Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R2 - tylko i wyłącznie!! Pomysł na poprawienie grywalnosci. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R2 - tylko i wyłącznie!! Pomysł na poprawienie grywalnosci. 26 Ankieta - średnia ocena: 6,19
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nimo
Forum Ace


images/avatars/avatar-24394.gif

Data rejestracji: 21-12-2012
Postów: 89

R2 - tylko i wyłącznie!! Pomysł na poprawienie grywalnosci. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uprasza się o niewypowiadanie się osób spoza r2 - nie są nam potrzebne wasze złote rady. r2 to serwer dla ludzi którzy tu grają a nie dla tych co tu nie graja a chcą tylko mącić.


Podsumowanie pomysłów z całego tematu:
Poniżej zestawienie chyba wszystkich pomysłów z tematu ułatwiające przegląd tematu.
(nie zastąpi lektury całości).

Osobiście najbliżej mi do opcji 7 podpunkt 2 w połączeniu z opcją 6.
Proponuję by również zrobiono głosowanie na r2 w grze nie na forum odnośnie odwołania KJ z stanowiska operatora serwera. W głosowaniu mogłyby wziąć udział konta starsze jak 1 miesiąc.
(Spora część o ile nie większość nie chce dalej go jako operatora serwer r2)

Czas na głos administracji w tym temacie...

1)
cytat:
Bac^ napisał(a)
wystarczyloby zrobic Sklep z Pamiatkami jako staly element gry , ale na innych zasadach .

Nie byloby juz nic jak tylko item z pref / suf i zmniejszylbym szanse na legende do 20% na nim .

tyle.


2)
cytat:
Darkshu napisał(a)
ps. moja opcja - zmienić system aukcyjny z licytacyjnego
na ofertowy
składasz oferte kupna w kamieniach nie znając innych ofert ( nie wyklucza to cen minimalnych )
najwyższa oferta wygrywa ( o ile jest wyższa od cm )

za to znane są ceny aukcji zakończonych

PS2
sklep z pamiątkami jest stałym elementem eventowym - ale rzadkim tak jak i inne eventy




3)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Ad.2 - Skrócenie tak. Ale zamiast zwiększonego drop rate, powinno być coś takiego, żeby system generował dodatkowe itemy i je wystawiał - obliczyć ile itemów z danych przedziałów cenowych (złom/trochę lepszy złom/coś dla średnich graczy/dobre itemki/b. dobre itemki) wpływa na aukcje (w przeliczeniu na aktywnie grających) na tych cudownych serwerach typu r5/r9, i niech automatycznie równa do tej liczby losowymi itemkami o podobnej wartości, jeśli są pustki na aukcjach.
Jednocześnie trzeba wprowadzić dodatkowe bonuy dla klikających wyprawki, np +500krwi za 8 wyprawek, za 16 1000 ludków, a za 24 wypki 500 rzepki (przykładowo). No i może trochę większy exp...
Reszta z piątką na czele bez komentarza...



4)
cytat:
Szynek napisał(a)
Proponowałem kiedyś opcje "zwiększania dropu" w zależności od wieku serwera...
w taki oto sposób na r2 drop byłby większy niz na r5, na r5 wiekszy niz an r9 itd


nie przeszło mimo ze wydaje się być spoko opcją.



5)
cytat:
Nonek napisał(a)
Chcecie poprawy grywalności? Proszę bardzo:

Czas wszystkich wyprawek zostaje skrócony do zera: klikasz wyprawę otrzymujesz wynik. Bez zwiększania drop rate'a, bez dodatkowego szczęścia, bez cudów na kiju na serwerze zaczyna pojawiać sie duzo wiecej przedmiotów.

Jesli jednak bardzo doskwiera Wam brak pieniążków to zawsze moze to byc opcja w zamian za karawanę deluxe.



6)
cytat:
Makalele napisał(a)
- 1/2 czasu wyprawek
- dodanie evo dodającej +1/2/3/5% maksymalnych szans na zaliczenie wyprawy
- lekki boost dropa itemów z prefem, sufem lub pref+suff
- przycisk "kolejna wyprawa" w raporcie
- symboliczne bonusy dla pielgrzymujących (np. +1 szczęścia na wyprawach za każde udane 1000 pielgrzymek)
- zwiększenie częstotliwości i znaczenia eventów wyprawkowych "okruchy szczęścia" i "gorączka złota"
- zwiększenie "zakresu" kopiowacza itemów na aukcji, czyli żeby nieco mocniejsze przedmioty też się kopiowały na aukcjach

kilka moich propozycji do przemyślenia



7)
cytat:
nimo napisał(a)
cytat:
Makalele napisał(a)
- 1/2 czasu wyprawek
- dodanie evo dodającej +1/2/3/5% maksymalnych szans na zaliczenie wyprawy
- lekki boost dropa itemów z prefem, sufem lub pref+suff
- przycisk "kolejna wyprawa" w raporcie
- symboliczne bonusy dla pielgrzymujących (np. +1 szczęścia na wyprawach za każde udane 1000 pielgrzymek)
- zwiększenie częstotliwości i znaczenia eventów wyprawkowych "okruchy szczęścia" i "gorączka złota"
- zwiększenie "zakresu" kopiowacza itemów na aukcji, czyli żeby nieco mocniejsze przedmioty też się kopiowały na aukcjach

kilka moich propozycji do przemyślenia



cytat:
achtung napisał(a)
Ciekawe dlaczego admini wypowiadają się w wielu tematach dookoła, a ten omijają szerokim łukiem...

proszę administracji, my płacimy wam za tę grę, może łaskawie by ktoś odpowiedział cos w temacie?

pieniążki sięładnie na koncie ogląda, ale włożyć zainteresowanie w głos konsumenta już ciężko?





Chodzi o to że łażąc na pielgi traci sie bezsensownie czas a jak ktoś ma pecha to jeszcze widzi fale czerwonych wypraw mimo że średnie ma 55% + Tongue a sa tacy co maja 65% i dupa z tego jest...

Na moje wyprawy bliskie i dalekie powinny być instant - czyli klikam i mam od razu raport. Natomiast pielgi powinny zajmowąc już trochę czasu - 5 minut to max jaki jest sensownym rozwiązaniem a minimum że względów na to że gracze muszą być narażeni na farmienie. Przepływ surowców itp. Nie może zniknąć taki element gry - bo by go zbyt wielu osobom brakowało. Poza tym to jedyny sposób by ukuć gościa który farmii nas albo gdy jesteśmy mali a chcemy utrzeć dużemu nosa. Niejednego to boli Big Grin ale jest to jeden z milszych elementów gry.

Kolejnym według mnie doskonałym sposobem na rozwiązanie problemu na starych wymarłych serwerach jest to co napisał Makalele + wprowadzenie "wspólnego domu aukcyjnego" na r2 r5 i r9.Mogłoby to objawiać się w dwóch formach:
1) Wszystkie 3 serwery mają jeden wspólny dom aukcyjny i handlują między sobą - np przedmiot z r2 trafia na r9 a kamienie z r9 trafiają do sprzedawcy z r2Smile

2) Drugim sposobem na na "wspólny dom aukcyjny" to duplikowanie wszystkich itemów z r5 i r9 na r2. Taka sama analogia mogłaby występować na serwerach r5 i r9(o ile by chcieli).Innymi słowy wszystkie przedmioty wystawiane na r5 i r9 trafiałyby na serwer r2 a kamienie wydane na duplikowane aukcje z innych serwerów z automatu przechodziłyby na konto administracyjne.Ten sposób znacznie uszczupli najbogatszych i przestaną odwalać chore jazdy z aukcjami i pushami. Inną sprawą jest że jak ktoś ma smykałkę do biznesu to tylko zyska...


Poza tym w moim odczuciu pielgrzymki wcale elitarnymi wyprawami nie są i dropy z nich nie są współmierne do poświęcanego czasu - powinny z nich zniknąć zwykłe pałki łuki kamizelki itp...Powinny byc zastępowane np pałkami zwinności trafienia itp. Więcej prefów i suffów razem jak i osobno.

Według mnie nowe zasady co do długości trwania wypraw powinny być zamienione z dotychczasowym "skróceniem czasu na wyprawach". Stare odchodzi do lamusa a nowe to nowe.

Nie piszcie że się nie da bo to bzdura - najlepiej pokazały to betatesty gdzie jednak jakoś się udało zebrać wszystkich do kupy Smile Co najwyżej może być to pracochłonne i czasochłonne - no ale czego to się nie robi by zarobić i konsumenta uszczęśliwić Smile












Oryginalny Post:

Uprasza się o niewypowiadanie się osób spoza r2 - nie są nam potrzebne wasze złote rady. r2 to serwer dla ludzi którzy tu grają a nie dla tych co tu nie graja a chcą tylko mącić.


Na SB w sumie ciągłe płacze są że nie ma dropu że ludzie nie mają jak i z czego składać. Mało nas na serwerze wiec i dropu mało. Dlatego trzeba specjalne środki zastosować do takiego servera jeśli się chce by ludzie którzy tam grają jeszcze mieli z tego trochę przyjemności - w końcu chyba grają dla przyjemności a nie dla męki.


I)Aukcje:
1)Każdy item jest dublowany na aukcji - bez względu na to jaki to item.
2)Każdy zdublowany item jest wystawiany przez system równolegle z itemem wystawianym przez gracza. Item systemowy wystawiany jest na 48h bez cm.
3)Itemy powyżej 50k pln wystawiane są przez system aż zostaną sprzedane(na zasadach jak w 2 punkcie). Cyklicznie - aukcja itemu skończyła się a przedmiot nie uzyskał nawet 1kk - to odrazu jest wystawiany na kolejne 48h. Item zostaje sprzedany - to przestaje być wystawiany przez system.

II)Wyprawy - Drop:
1)Zwiększeniu drop rate.
2)Zwiększenie szans na itemy preffowane/suffowane - tak by tych było dużo na aukcjach. Chodzi nawet o te śmieciowe itemy.
Śmieciowe itemy pozwalają na kilkadziesiąt łączeń zrobić coś sensownego. A nowi gracze też czasem coś chcą kupić - w końcu zakładamy ze ich się pojawiać będzie więcej.
3)Skrócenia czasu pielgrzymek o połowę z 10 do 5 minut.

III)Zmiana operatora na kogoś nowego - komu chce się pilnować porządku na aukcjach itp. Obecny sobie nie radzi od niepamiętnych czasów. Moim zdaniem między innymi dzięki temu gościowi r2 wygląda tak jak wygląda.

IV)Jest masa pushów które są po cichemu załatwiane - zgłasza się przez aukcje to nie ma reakcji operatora. Zgłasza sie na forum - to już trzeba coś zrobić i cofa aukcje albo uznaje ja za nieprawidłową - ale zero informacji jakie konsekwencje względem kogo itp.
Wprowadzenie nakazu operatorowi do publikowania takich sytuacji - kto kogo pushował jakie konsekwencje były wyciągnięte. 2 takie sytuacje ban na 30 dni. Trzecia taka sytuacja ban stały bez możliwości odwołania po 30 dniach.
I zrobi się porządek.

V)Ułatwienie wbijania przedmiotów. Mam dziwne i nieodparte wrażenie że na takim r5/9 jakoś te itemy łatwiej się ulepsza...
Nie jest to moja tylko opinia tylko całkiem sporo osób tak twierdzi.
Łatwiejsze ulepszanie itemów może i prowadzi do zwiększani liczby kamieni na aukcjach ale koniec końców nie będzie to miało znaczenia w momencie gdy adekwatnym wzrostem drop rate.
Ludzie zaczną wbijać itemy na dsk+5 łączyć je na wysokich poziomach i wcale nie bedzie tych kamieni tak dużo na aukcjach.



Macie temat w którym możecie sobie pisać co chcecie zmienić by było lepiej - zobaczymy czy faktycznie wam na tym zależy czy tylko typowo ponarzekać i starczy...
Nie podoba wam się propozycja - wymyśl lepszą napisz w tym temacie post - i wtedy dodamy to do postu głównego.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nimo: 19-01-2013 19:41.

09-01-2013 17:46 nimo jest offline Szukaj postów użytkownika: nimo Dodaj nimo do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie tylko u was jest K_J... Na nieszczęście r9 i r15 on też tam jest.
No i w sumie pushe ~1kp za amu siły, 1kd za ring mądrości etc. to standard.
09-01-2013 17:57
pyrlu
Member


images/avatars/avatar-23764.jpg

Data rejestracji: 02-05-2012
Postów: 27
Klan: Dark
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Moria R2/Necropolia R10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z pushem na prawde powinno sie cos zrobic czasami widze jak zwykle branzy z cienkim sufem po pare kp chodzą

__________________
R2 Moria: Cios Krytyczny http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=141596
R10 Necropolia VI: Obiad http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=74082

Itemki kupione mozna splacac zlomem 110 pr sztuka
09-01-2013 18:01 pyrlu jest offline Szukaj postów użytkownika: pyrlu Dodaj pyrlu do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pyrlu napisał(a)
z pushem na prawde powinno sie cos zrobic czasami widze jak zwykle branzy z cienkim sufem po pare kp chodzą



najlepiej by było jakby zwykły szary użytkownik miał dostęp do info w zakończonych aukcjach do:

aukcja została cofnięta
sprzedającemu ujęliśmy xxx kamieni
aukcja została uznana za push (odnośnik na forum do kary)

wszystko by było jasne i klarowne - co zostało olane, a co nie
09-01-2013 18:03
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wystarczyloby zrobic Sklep z Pamiatkami jako staly element gry , ale na innych zasadach .

Nie byloby juz nic jak tylko item z pref / suf i zmniejszylbym szanse na legende do 20% na nim .

tyle.

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
09-01-2013 18:05 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Darkshu
Forum Legend


Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 1.527

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1) nie
2) nie
3) nie

ps. moja opcja - zmienić system aukcyjny z licytacyjnego
na ofertowy
składasz oferte kupna w kamieniach nie znając innych ofert ( nie wyklucza to cen minimalnych )
najwyższa oferta wygrywa ( o ile jest wyższa od cm )

za to znane są ceny aukcji zakończonych

PS2
sklep z pamiątkami jest stałym elementem eventowym - ale rzadkim tak jak i inne eventy

__________________
Nick W grze: Darkshu
Kupiłeś coś ode mnie- złóż ofkę
Kt=CM+24h - wojna trwa, jesteś trollem masz niepowtarzalną szansę mnie zbanować - nie poddam się cenzurze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Darkshu: 09-01-2013 18:07.

09-01-2013 18:06 Darkshu jest offline Szukaj postów użytkownika: Darkshu Dodaj Darkshu do Listy kontaktów
achtung
Forum Ace


Data rejestracji: 12-04-2010
Postów: 78
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja się podpiszę pod Twoim postulatem Smile

dublowanie?
moze lekka przesada, ale jest wiekszy popyt jak podaz wiec nawet dulowanie moze byc za malo Wink

zwiekszony drop rate?
oczywiscie.
wystarczy wejsc u nas na aukcji i mozna sie przekonac jaka bieda jest w bizu itp.
ceny sa tak masakrycznie wysokie jesli chodzi o jakies lepsze przedmioty prefowane dlatego ze jak juz sie pojawia to ludzie walcza zeby je w ogole dostac, bo pozniej okazja moze sie szybko nie trafic.

cena przedmitow prefowanych bez sufa nawet przekracza jakies normy ;/

skrocenie pielg?
jak dal mnie to moze byc na wszystkich serwerach, badzmy szczerzy to tylko gra a ja nie mam calego dnia na to zeby klikac wyprawki. a bez wykupienia skrocenia czasu to jest jakas kpina. wiem ze zeby miec osiagi to trzeba poswieciec troche czasu, ale taka 30 (badz ze skroceniem czasu 10) minutowa wyprawka blokuje mozliwosc robienia czego innego (obleg, kw, exp, atak. jak dobrze licze kp bez skrocenia wypraw to 12h na same wyprawki... ;/

zmiana operatora? bez zdania...

tez mam dziwne wrazenie ze na innych serwach przedmioty jakos latwiej sie wbijaja. da sie to jakos sprawdzic w systemie jaki jest % wbicia u nas i na innych serwach z palca?
mam wrazenie e u nas jakis duzo mniejszy...


tyle ode mnie Smile
09-01-2013 18:18 achtung jest offline Szukaj postów użytkownika: achtung Dodaj achtung do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak szczerze - wbijaliście coś kiedyś na innym serwerze powyżej dobrego?
bo mi się nie wydaje


z moich prywatnych obserwacji - wszędzie jest tak samo skopany skrypt Big Grin
no ale wiadomo - wszędzie lepiej, gdzie nas nie ma xD


co do opa - tak teraz spojrzalem na r2

Legendarna Dobra Halabarda Zemsty (+1) 1 0 / 0 / 0 / 0 / 4 2012-08-04
13:52:49 Aukcja zgłoszona do operatora
Legendarna Dobra Halabarda Zemsty (+1) 3 3 / 0 / 0 / 0 / 0 2012-08-02
21:01:01 Zgłoś aukcję do operatora



just lol xD
zero pusha Tongue

w 2 dni cena podskoczyła prawie 700 razy xD

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 09-01-2013 18:46.

09-01-2013 18:27
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

RE: R2 - tylko i wyłącznie!! Pomysł na poprawienie grywalnosci. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nimo napisał(a)
Na SB w sumie ciągłe płacze są że nie ma dropu że ludzie nie mają jak i z czego składać. Mało nas na serwerze wiec i dropu mało.

Dzięki Tobie od wczoraj jest nas o jednego mniej ... Tak gwoli ścisłości.

cytat:
nimo napisał(a)
I)Aukcje:
1)Każdy item jest dublowany na aukcji - bez względu na to jaki to item.
2)Każdy zdublowany item jest wystawiany przez system równolegle z itemem wystawianym przez gracza. Item systemowy wystawiany jest na 48h bez cm.
3)Itemy powyżej 50k pln wystawiane są przez system aż zostaną sprzedane(na zasadach jak w 2 punkcie). Cyklicznie - aukcja itemu skończyła się a przedmiot nie uzyskał nawet 1kk - to odrazu jest wystawiany na kolejne 48h. Item zostaje sprzedany - to przestaje być wystawiany przez system.

Ad 2) Bez CM??? Jaja sobie robisz? To jak osoba wystawiająca ma sprzedać swój przedmiot skoro wskakuje on zduplikowany bez ceny minimalnej. Bez sensu. To rozwali system aukcji w drobny mak. Jak już, to z obniżonym cm o 10-25% choć to też uważam za niezbyt rozsądne.

cytat:
nimo napisał(a)
II)Wyprawy - Drop:
(...)
3)Skrócenia czasu pielgrzymek o połowę z 10 do 5 minut.

I może jeszcze za jednym zamachem pomnożenie ich ilości razy 2. A nie szczypmy się ... wkońcu szybciej się je będzie robić. Razy 4 ;-)
Zdecydowanie NIE.

cytat:
nimo napisał(a)
III)Zmiana operatora na kogoś nowego - komu chce się pilnować porządku na aukcjach itp. Obecny sobie nie radzi od niepamiętnych czasów. Moim zdaniem między innymi dzięki temu gościowi r2 wygląda tak jak wygląda.

Zdecydowanie popieram ten pomysł. Brak reakcji na push; bany niesłuszne ... i nawet słowa przepraszam w momencie zmiany werdyktu. A najlepszym numerem było to: 3088 , 27889, - ten ban jednak dotrwał sobie do samego końca ... i znowu ani słówka przepraszam czy coś. Weźcie tego gościa jak najdalej od R2 ... .

To chyba tyle moich wniosków w tym temacie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ebenezum: 09-01-2013 19:04.

09-01-2013 19:03 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie puściłem wyprawkę na r2, to znaczy mogę tu pisać? Big Grin

chciałem sprawdzić jak to kiepsko jest na r2 na aukcjach, zerknąłem tylko na biżuterię i tylko z tego roku(czyli z 9 dni), ciekawsze itemy:
Dobry Jastrzębi Naszyjnik (+3)
Doskonały Jastrzębi Łańcuch (+2)
Dobry Tańczący Łańcuch Celności (+5)
Dobry Słoneczny Amulet Szaleńca (+3)
Dobry Słoneczny Amulet (+5)
Doskonały Jastrzębi Łańcuch
Dobra Plastikowa Apaszka

Zdradziecki Pierścień (+5)
Plastikowa Bransoleta (+5)
Kardynalski Pierścień Szczęścia (+3)
Doskonały Jastrzębi Pierścień (+2)
Mściwa Bransoleta Siły (+5)
Dobra Jastrzębia Bransoleta
Zdradziecka Bransoleta Krwi (+5)
Dobra Plastikowa Bransoleta (+4)
Dobra Zdradziecka Bransoleta Występku (+2)
Mściwy Sygnet Władzy (+3)
Zdradziecki Sygnet (+5)
Plastikowa Bransoleta Występku (+5)
Dobra Pajęcza Bransoleta
Mściwa Bransoleta Siły (+5)
Dobra Diamentowa Bransoleta Władzy (+1)
Dobry Jastrzębi Pierścień Władzy (+3)

poniżej plastika bez suff nie wklejałem, ale patrząc po tym co wkleiłem(a to tylko z całego roku 2013, czyli 9 dni), to nieźle na tych aukcjach macie wbrew temu co piszecie. tak więc I) i II) są chyba zbyteczne.


ad V) to dobra teoria spiskowa, ale na każdej morii wbija się tak samo lol
09-01-2013 19:52
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jack The Ripper napisał(a)
właśnie puściłem wyprawkę na r2, to znaczy mogę tu pisać? Big Grin

chciałem sprawdzić jak to kiepsko jest na r2 na aukcjach, zerknąłem tylko na biżuterię i tylko z tego roku(czyli z 9 dni), ciekawsze itemy:
Dobry Jastrzębi Naszyjnik (+3)
Doskonały Jastrzębi Łańcuch (+2)
Dobry Tańczący Łańcuch Celności (+5)
Dobry Słoneczny Amulet Szaleńca (+3)
Dobry Słoneczny Amulet (+5)
Doskonały Jastrzębi Łańcuch
Dobra Plastikowa Apaszka

Zdradziecki Pierścień (+5)
Plastikowa Bransoleta (+5)
Kardynalski Pierścień Szczęścia (+3)
Doskonały Jastrzębi Pierścień (+2)
Mściwa Bransoleta Siły (+5)
Dobra Jastrzębia Bransoleta
Zdradziecka Bransoleta Krwi (+5)
Dobra Plastikowa Bransoleta (+4)
Dobra Zdradziecka Bransoleta Występku (+2)
Mściwy Sygnet Władzy (+3)
Zdradziecki Sygnet (+5)
Plastikowa Bransoleta Występku (+5)
Dobra Pajęcza Bransoleta
Mściwa Bransoleta Siły (+5)
Dobra Diamentowa Bransoleta Władzy (+1)
Dobry Jastrzębi Pierścień Władzy (+3)

poniżej plastika bez suff nie wklejałem, ale patrząc po tym co wkleiłem(a to tylko z całego roku 2013, czyli 9 dni), to nieźle na tych aukcjach macie wbrew temu co piszecie. tak więc I) i II) są chyba zbyteczne.


ad V) to dobra teoria spiskowa, ale na każdej morii wbija się tak samo lol


No faktycznie jakoś tak po nowym roku biżuterią trochę sypnęło. A patrzyłeś na ceny? (Np: słoneczny szaleniec poszedł za ponad 320kd) Albo na to co działo się przed pamiątkami? Jak ktoś znalazł sufiksowanego jastrzębia na evencie, to teraz sprzedaje gołego. Choć fakt dużo ich w nowym roku.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
09-01-2013 21:18 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
nimo
Forum Ace


images/avatars/avatar-24394.gif

Data rejestracji: 21-12-2012
Postów: 89

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nimo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jack The Ripper - masz problem z myśleniem czy czytaniem ? Nie potrzebujemy tu takich jak ty - cały czas wszystko na nie i tylko niekonstruktywne teksty typu "było nie wejdzie", "masz pecha" albo "ściana płaczu".

Nie grasz kolego to do widzenia - i się w temacie nie wypowiadaj - pisze jak wół czego dotyczy i kto ma się wypowiadać.
Reszta spoza r2 też może wyjść i się nie wypowiadać...nie grasz to won i tyle.

Ebenezum - tak dzięki mnie jest jednego mniej - a właściwie dzięki jego głupocie. Za 30 dni wróci i będzie szczęśliwy że znowu gra...

Co do braku cm w aukcji duplikowanej - chodzi o to by nie było właśnie pushów. 2 gości się ugaduje i sobie pushują przedmiot...i co teraz jest ceną rynkową? push który przeszedł czy co?
bez cm oznacza tylko tyle że licytacja zacznie się od zera a item osiągnie stosowną cenę tak czy siak.
To jest prosty sposób by ludzie nie mogli się pushować. Na dobrą sprawę może być nawet 50% niższe cm jak w oryginalnym przedmiocie wystawianym przez gracz. Chodzi o wyeliminowanie patologi że 2 gości psuje cały rynek bo mają taki kaprys i chcę innym utrudnić grę.
09-01-2013 21:19 nimo jest offline Szukaj postów użytkownika: nimo Dodaj nimo do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nimo napisał(a)
Jack The Ripper - masz problem z myśleniem czy czytaniem ? Nie potrzebujemy tu takich jak ty - cały czas wszystko na nie i tylko niekonstruktywne teksty typu "było nie wejdzie", "masz pecha" albo "ściana płaczu".


kryterium wypowiadania się tutaj napisałeś w pierwszym poście. chcesz raport z wyprawki? rotfl

stonuj chłopcze, bo problemy z myśleniem masz chyba ty, patrz na posta Grafa - można jak człowiek odpisywać, na poziomie.

ed łap nimasie:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=9488e8ad00

23lvl to nie przelewki rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jack The Ripper: 09-01-2013 21:34.

09-01-2013 21:25
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@nimo,

raz - odejdź i to daleko od J Big Grin
dwa - ten system duplikowania itemów byłby super świetny

robię słonko koncy - wystawiam za ~5 miliardów (wcześniej informuję kolegów żeby gruby hajs zbierali), cieszę się z tego że w klanie po miesiącu ciułania kamyków mamy o jeden super item więcej


możliwości niesamowite xD

złożyć 1 leg. dem. kat. zemsty - cały serwer biega w jednej broni xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 10-01-2013 00:05.

09-01-2013 21:36
miodek_SS
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2012
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie pomysł świetny i bardzo innowacyjny.
Lekka przesadą jest dla mnie tylko skrócenie czasu
pielgrzymek gdyż po pierwsze byłoby zbyt prosto
a po drugie byłoby to nie w porządku wobec reszty
serwerów .Co do wbijania przedmiotów jest to zmora
wielu osób , każdy się spotkał na R2 choć raz z itemem
,który siłą rzeczy po prostu nie chce się podnieść.
Postawiłbym głownie na to nacisk bo momentami
chcę się płakać Tongue No to tyle.
Pozdrawiam Happy
09-01-2013 21:47 miodek_SS jest offline Szukaj postów użytkownika: miodek_SS Dodaj miodek_SS do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jak dla mnie pomysł świetny i bardzo innowacyjny


innowacyjny, że aż strach, że tak powiem.
Z całego tego pomysłu jestem tylko za skróceniem czasu wypek xD

Ale to już kiedyś było i bez odezwu adm umarło Tongue
09-01-2013 21:51
miodek_SS
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2012
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A masz lepszy pomysl?
Chetnie wyslucham Happy
09-01-2013 21:53 miodek_SS jest offline Szukaj postów użytkownika: miodek_SS Dodaj miodek_SS do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już kiedyś pisałem - napiszę raz jeszcze

połączyć r2 i r5 w jeden serwer
ale jak to sushi powiedział:

"nie da się"

ale betę dla graczy z różnych serwów dali radę zrobić ;p
09-01-2013 22:04
miodek_SS
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2012
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chodzi chyba o server sam w sobie
tylko o dropy , studnie i aukcje Big Grin
Mogliby zrobic COKOLWIEK , a nie
kolejny temat podobnego pokroju
odsylac z kwitkiem .
09-01-2013 22:15 miodek_SS jest offline Szukaj postów użytkownika: miodek_SS Dodaj miodek_SS do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak wiesz na morii dropy nie są wcale tak bardzo potrzebne żeby coś znaczyć - fakt - są mile, ale bez nich też da się żyć. schody zaczynają się w momencie gdy na serwerze brakuje ludzi do puszczania wyprawek, czyli do szukania śmieci na sell.
adm jakoś nie mogą się pogodzić chyba z myślą o tym że nagle z 16 serwerów zrobiłoby się ~6.
To ich chyba boli... I temu nic nie robią ku temu, by na starych też się grać dało.
W końcu o ile łatwiej otworzyć nowy serw i powiedzieć - patrzcie jak dużo was gra w naszą grę.

Co ofc po r15 np. b.ładnie widać.
09-01-2013 22:23
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ad.1 - bardzo, bardzo zły pomysł. Sam pomysł kopiowania każdego itemu, szczególnie tych powyżej 50k, jest zły, nawet bez tych wariacji na temat ceny minimalnej. Dropię spaczaka młodości, kolega z klanu odkupuje tego spaczaka i duplikat, po czym go wystawia i bum! Obydwaj mamy po 2 spaczaki młodości. A za chwilę cały klan również. I tak z każdym pro itemkiem, i za miesiąc już nikt nie robi wypraw, bo ma end-game sprzęt. I tylko raz dziennie się zalogować żeby ekspy ogarnąć.
Ad.2 - Skrócenie tak. Ale zamiast zwiększonego drop rate, powinno być coś takiego, żeby system generował dodatkowe itemy i je wystawiał - obliczyć ile itemów z danych przedziałów cenowych (złom/trochę lepszy złom/coś dla średnich graczy/dobre itemki/b. dobre itemki) wpływa na aukcje (w przeliczeniu na aktywnie grających) na tych cudownych serwerach typu r5/r9, i niech automatycznie równa do tej liczby losowymi itemkami o podobnej wartości, jeśli są pustki na aukcjach.
Jednocześnie trzeba wprowadzić dodatkowe bonuy dla klikających wyprawki, np +500krwi za 8 wyprawek, za 16 1000 ludków, a za 24 wypki 500 rzepki (przykładowo). No i może trochę większy exp...
Reszta z piątką na czele bez komentarza...

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 09-01-2013 23:09.

09-01-2013 23:01 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Eyeshield
Forum Ace


Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 90
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wyobrażam sobie żeby system dublował wszystkie przedmioty. W takim wypadku wystawiamy np słoneczny mądrości czy jastrzębi xxx i robią nam się z tego 2 przedmioty. Następnie jeden z kupujących wystawia ten zdublowany item i nagle są 3 takie przedmioty. W krótkim czasie można w ten sposób zrobić kilka - kilkataście takich samych przedmiotów. Trochę to za łatwe

__________________
R2 Hiruma
r10 Hiruma
09-01-2013 23:06 Eyeshield jest offline Szukaj postów użytkownika: Eyeshield Dodaj Eyeshield do Listy kontaktów
miodek_SS
Newbie


Data rejestracji: 11-12-2012
Postów: 4
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlasciwie to racja , ale mozna by pomyslec chociaz
o drop rate albo o tej nieszczesnej studni.
Ludzie ! nie mozna tego tak zostawic , coraz wiecej
osob sie usuwa ,a server staje sie coraz bardziej
wyludniony przeciez trzeba jakos zachecic wszystkich
prawda?
09-01-2013 23:19 miodek_SS jest offline Szukaj postów użytkownika: miodek_SS Dodaj miodek_SS do Listy kontaktów
nimo
Forum Ace


images/avatars/avatar-24394.gif

Data rejestracji: 21-12-2012
Postów: 89

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nimo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Ad.1 - bardzo, bardzo zły pomysł. Sam pomysł kopiowania każdego itemu, szczególnie tych powyżej 50k, jest zły, nawet bez tych wariacji na temat ceny minimalnej. Dropię spaczaka młodości, kolega z klanu odkupuje tego spaczaka i duplikat, po czym go wystawia i bum! Obydwaj mamy po 2 spaczaki młodości. A za chwilę cały klan również. I tak z każdym pro itemkiem, i za miesiąc już nikt nie robi wypraw, bo ma end-game sprzęt. I tylko raz dziennie się zalogować żeby ekspy ogarnąć.


Fakt ma to tłumaczenie ręce i nogi Smile aczkolwiek trzeba jakoś wpłynąć albo na drop albo na aukcje by tych itemów było więcej. Śmieciowych i średniaków musi być więcej...śmieciowych musi być od groma żeby dało się cokolwiek zrobić. Złomu mało dropi a jak już jest to ludziom bliżej do złomowania bo coś sklejają i potrzebują nanitu/many.
09-01-2013 23:22 nimo jest offline Szukaj postów użytkownika: nimo Dodaj nimo do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nimo napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Ad.1 - bardzo, bardzo zły pomysł. Sam pomysł kopiowania każdego itemu, szczególnie tych powyżej 50k, jest zły, nawet bez tych wariacji na temat ceny minimalnej. Dropię spaczaka młodości, kolega z klanu odkupuje tego spaczaka i duplikat, po czym go wystawia i bum! Obydwaj mamy po 2 spaczaki młodości. A za chwilę cały klan również. I tak z każdym pro itemkiem, i za miesiąc już nikt nie robi wypraw, bo ma end-game sprzęt. I tylko raz dziennie się zalogować żeby ekspy ogarnąć.


Fakt ma to tłumaczenie ręce i nogi Smile aczkolwiek trzeba jakoś wpłynąć albo na drop albo na aukcje by tych itemów było więcej. Śmieciowych i średniaków musi być więcej...śmieciowych musi być od groma żeby dało się cokolwiek zrobić. Złomu mało dropi a jak już jest to ludziom bliżej do złomowania bo coś sklejają i potrzebują nanitu/many.


Żeby itemów było więcej to trzeba robić wyprawki, na innych serwerach przedmioty z kosmosu się nie biorą Smile

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-01-2013 06:36 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma dropu na serwie? może warto zainwestować w sprzęt pod wyprawki? I zacząć je robić ? O_o
Płaczą leniwi

Najlepsze itemki na wyprawach

__________________
Big Grin

10-01-2013 06:53 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jack The Ripper napisał(a)
właśnie puściłem wyprawkę na r2, to znaczy mogę tu pisać? Big Grin

chciałem sprawdzić jak to kiepsko jest na r2 na aukcjach, zerknąłem tylko na biżuterię i tylko z tego roku(czyli z 9 dni), ciekawsze itemy:
Dobry Jastrzębi Naszyjnik (+3)
Doskonały Jastrzębi Łańcuch (+2)
Dobry Tańczący Łańcuch Celności (+5)
Dobry Słoneczny Amulet Szaleńca (+3)
Dobry Słoneczny Amulet (+5)
Doskonały Jastrzębi Łańcuch
Dobra Plastikowa Apaszka

Zdradziecki Pierścień (+5)
Plastikowa Bransoleta (+5)
Kardynalski Pierścień Szczęścia (+3)
Doskonały Jastrzębi Pierścień (+2)
Mściwa Bransoleta Siły (+5)
Dobra Jastrzębia Bransoleta
Zdradziecka Bransoleta Krwi (+5)


Dobra Plastikowa Bransoleta (+4)
Dobra Zdradziecka Bransoleta Występku (+2)
Mściwy Sygnet Władzy (+3)
Zdradziecki Sygnet (+5)
Plastikowa Bransoleta Występku (+5)
Dobra Pajęcza Bransoleta
Mściwa Bransoleta Siły (+5)
Dobra Diamentowa Bransoleta Władzy (+1)
Dobry Jastrzębi Pierścień Władzy (+3)

poniżej plastika bez suff nie wklejałem, ale patrząc po tym co wkleiłem(a to tylko z całego roku 2013, czyli 9 dni), to nieźle na tych aukcjach macie wbrew temu co piszecie. tak więc I) i II) są chyba zbyteczne.


ad V) to dobra teoria spiskowa, ale na każdej morii wbija się tak samo lol



Wskazane przez Ciebie itemy pochodzą w większości ze sklepiku z pamiątakimi oraz z kasujacego się konta/kont. Nie jest to dowód na potwierdzienie jakiejkolwek teorii.

Z łaski swojej jak chcesz błyszczeć to przejrzyj aukcje za 3-6 miesięcy roku 2012 i pokaż mi te cuda na aukcji.

jastrzebie chodziło po 20-30 kd a teraz chodza po 70 zwykle bo jest ich TAK dużo..



Vilku - jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ja też robie wyprawki i mam dużo gorszy drop.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
10-01-2013 10:17 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
achtung
Forum Ace


Data rejestracji: 12-04-2010
Postów: 78
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Póki co prawie jednogłośnie chcemy zwiększonego drop rate.
A jeśli ja np dużo czasu spędzam poza domem, w pracy i nie mam możliwości klepania wyprawek?
Wygodnie jest mi puścić karawanę, ale żeby drop rate był zachowany...

Wiadomo, że jak mniej osób puszcza wyprawki to chyba powinno się jakoś to wynagrodzić lepszym dropem.
chodzi mi o to, że jak u nas jets powiedzmy ~100 osób puszczających wyprawki regularnie a na innych serwerach ~2000 to ten drop powinien jakoś się wyrównać.

u nas zwycajnie nie ma kto tego robić...

P.S liczby wzięte z kosmosu
10-01-2013 12:15 achtung jest offline Szukaj postów użytkownika: achtung Dodaj achtung do Listy kontaktów
nimo
Forum Ace


images/avatars/avatar-24394.gif

Data rejestracji: 21-12-2012
Postów: 89

Autor tematu Temat rozpoczęty przez nimo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Żeby itemów było więcej to trzeba robić wyprawki, na innych serwerach przedmioty z kosmosu się nie biorą Smile

Jasne że masz racje. Tylko czemu siejecie taką demagogie ? Nie znasz reali na r2 czy chcesz zaciemnić całą sytuację swoimi postami ?
Ludzie robią wyprawki tylko jak ich gra tylu ilu gra to nie ma sprzętu na aukcjach...


cytat:
Vilku napisał(a)
nie ma dropu na serwie? może warto zainwestować w sprzęt pod wyprawki? I zacząć je robić ? O_o
Płaczą leniwi

Najlepsze itemki na wyprawach

A skąd przekonanie że inni go nie mają?Red Face i że wypraw nie robią?
Sprzęt mam niezły a będę miał jeszcze lepszy...a drop jaki miałem to miałem do 65 lvl i na sprzęcie śmieciowym zanim cokolwiek mogłem dźwignąć...


Ray - warto byś się ustosunkował w mniejszy większy sposób jak Ty to widzisz ewentualne zmiany. Reszta składu od Ciebie też...

Takich kozaków jak ten ripper to aż zal czytać - wpada mąci zaciemnia obraz całości a ludzie z r2 leniwi są i na forum dupska ruszyć nie chcą żeby napisać swoje zdanie. A potem admini wpadają i mówią nie czytam bo 3 łapy w dół. Takie typy jak ten ripper co by nie było zrobione i tak będą niezadowoleni i będą mówili "nie".


achtung - myślę że co do tego to chyba nikt z r2 nie ma wątpliwości. Pytanie tylko na ile my gracze znajdziemy coś co nam w miarę wszystkim będzie pasowało i adminom przedstawimy gotowy pomysł tak żeby za bardzo nie mogli powiedzieć nie bo nam się nie chce tego starego servera ratować...

Na dobrą sprawę duplikowanie każdego itemu bez dodatkowych wymysłów może coś zmienić.

Z drugiej strony może warto usunąć cm z aukcji ?

Może warto wprowadzić Pamiątki na stałe tak jak bac gada?
10-01-2013 12:34 nimo jest offline Szukaj postów użytkownika: nimo Dodaj nimo do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vilku napisał(a)
nie ma dropu na serwie? może warto zainwestować w sprzęt pod wyprawki? I zacząć je robić ? O_o
Płaczą leniwi

Najlepsze itemki na wyprawach


Ano trzeba, ale robienie nawet pielg jeszcze niczego nie gwarantuje. Ja pielgi robię od dawna (ok 60%, bo z evo nie chce mi się liczyć), ale drop to widzę może raz na pół roku. No bo leg myśliwski, to na waciki dziś nie starcza. Nie przyrównuj całego serwera do siebie, bo to że tobie drop leci, a mimo to na aukcjach pustki, to nie znaczy, że serwer wyprawek nie robi.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
10-01-2013 12:50 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA R2 - tylko i wyłącznie!! Pomysł na poprawienie grywalnosci.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH