Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? 37 Ankieta - średnia ocena: 7,3237 Ankieta - średnia ocena: 7,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
(Salomon)
Member


Data rejestracji: 07-08-2010
Postów: 26
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Piąte Ramię Pentagramu

CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy zgadzacie się z władzami BW, że jak zamkną nam R1 to wszyscy grzecznie przeniosą się na inne serwery?

Czy Bany Stałe to dobre rozwiązanie, skoro jeszcze chwila i już NIE będzie kogo banować?

Czy to uczciwe, że bany stałe z date są zdejmowane po 40 dniach a inne osoby mają stałe bany za byle co bez szansy odwołania się?

Popatrzcie w Skargi, Ce zamist uczciwie i legalnie nakazać oddać graczowi pr za składki KAŻE oddać wszystkie pr klanowe i itemy klanowe na konto Ce.
A co z regulaminem, którego podobno przestrzegają?

Uważacie, że to to się dzieje, jest dobre czy może karygodne?

Bea kazała spalić domki kosu.

Date pali wszystkie domki na R1.
Poco??

Jeżeli spalą domki każdemu i zbanują 90% R1 to jaki sens jest jeszcze grać?

Od dawna wiadomo, że na R1 rządzą układy, ale to co się dzieje to już przesada.

Płacimy premium za darmową grę a i tak zamykają nam serwer.

Jaki to ma sens?

CO sądzicie o tym?
Będzie jeszcze grać jak zlikwidują R1?

__________________
R1: Archeon

09-01-2013 13:36 (Salomon) jest offline Szukaj postów użytkownika: (Salomon) Dodaj (Salomon) do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

administracja nie zamknie r1, prędzej zrobią to gracze
jesli bedzie tak dalej jak jest, nie bedzie lepszego klocka na s4 jak PP i AO 11-12
u nas w klanie odchodzi w najblizszym czasie 2 osoby, sam klikam dzięki premium-szkoda zeby sie zmarnowało. Samodestrukcja jest coraz bliżej Tongue Zostanie date z 3s a reszta pustakiWink wtedy będzie dopiero frajda z gry i dropienie, ale po co i dla kogo?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

09-01-2013 13:57 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

RE: CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
(Salomon) napisał(a)


Date pali wszystkie domki na R1.
Poco??




bo lopek nie kupił leg db speda i dlatego pustakuje licytujących w ramach nagrody Wink
a ze ma pachołków do tego to cóż taka gra Happy


graxiu sam mi to Lopezzo napisał prosto w profil wiec czego mam sie wstydzić ? i gdzie Ty tu widzisz cfaniactwo ??? chce to sam go zapytaj napisze Ci to samo Wink

graxiu przepraszam ze Cie bije codziennie :< napisz do administracji co by majestat obcięli będziesz bezpieczny :< chcesz to pal po kolei wsio puszczaj oble lotto mi to :>prawo dżungli i w grze musi działać...

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EgzoticK: 09-01-2013 16:10.

09-01-2013 14:01 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Reanimator
Full Member


images/avatars/avatar-24935.jpg

Data rejestracji: 27-10-2012
Postów: 67
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat troszkę mnie dotyczy wiec wypowiem się ...bo najprościej napisać panu Ce o oddaniu na administracyjne zamiast wziąć się do roboty i sprawdzić co trzeba i napisać szczegółową wiadomość to jest jak "dziurawymi drogami" bo łatwiej jest postawić znak ograniczający do 40km niż naprawić drogi tak i w moim przypadku jak i ogólnie na serwie ...nie jestem za zamknięciem serwera ale to co robi administracja to przegięcie i totalna olewka a ktoś siedzi i bierze kase za to. W trakcie zmian regulaminu i zasad panujących w grze sami gubią się w tym wszystkim i przeważnie na niekorzyść gracza...pomijąjąc ewidentne przypadki multikont choć czasem odnoszę wrażenie że nie zwraca administracja na pushe na wielką skale jakie się działy i pewnie dzieją w date ale co tam lepiej z dziecka które ukradnie lizaka zrobić złodzieja gdy przychodzi co do czego to lecą bany np za to zę oddałeś nie tę pałkę czy spodnie w wyniku pożyczki ...ech szkoda słów i nerwów ...zero dbałości o klienta który pałci za grę i premkę ...wystarczy spojrzeć na inne gry gdzie co chwila jakies bonusy są dla graczy i nikt przy tym nie traci....a tu nie wiem co chce administracja osiągnąć wprowazając rygorystyczny nadzór ofert rynkowych , wlepiając bany i zniechęcać graczy brakiem dropów w grze ....ciekawe kiedy bedzie mozna wybrać się na anubisa wendigo czy kronosa skoro mają tak wypakowane staty że przy obecnej ilości osób aktywnych na R1 zajmie wieki żeby jakies w ogóle przyzwoite staty osiągnąć i czerpać przyjemność z expedycji i szans na kolejne "blachy" , kiedy w końcu zbalansują tę grę by palniak mógł w końcu równać się z graczem walczącym bronia białą ... mozna wymieniać i wymieniać....


P.S nie będę ubolewał z tego tytułu jeśli zamknie się R1 - jest wiele innych ciekawych gier.....ale w tym przypadku uwazam że najprędzej i chyba bardziej wskazany byłby reset serwera R1(kwestia dyskusyjna) niż jego likwidacja

__________________
ID: 122703 - Reanimator

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Reanimator: 09-01-2013 14:19.

09-01-2013 14:14 Reanimator jest offline Szukaj postów użytkownika: Reanimator Dodaj Reanimator do Listy kontaktów
Solmyr9
Member


Data rejestracji: 09-05-2011
Postów: 26

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że będzie jechane po Ce i Lopku.
Ja słowa danego przestrzegam i darujcie sobie osobiste wycieczki w kierunku Lopka i Ce.
Prawda jest po środku ale uczciwie muszę powiedzieć, że dzieją się cuda a uczciwi gracze (nawet po drugiej stronie co ja) moim subiektywnym zdaniem nie raz mają pod górkę i to delikatnie mówiąc...
Trzeba sobie powiedzieć jasno, że albo rybka albo pipka i tyle w temacie.
Szanujmy się panowie i panie.
Regulamin jest po to by przestrzegać i NIE MA "LEPSZYCH I LEPŚCIEJSZYCH"
Nawet jeśli mam zapłacić za swoją opinię to odejdę z tej gry.
Albo będzie porządek i prawo równe dla WSZYSTKICH albo ta gra mija się z celem...
To moje zdanie i dziękuję...
Ps. Archeon popieram Cię choć po innych stronach okopu jesteśmy.
Dłużej milczeć honor mi nie pozwala...
AVE
09-01-2013 14:38 Solmyr9 jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr9 Dodaj Solmyr9 do Listy kontaktów
PoPaPrany
Member


Data rejestracji: 17-03-2010
Postów: 30
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Litości ludzie po co takie tematy. Jak komuś nie pasuje to robi kasację i koniec.
Jeśli uważasz ze są układy to je poszukaj, jak znajdziesz to może Ty też skorzystasz Smile
Dopóki choć jeden gracz płaci prema to serwer będzie otwarty a ja narazie będę płacił więc chyba dalej będzie otwarty Smile
ps. nie mam dropa i nie mam świetnego klocka
życzę miłego dnia rotfl
09-01-2013 15:06 PoPaPrany jest offline Szukaj postów użytkownika: PoPaPrany Dodaj PoPaPrany do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co mi wiadomo to Date pali klocki Diukowcom. Nie wiedziałem, że Diuk to 90% serwera!! rotfl

To jest BW a nie gra w bierki więc w czym problem?

Problem jest wtedy jak Diuk pali klocki mniejszym klanom (podobno powiązanym z klanem Top). Pustakują wszystkich bez wyjątku pisząc, że to nie ich wina. Big Grin Wczoraj założyli kolejny obleg na 3s klanu kilka razy mniejszego. Roll Eyes
Potem Ci co wyłapują pustaka przynoszą go do Date i odsyłają go ponownie do Diuka.


i tak to się kręci! Happy



Miałem nie odpisywać na debilny komentarz byłego TM o nicku EgzoticK...

Ale co mi tam! Big Grin

" bo lopek nie kupił leg db speda i dlatego pustakuje licytujących w ramach nagrody Wink a ze ma pachołków do tego to cóż taka gra" - Ty dostajesz pustaki wyłącznie za takie posty i cwaniactwo. Za nic innego.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
09-01-2013 15:08 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi się również wydaje, że coś tu jest trochę nie tak. przegladając dział skargi, widziałem całkiem sporo sytuacji, gdze pan Ce bywał zdecydowanie bardziej nieustępliwy wobec dużo mniejszych przeiwnień anieżeli wobec graczy Date, czy też innych klanów top(ostatnio zdaje się ZD o ile dobrze pamiętam). Dziwi mnie tu brak reakcji Susziego czy Konrada, ale zdaje się, że mają dostatecznie dużo na głowie w tej chwili, w związku ze zmianami w grze. niemniej ufam, że się to w końcu zmieni, bo trochę to mało budujące, jak się człowiek musi tłumaczyć wielokrotnie za byle g, a potem widzi w kwestii biedrona czy lopa "wyjaśnione na pw" i do widzenia. pozdrawiam

ps. ta legandarna dosk szybkość jest w khornie? za nic nie sprzedajcie ani nie wypuście;]

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

09-01-2013 15:39 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)

Problem jest wtedy jak Diuk pali klocki mniejszym klanom (podobno powiązanym z klanem Top). Pustakują wszystkich bez wyjątku pisząc, że to nie ich wina. Big Grin Wczoraj założyli kolejny obleg na 3s klanu kilka razy mniejszego. Roll Eyes
Potem Ci co wyłapują pustaka przynoszą go do Date i odsyłają go ponownie do Diuka.


i tak to się kręci! Happy


Date to atakuje równych sobie rotfl rotfl Oddajemy pustaki przydupasom co lataja do date i zabawa trwa w nieskończoność i coraz więcej ludzi odechciewa się grac i kasują , urlopuje itp Smile Mi osobiście to nie przeszkadza Wink

Już sporo czasu temu pisałem żeby rozruszać r1 musi sie do tego zmienić polityka klanu top 1 ale jak dowodzi łysy magazynier to niema się co spodziewać że sie cos ruszy/zmieni na serwie Wink

szkoda się nawet wypowiadać i tak zaraz zamkną temat i nic się nie zmieni Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



09-01-2013 15:57 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie i Panie

nie ma co się napinać, ale tak działa łańuch pokarmowy

sredni klan dostaje pustak od duzego klanu
pustak idzie od średniego klanu do małego i ginie gdzieś tam sobie po drodze

pytanie brzmi - kiedy się skończą klocki do pustakowania
kolejne pytanie - co dalej? kogo będziemy pustakowac, jak bedą w koło same pustaki ?

bedzięmy wysyłać z pustaka 4s na pustak w 5s ? Big Grin oki

Osobisie mnie irytują tacy gracze, nie wymienie po imieniu, który się przelogują raz na kilka dni, z chęcią rozruszania gry i sprzedania pustaka komukolwiek. BRAWO, genialny sposób na rozruszanie serwera Smile Niestety owy dobrodziej nie zdaje sobie sprawy ze to działa w drugą strone.

UWAGA Panie i Panowie
wizja moja jest taka, ze za kilka miesięcy - jeśli bedzie ktoś tu grał - obudzi się na pustaku i postawi sobie zbrojownie na lvl 1 Smile czyli będą to klany średnie i małe, bez krwi, rynku i eq na pustaku 4s/5s
i oczywiscie ten duży klan - nie wiem który - na s3 , ze wszystkim czego dusza pragnie. i tu nasuwa się pytanie, po co i dla kogo. dziękuje za uwagę.

życzę miłej zabawy w kameralnym gronieSmile

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

09-01-2013 16:25 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
(Salomon)
Member


Data rejestracji: 07-08-2010
Postów: 26
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Piąte Ramię Pentagramu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Salomon)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat pewnie i tak zamkną, jak Młodemu, dopiero co założył nowy temat a już zamknięty.

Tutaj już nie o narzekanie chodzi, czy usuwanie się, ale o politykę gry.

Chociażby tajmerka, dostała stałego bana, po 5 dniach pan Ce edytował i zmienił na 40 dni bana.

Jeżeli na R1 ma zostać tylko Date i jakiś mniejszy klan dla nich do zabawy to ok. Bawcie się, ale ciekawe kiedy to się znudzi.

Rozruszać R1 można na wiele sposobów.
Chociażby więcej dropów, ludzie wtedy o wiele aktywniej zaczeli by grać.

A palenie domków to dla mnie oznaka infantylności, ok to tylko gra, ale to marnowanie złomu i pr.

A to, że admini się nie interesują działaniami pana Ce to już inna sprawa.
Generalnie ta gra wymaga potężnych zmian, ale jak narazie idzie w tą gorszą stronę.

__________________
R1: Archeon

09-01-2013 16:30 (Salomon) jest offline Szukaj postów użytkownika: (Salomon) Dodaj (Salomon) do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co to za pomysły resetowania R1 rotfl

większośc graczy NIGDY nie zaczynałaby od początku a zwłaszcza ludzie z topki

nie po to gram już 6 lat i ciułam pr i inne takie żebym miał zaczynać od początku bo jakiemuś leszczowi z marginesu rankingu nic nie wychodzi

pocieszę was - każdy z nas to przechodził - a i każdy leszcz stać koksem stać może się - wystarczy jeden szczęśliwy drop i kariera murowana

ja niestety to tych szczęściarzy nie należałem i pamiętam dobrze jak wspomagałem radą lat kilka temu graczy obecnych teraz w topce gdzie wtedy wrzucali charyzmę na oblegi i nie wiedzieli co to jest szamański set

niestety wujek dobra rada już rad nie udziela bo wdzięczności brak a i teraz pretensje są bo ludzie ci za mocarzy się uważać raczą gdzie jako kijanki oszczędzono ich i prowadzono za rękę jak dzieci

__________________

09-01-2013 16:30 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
(Salomon) napisał(a)
Temat pewnie i tak zamkną, jak Młodemu, dopiero co założył nowy temat a już zamknięty.

Tutaj już nie o narzekanie chodzi, czy usuwanie się, ale o politykę gry.

Chociażby tajmerka, dostała stałego bana, po 5 dniach pan Ce edytował i zmienił na 40 dni bana.

Jeżeli na R1 ma zostać tylko Date i jakiś mniejszy klan dla nich do zabawy to ok. Bawcie się, ale ciekawe kiedy to się znudzi.

Rozruszać R1 można na wiele sposobów.
Chociażby więcej dropów, ludzie wtedy o wiele aktywniej zaczeli by grać.

A palenie domków to dla mnie oznaka infantylności, ok to tylko gra, ale to marnowanie złomu i pr.

A to, że admini się nie interesują działaniami pana Ce to już inna sprawa.
Generalnie ta gra wymaga potężnych zmian, ale jak narazie idzie w tą gorszą stronę.


timerka ciekawy przypadek,
biedron to samo, banka pushu i po 30 dniach odblokowany.
a tyle baniaków za kilka k pushu, na stałe

beth piękny multi Big Grin nie wiem coś ty tam popsuł Big Grin

Beth, ja nie po to gram 6 lat zeby siedzieć na pustaku bo ktoś ma takie widzi-misie

Panie i Panie

nie ma co się napinać, ale tak działa łańuch pokarmowy

sredni klan dostaje pustak od duzego klanu
pustak idzie od średniego klanu do małego i ginie gdzieś tam sobie po drodze

pytanie brzmi - kiedy się skończą klocki do pustakowania
kolejne pytanie - co dalej? kogo będziemy pustakowac, jak bedą w koło same pustaki ?

bedzięmy wysyłać z pustaka 4s na pustak w 5s ? Big Grin oki

Osobisie mnie irytują tacy gracze, nie wymienie po imieniu, który się przelogują raz na kilka dni, z chęcią rozruszania gry i sprzedania pustaka komukolwiek. BRAWO, genialny sposób na rozruszanie serwera Smile Niestety owy dobrodziej nie zdaje sobie sprawy ze to działa w drugą strone.

UWAGA Panie i Panowie
wizja moja jest taka, ze za kilka miesięcy - jeśli bedzie ktoś tu grał - obudzi się na pustaku i postawi sobie zbrojownie na lvl 1 Smile czyli będą to klany średnie i małe, bez krwi, rynku i eq na pustaku 4s/5s
i oczywiscie ten duży klan - nie wiem który - na s3 , ze wszystkim czego dusza pragnie. i tu nasuwa się pytanie, po co i dla kogo. dziękuje za uwagę.

Ciekaw jestem który z serwerów juz przez to przeszedł i co z niego lub na nim zostało

życzę miłej zabawy w kameralnym gronieSmile

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

09-01-2013 16:43 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety żeby rozruszać serwer trzeba chęci , a chęci brak z obu stron - i Date i Duke nie mówiąc już o mniejszych klanach.

Dałem swego czasu jeden z lepszych pomysłów na rozruszanie serwera, przedstawiłem go liderom kilku klanów ale odpowiedź była oczywista = NIE

Podziękowałem i się nie udzielam od tego czasu.

Nie wiem czy tylko ja zaglądam w ranking klanów i czy tylko ja pamiętam jak druga strona roiła się od PEŁNYCH klanów. Na dzień dzisiejszy dolna część pierwszej strony świeci pustkami. Proces nieunikniony = R1 umiera. Rok czasu i większość graczy którzy zostaną po prostu się skasują bo grać z jednym konkurentem ( 2 klany na serwie ) to nie zabawa.

Ja już to przeżylem na grze która się zaczyna na literę :A - atro.....

Byłem w pierwszym klanie. Zobaczyłem że oprucz mojego został tylko jeden więc nie zastanawiając się długo wcisnąłem KASACJĘ.

To samo zrobię tutaj. Pomimo całkiem niezłego sprzętu.

__________________

09-01-2013 16:56 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Niestety żeby rozruszać serwer trzeba chęci , a chęci brak z obu stron - i Date i Duke nie mówiąc już o mniejszych klanach.

Dałem swego czasu jeden z lepszych pomysłów na rozruszanie serwera, przedstawiłem go liderom kilku klanów ale odpowiedź była oczywista = NIE

Podziękowałem i się nie udzielam od tego czasu.

Nie wiem czy tylko ja zaglądam w ranking klanów i czy tylko ja pamiętam jak druga strona roiła się od PEŁNYCH klanów. Na dzień dzisiejszy dolna część pierwszej strony świeci pustkami. Proces nieunikniony = R1 umiera. Rok czasu i większość graczy którzy zostaną po prostu się skasują bo grać z jednym konkurentem ( 2 klany na serwie ) to nie zabawa.

Ja już to przeżylem na grze która się zaczyna na literę :A - atro.....

Byłem w pierwszym klanie. Zobaczyłem że oprucz mojego został tylko jeden więc nie zastanawiając się długo wcisnąłem KASACJĘ.

To samo zrobię tutaj. Pomimo całkiem niezłego sprzętu.


podpisuje sie pod tymi słowami, jeśli dalej będzie się tak sytuacja przedstawiać, ;pad r1; jest nieunikniony. moze się ktoś w końcu obudzi i ogarnie, ze wojakowanie i upór do niczego nie prowadzi, a wręcz zniechęca do wracania na serwer i odbudowy, ale to będzie czas pobudki z ręką w nocniku pełnym ciepłych siuśków. A szkoda bo chcialem mieć najlepszy tren na r1 Smile

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

09-01-2013 17:12 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
Niestety żeby rozruszać serwer trzeba chęci , a chęci brak z obu stron - i Date i Duke nie mówiąc już o mniejszych klanach.

Dałem swego czasu jeden z lepszych pomysłów na rozruszanie serwera, przedstawiłem go liderom kilku klanów ale odpowiedź była oczywista = NIE

Podziękowałem i się nie udzielam od tego czasu.

Nie wiem czy tylko ja zaglądam w ranking klanów i czy tylko ja pamiętam jak druga strona roiła się od PEŁNYCH klanów. Na dzień dzisiejszy dolna część pierwszej strony świeci pustkami. Proces nieunikniony = R1 umiera. Rok czasu i większość graczy którzy zostaną po prostu się skasują bo grać z jednym konkurentem ( 2 klany na serwie ) to nie zabawa.

Ja już to przeżylem na grze która się zaczyna na literę :A - atro.....

Byłem w pierwszym klanie. Zobaczyłem że oprucz mojego został tylko jeden więc nie zastanawiając się długo wcisnąłem KASACJĘ.

To samo zrobię tutaj. Pomimo całkiem niezłego sprzętu.



Skończ te swoje biadolenie bo mi się tego nie chce słuchać , żałosne to jest ...
chcesz się pobawić to wyrównaj składy i zobaczymy jak będzie ciekawie Wink

I TERAZ POWIEDZ , ŻE DATE JEST CHĘTNE NA TAKI UDKŁAD A DUKE NIE Tongue Tongue Tongue
BOICIE SIĘ CZEGOŚ Smile ? NIE POGRZEJECIE SWOICH TŁUSTYCH D*P NA 3s ?


i gdzie Twoja d**a znowu powędruje po przegranej wojnie ... ha zgadłem do lepszych


to wszystko na temat , jak masz się tak wypowiadać to lepiej nic nie pisz




@Czas pokazał kto kim jest i tyle w tym temacie a jak masz jakieś swoje racje to idź się wypłacz mamie na kolanku :*

__________________

r1 ID : 114185

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ..:::Tyber:::..: 09-01-2013 17:37.

09-01-2013 17:14 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyber żałosne to jest twoje jestestwo.

Zapytaj się sowjego lidera kto mu zaproponował wyrównanie sił na całym R1 to wtedy zacznij się odzywać. Poza tym zapytaj się swojego lidera kto zapoczątkował wojnę na R1 jako NWO bo widzę że jako leszcz jesteś z informacjami daleko w tyle. I zapytaj się swojego lidera kto z Chevronem włożył najwięcej pracy aby od Lopka wychwycić 1s. I na koniec zapytaj się swojego lidera kto miał najwięcej do stracenia pomagając Duke w stworzeniu klanu któremu nikt nie dawał żadnych szans.

A teraz ty jako jakiś tam nic nie znaczący wampir z R1 , który nawet nie brał udziału w zagarnięciu 1s masz tupet odzywać się do mnie ? Widzisz - żałosny tutaj to jesteś tylko TY.

A zastanawiałeś się kiedyś mądra głowo dlaczego pierwszy obleg poleciał właśnie na mnie jak Lopek stracił 1s ? A faktycznie - takich jak ty myślenie boli. Więc może lepiej nie myśl.

ciota co tylko pyskiem szczeka ;]

cytat:
i gdzie Twoja d**a znowu powędruje po przegranej wojnie ... ha zgadłem do lepszych


Jasne że do lepszych a ty do tych gorszych bo twoje miejsce jest w na samym dnie - najlepiej załóż klan "RYNSZTOK" i bądź jego liderem.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 09-01-2013 17:34.

09-01-2013 17:31 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Voltorn napisał(a)
a mi się również wydaje, że coś tu jest trochę nie tak. przegladając dział skargi, widziałem całkiem sporo sytuacji, gdze pan Ce bywał zdecydowanie bardziej nieustępliwy wobec dużo mniejszych przeiwnień anieżeli wobec graczy Date, czy też innych klanów top(ostatnio zdaje się ZD o ile dobrze pamiętam). Dziwi mnie tu brak reakcji Susziego czy Konrada, ale zdaje się, że mają dostatecznie dużo na głowie w tej chwili, w związku ze zmianami w grze. niemniej ufam, że się to w końcu zmieni, bo trochę to mało budujące, jak się człowiek musi tłumaczyć wielokrotnie za byle g, a potem widzi w kwestii biedrona czy lopa "wyjaśnione na pw" i do widzenia. pozdrawiam

ps. ta legandarna dosk szybkość jest w khornie? za nic nie sprzedajcie ani nie wypuście;]



Nie trzeba daleko szukać Smile Przykładem jest moja postać, którą przekazałam Tobie... Tak się złożyło, że nie dałeś rady dokończyć resetu i co się stalo po miesiącu? Konto zostało usunięte z braku " zbyt długiej bezczynności" jakos tak to chyba brzmialo. Zapytam- dlaczego zostało usunięte? Mogę dać kilka przykładów kont, które leżą rok odlogiem (właściciele tych kont nie logują się) i nie zostały te konta skasowane czy usunięte. Może kompetentna osoba mi odpowie na to pytanieSmile

Co do serwera r1
Nic już go nie rozrusza, już to kiedyś pisałam. Zostali na nim ludzie, którzy są ze sobą zżyci, zaprzyjaźnieni, są tam bardziej dla towarzystwa niż dla samej gry, przy okazji robią tylko wyprawkiSmile

__________________

09-01-2013 17:35 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
MANDA
Double Ace


Data rejestracji: 29-06-2011
Postów: 119
Klan: VVV
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję aby każdy wpisujący dokładnie przeczytał temat jaki tu mamy omawiać. Chodzi o nieuczciwe traktowanie graczy. Palenie klocków to też jedna ze spraw ale nie jedyna. Przykłady faktycznie można by liczyć chyba w nieskończoność. I mimo że faktycznie Ci nieliczni którzy tu jeszcze zostali siedzą dla znajomych i przyjaciół...to praktyki administracji skutecznie ich zniechęcają do zaglądania na r1.
Nie zapominajcie że wojny i oblegi są w założeniu tej gry. I nie powinno to stanowić tu tematu rozmowy. Ale eliminacja coraz większej ilości graczy poprzez bany za byle g....o to bardzo istotne działanie na szkodę właścicieli gry. Sam fakt jak bardzo widoczna jest nierówność traktowania poszczególnych jednostek zniechęca do gry o nowych już nie wspomnę. Stokrota ma tu słuszną rację. Gdzie równość ? No i ten regulamin. Jak widać tylko gracze muszą się go trzymać. Admina to nie obowiązuje.
I tylko patrzeć jak każdy kto tu się wpisał dostanie ostrzeżenie....)
Poproszę.

__________________
r1- Barenzi
09-01-2013 18:03 MANDA jest offline Szukaj postów użytkownika: MANDA Dodaj MANDA do Listy kontaktów
Wyvernos
King


images/avatars/avatar-18817.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 865
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co pamiętam upadek R1 wróżony jest od czasu gdy Date zdobyło supremację na serwerze, a póki co wszystko toczy się naturalnym rytmem... Z tym, że prędzej czy później faktycznie nie będzie komu grać, nowe osoby nie mają szans dołączenia do topki, 3 strefa to dla większości albo mit albo jednodniowy pobyt, w czasie którego i tak nic nie wyleci Wink

Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

__________________

09-01-2013 19:50 Wyvernos jest offline Szukaj postów użytkownika: Wyvernos Dodaj Wyvernos do Listy kontaktów
Voltorn
Forum Ace


images/avatars/avatar-24347.jpg

Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 77
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnośnie funkcjonowania serwera ograniczę się do stwierdzenia, że w chwili obecnej przede wszystkim powinien zostać zmniejszony limit 3s w klanie. myślę, że ożywiłoby to serwer;]

tematem nie jest tu jednak stagnacja, tylko dziwne decyzje odnośnie banowania graczy. stronnicze podchodzenie do graczy. w końcu jest to irytujące dla większości uczciwych graczy, jak przy grubych przękrętach op anuluje stałe bany bez podania powodów, załączając info typu: wyjasnione na pw. a wielu graczy tłumaczy się gęsto w wątkach na forum przy stosunkowo niewielkich przewinieniach. dla graczy o rożnym stażu jest to demotywujące, a już szczególnie dla nowych. aby zapobiec niejasnościom, sprawy powinny być rozstrzygane na forum, z możliwością wglądu przez każdego. wszystko czarno na białymWink nie będzie podstaw do podejrzeń,, a nawet pewność, że wszystko jest załatwiane uczciwe.

__________________
Zrodzeni w nocy, z kamienia i grzechu kobiety


Sörgethergeft

09-01-2013 20:09 Voltorn jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltorn Dodaj Voltorn do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Voltorn napisał(a)
odnośnie funkcjonowania serwera ograniczę się do stwierdzenia, że w chwili obecnej przede wszystkim powinien zostać zmniejszony limit 3s w klanie. myślę, że ożywiłoby to serwer;]

tematem nie jest tu jednak stagnacja, tylko dziwne decyzje odnośnie banowania graczy. stronnicze podchodzenie do graczy. w końcu jest to irytujące dla większości uczciwych graczy, jak przy grubych przękrętach op anuluje stałe bany bez podania powodów, załączając info typu: wyjasnione na pw. a wielu graczy tłumaczy się gęsto w wątkach na forum przy stosunkowo niewielkich przewinieniach. dla graczy o rożnym stażu jest to demotywujące, a już szczególnie dla nowych. aby zapobiec niejasnościom, sprawy powinny być rozstrzygane na forum, z możliwością wglądu przez każdego. wszystko czarno na białymWink nie będzie podstaw do podejrzeń,, a nawet pewność, że wszystko jest załatwiane uczciwe.


Pomysł genialny, jeśli chodzi o s3. 12 sztuk trójek w klanie i bawicie się dalej Smile No chyba, że Lider klanu top1 chce zostać sam na tym serwerze (tzn ze swoim klanem) Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotkaa: 09-01-2013 20:41.

09-01-2013 20:37 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Dead_Diviner
Member


images/avatars/avatar-24415.jpg

Data rejestracji: 30-03-2012
Postów: 37
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, nie chodzi co kto ma i z kim trzyma.
Tylko dlaczego BANY dla zwyklych graczy sa na stale a dla top paro dniowe.

W 4 literach mam, ze Topka siedzi na 3,2,1 strefach i dropia.
Z takimi statami i sprzetem tez bym dropil. Jeszcze mam na to czas Wink jak nie to resa walne.

Wiem ze warn albo cos gorszego.
Ale swoje powiedzialem

__________________

----------------------------------------------------------
T A R O T H
09-01-2013 20:50 Dead_Diviner jest offline Szukaj postów użytkownika: Dead_Diviner Dodaj Dead_Diviner do Listy kontaktów
MANDA
Double Ace


Data rejestracji: 29-06-2011
Postów: 119
Klan: VVV
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat jeszcze nie zamknięty. To niespodzianka. Choć jak widzę admin bardziej martwi się o spadki od kończących grę. Tych też będzie coraz mniej. Bo raz można zakończyć..)


timerka ciekawy przypadek,
biedron to samo, banka pushu i po 30 dniach odblokowany.
a tyle baniaków za kilka k pushu, na stałe

kilka razy czytałam ten wpis...to jest kwintesencja naszych nocnych rozmówek.

__________________
r1- Barenzi
09-01-2013 20:51 MANDA jest offline Szukaj postów użytkownika: MANDA Dodaj MANDA do Listy kontaktów
MANDA
Double Ace


Data rejestracji: 29-06-2011
Postów: 119
Klan: VVV
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I nie bójcie się wyrażać własnego zdania. Myśląc że r1 przetrwa i i jego admini zaczną was gnębić. Nie...to my przetrwamy dla r1. Jak nas poproszą.

__________________
r1- Barenzi
09-01-2013 20:55 MANDA jest offline Szukaj postów użytkownika: MANDA Dodaj MANDA do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Z tego co pamiętam upadek R1 wróżony jest od czasu gdy Date zdobyło supremację na serwerze, a póki co wszystko toczy się naturalnym rytmem... Z tym, że prędzej czy później faktycznie nie będzie komu grać, nowe osoby nie mają szans dołączenia do topki, 3 strefa to dla większości albo mit albo jednodniowy pobyt, w czasie którego i tak nic nie wyleci Wink

Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k%^&a jakoś nie wychodzi Wink



Tekst miesiąca ostatnie zdanie zabija Big Grin

tak to jest jak magazynier próbuje zarządzać serwerem xD




a jak dla mnie to mozna to wszystko skasowac w ... Tongue

__________________

r1 ID : 114185
09-01-2013 21:41 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyber wyśmiewasz się z wypowiadająch tu ludzi czy mi się tylko wydaje?

__________________

09-01-2013 21:48 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
(Salomon)
Member


Data rejestracji: 07-08-2010
Postów: 26
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Piąte Ramię Pentagramu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Salomon)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam tylko nadzieje, ze nasze slowa dotra do dotad zatkanych uszu administracji i ogarna ten balagan, ze tak delikatnie powiem. A moze wlasnie o to chodzi, zeby zostal tylko pan Ce z Date i zeby mogli sobie spokojnie w 40kilku dropic do u****ej smierci. Bo nawet najbardziej tepe osoby widzac co sie dzieje na R1 powiedzialyby, ze czas na zmiany. Bez obrazy dla nikogo, ale czy takie DATOdropienie juz w zamysle nie wydaje sie nudne?

__________________
R1: Archeon

09-01-2013 22:09 (Salomon) jest offline Szukaj postów użytkownika: (Salomon) Dodaj (Salomon) do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
(Salomon) napisał(a)
Mam tylko nadzieje, ze nasze slowa dotra do dotad zatkanych uszu administracji i ogarna ten balagan, ze tak delikatnie powiem. A moze wlasnie o to chodzi, zeby zostal tylko pan Ce z Date i zeby mogli sobie spokojnie w 40kilku dropic do u****ej smierci. Bo nawet najbardziej tepe osoby widzac co sie dzieje na R1 powiedzialyby, ze czas na zmiany. Bez obrazy dla nikogo, ale czy takie DATOdropienie juz w zamysle nie wydaje sie nudne?


nie można cały czas naciskać na topke - date - ze tam tylko dropi etc.

gdyby w kazdym innym klanie siedział komplet 35-45 na 3s tez by dropili - prędzej czy później. a że siedzą tam od lat to i się nadropili

ale fakt faktem, powinni zmniejszyć ilość 3s w klanie - moim zdaniem do max 12
bo to wlasnie blokowanie 3s, poprzez siedzenie stałych graczy na jednym klocku hamuje rozwój innych postaci. Kazdy byłby zmuszony do rolowania i sprawa rozwiązana.

co do kwestii Ce i jego sprawiedliwości, to jest stronniczy wobec niektorych

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

09-01-2013 22:49 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
bea67
Newbie


Data rejestracji: 06-07-2009
Postów: 9
Klan: Kings Of Shadows
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

..Witam...

ciekawam tylko skąd zakładający temat bierze te wiadomości arcyciekawe o tym,jakobym nakazała palenie s4 klanowych??

proponuję zmienić informatora...bo wprowadza w błąd..

jak również rozsiewane wiadomości o rozwiązaniu klanu pochodzące z tego samego żródełka są ...wymyślone...

sorki,że nie stosuję się do ploteczek osoby siejącej ten zamęt ...

pozdrawiam Ją...i resztę świata Smile )

__________________
r1...bea
10-01-2013 00:40 bea67 jest offline Szukaj postów użytkownika: bea67 Dodaj bea67 do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH