Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Koniec Świata - Łola Boga, troszkę nie wyszło? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Koniec Świata - Łola Boga, troszkę nie wyszło? 12 Ankieta - średnia ocena: 4,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Koniec Świata - Łola Boga, troszkę nie wyszło? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=85e493e97e

Tak jak w temacie, chyba troszkę event nie wypalił.

Miało nic nie działać, powrót do kamienia łupanego itp. a tutaj mnie gość z leg.dsk.demonów poturbował ;/

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
21-12-2012 00:24 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miały sety nie działać, a słonka i mściwiec dodają po 1 ataku -.-
21-12-2012 00:27 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Gofer666
Triple Ace


images/avatars/avatar-5447.jpg

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 231
Klan: [LoS]
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ze wszond

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gofer666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacytuję zatem:
"21.12.2012 Koniec świata!
Już teraz przygotuj się na nadchodzącą apokalipsę!
Na skutek niespotykanej koniunkcji planet: budynki, prefixy, sufixy oraz efekty setowe nie będą działały w PvP.
UWAGA! Wymagania przedmiotów pozostaną bez zmian. Może warto zaopatrzyć się w poręczny zestaw pałek i noży? "

Ja to rozumiem że ŻADEN prefix i sufix nie działa, a nie jedynie setowe... Albo ja źle rozumuję, albo zdanie zacytowane przeze mnie jest źle skonstruowane...

__________________
R20: DrGofer

cytat:
Ptyś napisał(a) 14-04-2013 01:32
stałka+1= ban



\o/
21-12-2012 00:29 Gofer666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gofer666 Dodaj Gofer666 do Listy kontaktów
Głodomorra
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 137
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do tego w sumie glupota ze jak mam itemy na sobie to w pvp mi bron spada chytry moze jednak niech kasuja sie wszystkie staty z eq ale przynajmniej wymagania tez do zera spadna... w sumie - bw w*****ilo sobie kopa w morde z takim eventem... nieprzemyslane, niesprawdzone, po prostu glupie i tyle... mial byc fun wyszlo jak zawsze.

__________________
r5 : Głodomorra
gg : 3025522
21-12-2012 00:31 Głodomorra jest offline Szukaj postów użytkownika: Głodomorra Dodaj Głodomorra do Listy kontaktów
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nic nie wpowinno działać wnioskując z opisu Ewentu ...

no u mnie leg dsk tytan dziala ....

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"
21-12-2012 00:31 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
Głodomorra
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 137
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
asumotto napisał(a)
nic nie wpowinno działać wnioskując z opisu Ewentu ...

no u mnie leg dsk tytan dziala ....


dziala pewnie 'bonus' amuletu/ringu/peleryny, czyli te powiedzmy kilka wplywow, kilka wygladu itp., na r2 mam dzien bez atakow, gdzies tam wrzucony napis ze bedzie event, nie poinformowal nikt gracza i caly dzien bez broni w pvp, fajnie, 90lvl + pewnie ubierze cos tam lajtowo, ale 50-60-70lvl, jak zwykle w dupe, to samo co bylo z eventem +1000hp, w sumie nic nie zmienia, ale dla graczy max 40lvl nie do zbicia hp i caly dzien remisow... ale admin i tak powie ze jest okey, robi sie juz kosmiczna szopka z tej gry, a ten kto wymysla 'zmiany' i takie 'eventy' moglby juz sobie darowac i zajac sie hodowla jedwabnikow bo glowy do zapewniania rozrywki ludziom to on ma mniej niz scenarzysta klanu

__________________
r5 : Głodomorra
gg : 3025522
21-12-2012 00:38 Głodomorra jest offline Szukaj postów użytkownika: Głodomorra Dodaj Głodomorra do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sety dzialaja niestey

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
21-12-2012 00:41 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
Głodomorra
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 137
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawdzcie dzialanie majestatu jeszcze Smile fajne farmy z lapaczy sie zrobily dzisiaj, a lapacze na ssakow wala full majka... Smile

__________________
r5 : Głodomorra
gg : 3025522
21-12-2012 00:43 Głodomorra jest offline Szukaj postów użytkownika: Głodomorra Dodaj Głodomorra do Listy kontaktów
asumotto
Double Ace


Data rejestracji: 22-07-2008
Postów: 147
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Głodomorra napisał(a)
cytat:
asumotto napisał(a)
nic nie wpowinno działać wnioskując z opisu Ewentu ...

no u mnie leg dsk tytan dziala ....


dziala pewnie 'bonus' amuletu/ringu/peleryny, czyli te powiedzmy kilka wplywow, kilka wygladu itp., na r2 mam dzien bez atakow, gdzies tam wrzucony napis ze bedzie event, nie poinformowal nikt gracza i caly dzien bez broni w pvp, fajnie, 90lvl + pewnie ubierze cos tam lajtowo, ale 50-60-70lvl, jak zwykle w dupe, to samo co bylo z eventem +1000hp, w sumie nic nie zmienia, ale dla graczy max 40lvl nie do zbicia hp i caly dzien remisow... ale admin i tak powie ze jest okey, robi sie juz kosmiczna szopka z tej gry, a ten kto wymysla 'zmiany' i takie 'eventy' moglby juz sobie darowac i zajac sie hodowla jedwabnikow bo glowy do zapewniania rozrywki ludziom to on ma mniej niz scenarzysta klanu


z peleryny powiadasz....te kilka... no ok

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7a39b4f040

to ile warstw tej peleryny mam na sobie ...zgadnijcie sami.

__________________
"nie martw się ,że czasem przegrasz...bez krytyka to i Pudzian nie wygra"
21-12-2012 00:44 asumotto jest offline Szukaj postów użytkownika: asumotto Dodaj asumotto do Listy kontaktów
Głodomorra
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 137
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
asumotto napisał(a)
cytat:
Głodomorra napisał(a)
cytat:
asumotto napisał(a)
nic nie wpowinno działać wnioskując z opisu Ewentu ...

no u mnie leg dsk tytan dziala ....


dziala pewnie 'bonus' amuletu/ringu/peleryny, czyli te powiedzmy kilka wplywow, kilka wygladu itp., na r2 mam dzien bez atakow, gdzies tam wrzucony napis ze bedzie event, nie poinformowal nikt gracza i caly dzien bez broni w pvp, fajnie, 90lvl + pewnie ubierze cos tam lajtowo, ale 50-60-70lvl, jak zwykle w dupe, to samo co bylo z eventem +1000hp, w sumie nic nie zmienia, ale dla graczy max 40lvl nie do zbicia hp i caly dzien remisow... ale admin i tak powie ze jest okey, robi sie juz kosmiczna szopka z tej gry, a ten kto wymysla 'zmiany' i takie 'eventy' moglby juz sobie darowac i zajac sie hodowla jedwabnikow bo glowy do zapewniania rozrywki ludziom to on ma mniej niz scenarzysta klanu


z peleryny powiadasz....te kilka... no ok

http://r4.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7a39b4f040

to ile warstw tej peleryny mam na sobie ...zgadnijcie sami.



http://r5.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=5bf472822d

51 w treningu, ds1 pelka 19wplywow = 70wplywow, mam 73 w walce to chyba tam jakies 3 na krawacie bedzie i tyle...

edit - no tak, teraz widze, r4, nie pamietam itemow na necro, ale jak tak patrze to treny po 50+ moze sa, ale zeby z samych podstaw tyle wyciagac, nie bardzo...

__________________
r5 : Głodomorra
gg : 3025522

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Głodomorra: 21-12-2012 00:52.

21-12-2012 00:51 Głodomorra jest offline Szukaj postów użytkownika: Głodomorra Dodaj Głodomorra do Listy kontaktów
Logitech
Junior Member


Data rejestracji: 21-05-2012
Postów: 22
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

porazka totalna , w pvp bez broni ;/
21-12-2012 00:53 Logitech jest offline Szukaj postów użytkownika: Logitech Dodaj Logitech do Listy kontaktów
CMA
Triple Ace


images/avatars/avatar-16685.jpg

Data rejestracji: 21-07-2008
Postów: 176
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a4970c5380


a tu skąd tyle hp w obronie ? i dwa ataki korbaczem


http://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e811126410

u mnie groza ze zdrady


heheh coś nie do końca się udało Tongue

__________________
"I po co czytasz komentarze
Sfrustrowanych miernot
Niech się durnie trują jadem
Oszczędź sobie złego"


R7 Mimka
21-12-2012 01:00 CMA jest offline Szukaj postów użytkownika: CMA Dodaj CMA do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=402d8a1372


na r1 majestat działa odwrotnie Big Grin ale jaja ma ktoś namiar do susiego Big Grin

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



21-12-2012 01:08 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
syczybobr
Lord


images/avatars/avatar-13746.jpg

Data rejestracji: 21-10-2007
Postów: 361
Kraina: Necropolia
Skąd: rZEszÓw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda bo event zapowiadal sie obiecujaco... mogli wczesniej potestowac na jakims gruzinskim serwerze rotfl

__________________
R3: Ponury Żniwiarz
21-12-2012 01:13 syczybobr jest offline Szukaj postów użytkownika: syczybobr Dodaj syczybobr do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
syczybobr napisał(a)
szkoda bo event zapowiadal sie obiecujaco... mogli wczesniej potestowac na jakims gruzinskim serwerze rotfl



nigdy tego nie robią Tongue tak samo przecież było z okruchami w weekend pierwszy raz Big Grin
sobota to weekend, a niedziela już nie xD


ale nie powiem

wtopa straszna xD

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c1a70ab718
21-12-2012 01:15
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się ktoś pojawi z administracji to pewnie event poprawi Wink Trzeba się uzbroić w cierpliwość Smile

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

21-12-2012 01:15 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=86dd73b0ff

Bonusy setowe jak działały tak działają, atak w zdradzie, bonus z setu do wpływów działa z pojedynczych itemów nie.


rotfl rotfl rotfl

__________________

21-12-2012 01:16 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
_prozak_
Double Ace


Data rejestracji: 22-06-2009
Postów: 148
Klan: Czarna Kompania [C-K]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bonusy z biżu działają (r14) zdrada
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=95e95335c4
A jak z ubraniem ?

__________________
#@#

21-12-2012 01:23 _prozak_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _prozak_ Dodaj _prozak_ do Listy kontaktów
Catshuska
Triple Ace


images/avatars/avatar-23460.jpg

Data rejestracji: 28-02-2011
Postów: 195

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ubrania tez dzialaja - sprawdzone na smierc secie Tongue

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=45972aefb8

__________________
R14 Catshuska
21-12-2012 01:29 Catshuska jest offline Szukaj postów użytkownika: Catshuska Dodaj Catshuska do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniec świata i działanie majestatu

ed @Sonszajn to w bugach powinien pozostać otworzony, a ten zamknięty...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jack The Ripper: 21-12-2012 01:43.

21-12-2012 01:30
civ
Triple Ace


Data rejestracji: 15-07-2010
Postów: 165
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masakra jakaś Wink Tak to jest, jak się niechlujnie programuje obiektowo Tongue Nie wiem, czy zdążą wszystko w 1 dzień poprawić.

__________________
Najciekawsze zajęcie na świecie: sen. Czy kiedykolwiek, ktokolwiek nudził się śpiąc?
21-12-2012 01:41 civ jest offline Szukaj postów użytkownika: civ Dodaj civ do Listy kontaktów
Cronxxx
Viking


Data rejestracji: 02-06-2007
Postów: 508

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi też działa groza na zdradzie, a to co się dzieje z majestatem to już beka w c.... rotfl rotfl


prosimy poprawić Wink
21-12-2012 01:44 Cronxxx jest offline Szukaj postów użytkownika: Cronxxx Dodaj Cronxxx do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d8f749cd95 a gdzie groza
21-12-2012 02:06 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
civ
Triple Ace


Data rejestracji: 15-07-2010
Postów: 165
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wilku82 napisał(a)
http://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d8f749cd95 a gdzie groza


No jak to gdzie? W zdradzieckim secie zapewne Wink

__________________
Najciekawsze zajęcie na świecie: sen. Czy kiedykolwiek, ktokolwiek nudził się śpiąc?
21-12-2012 02:14 civ jest offline Szukaj postów użytkownika: civ Dodaj civ do Listy kontaktów
Shaeron
Member


Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 25
Kraina: Moria V
Skąd: Wwa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zdejmijcie ten gówniany event... budynki działają w co drugim ataku, spaki też działają, przed chwilą walczyłem z gościem który mnie lał gołymi łapkami, po mimo, że miał całe eq na sobie... sprawdziłem, broń nie wymagała dużo, nie mogła spaść po obniżonych wymaganiach (rewo)
21-12-2012 03:09 Shaeron jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaeron Dodaj Shaeron do Listy kontaktów
Shaeron
Member


Data rejestracji: 29-08-2008
Postów: 25
Kraina: Moria V
Skąd: Wwa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kwintesencja. działa wszystko. pisofszit

http://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=f240a3ec14
21-12-2012 03:16 Shaeron jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaeron Dodaj Shaeron do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Event: Koniec Swiata
Efekt: Programisci zaczeli pisac gry na kolanie. W grach tych panuje ANARCHIA!

A tak poza tym gracze na r1, r11 i r16 nawet nie atakuja, bo sie albo naczytali tego watku albo szkoda im atakow, bo i tak wbudowane wplywy nie sa w stanie przebic sposta, dzieki czemu szansa na udany atak = 30% a w przeliczeniu na bw-owe 30% = mniej niz zerooo Wink Hah. Pozdrawiam Wink I nie pienic sie zbytnio Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

21-12-2012 06:26 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
MistrzR8
Lord


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 265
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że BW pokazał swój profesjonalizm rotfl Spokojnie i tak nam odpiszą , że jest wszystko dobrze tak miało być rotfl


Proponuje dobrze to ogarnijcie zanim wprowadzicie Patch balansujący Styczeń 2013 rotfl

__________________
Ciekawe kto korzysta z mojego Systemu Fair drop bo na pewno nie ja

rys1972 - r8
21-12-2012 07:05 MistrzR8 jest offline Szukaj postów użytkownika: MistrzR8 Dodaj MistrzR8 do Listy kontaktów
domar
Lord


images/avatars/avatar-22608.jpg

Data rejestracji: 08-07-2009
Postów: 267
Klan: Aristocracy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: woj. Pomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a34e17258f



Śmiech na sali ....

__________________
Bliski dla bliskich, z dystansem do wszystkich...
21-12-2012 07:08 domar jest offline Szukaj postów użytkownika: domar Dodaj domar do Listy kontaktów
Patryk:))
Full Member


Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia X
Skąd: Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przestańcie puakać, to tylko jeden jedyny taki event pewnie w całej bytności tej gry czyli od 2006 po kres jej istnienia Smile ))

ps. bonus z broni nie działa ale set owszem



http://r16.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=16786991&key=8ceaa99881

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Patryk:)): 21-12-2012 08:14.

21-12-2012 08:03 Patryk:)) jest offline Szukaj postów użytkownika: Patryk:)) Dodaj Patryk:)) do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Koniec Świata - Łola Boga, troszkę nie wyszło?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH