Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Już tylko pożegnanie:), konto oddane. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Już tylko pożegnanie:), konto oddane. 7 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Już tylko pożegnanie:), konto oddane. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z odejściem z serwera r1 pragnę oddać komuś moją postać wraz z całym wyposażeniem.

Zasady przejęcia, aby było legalne:

1. Osoba przejmująca kasuje swoje stare konto i przejmuje moje,
2. Przejąć konto może tylko osoba z pluszowym rodowodem.

Zgłoszenia przyjmuję do dziś wieczora, tylko w grze.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Kubus_Puchatek: 14-05-2007 21:34.

11-05-2007 08:34 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Kubus_Puchatek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przejmuje od jutra konto adrosx z Date - proszę składać już mu gratulacje Smile

co ma prawda Pluszowe pochodzenie ma troszkę naciągane no ale jak nie było innych chętnych to i adrosx może zostać uznany za Pluszaka, choć farbowanego Wink

kilka słów pożegnania.

Dla Klanu Synthesis - gratuluję konsekwencji i wytrwałości dzięki czemu udało im się utworzyć 2 najsilniejsze Klany na BW a dzięki początkom tworzenia Akademii szykują kolejne Klany dla swoich osób w 2 strefie,
Nie lubię Was nie cierpię, knułem przeciwko Wam ile się dało i bez końca, ale doceniam to co udało Wam się osiągnąć, teraz bez spiskującego przeciwko Wam Pluszaka będziecie mogli spocząć na zasłużonych laurach.

Strad i Malekith - jak adrosx do mojej postaci doda swój kwadrat będziecie musieli szukać nowej stołówki.

Dla Date, HTC, itd - gratuluję zerwania z Pluszowymi ideałami i poddania się ptasiej dominacji, to iż rozwiązanie takie wymusił właściwie system gry nie jest usprawiedliwieniem, z wielkim bólem i rozdartym sercem odchodziłem z Klanu z którym kiedyś mnie tak wiele łączyło, no ale ponieważ nie będzie miał już Was kto podjudzać wciąż do wojny jak to ja nieustannie z uporem godnym lepszej sprawy czyniłem (Hustla, Modli, Exhume i Kesi coś o tym wiedzą) pomijając nawet irc, to podobnie jak Synthesis (i oczywiście równie zasłużenie) spocząc będziecie mogli na laurach.

dla Monastyru - życzę powodzenia w podążaniu swoją własną ścieżką, Wam nie mogę życzyć spoczywania na laurach bowiem Wam nie będzie to dane.

szczególne Pozdrowienia dla abstynenta Mordka, za to że się nie zmienił i wciąż jest tym samym ciapqiem Wink

Dla BK i Khorna - składam wyrazy podziwu iż wciąż trwają i wciąż na niezmiennych pozycjach i z niezmiennymi zasadami, obce wobec trawiącego r1 nowotworu, a także wymyślenia - o zgrozo przede mną - metody skutecznej obrony 3 strefy.

Dla Camarilli - by została taka jaką jest Smile

pozostałym Klanom życzę sukcesów w walce o 3 strefę.

Dla Adminów "gratuluję" że zrobili z r1 to czym ten serw jest teraz - spokojnym pokojowym ogródkiem (vide Pola Bitew - gdzie walki Klanów?), niejako "wymusili" obecny stan i nadali pojęciu Wojna takie znaczenie przy którym Pax Romana wygląda jak bitewna zawierucha.

wszystkim Pluszakom niezależnie gdzie rzuciły je wichry wojny lub los życzę aby wciąż białe było dla nich białe, czarne czarne, a pluszowe futerko jak zawsze od krwi wrogów - czerwone,
grało się z Wami do pory w której gry nie dopadły bolączki realnego świata - fałsz, obłuda i hipokryzja - wspaniale, za co bardzo dziękuję całej wesołej pluszowej zbieraninie.

to już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść

THE END.
11-05-2007 12:34 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
_Yoda_
Triple Ace


images/avatars/avatar-3109.jpg

Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 181
Klan: [PhOeNix]
Kraina: Necropolia
Skąd: Szczecin (3/6/3)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a do mnie to nic nie napisales, wstydz sie Big Grin

i tak sie konczy era miodu i pluszu, nadchodzi era ptakow Pleased (joke)

__________________
Tupot pojedynczej pary łap obudził Twoją czujność. Twój przeciwnik nawet nie zauważył co go zabiło. Jeden szybki cios, w miękkie podgardle pozbawił go życia.

Yoda, nieśmiertelny wojownik klanu [PhOeNix]
11-05-2007 12:47 _Yoda_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yoda_ Dodaj _Yoda_ do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak sie przyzwyczaje do pewnej stołóweczki to tak łatwo nie rezygnuje popracuje sie i nad tym resetem Big Grin

Powodzenia w realu .
11-05-2007 13:05 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Text Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahhh , powodzenia w realu Smile Jedyne co mi przychodzi do głowy po przeczytaniu Kubuś tego co napisales to zapytanie - jak mozesz miec pretensje do swoich kolegów z Date i HTC ze zerwali z pluszowymi ideałami skoro sam zrobiles to samo duzo wczesniej - zarzekałes sie ze nigdy przenigdy niepodasz ręki Corneliusowi i klanowi Elite a potem FC - i co sie stało ? Nagle z najwiekszego wroga staliście sie przyjaciołmi ? Jak po takim czyms mozesz miec pretensje do swoich przyjaciół z klanu ?
Ehh - tak czy owak życze powodzenia - Byłes jedna z najbardziej barwnych postaci w BW i bez Ciebie napewno losy BW inaczej by wygladały .....

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
11-05-2007 13:30 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
kijo
Member


images/avatars/avatar-3698.jpg

Data rejestracji: 28-04-2007
Postów: 35
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym chciał twoje kąto całkiem dobrze grem Wink wrazie czego moje gg 9777451

__________________
R1-DAMON
11-05-2007 13:35 kijo jest offline Szukaj postów użytkownika: kijo Dodaj kijo do Listy kontaktów
pawel10
Triple Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 249
Klan: Black Dragon
Kraina: Moria
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja baaaardzo bym chcial twoje konto bardzo lubie bw no i bardzo lubie monastyra w ktorym jestes jabym chcial to konmto ,ale juz oddales szkoda,a moze jednak dalbys mi chociaz jakis item.powodzenia w realu.

__________________
Staram sie o moda
R2 nick:tygrysek
Black Dragon

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pawel10: 11-05-2007 13:42.

11-05-2007 13:38 pawel10 jest offline Szukaj postów użytkownika: pawel10 Dodaj pawel10 do Listy kontaktów
bubu3451
Double Ace


images/avatars/avatar-1335.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 128
Klan: Rodzina Bundy'ch
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Dom Bundy'ch :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, szkoda. Pamiętam Qube jeszcze z czasów wojny z BK, wtedy aż się chciało grać, codziennie co innego ehhh... piękne czasy....

3m sie szefie Pleased

__________________
R1 = bubu1234
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004 PAMIĘTAMY!!
11-05-2007 13:44 bubu3451 jest offline Szukaj postów użytkownika: bubu3451 Dodaj bubu3451 do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już pora wstać,
Przyjaciela spotkać znów
Miły, puchaty, bo to mój jest

Kubuś Puchatek Kubuś
Wśród roju pszczół
jak to niedźwiadków ród
Kubuś włazi bez trudów
Ramboli Bamboli
Na to płasować w mig

Zabawa stały gość, a przy pokwintny dość
To jest raz na jakiś czas
A gdy jesteś sam
W domu wśród czterech ścian,
Gdy coś ci doskwiera, to masz przyjaciela!

Kubuś Puchatek Kubuś
Gdziekolwiek byś szedł
Hey! Pójdę tam i ja!
Kubuś i nie ma cudów
I jutro i dziś
I ja i mój puchaty miś...

__________________
R1 : ID 21327


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Cichy46: 11-05-2007 13:46.

11-05-2007 13:44 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Modlishka
Lord


images/avatars/avatar-7235.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 329
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown
kto mi bedzie tylek trul, zeby zrobic spis broni, zeby zrobic segregacje, zeby zalozyc blokade, zeby zrobic NATYCHMIAST oblezenie, zeby zarywac nocki, mrugac do szefa zeby nie marudzil gdy poluje by zrobic oblezenie? hah no nic.
Fakt ze gra spokojna sie zrobila, starzejemy sie PuchatkuSmile
Powodzenia w pracy, w domu i na r2Smile


zdrowkoWink

__________________

Drogi użytkowniku, nie pisz do mnie PW, proszę.
11-05-2007 14:28 Modlishka jest offline Szukaj postów użytkownika: Modlishka Dodaj Modlishka do Listy kontaktów
adrosxx
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2007
Postów: 140
Kraina: Necropolia
Skąd: 3/3/3 ;]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh jak ja nienawidze pozegnan, Kubus Kubus... dobrze pamietam jak jseszcze bylem aw monastyrze jak wszyscy knulismy przecowko ptakom (pamietasz jeszcze te czasy Big Grin ?), eh szkoda ze odchodzisz...
Jakby nie patrzec bedzie mi brakowalo teorii spiskowych hyhyhy Big Grin
Trzymaj sie bracie, powodzenia live !
Ehh i kim ja bede teraz knul spiski ? Tongue

__________________
NEKROPOLIA
Nick: adrosx
ID: 26263

MORIA
Nick: adrosx
ID: 797

Życie mamy tylko jedno, szanujmy je.
11-05-2007 17:49 adrosxx jest offline Szukaj postów użytkownika: adrosxx Dodaj adrosxx do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przewidywany plan rozwoju:

BARDZO PRAWDOPODOBNY

1. Syntex się rozpada na 12 pomniejszych pisklich klanów
2. Zdobywają wszystkie miejsca w 2 strefie
3. Blokują mozliwość oblężenia
4. Wojna być może potoczy się o kwadraty w 3 strefie, w których oblężeniu już nie będą mogli pomóc towarzysze zasiadający w 2 strefie.

MNIEJ PRAWDOPODOBNY

j.w. tyle że wcześniej jakiś wykwit z innego klanu osiągnie wymagany poziom i wskakuje do 2 strefy, po czym jest non stop blokowany aby nikt ni mógł przejąć kwadracika. Natomiast może się również wydarzyć porzucenie graczy z Ptaka, którzy niedostali się do 2 strefy swojego klanu i stworzeniu jakiegoś innego klanu. Gracze posiadywujący w 2 strefie będą chronieni jedynie blokowaniem, które będą sobie kupowac lub wypraszać u przyjaciół.

Tongue

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
11-05-2007 21:58 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
PANDEMONICUM
Double Ace


images/avatars/avatar-2668.jpg

Data rejestracji: 10-03-2007
Postów: 128
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: The Templars

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda, że następna barwna postać odchodzi z R1 Frown
Powodzenia Big Grin

__________________
NIE CZYTAM PW

nick: PANDA
11-05-2007 22:10 PANDEMONICUM jest offline Szukaj postów użytkownika: PANDEMONICUM Dodaj PANDEMONICUM do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

twojej postaci mi nie szkoda, tym bardziej ze (zresetowana) dalej bedzie (niestety) widniala na serwerze

ale napewno bedzie mi brakowalo tych spinów i propagandziary forumowej Smile

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.
11-05-2007 22:55 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
slaymer
Lord


Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 270
Klan: Camarilla
Skąd: z okolycy 100-lycy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus - powodzenia, kiedys sie napijemy 8)

__________________

11-05-2007 23:08 slaymer jest offline Strona domowa slaymer Szukaj postów użytkownika: slaymer Dodaj slaymer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muszę przyznać, że jak nikt umiałeś poprawić mi humor gdy czasem zaglądałem na to forum Wink

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

12-05-2007 01:19 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejny znany i dobry gracz odchodzi, ale to normalna kolej czasu. Powodzenia w RL....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

12-05-2007 09:01 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak wrócisz Kubuś Tongue Maua przerwa od gry dobrze Ci zrobi Smile Czekam na Twój powrót chytry
12-05-2007 09:55 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Kubusiu Ty spiskowcu Tongue Jak mała powiedziała Wrócisz do nas jak będzie jakaś wojnaSmile Papa MałyxD

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
12-05-2007 11:36 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jeszcze jedne pozdrowienia i zyczenia szczescia w real lifie xD z MonastyruWink niech sie sie tam wiedzie dobrze i fajnie zeby nydno niebylo itepe itede xDSmile ))

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

12-05-2007 12:12 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
Luzno123
Junior Member


Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 12
Klan: XerVerQer Na Zawsze
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będziesz grał na r2...? Czy całkowicie kończysz z BW...? Wink Powodzenia w Realu...


PS. Brzydze się sepami Smile jak lubicie grać w BW to dojdzcie do czegoś sami Evil ...
12-05-2007 13:13 Luzno123 jest offline Szukaj postów użytkownika: Luzno123 Dodaj Luzno123 do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu jestem wymieniony dopiero jako trzeci :p

no i kiedy wracasz Big Grin ?

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
13-05-2007 23:35 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w moim imieniu!

Pzdr
13-05-2007 23:49 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam jeszcze nie zdążyłem pożegnać się, chociaż mnie prawie nie znasz, to na forum trochę często Cię widać w róznych tematach ^^
A więc powodzenia w realu Ci życzę i mnóstwa niespodzianek, ale i tak zdaje mi się, że do nas powrócisz ^^

__________________

Herms

14-05-2007 16:45 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mimo ze sie nie znamy byles mi idolem na R1 szkoda ze odchodzisz robiles rozne rzeczy knules i spiskowales przeciw abstynencji i to bylo piekne bo zawsze sie cos dzialo gdy twoje lapki braly udzial w wydarzeniach... a teraz znikasz... co sie teraz stanie... jesli powrucisz kiedykolwiek mozesz na mnie liczyc bo plusz bedzie mi pamietny w twoim wydaniu zegnaj powodzenia w Realu..

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 14-05-2007 20:36.

14-05-2007 20:35 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

salute , strategosie! Smile

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
14-05-2007 21:59 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
sjuzi
Double Ace


Data rejestracji: 08-05-2007
Postów: 146
Kraina: Necropolia II
Skąd: NOWA HUTA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kuba adijos... żegna cie stary pluszak... pewnie nawet nie wiesz kto ale to nieważne.

__________________
WPOMóż BIEDNE ZWIERZAKI ZE SCHRONISKA
85-10600076-0000300004147478
TYTUł WPłATY: ANIMALS - wpłaty od darczyńców 32 pln
14-05-2007 22:03 sjuzi jest offline Szukaj postów użytkownika: sjuzi Dodaj sjuzi do Listy kontaktów
Serena
Double Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 124
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coz pamietam czasy kiedy byles w VeN a bitwa i pluszowy zajazd z Exiled na zawsze pozostanie w mojej pamieci Smile . Za wszystkie chwile zle i dobre dziekuje Smile .
15-05-2007 02:36 Serena jest offline Szukaj postów użytkownika: Serena Dodaj Serena do Listy kontaktów
zugh
Member


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 43
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szacunek

__________________
...by chronić i służyć...

R1 - Stefanos
15-05-2007 18:26 zugh jest offline Szukaj postów użytkownika: zugh Dodaj zugh do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh jak juz ktos powiedzial kolejna barwana postac odchodzi z r1 ... Frown ,
mimo ze praktycznie caly czas bylismy we wrogich klanach ( najpier bk-ti, xvq i teraz phoenix) to jednak byles jedna z sympatyczniejszych osob w tej grze , zawsze sklonny do pomocy , uprzejmy , sympatyczny taki prawdziwy pluszaczek byl z ciebie Pleased , 3maj
sie powodzenia w relnym swiecie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Matwam: 15-05-2007 21:52.

15-05-2007 21:52 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Już tylko pożegnanie:), konto oddane.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH