Prawdopodobnie nie wyjdzie z klanu tak ze obstawiac cene jest bexsensownie bo realnej ceny niepoznamy :p

A tak realnie od 6 baniek bym wystartowal

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby
18-12-2012 00:54 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5kk na cm bedzie na sell?
18-12-2012 02:41 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Martwica
Junior Member


Data rejestracji: 14-10-2012
Postów: 21

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6kk
18-12-2012 05:33 Martwica jest offline Szukaj postów użytkownika: Martwica Dodaj Martwica do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5kk

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f2051005f9

moja była z sierpnia;p
18-12-2012 07:26 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5kk
to i tak sporo,

lepiej to wrzucic w trening, moim zdaniem.

chyba ze ktos ma juz staty po 60Tongue

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

18-12-2012 11:09 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Adhd91
Triple Ace


images/avatars/avatar-24631.gif

Data rejestracji: 04-09-2012
Postów: 219
Klan: Bez Klanowiec
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7kk

__________________
R1 Patrick

Sensowne raty nie gryzą...
18-12-2012 16:28 Adhd91 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adhd91 Dodaj Adhd91 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuję za wycenę.


Temat do zamknięcia!Wink

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
18-12-2012 16:43 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Keaton
Full Member


Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 65
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7.5 kk

__________________

18-12-2012 18:24 Keaton jest offline Szukaj postów użytkownika: Keaton Dodaj Keaton do Listy kontaktów
Przyrodnik
Lord


images/avatars/avatar-21555.jpg

Data rejestracji: 13-03-2009
Postów: 448
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Keaton napisał(a)
7.5 kk

cytat:
Adhd91 napisał(a)
7kk


Jasne, może od razu 50kk? Tacy wszyscy chętni do kosmicznych wycen, a potem jak przychodzi do realnej sprzedaży na forum to chętnych brak Wink

Kurtka warta ok. 4.5kk +/- 0,5kk.

__________________
Kupię:
święty spokój w nieograniczonej ilości Big Grin




Nick R1/R16: Przyrodnik
19-12-2012 21:33 Przyrodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przyrodnik Dodaj Przyrodnik do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha... szybko cena rośnie

Legendarna Doskonała Runiczna Kamizelka Uników

moja lepsza była wyceniana na ~4-5kk Wink więc ta max 4kk

__________________
R1 - ID: 244976
19-12-2012 22:16 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chevronek ja wiem, że zrobisz wszystko by zaniżyć cenę... W końcu jestem z Date!Wink To samo zrobiono jakiś czas temu z wyceną Babci... Tam dawaliście ze 2kk... Rozumiem, że w Diuku nie możecie zebrać pyrek więc wyceniacie w drugą stronę... rotfl

powodzenia.

Prawda jest taka, że jak do tej pory nikt nie wystawił takiej kurtki na forum do sprzedaży bo item jest zbyt cenny by się nim dzielić z innymi klanami... Roll Eyes
Zatem Twoje racje nie mają żadnego poparcia gdyż wyceniający wiedzieli, iż item nie pójdzie na sell. Równie dobrze mogli Ci napisać 100kk albo 1k.

Teraz poznamy realną wartość kurtki. Nie ma co się napinać.Wink Miałem już w grze 2 propozycje (nieco niższe od cm) Może się skuszę a może po regulaminowych 10 dniach licytacji zadekuję itemik w luckowej spółce tak jak Ty to zrobiłeś.Smile

item jest już na aukcji.

UNIKAT!!! Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka!!!Smile

zapraszam zainteresowanych kupnem kurteczki.

PROSIŁEM O ZAMKNIĘCIE TEMATU ALE WIDOCZNIE KTOŚ MA JUŻ DŁUGI WEEKEND!.Wink

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
19-12-2012 22:52 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...fakt, wyobraźnia niektórych powala... ale nie popadajmy w skrajności Smile

Cm-4,5kk Smile

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

19-12-2012 22:53 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
christov
Forum Ace


images/avatars/avatar-14197.gif

Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 87
Klan: khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: torun

RE: Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4kk to max....

przynaleznosc klanowa nie ma znaczenia Smile

__________________
sarmata

20-12-2012 08:05 christov jest offline Strona domowa christov Szukaj postów użytkownika: christov Dodaj christov do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bądźmy poważni kto za to da 7 mln pr jaja sobie chyba robicie Roll Eyes nawet 5.5kk z cm lepiej w staty dać i dsk runu kupić za 200k Wink nie chodzi mi o zaniżanie ale więcej 4 kk to sam osobiście bym nie dał Wink




grax nie kłam oferowałem 1.5kk + dsk złoty ring luka czyli jakies 2.3kk Tongue

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 20-12-2012 16:05.

20-12-2012 08:36 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Chevronek
Lord


images/avatars/avatar-25626.jpg

Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 350
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia IX
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grax.... ja nie zwracam uwagi z jakiego jesteś klanu. Po prostu trzymajmy się pewnej harmonii bo 7kk to na prawdę za dużo za kurtkę dającą 4 lucka Smile jest ona dopiero ważna jak ktoś zdropi leg dsk runiczne spodnie wtedy cena by doszła podejrzewam do 25kk przy takich wycenach kurtki

realna cena to 4-5kk więcej dadzą jednorazowi w gorącej wodzie kompani napaleni gracze więc może trafisz swoją "szóstkę w lotto" i może dojść nawet do 6kk ale ja w życiu nie dałbym nawet 5Tongue

__________________
R1 - ID: 244976
20-12-2012 10:58 Chevronek jest offline Szukaj postów użytkownika: Chevronek Dodaj Chevronek do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grax33
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgzoticK napisał(a)
bądźmy poważni kto za to da 7 mln pr jaja sobie chyba robicie Roll Eyes nawet 5.5kk z cm lepiej w staty dać i dsk runu kupić za 200k Wink nie chodzi mi o zaniżanie ale więcej 4 kk to sam osobiście bym nie dał Wink



egzo... ja nie mówię, że jest warta 7kk. Ale też pamiętam jak mi proponowałeś kiedyś 1,5kk poza forum za leg dosk pierścień szczęścia. Mad (pierwszy na serwie) Pisałeś wtedy, że nikt nie da więcej... I był ZONK! PRAWDA?Wink

Darujmy więc sobie uwagi typu "ja bym nie dał". Wy macie już taką kurtkę więc tak piszecie!Big Grin

Nie ja wyceniam item więc do kogo te słowa kierujecie..?



Dropło i tyle w temacie.Wink


W grze nie nażekam na nowe propozycje cenowe. Może dojdę z kimś do porozumienia. Wasze 4kk zostało już dawno przekroczone więc sobie darujcie. Pleased

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
20-12-2012 14:46 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia [R1] » Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH