Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? 37 Ankieta - średnia ocena: 7,3237 Ankieta - średnia ocena: 7,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)
cytat:
Ptys Pandys napisał(a)
cytat:
EgzoticK napisał(a)
cytat:
(Salomon) napisał(a)
Date pali wszystkie domki na R1.
Poco??

bo lopek nie kupił leg db speda i dlatego pustakuje licytujących w ramach nagrody Wink
a ze ma pachołków do tego to cóż taka gra Happy

graxiu sam mi to Lopezzo napisał prosto w profil wiec czego mam sie wstydzić ? i gdzie Ty tu widzisz cfaniactwo ??? chce to sam go zapytaj napisze Ci to samo Wink


cytat:
Grax33 napisał(a)
Miałem nie odpisywać na debilny komentarz byłego TM o nicku EgzoticK...

Ale co mi tam! Big Grin

" bo lopek nie kupił leg db speda i dlatego pustakuje licytujących w ramach nagrody Wink a ze ma pachołków do tego to cóż taka gra" - Ty dostajesz pustaki wyłącznie za takie posty i cwaniactwo. Za nic innego.


Ja kupiłem tego speeda i dostałem pw z wiadomością, że na R1 już życia miał nie będę za to co zrobiłem. Więc? Dalej uważasz, że pustakowany kilka razy w tygodniu jestem za debilne komentarze i cwaniactwo? Ja na forum się nie udzielam, nie wypisuje wam PW czy klanówek. Ustosunkuj sie do tego Grax jeśli możesz


Ptysiu jak juz cos piszesz co czemu tylko częśc prawdy ? Zapomniało Ci sie napisac jak to Ty pierwszy napisales do mnie szydercze pw ?

System jaki jest kazdy widzi , najlepiej równac w dół - jak ktos ma lepiej odemnie to trzeba mu zabrac - super mentalnosc .

Co do pracy C47 tyle bylo argumentow a jakos konkretnych linków nikt nie podał . Bana Szybkiego i Demonique wszyscy widzą ale jak np Kapitanhuck z "drugiego obozu" mial taką samą sytuacje i C mu sciągnał bana jakos klapki na oczach nie pozwalają zauwazyc co ?

Pozatym C47 dziala jak maszyna juz chyba , napewno poznał przez lata gry sporo osob ale wiem z własnego doświadczenia ze nie przeszkadza mu to wykonywac swojej roboty jak nalezy - w przypadku kiedy ktos podpadnie musi sie tłumaczyc jak kazdy gracz niezaleznie czy jest top czy nie - nie ma taryfy ulgowej


Szydercze PW? Że możesz dawać i 15kk a i tak Cię przebije bo nie pozwolę, żebyś miał tego speeda? Czy może to, że wolę się skasować z tym fastem niż puścić go żeby uregulować długi? Ja pisałem do Ciebie w trakcie trwania aukcji, że nie odpuszczę. Za to ty napisałeś kilka dni po tym jak zaczałem użytkowanie speeda, że na R1 już nie pogram i systematycznie od tamtego czasu wlepiacie mi pustaki Smile Nie przekręcaj proszę faktów bo robisz z siebie męczennika a ze mnie kata. Nie wiem jak masz jeszcze czelność kierować do mnie jakiekolwiek słowa Smile Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Edit: Literówki bla bla

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptys Pandys: 13-01-2013 11:41.

13-01-2013 11:32 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
kondi
Triple Ace


Data rejestracji: 02-12-2008
Postów: 162
Klan: wojna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Górka/Leeds

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja powiem tylko tyle ze stosujecie prawo dzungli czyli proste silniejszy wygrywa no i racja kazdy by tak zrobil, no ale jak taki silny sobie wpier*ala i nagle buuu zonk niema kogo zrec to co robi ?? sam pada no chyba ze sami bedziecie sie atakowac za jakis czas w klanie Big Grin

trzeba bedzie wprowadzic nowy patch zeby moc atakowac wspolklanowiczow Big Grin

a dni r1 sa policzone bo slyszy sie ze coraz wiecej ludzi chce sie kasoiwac bo juz nie jest ta sama gra co napoczatku;/

a szacunek to podstawa bo bez niego jestesmy zwyklymi ludzmi.

__________________
-------------------------------------------
ofki na conrado

rozdziewiczanie moje hobby
13-01-2013 11:45 kondi jest offline Szukaj postów użytkownika: kondi Dodaj kondi do Listy kontaktów
Przyrodnik
Lord


images/avatars/avatar-21555.jpg

Data rejestracji: 13-03-2009
Postów: 448
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda, że R1 jest tak nabuzowane różnymi animozjami i osobistymi konfliktami, pełne zaszłości z przeszłości. Przecież moglibyśmy wszyscy spokojnie sobie grać, ciułać peerki na tren i liczyć na cud w postaci mega dropu Big Grin

Osobiście uważam, że przyczyna konfliktu pomiędzy topowymi klanami leży w tym, że zarówno w DUKE jak i też w DATE jest po kilka osób, które mają naturę filmowego Jokera - nie lubią spokoju i pokoju, więc dla zasady wywołują napięcia i konflikty, a potem całe klany za to płacą w postaci wojen, pustakowania i bluzgów na forum czy pw.

Większość graczy w DUKE i DATE to "normalni" ludzie, którzy nie szukają problemów ale jak widać łyżka dziegciu w beczce miodu potrafi zrobić swoje Wink

__________________
Kupię:
święty spokój w nieograniczonej ilości Big Grin




Nick R1/R16: Przyrodnik
13-01-2013 11:56 Przyrodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przyrodnik Dodaj Przyrodnik do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)

System jaki jest kazdy widzi , najlepiej równac w dół - jak ktos ma lepiej odemnie to trzeba mu zabrac - super mentalnosc .



tu nie tyle chodzi o zabieranie, co wyrównanie szans.
R1 jest starym serwerem, sam pamiętam jak na samym początku, gdy nikt nie rozumiał do końca gry obleg z wilkami to był szczyt marzeń a osoba z glockiem to było coś

Wy czyli zarówno date jak i duke właściwie nie macie konkurencji...
a szkoda, bo przez to serwer traci, a maluchy się zrażają, bo nie mogą nic zdziałać.
problem jest, żeby w mniejszym klanie wybudować głupie archiwa, czy sale większych run, a Wy sobie siedzicie z tyłkami na ciepłych s3.
Wiem, że system gry na to pozwala, ale nie oznacza to, że jest dobry. Kto dopchał się do koryta ten ma dobrze, a resztą nikt się nie przejmuje.
Nie chcę, żeby topka dawała jałmużnę (tak jak to miejsce miało w przypadku konkursu), ale żeby dać innym szansę rozwoju. Niektórzy już pewnie zapomnieli, jak s4 wygląda.

mi tam nie przeszkadza, że siedzę na s4, nawet na kiepskim kwadracie, ale fajnie jest wejść do innych stref, byłem już na s3 i s2, ale wiem, że masa osób o zbliżonym lvlu jeżeli nie wejdzie w odpowiednie układy o s2 może zapomnieć.

Co do limitów jest to kwestia do rozwiązania chociażby przez ankietę, skoro jednorazy dało radę się tak wprowadzić, to dlaczego nie limit?
Jeżeli 12 to za mało to może chociaż 15? to i tak 1/3 klanu na s3 może siedzieć. Mało to nie jest.

No i Panowie skończcie osobiste wycieczki. Fajnie, że macie takie itemki tylko pozazdrościć Smile problem jest taki, że 95% o ile nie więcej osób na r1 myśli tylko o sobie i widzi własne krzywdy.

__________________
nick w grze: Fogo
13-01-2013 12:11 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
losiek napisał(a)
cytat:
Lopezzo napisał(a)

System jaki jest kazdy widzi , najlepiej równac w dół - jak ktos ma lepiej odemnie to trzeba mu zabrac - super mentalnosc .



tu nie tyle chodzi o zabieranie, co wyrównanie szans.
R1 jest starym serwerem, sam pamiętam jak na samym początku, gdy nikt nie rozumiał do końca gry obleg z wilkami to był szczyt marzeń a osoba z glockiem to było coś

Wy czyli zarówno date jak i duke właściwie nie macie konkurencji...
a szkoda, bo przez to serwer traci, a maluchy się zrażają, bo nie mogą nic zdziałać.
problem jest, żeby w mniejszym klanie wybudować głupie archiwa, czy sale większych run, a Wy sobie siedzicie z tyłkami na ciepłych s3.
Wiem, że system gry na to pozwala, ale nie oznacza to, że jest dobry. Kto dopchał się do koryta ten ma dobrze, a resztą nikt się nie przejmuje.
Nie chcę, żeby topka dawała jałmużnę (tak jak to miejsce miało w przypadku konkursu), ale żeby dać innym szansę rozwoju. Niektórzy już pewnie zapomnieli, jak s4 wygląda.

mi tam nie przeszkadza, że siedzę na s4, nawet na kiepskim kwadracie, ale fajnie jest wejść do innych stref, byłem już na s3 i s2, ale wiem, że masa osób o zbliżonym lvlu jeżeli nie wejdzie w odpowiednie układy o s2 może zapomnieć.

Co do limitów jest to kwestia do rozwiązania chociażby przez ankietę, skoro jednorazy dało radę się tak wprowadzić, to dlaczego nie limit?
Jeżeli 12 to za mało to może chociaż 15? to i tak 1/3 klanu na s3 może siedzieć. Mało to nie jest.

No i Panowie skończcie osobiste wycieczki. Fajnie, że macie takie itemki tylko pozazdrościć Smile problem jest taki, że 95% o ile nie więcej osób na r1 myśli tylko o sobie i widzi własne krzywdy.



tak konkurs doprowadził do tego ze z kwadratu okradli DUKE taki to konkurs Tongue

ja osobiście zgadzam sie na limit s3 niech będzie 15 chętnie sie podzielę Smile

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



13-01-2013 13:18 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stokrotkaa napisał(a)

Pomysł genialny, jeśli chodzi o s3. 12 sztuk trójek w klanie i bawicie się dalej Smile No chyba, że Lider klanu top1 chce zostać sam na tym serwerze (tzn ze swoim klanem) Smile



Też uważam, ze to aktualnie jedyny sposób na rozruszanie serwera, limit 3s na klanSmile

Pustaki, palenie klocków, blokady, etc... to jedne z elementow gry, kto tego nie rozumie nie ma co szukać na BW.


Administracji pozostaje tylko współczuć, jeszcze się taki nie narodził, ktory wszystkim potrafiłby dogodzićSmile

__________________
Druidek
13-01-2013 13:37 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całe r1 pewnie sie zgodzi oprócz date na wprowadzenie limitu 3s na klan wiec i tak to nie przejdzie Wink

Co do administracji to zawsze r1 jest zapominane/pokrzywdzone gdy wchodzą nowe pacze/poprawki do gry . Wszystko jest robione pod inne serwery , a na r1 to tylko zmniejsza sie do minimum albo nie wchodzą wcale . Potwory expedycyjne jak i kw silne jak na innych serwach gdzie niema porównania z r1 .

Ja sie pytam gdzie jest druga czesc 3 aktu co miała byc wprowadzona do konca 2012 roku ? Teraz ma byc jakis pacz balansujący w styczniu . Pewnie na r1 wcale go nie bedzie albo w ogóle nie dostosują go pod ten serwer Smile

Lopek taki jestes ociekający zajebistościa to moze wymyslisz sposob na rozruszanie serwera , bo niedługo nie bedzie z kim tego zrobic Wink Ciekawe czy sie r1 doczeka jeszcze ciekawych/zaciętych/wyrównanych oblegów z udziałem najlepszych graczy i top klanów ... Jak będzie tak jak do tej pory to niema na to szans Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



13-01-2013 14:01 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oO z r1 to widzę że od samego początku jest problem. Problem z samymi ludźmi.... oO

- zdazdrość - największy, najgorszy i najbardziej dobijający problem
* bo komuś dropi....
* bo ktoś komuś coś sprzątnął sprzed nosa
* bo kogoś nie stać ale chce
* bo nie mam takiego sprzetu jak ktoś kto gra 6 lat
* bo nie mam dostepu do 3s/2s/1s
* bo mnie zbanowano a komuś innemu dano szasę...
* bo ktoś umie zbudować sobie relacje z innymi graczami, a ktoś nie...

Powoli zaczyna się robić niedobrze, czytając to wszystko. Przyrodnik napisał wiele prawdy, wielki ukłon w twoją stronę, za trzeźwiejsze spojrzenie.
Zastanawiam się czy ktoś w tym wszystkim zauważył pewien ciąg przyczynowo skutkowy.
Coś się komuś nie podoba - wywala żal na forum - administracja reaguje - wprowadzonane są nowe zasady. (z reguły najbardziej pasujące tylko malkontentom). Powstała jakaś dziwaczna moda (nieco chora) by swoje niespełnione ambicje załatwiać rękami administracji.
Wszelkie prywatne animozje przerzucane są na forum gdzie można wciągnąc w to cały serwer.

cytat:
_DeMoN_
Całe r1 pewnie sie zgodzi oprócz date na wprowadzenie limitu 3s na klan wiec i tak to nie przejdzie.


Pamiętam, że kiedyś pojawił się ten temat na forum. Nie moge go za cholerę znaleźć niestety, ale mam bardzo niejasne wrażenie że Duke, wtedy również jeszcze bogaty w 3s równie mocno oponował przeciwko wprowadzeniu limitów.

cytat:
_DeMoN_
Co do administracji to zawsze r1 jest zapominane/pokrzywdzone gdy wchodzą nowe pacze/poprawki do gry .


Bo na r1 ciężko jest coś zrobić i wprowadzić? Jest pierwszym silnikiem, różniącym się od wielu innych i robienie zmian na nim jest niczym namawianie żółwia do zrobienia fikołka (również z poodu graczy) Ile razy będzie tłukł się ten sam temat. Silnik był prototypowy, rozwinął się w dwa normalne warianty moria i necro2 i na tym koniec. Nie ma żadnych innych serwerów z tym silnikiem i z tego co pamiętam - nie będzie. Jakby nie było administracja jednak o nim pamięta bo mamy i a3, i kw, i budynki klanowe - wszystko co mają inne serwery. R1 jest w mniejszości biorąc pod uwagę 15 innych R (na 16 istniejących) Wink


cytat:
_DeMoN_
to moze wymyslisz sposob na rozruszanie serwera , bo niedługo nie bedzie z kim tego zrobic Ciekawe czy sie r1 doczeka jeszcze ciekawych/zaciętych/wyrównanych oblegów z udziałem najlepszych graczy i top klanów ... Jak będzie tak jak do tej pory to niema na to szans


Nie ma co wymyślać. Serwer się rusza, i uwierz mi na słowo jest niekiedy bardziej żywy niż r3 z którego sie skasowałam, r5 na którym gram, czy wreszcie r8. Żeby się o tym przekonać wystarczy poobserwować forum. Ludzie nie oczekujcie cudu takiego jak na nowootwartym serwerze! Każdy serwer kiedyś wymiera, a wygląda na to, że akurat r1 jest nawet jeszcze daleko do stanu agonalnego. Jest najstarsze, ludzie się tu kasują, ale nowych mordek, czy wracających starych graczy nadal można wokoło siebie naoglądać... Ranking klanów też mówi sam za siebie...


Wracając natomiast do oceny pracy C47.... nieraz mówiłam że krzyczeniem i wrzucaniem, bluzgami i płaczem nic się u niego nigdy nie załatwiło. Natomiast gracze, przyzywczajeni przez życie do konsumpcji oraz roszczeniowej postawy przerzucają to również na grę. Nie zauważyłam by op jakoś specyficznie traktował niektórych, chociaż na pewno jest dośc widoczna różnica przy graczu mającym 2k punktów a 100... Staż gry może wpływać na pewną ocenę. Stąd nie dziwcie się że niektórzy dostają szansę na poprawę, przy pokornym przyznaniu się, odsiedzeniu wyroku czy odstąpieniu od uzyskanej korzyści. Jakby nie było to samo dzieje się w wymiarze sprawiedliwośći - innaczej karane są osoby które się dobrowolni przyznają, niż te które zarzekają się do końca na wszystkie świętości, obrzucając sąd błotem mimo wyraźnych dowodów.
I tak jak powiedział Buc, zawsze można się odwołać do administracji. Czasem trzeba poczekać na wyniki, a i nie zawsze mogą być zadowalające....
I mniej zazdrości... na sasiadów też tak donosicie do administracji? xD że mają nowy telewizor kupiony taniej? xD


cytat:
Druidek
Administracji pozostaje tylko współczuć, jeszcze się taki nie narodził, ktory wszystkim potrafiłby dogodzić


Amen...

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sephiroth: 13-01-2013 15:40.

13-01-2013 15:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_DeMoN_ napisał(a)
Całe r1 pewnie sie zgodzi oprócz date na wprowadzenie limitu 3s na klan wiec i tak to nie przejdzie Wink



Zrozumiałe, człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrobytu jednak czas by pomyśleć o pozostałych graczach, którzy chcą grać na r1 i również chcieliby czasami zasiąść w s3.

Proponuję przeprowadzić ankietę, która jasno pokaże jaki będzie procent na Tak, a jaki na Nie. (12 szt. s3 w klanie).

__________________

13-01-2013 16:07 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
robert44
Forum Ace


Data rejestracji: 28-04-2009
Postów: 76
Klan: Vatos Locos
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

RE: CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

równierz jestem za ankietą która dotyczy ograniczonej ilości s3 w klanie

__________________
robert44 R1, R10
13-01-2013 17:20 robert44 jest offline Szukaj postów użytkownika: robert44 Dodaj robert44 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a jak wyobrażacie sobie to ograniczenie od strony technicznej? każdy klan który ma więcej niż 12 ma zostać rozwiązany?

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

13-01-2013 17:34 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
a jak wyobrażacie sobie to ograniczenie od strony technicznej? każdy klan który ma więcej niż 12 ma zostać rozwiązany?


niby dlaczego małby być rozwiązany?

Bucu idź lepiej szukaj żony Wink

__________________

13-01-2013 17:42 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem ZA ankieta. To tak jak z s2... 1 na klan i nikt nie przekracza tego limitu, nikt nawet o takim przekroczeniu nie mysli

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo
13-01-2013 17:43 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
accelerator
Lord


images/avatars/avatar-9826.gif

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 422
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ponieważ Khorn nie ma już gdzie siedzieć, to będzie sie domagał limitu 3 stref.
Jak Was wszystkich przesiedlą do 5s, to będziecie się domagali równej ilości 5 stref we wszystkich klanach na r1? rotfl


Smutne, że taki duży klan nie potrafi się zorganizować i powalczyć. Sprzęt przecież jest na serwerze, macie tylu sojuszników i akademii, wszyscy kochają khorna, a mimo to dostajecie cały czas łomot.

Jest prostsze rozwiązanie, niż limit 3 stref na klan... idźcie wszyscy do KOS. W końcu Wasze kwadraty już tam są Big Grin
Albo może jak zmienicie kolejny raz lidera, to zaczniecie wygrywać?


W całym tym durnym temacie jest tylko 1 sensowny post :
cytat:
To może trzeba zaproponować zmianę w regulaminie by odwołania i wyjaśnienia były wyłącznie na forum w skargach/pręgierzu z wyłączeniem rozmów na PW/IRCu itd. Pamiętam jaką burzę wywołało na R1 cofnięcie bana stałego z Cyraxa, bo tak uzgodnił to z C47 na GG. Również ja poczułem wtedy, że są równi i równiejsi.

I tego się domagajcie od administracji. Co za problem założyć temat w systemie gry? Niech się władni wypowiedzą co o tym myślą.


A ci, którzy płaczą, że r1 zdycha - czy kiedykolwiek zrobiliście coś, żeby ten serwer rozruszać? Wywołaliście sami jakąś wojnę? Braliście w jakiejś udział?

KOS przynajmniej próbuje od czasu do czasu coś podziałać, żeby nie było nudno.
Nawet, jakby spalili wszystkie swoje kwadraty, to przynajmniej będzie się coś działo.
Dla tych, którym się to nie podoba, jest nawet gotowy temat ---> [Nekro] Ściana płaczu


edit
babcia zmienia poglądy, jak najpierw ktoś przychodzi do niej żebrać, a potem próbuje kraść jej klanowi klocki i podbierać ludzi
khorn nic się nie zmienił... zawsze byliscie dwulicowi i teraz przynajmniej za to płacicie ;-)
nie róbcie z siebie pokrzywdzonych przez los sierotek, bo macie to, na co zasługujecie Tongue

__________________
Babcia_Samo_Zlo

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez accelerator: 13-01-2013 19:32.

13-01-2013 18:30 accelerator jest offline Szukaj postów użytkownika: accelerator Dodaj accelerator do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ponieważ Khorn nie ma już gdzie siedzieć, to będzie sie domagał limitu 3 stref.
Jak Was wszystkich przesiedlą do 5s, to będziecie się domagali równej ilości 5 stref we wszystkich klanach na r1? rotfl


Smutne, że taki duży klan nie potrafi się zorganizować i powalczyć. Sprzęt przecież jest na serwerze, macie tylu sojuszników i akademii, wszyscy kochają khorna, a mimo to dostajecie cały czas łomot.

Jest prostsze rozwiązanie, niż limit 3 stref na klan... idźcie wszyscy do KOS. W końcu Wasze kwadraty już tam są Big Grin
Albo może jak zmienicie kolejny raz lidera, to zaczniecie wygrywać?


W całym tym durnym temacie jest tylko 1 sensowny post :
cytat:
To może trzeba zaproponować zmianę w regulaminie by odwołania i wyjaśnienia były wyłącznie na forum w skargach/pręgierzu z wyłączeniem rozmów na PW/IRCu itd. Pamiętam jaką burzę wywołało na R1 cofnięcie bana stałego z Cyraxa, bo tak uzgodnił to z C47 na GG. Również ja poczułem wtedy, że są równi i równiejsi.

I tego się domagajcie od administracji. Co za problem założyć temat w systemie gry? Niech się władni wypowiedzą co o tym myślą.


A ci, którzy płaczą, że r1 zdycha - czy kiedykolwiek zrobiliście coś, żeby ten serwer rozruszać? Wywołaliście sami jakąś wojnę? Braliście w jakiejś udział?

KOS przynajmniej próbuje od czasu do czasu coś podziałać, żeby nie było nudno.
Nawet, jakby spalili wszystkie swoje kwadraty, to przynajmniej będzie się coś działo.
Dla tych, którym się to nie podoba, jest nawet gotowy temat ---> [Nekro] Ściana płaczu


Babunia widzę zmienisz poglądy na r1 szybciej niż skarpetki Smile Khorn stracił tylko pare 3s (jedne sie traci drugie zdobywa) jest jeszcze tego pełno w klanie i po sojusznikach, akademiach , znajomych . Widze boli Cie to bardzo ze juz khorn nie pomaga 3s bronic co Twoje kaciapy nie potrafia pilnować rotfl Co do Kos to raczej siedza all na pustakach , a nie maja nasze klocki Smile

Babunia jak masz tyle sprzetu i ludzi na walke z date to na co czekasz ? Chetnie sie posmieje i zobacze Wink . Duzo gadasz mało robisz Crying Dawno Twoja sława na tym serwie minęła wiec nie rob z siebie gwiazdy tylko lepiej pilnuj resztki swojej ekipy , bo juz mało ich zostało rotfl

Przyszła ponapinac Babka rotfl rotfl rotfl

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



13-01-2013 19:07 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

limit s3 można rozwiązać autokickiem Smile
ewentualnie 2-3tygodniowym okresem przejściowym.

odwołania przez forum jak najbardziej Wink
W sumie dochodzę do wniosku, że Ce czasami ma przebłyski człowieczeństwa i można się z nim dogadać, a jeśli nie to pozostają odwołania wyżej.

Czy KoS rozrusza serwer hmm, hmm, hmm nie wypowiem się Wink
wojny są dobre tak długo jak nie cierpią maluchy Wink
topka chce się lać oki, ale zostawcie maluchy w spokoju.

Tu nie chodzi o agonie r1, a jedynie o monopol na pewne rzeczy Wink

Starzy długogrający gracze pewnie nie pamiętają jaka to jest radość, gdy dostali pierwszy raz 300pr za atak Smile dlatego limit s3 wymusiłby w pewien sposób rozdanie s3 między mniejsze klany, chociaż tak jak mówiłem 12 może okazać się zbyt małą ilością może na zasadzie proporcji? Powiedzmy 1/3 ilości osób w klanie może na s3 siedzieć?

edyt w celu odpowiedzi na post demona

po co znów osobiste wycieczki? To, że babcia się źle wypowiada na Wasz temat nie oznacza, że Wy też powinniście mówić w ten sposób.
Dziwicie się później, że administracja ma w nosie Wasze propozycje?
Po co te osobiste wycieczki? Macie coś do siebie to na pw a najlepiej na piwo się umówcie.
Przestańcie myśleć o własnych zadkach, a o dobrze całego serwera, czy nie weselej by było, gdyby nagle połowa stałych s3 poszła w rolki? To by dopiero była jazda Smile
Zdecydowanie poprawiłoby to krążenie, a może nawet pozwoliło na wybudowanie się kilku mniejszym klanom Wink

__________________
nick w grze: Fogo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez losiek: 13-01-2013 19:24.

13-01-2013 19:17 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
(Salomon)
Member


Data rejestracji: 07-08-2010
Postów: 26
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Piąte Ramię Pentagramu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Salomon)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początku dziękuję Fogo, Buc, Przyrodnik za TRZEŹWE SPOJRZENIE na sytuację wolne od uprzedzeń.

Buc, fajnie, że masz Cojones wypowiadać się, mimo, że to może mieć różne dla Ciebie konsekwencje.

Pomijając personalne walki i wyliczanki sobie krzywd i zła, zaczynamy rozumieć sens tematu, lecą propozycje, i tutaj sie cieszę, że MODy zajrzeli do tematu i powoli zabierają głos. Mam nadzieję na więcej odwiedzin.

I odrazu widać, komu zależy na zmianach na bw.

A kto tak serio chce zmian??

I kto pomógłby wprowadzać zmiany, jeżeli by takie miały powstać??

A administracja powie słowo dwa w temacie??

A co z paleniem domków dalej robimy?
Skoro już "sławy bw" i "rządzący" TOP zajrzeli to proszę od nich o propozycje.

A może dalej będziemy jak niemowlaki niszczyć wszystko co nie nasze??

__________________
R1: Archeon

13-01-2013 19:47 (Salomon) jest offline Szukaj postów użytkownika: (Salomon) Dodaj (Salomon) do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boże jak ja chciałbym być sława R1... może stanie się to gdy wskocze do TOP50.

a tak, żeby spamu nie było...

Czekam na jakieś propozycje od drugiej strony tego medalu (a raczej pierwszej, tej pięknej i błyszczacej - dejt)

przyrodnik wypowiedział się tak jak się wypowiedział bo chce sobie siedzieć na s3 bez rolki i dropić do usranej śmierci. nie ma chyba nawet jeszcze abs4 i chyba żadnego leg dsk demona dlatego chce świętego spokoju i do tego kaplicy na 6 Smile to jego trzeźwe spojrzenie, spokój.

owszem... spokój to zmiana na R1 bo moim zdaniem jest dość burzliwie tu na górze... aczkolwiek nie wiem czy powstrzymanie się od oblegów jest dobrym rozwiazaniem. przecież to wszystko byłoby takie nudne i bezpłciowe... więc jaki sens byłoby tu grać?

jeśli moja kasacja zmieniłaby cokolwiek na r1 to chętnie to zrobię, zwłaszcza, że nie zdałem egzaminu i mam w przyszła środę poprawkę Big Grin

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo
13-01-2013 20:00 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Daisetsu
Full Member


Data rejestracji: 05-02-2011
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miałem nie odpisywać na debilny komentarz byłego TM o nicku EgzoticK...

Ale co mi tam! Big Grin

" bo lopek nie kupił leg db speda i dlatego pustakuje licytujących w ramach nagrody Wink a ze ma pachołków do tego to cóż taka gra" - Ty dostajesz pustaki wyłącznie za takie posty i cwaniactwo. Za nic innego.


no no no Big Grin ja i Ptysiek też dostajemy, że cwaniactwo Big Grin proszę Cię Big Grin Lop sam pisał, ze nie daruje tego Big Grin nie dostał tego co chciał i foszek Big Grin


r1 najwyżej stanie się cmentarzyskiem, jak znikną gracze. Na szczęście gra się tu jeszcze dla ludzi, a nie dla klikania ataków, więc jakoś jeszcze się trzymamy...jakoś Big Grin

Edit: w każdym klanie są napinacze i Ci co lubią spokój, konflikty i tak będą Tongue mam kilku znajomych w Date, a to, że od czasu do czasu przetrzepiemy sobie skórę, to nic nie znaczy Big Grin i ładne życzenia na święta nawet dostałem Tongue P

__________________
Nick w grze: Daisetsu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Daisetsu: 13-01-2013 20:12.

13-01-2013 20:05 Daisetsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Daisetsu Dodaj Daisetsu do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
accelerator napisał(a)
W całym tym durnym temacie jest tylko 1 sensowny post :
cytat:
To może trzeba zaproponować zmianę w regulaminie by odwołania i wyjaśnienia były wyłącznie na forum w skargach/pręgierzu z wyłączeniem rozmów na PW/IRCu itd. Pamiętam jaką burzę wywołało na R1 cofnięcie bana stałego z Cyraxa, bo tak uzgodnił to z C47 na GG. Również ja poczułem wtedy, że są równi i równiejsi.

I tego się domagajcie od administracji. Co za problem założyć temat w systemie gry? Niech się władni wypowiedzą co o tym myślą.


Propozycja jest absurdalna, i to z kilku powodów.

Po pierwsze, absolutnie nic nie zmienia poza tym, że osoby które z operatorami nie zgadzają się "z urzędu" będą miały o wiele większe parcie do spamowania w nie swoich sprawach. (Żeby było jasne - nie neguję, że jakaś rozsądna osoba może napisać i zwrócić uwagę na jakiś błąd w postępowaniu opa. Ale beż żadnej wątpliwości takich postów będzie mniejszość.) Wystarczy popatrzeć na niektóre tematy w "Skargach" - nie sposób prowadzić jakiejkolwiek normalnej dyskusji, gdy kilku spamerów rzuca się z pretensjami do co drugiego napisanego zdania. Zamiast zajmować się samą sprawą, op więcej czasu poświęca na wyjaśnianie wątpliwości i to często wynikłych z tego, że ktoś nie zrozumiał co przeczytał.
Co gorsza, jeśli jakiś rozsądny głos się pojawi, to zaginie w tłumie.

Po drugie, kanał komunikacji nie ma żadnego wpływu na decyzję. Zamieszenie wokół tej słynnej sprawy z Cyraxem do dziś jest dla mnie niezrozumiałe. Bo abstrahując od tego, czy (albo na ile) ta decyzja była słuszna, to uczepianie się tego gg jest kompletnie bez sensu, sprawa wyglądałaby tak samo na PW czy gdziekolwiek indziej.

Po trzecie, omawianie spraw konta, handlu i logowań wymaga czasem poufności. Są różne czynniki wpływające na sytuację, na które gracze się powołują (czasem słusznie, czasem nie). I nie widzę powodu, dla którego mieliby ujawniać publicznie gdzie się logują, u kogo czasem bywają lub z kim pracują, albo że handlują czy pomagają sobie z osobami z wrogich klanów (znane są przypadki małżeństw z dwóch zupełnie różnych stron barykady). Z jakiego IP się logował, skąd maila wysyłał, komu pożyczał, co i kiedy zgłaszał - to wszystko są sprawy prywatne i nie do wglądu publicznego.

Po czwarte - to co ja niby miałbym robić, wyrzucać PW od graczy bez czytania ich? O_o Trochę pomyślunku ludzie. A jak już przeczytałem, to sobie przecież ich z pamięci nie wymażę.


Podsumowując, to jest zajmowanie się wydumanym problemem. To czego możecie (i powinniście) się domagać od administracji, to jak najprostszych i jak najjaśniejszych reguł gry. Aby każda decyzja była odpowiednio uzasadniona, aby takie same przypadki były traktowane zawsze tak samo (a jeśli jest jakaś różnica, to żeby było jasno wyjaśnione na czym ta różnica polega), aby można się było poruszać w obrębie jasnych wytycznych. Nie ma żadnego znaczenia, czy op rozpatrzy odwołanie na forum, przez PW czy gg. Tylko czy podejmując decyzję będzie w stanie jasno i klarownie wytłumaczyć, z czego ta decyzja wynika.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

13-01-2013 20:07 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
(Salomon)
Member


Data rejestracji: 07-08-2010
Postów: 26
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Piąte Ramię Pentagramu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Salomon)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprostowanie, oblegać się można i trzeba czasem Wink

Ale obleganie a palenie domków to 2 różne sprawy, i tutaj trzeba to podkreślić!

Jeżeli brakuje złomu na R1 to jaki sens ma palenie domków skoro tak wiele go trzeba na budowę??

__________________
R1: Archeon

13-01-2013 20:08 (Salomon) jest offline Szukaj postów użytkownika: (Salomon) Dodaj (Salomon) do Listy kontaktów
Rael38
Member


images/avatars/avatar-15278.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 31
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie, trzymamy się jakoś. Ale czasem, tak dla odmiany, fajnie by było trzymać się nie tylko dla ludzi ale też dla dropa czy tych innym rzeczy które nadają sens grze. Kiedy dostaje się któregoś pustaka z rzędu, pielgi nie wychodzą a dropa jak nie ma tak nie ma to naprawdę się odechciewa. Ludzie to czasem trochę za mało. Nie na tym polega spędzanie czasu w jakiejkolwiek grze, żeby w zamian dostać...No właśnie co? Pomijając towarzystwo.

__________________
r1: Nilin
13-01-2013 20:10 Rael38 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rael38 Dodaj Rael38 do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Duke nie spalilo nic odkad w nim jestem... to wpolpraca kos z date... oni lapia nasze sensowne s4, leca na pustaka i oddaja nam wlasnie takie wlasnie puste klocki ktore musimy gdzies oddac. jak mowiliscie... wszyscy kochaja khorna... mamy wysypiska oddawac naszym akademiom? nonsens i bledne kolo

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo
13-01-2013 20:12 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Rael38
Member


images/avatars/avatar-15278.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 31
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ptys Pandys napisał(a)
Duke nie spalilo nic odkad w nim jestem... to wpolpraca kos z date... oni lapia nasze sensowne s4, leca na pustaka i oddaja nam wlasnie takie wlasnie puste klocki ktore musimy gdzies oddac. jak mowiliscie... wszyscy kochaja khorna... mamy wysypiska oddawac naszym akademiom? nonsens i bledne kolo


Wypraszam sobie. KOS nie pali klocków. mamy takie pustaki, że nie ma co palić.

__________________
r1: Nilin
13-01-2013 20:15 Rael38 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rael38 Dodaj Rael38 do Listy kontaktów
(Salomon)
Member


Data rejestracji: 07-08-2010
Postów: 26
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Piąte Ramię Pentagramu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (Salomon)
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Caen - respekt - ogarniasz temat, dzięki wielkie za wpis ;]
Ptyś - zamiast juz pisać, że źle i niedobrze, co zaproponujesz jako zmianę w pustakowaniu? Jak to ogarnąć?

Propozycje są, tylko jakie?

__________________
R1: Archeon

13-01-2013 20:16 (Salomon) jest offline Szukaj postów użytkownika: (Salomon) Dodaj (Salomon) do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no blagam! a gdzie podzialo sie moje 4/84/12 ?! nie widze takiego klocka... bylo to s4 po asce... z PP na 19...

edit: ja swoja propozycje dalem... ankieta odnosnie ograniczenia ilosci s3... czekam teraz na kontrpropozycje date

a moze ktos z was chetnie wpadnei do nas, wspomoze swoja osoba i sprzetem? juz wiemy ze to nie bedzie beth bo on lubi byc z tymi ktorzy wygrywaja.

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptys Pandys: 13-01-2013 20:18.

13-01-2013 20:17 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Daisetsu
Full Member


Data rejestracji: 05-02-2011
Postów: 50
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pala klocki, bo wiedza, że i tka ich nie utrzymają, że zaraz zostaną odebrane. Proste

__________________
Nick w grze: Daisetsu
13-01-2013 20:18 Daisetsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Daisetsu Dodaj Daisetsu do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do jakich wniosków dochodzimy? Do żadnych ;/ po raz kolejny.
Moje propozycje:
  • ankieta dotycząca wprowadzenia limitu s3 na klan powiedzmy 1/3 członków klanu była jednocześnie w strefie 3
  • usunięcie możliwości przejęcia pustego kwadratu z niższej lub tej samej strefy (to uniemożliwiłoby skutecznie pustakowanie) i zmusiło do kombinowania w inny sposób;
  • odwołania tylko i wyłącznie przez forum, a jeżeli odbywałaby się jakakolwiek rozmowa na pw lub gg to MUSIAŁBY pojawić się w odpowiednim temacie;
  • dodatkowo wgląd na transakcje z konta administracyjnego, aby uniknąć pomówień;
  • licytacje komornicze, czyli sprzedaż ciekawych itemów z administracyjnego z ceną minimalną równą 3/4 ceny rynkowej;

czy coś jeszcze? nie wiem. W tej chwili nie przychodzi mi nic więcej do głowy.
Naprawdę ludzie zapomnijcie na chwilę o uprzedzeniach wobec siebie, bo można by w końcu coś zdziałać, ale tak długo jak będziecie obrzucać się fekaliami, tak długo administracja nie będzie w ogóle czytała takich tematów.

edyt odnośnie wypowiedzi Mandy:
Kółeczko się zamyka, bo w kółko tylko: ja, moje, my, nas.
Dopóki szanowna śmietanka towarzyska, obrzucająca się błotem i zachowująca się jak stado buraków świeżo wykopanych z ziemi tak długo nie dojdziemy do porozumienia. Piszę to tyle razy, bo może w końcu ktoś zakapuje o co tutaj chodzi i przestaną miałkać jak to im źle i niedobrze...

__________________
nick w grze: Fogo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez losiek: 13-01-2013 20:33.

13-01-2013 20:23 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
MANDA
Double Ace


Data rejestracji: 29-06-2011
Postów: 119
Klan: VVV
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i kółeczko się zamyka...!!!!!!

Ile możecie..???? Nic.
Bo oni maja swoje argumenty. A Wy macie kupować premkę i gębę zamknąć. Bo przecież wymyślili przepisy które ich chronią. Nawet wypowiedzi są kontrolowane.
Od kilku dni się produkujecie. Wyrażacie swoje zdanie i pragnienia. I jako Ci którzy utrzymują górę...okazuje się że nie macie nic do powiedzenia...bo są przepisy...wprawdzie nic nie warte...ale są.
I cały czas wszyscy nie o tym...... o co pytał założyciel strony.
I nadal jak widzę tylko BUC z adminów mówi tu konkretnie.
Ciągle o temacie. A wy kłócicie się o sprawy nie związane z tematem.
Jeszcze raz popatrzcie na pierwszy wpis.

BUC......najlepszy moderator. Za odwagę.

__________________
r1- Barenzi
13-01-2013 20:26 MANDA jest offline Szukaj postów użytkownika: MANDA Dodaj MANDA do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
losiek napisał(a)
dodatkowo wgląd na transakcje z konta administracyjnego, aby uniknąć pomówień;


Już wiele razy było mówione, że z konta administracyjnego nic i nigdy nie wychodzi przez handel. Wszystkie transakcje DO graczy (zwroty rzeczy ukradzionych, spalonych, skasowanych z kontem itp.) przeprowadzane są odgórnie, poza mechaniką gry i jedynymi osobami mającymi dostęp i mogącymi takie rzeczy robić są Konrad i Sushimaker.
Jeśli natomiast nie ufasz Administracji, to jedyne co możesz zrobić to zmienić grę. Bo to są wszystko zera i jedynki - nigdy nie będziesz miał empirycznego, niepodważalnego dowodu. Albo ufasz Konradowi i SM że nie są dziećmi w piaskownicy, tylko poważnymi ludźmi prowadzącymi poważną firmę (a wydaje mi się, że od lat raz za razem udowadniają że tak jest), albo nie i nic tego nie zmieni.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

13-01-2013 20:38 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Strony (7): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » CO sądzicie o ZAMKNIĘCIU R1??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH