Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO R1 - eksperyment - zamknąć temat proszę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R1 - eksperyment - zamknąć temat proszę 15 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

R1 - eksperyment - zamknąć temat proszę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedstawiam kilka sposobów na to aby R1 stał się serwerem mniej monotonnym i być może bardziej przychylnym dla nowych i małych graczy.

Propozycja nr 1.
"KLATKA"
Codziennie od północy można by zapisywać się na walki w klatce. Walki odbywałyby się o godzinie 18.00. Każdy kto chce uczestniczyć w klatce stawia własne Pr 500, 1000 lub 5000.
Klatek byłyby 3 rodzaje. Rodzaje wedle postawionej kwoty Pr. Idea jest taka że do klatki może wejść KAŻDY. Z tym że wygrany może być tylko JEDEN i on zgarnia całą pulę Pr postawionych przez graczy. 3 stawki = 3 klatki. Można wejść tylko do jednej. Można zagrać asekuracyjnie i postawić 500 pr a można ryzykownie jeśli ktoś się czuje na siłach i postawić 5k. Walka odbywałaby się jak oblężenie z tym że nie ma podziału drużyn. Musi zostać tylko JEDEN. I co najważniejsze – NIKT NIE WIDZI KTO WSZEDŁ DO KLATKI.

Propozycja nr 2
"ZEW KRWI"
Co piątek o godzinie 12.00 pierwsze 1000 osób z rankingu wpada z szał i każdy gracz uczestniczy w walce przeciw sobie. Coś w rodzaju BERSERKER. Z tym że otrzymany raport pokazuje toczącą się walkę ostatnich 10 osób. A walczy 1000 jak w KLATCE = zostaje tylko jeden. Zwycięsca otrzymuje 10k Pr, 10k krwi i 10k PLN. Taka drobnostka a chętnie bym zobaczył co piątek kto przetrwa. Przy takiej ilości graczy wygrać może prawie każdy.

Propozycja nr 3
"WĘDROWIEC"
Na Forum wstawimy zakładkę WĘDROWIEC; Wędrowcem mogą być jedynie pierwsze 150 osób z rankingu. Idea jest taka, że ów wędrowiec zakłada temat ze swoim Nickiem z gry. Mali gracze wiedzą do kogo mogą się zwrócić o pomoc w oblężeniu, expie, kw, czymkolwiek. Ci mali gracze dokumentują pomoc którą wędrowiec im udzielił pisząc posta z linkiem który dokumentuje udzieloną pomoc. Każdego 1 dnia miesiąca system kasuje posty z linkami i wypłaca wędrowcom 2k za każdą udzieloną pomoc. Pomoże to w znacznym stopniu na ruchy topki do małych klanów. Całkiem możliwe że część osób przekaże swoje 3s na czas wędrowania komuś mniejszemu więc rotacja klocków się zwiększy. A nie oszukujmy się - TOPKA nie rusza tyłka bo nic z tego nie ma. A udzielenie pomocy pomoże w rozwinięciu się serwera i przekona małych graczy że mogą liczyć na wsparcie doświadczonych graczy. A jak ktoś dobrze pomyśli to może ładnie Pr zgarnąć na udzielaniu pomocy. Trzeba by było ustalić różnicę punktową dla graczy którym się pomocy udziela.

Propozycja nr 4
"MENTOR"
Nie wiem czy byłoby to możliwe ze względów systemowych. Idea - scalić ze sobą mentora; i jego ucznia; tak aby mentor otrzymywał 4-krotność expa jakie otrzymuje uczeń za pomaganie w kw, expach. Różnica punktowa między mentorem a uczniem taka sama jak w propozycji nr 3 czyli w wędrowcu. Jeśli 2 osoby złączą się w ten system czas trwania tego systemu to 30 dni. Później trzeba tyle samo odczekać aby ponownie stać się mentorem tej samej osoby. Ale w międzyczasie można być mentorem innej. Ponownie pokusa dla Topki na udzielanie pomocy słabszym. Chodzenie na białego smoka, feniksa itp.

NIE MOŻNA BYĆ WĘDROWCEM I MENTOREM równocześnie.

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 23-01-2013 20:39.

18-01-2013 14:09 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Narik
Forum Ace


Data rejestracji: 16-01-2013
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III; Moria VI
Skąd: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsza propozycja dla mnie do nr 1. Ponieważ wprowadzi troche nowosci i zycia w r1 Smile
Ale z punktu technicznego pewnie nie wypali

__________________
R9: G4rzybu
18-01-2013 14:59 Narik jest offline Szukaj postów użytkownika: Narik Dodaj Narik do Listy kontaktów
Mroczny444
Lord


images/avatars/avatar-15379.png

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 278
Klan: R1-BK II, R6-HaSan, R10-Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: MchW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nr 1 całkiem ciekawe, ale za duża nagroda, bo jak nagle wejdzie 50 osób to ten co wygra zgarnie 150k, a to jest stanowczo za dużo, a wiadomo jak to będzie wyglądał (np. w DATE jest chyba najlepsze eq więc jednego się ubierze i ma zwycięstwo w kieszeni) Nagroda musi być mała aby wymiataczom nie chciało się siedzieć cały czas

Nr 2 ta sama sytuacja, tak samo 3 i 4.

Ogólnie taki system faworyzuje tylko bardzo mocnych graczy. W skrócie: masz najlepsze eq prawie na 100% wygrasz. Wiadomo po to się gra aby mieć mega sprzęt i ogólnie być TOP, ale moim zdaniem takie zabawy powinny dawać radość całemu serwerowi a nie kilku graczom z TOP klanów. Pomysły ciekawe ale należy 3 razy się nad nimi zastanowić, bo jak na razie to dzięki nim tylko kozaki dostaną kopkę pr Wink

__________________

18-01-2013 15:05 Mroczny444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mroczny444 Dodaj Mroczny444 do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może po prostu równać każdego do każdego?
żeby nie miało najmniejszego znaczenia kto ma jakie staty/poziom/hp/rase/eq

np. każdy ma 100hp, atakuje 2razy na rundę po 10dmg hit z 75% skutecznością. Krytyki na poziomie 25%. Kto przeżyje, ten wygrywa.

I nie byłoby problemu, bo nawet 1 lvl by mógł wygrać Big Grin


żeby nie było super komunistycznie, można by było za "specjalną" opłatą dokupić dodatkowe 15hp, 2dmg, czy 5% krytyka Smile
Ofc. nie za tyle ile się ma, tylko jeden z wybranych bonusów.

Opłata za bonus = stawka postawiona. Ofc wchodziłoby to do puli zwycięskiej Smile


btw. ale tej klatki bym nie robił częściej jak raz na tydzień Tongue niech się ludzie na nią napalają Big Grin



Wiem że obecnie nie ma systemu pod walkę "każdy z każdym" dlatego mogłoby to rozgrywać się na zasadzie oblężeń (drużyny dobierane całkowicie losowo) XX vs YY gdzie XX = YY (ilość wampirów)

np. mamy 201 osób zapisanych.

Toczone są dwa oblężenia 50vs50 + 50vs50 (kto zginie ten odpada) + 1 osoba przechodzi z automatu dalej.

załóżmy przeżyły 23 osoby. kolejny obleg 11vs11 (hp się odnawia ofc) + 1 osoba też z automatu przechodzi dalej.

zostaje 3 osoby? obleg 1vs1 + 1 osoba przechodzi dalej
zostają 2 osoby obleg 1vs1 + ten kto przeżyje zostaje zwycięzcą i zwycięską pulę Big Grin



aha - co do puli
zrobiłbym tylko jedną wysokość wpisowego (czyli wszyscy w 1 klatce się biją Big Grin )

załóżmy 1000 pr

nagrody byłyby rozdawane dla 3 osób które najdłużej przeżyły (jeżeli jakiś remis by był, losowałoby szczęśliwca na 3/2/1 miejsce)

nagrody dla:
3 miejsce = 10% puli
2 miejsce = 25% puli
1 miejsce = 65% puli

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez janeo: 18-01-2013 15:59.

18-01-2013 15:12
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

problem w wasym rozumowaniu jest podstawowy

TOP na gdzieś małych graczy - i jak nie będzie miodu to nikt nie będzie pomagał małym graczom tak jak mamy to na chwilę obecną. Myślicie że Lopek rozwiąże klan żeby wędrować albo być mentorem ? NIE. To jest pole do popisu dla klanowiczów którzy TERAZ po prostu nic nie mają z tego żeby pomagać innym.


Co do klatki. Po to są 3 rodzaje 500pr , 1000 pr i 5000 pr żeby mali gracze nie musieli ryzykować utratą 5k. Wejdą sobie do klatki za 500pr. Myślicie że każdy będzie codziennie wchodził ? NIE. Myślicie że LOPEK będzie wygrywał za każdym razem ? NIE. Myślicie że ja wejdzie 100 osób do klatki to wygra ten z najlepszych eqip ? NIE. Bo tu każdy wali każdego. Palniaki leją zwinkowców a koledzy z klanu klanowiczów. Rosyjska ruletka.

Myślicie że jak mam dostawać 500 pr za to żebym komuś pomógł ubić feniksa za którego nie dostanę złamanego PR to się o to pokuszę ? NIE.

Codziennie robię po ponad 5k w klanie więc coś musi mi rekompensować moją dobrą wolę.

Niech się maluchy wypowiedzą w temacie ! Czy nie chcieliby mieć włąsnego mentora który by im sprzęt użyczał i pomagał w expach , kw, pomagał rozwinąć i nie spieprzyć postaci ?

__________________

18-01-2013 15:41 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klatka jest chyba najlepszym z tych pomysłów, chociaż nie w tej formie Wink
Faworyzować ona będzie graczy najsilniejszych, a mali w ogóle nie będą chcieli wchodzić. Lepiej byłoby to rozwiązać na zasadzie lvli, lub bardziej wymiernych punktów. Zakłada ktoś i wchodzą osoby o 10% silniejsze i 10% słabsze, czyli do ogarnięcia. Dodatkowo osoby z a1 nie powinny się mierzyć z tymi z a2 i z a3, bo chociażby głupie abso daje bardzo dużo a jest dostępne niemal od razu w a3.

Propozycja mentora też wydaje się sensowna, ale chyba nie tylko dla topki Wink osoby od 60lvlu a nawet mniejsze często mają spore pojęcie o grze i mogliby też sporo pomóc, a jak wiadomo pr to zawsze pr. Mnożenie ekspa x4 też jest niewymierne, bo przykładowo gdybym ja sobie wziął jakiegoś mentora to dostawałby on idąc ze mną na ekspę po 12-13k, a idąc z maluchem 4-5k, więc może stwierdzić, że mu się nie opłaca.

Wędrowiec wydaje się całkiem sympatyczny, ale nie można porównywać np. pomocy w oblu do pójścia na kw czy ekspę, albo tym bardziej w wybudowaniu budynku.

Pomysły ciekawe, ale trzeba by je dokładnie przemyśleć.

__________________
nick w grze: Fogo
18-01-2013 15:43 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
FoReST
Triple Ace


Data rejestracji: 03-11-2010
Postów: 161

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będą niedługo areny 1vs1 i 3vs3 także wątpie że ten pomysł przejdzie

__________________
R7: FoReST
R14: Veritas, skasowane: 994 pkt, top 11. FOREVER PDM !
R15: Veritas
18-01-2013 16:04 FoReST jest offline Szukaj postów użytkownika: FoReST Dodaj FoReST do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Franek mi napisał że pomagać można za darmo to ja się pytam :

DLACZEGO DO JASNEJ CHOLERY TOPKA NI EPOMAGA MAŁYM GRACZOM ?

Odpowiedź jest chyba oczywista ? PR

Co do expa x4 - pomyślcie że np. JA muszę wyjść z klanu, zostawić 3s więc +dla kogoś kto ją dostanie - JA TRACĘ, dalej : nie mam składu u maluchów na KW więc znowu tracę, dalej : w klanie stawiam expe i zgarniam 14k + idę na kolejną i zgarniam dodatkowe 7k = razem 21k w ciągu jednego dnia. Ciekawe czy u maluchów pójdę na świnię w 6 osób, albo na pająka w 3-4.

Przypomnę jeszcze raz - 1 strona rankingu klanów wykrusza się. Za darmo NIKT nie pomaga. Nauczcie się w końcu życia. Są wyjątki - oczywiście ale ogarnijcie się.

KLATKA - widełki levelowe - jak najbardzie - zapomniałem o nich napisać. Ale jesli ktoś myśli że Lopek ZAWSZE będzie wygrywał to chyba nie zna tej gry. LOPEK może zostawać w oblężeniach klan na klan, ale w walce gdzie każdy wali wszystkich jak popadnie to już jest inna historia.

I jeszcze jedno. Skoro tacy jesteście skorzy do pomocy za free - to pokażcie !!!

próżno was szukać ludzie dobrej woli

__________________

18-01-2013 16:24 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Się nie unoś, o ten mnożnik chodziło mi o to, żeby mniejszym też dać szansę Wink
Chętniej top 50 pomoże mi gdzie dostanie 12-14k niż małemu za 5-7, dlatego mnożnik powinien się zwiększać wraz z różnicą lvlu.

Topka nie pomaga, bo nie ma w tym interesu Smile a pomagać powinno się za free nie za coś.
Nie da się jednak zaprzeczyć, że pomysł dobry Wink i daje spore szanse działania Smile Tylko teraz trzeba pomyśleć jak to rozwiązać technicznie.

__________________
nick w grze: Fogo
18-01-2013 16:37 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się nie unoszę Smile

cytat:
Chętniej top 50 pomoże mi gdzie dostanie 12-14k niż małemu za 5-7, dlatego mnożnik powinien się zwiększać wraz z różnicą lvlu.


Ja nie twierdzę że to jest złoty środek na wszystko. Wręcz przeciwnie. To jest jak narazie jedyna szansa wyciągnięcia topki z klanów.

Zawsze się ktoś znajdzie co będzie kalkulował komu pomóc żeby się bardziej opłacało. Ale czy już sama pomoc nie jest tyle warta ? Niech ten serwer się poruszy. Ludzie nawiążą nowe kontakty, otworzą się na nowych graczy. Powstaną nowe pomysły, nowe klany. Może ktoś się zarejestruje i zostanie na R1 bo jak narazie populacja R1 wynosi stale prawie 18000 ludzi z czego 1000 tak naprawdę GRA. Reszta to postacie widma.

Druga sprawa - nie wydaje mi się że nagle wszystkie klany ruszą maluchom na pomoc. Niech ruszy się 10% a to już jest 100 osób z 1000 grających.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 18-01-2013 17:12.

18-01-2013 17:05 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Obarek.
Member


Data rejestracji: 25-01-2012
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
losiek napisał(a)

Topka nie pomaga, bo nie ma w tym interesu Smile a pomagać powinno się za free nie za coś.


Tak jak topka powinna ataki robic nie przerwanie od otwarcia serwera, a z jakiegos powodu nie robila mimo ze pr i krew z tego jest, no nie?Smile

__________________

18-01-2013 17:30 Obarek. jest offline Szukaj postów użytkownika: Obarek. Dodaj Obarek. do Listy kontaktów
Kayana
Member


images/avatars/avatar-21496.jpg

Data rejestracji: 09-11-2006
Postów: 46
Klan: eXtreme revoluti0n
Kraina: Necropolia
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klatka ciekawa ale zamiast PR wpisowe pln/krew/inne - bo przy 100 graczach zapisanych na klatkę za 5k nagroda 500k PR jest przegięta.

Zew krwi fajne jako event na np lecie gry ;] albo jak KSW obejmie patronat nad BW Wink

Wędrowiec - najemniczenie za PR nie zostało przypadkiem zabronione? ;]

Mentor - ja co prawda wyprawkuję głównie i czekjąc na Samarytanina chętniej pomagam maluchaom w expach z których nie mam pr, ale większość graczy woli dostać PR więc ta opcja wydaje mi się bardzo fajna Smile

Ale na razie niech administracja zajmie się "paczem Styczniowym" i dokończeniem aktu 3 więc by rozruszać r1 Napisz/Napiszmy lepiej dobry poradnik dla nupów "Dlaczego warto i jak grać na r1" ;D
Przykładowy spis treści:
1) Kilka słów o zaletach r1
-o tym jaki to fajny serwer gdzie jak ci nie idzie możesz się zresetować Big Grin
-Na start masz tyle PR po sprzedaży złomu że kupisz sobie spokojnie przyzwoity sprzęt.
-Przy odrobinie szczęścia jedna pamiątka i każdy cię będzie kochał
-no i w ogóle serwer kultowy i naj... ;D
(do tej części najlepiej zatrudnić jakiegoś spamera - wodoleja, ktoś na czecie chce pisać wiersze to można by też poemat 13to zgłoskowcem napisać wychwalający zalety r1)
i bardziej na poważnie:
2)Krótko jak zacząć - gra do 15 lvlu: pln pln pln chytry
3)Gra powyżej 15 lvlu
4) Jak nie dać się zbanować chytry (bezpieczny reset, klikanie za siebie, brata i ciocię itp ;])
5) przydatne linki i skrypty
6) lista klanów dla maluchów

__________________
Wygrana licytacja/ KT - złóż ofertę w grze
ID:20800
Nick: KayanaDark


18-01-2013 18:21 Kayana jest offline Strona domowa Kayana Szukaj postów użytkownika: Kayana Dodaj Kayana do Listy kontaktów
AnoRex
Triple Ace


Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 227

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)

DLACZEGO DO JASNEJ CHOLERY TOPKA NIE POMAGA MAŁYM GRACZOM ?




ludzie ktorzy to robili poprostu dawno juz odeszli...


Beth przykro mi ale ten serwer juz dawno umarl,

trupa mozna reanimowac .. ale to go nie ozywi ....
18-01-2013 18:25 AnoRex jest offline Szukaj postów użytkownika: AnoRex Dodaj AnoRex do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie sądzę aby któryś z tych pomysłów coś tutaj wniósł.

Na r1 nikogo nie ruszy żadne pomaganie, większość topki to date. Nie sadze aby ktoś gdziekolwiek poszedł wiedząc że nie może tego zrobić siedząc na s3, nie oszukujmy się. Jedyna rzecz jaka mogła bu tu coś podzielić jeszcze to ograniczenie ilości s3 na klan. Jednak czy i to dało by coś na tym obumarłym serwie...............nie sądzę.

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

18-01-2013 18:35 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale pomysł właśnie wychodzi od date Smile i bardzo dobrze Smile
Niech coś się dzieje, co do limitu s3 zerknij co się dzieje w miszmaszu.
Dla mnie najbardziej sympatyczne wydają się klatka i mentor Wink

__________________
nick w grze: Fogo
18-01-2013 18:46 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

500k z klatki ? Całkiem możliwe Smile A co żal zad ściska ?

To jest jak lotto - im więcej ludzi gra tym więcej do wygrania - proste.

Nie chcesz grać - nie graj.

Wygrana zależy jedynie od ilości graczy. Zawsze możesz postawić 500 pr - ale jak jesteś mega nupem to do klatki nie będziesz wchodził. Będzie mniej ludzi. Ważone ryzyko podejmowane każdego dnia - czy mam szanse ? Kto akurat dobił ? Czy dać znowu komuś 1k , 5k ?

Pozatym - jak napisałem - powinna być również hierarchia levelowa klatek o której zapomniałem napisać w głównym poście. Więc klatek byłoby wiele a Lopek mógłby dobić tylko do jednej Big Grin

Zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe do zrobienia i tu prosiłbym Sushiego albo Konrada o wypowiedź. Tak samo czy ZEW KRWI jest systemowo do ogarnięcia ?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bethrezenn.: 18-01-2013 19:06.

18-01-2013 18:54 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Obarek.
Member


Data rejestracji: 25-01-2012
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to programowanie wiec napewno sie daSmile Teraz tylko dwa pytania:

1) czy są chęci.
2) czy są umiejętności, zeby to napisac w kodzieSmile

__________________

18-01-2013 19:10 Obarek. jest offline Szukaj postów użytkownika: Obarek. Dodaj Obarek. do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bethrezenn. napisał(a)
500k z klatki ? Całkiem możliwe Smile A co żal zad ściska ?

To jest jak lotto - im więcej ludzi gra tym więcej do wygrania - proste.

Nie chcesz grać - nie graj.

Wygrana zależy jedynie od ilości graczy. Zawsze możesz postawić 500 pr - ale jak jesteś mega nupem to do klatki nie będziesz wchodził. Będzie mniej ludzi. Ważone ryzyko podejmowane każdego dnia - czy mam szanse ? Kto akurat dobił ? Czy dać znowu komuś 1k , 5k ?

Pozatym - jak napisałem - powinna być również hierarchia levelowa klatek o której zapomniałem napisać w głównym poście. Więc klatek byłoby wiele a Lopek mógłby dobić tylko do jednej Big Grin

Zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe do zrobienia i tu prosiłbym Sushiego albo Konrada o wypowiedź. Tak samo czy ZEW KRWI jest systemowo do ogarnięcia ?
Nie chcesz grać - nie graj. takie teksty dzialaja na ozywienie wszystkich problemow r1 mam nadzieje ze nie bedzie +1
18-01-2013 19:14 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnoszę wrażenie, że maluchom chodzi jedynie o 3s. Z tego co widzę mega jazda jest o to że nie mogą wejść na jakiś klocek w tej strefie. Cała wina za powolny upadek serwera jest zwalana na brak dostępu do 3s.

Dziwne rozumowanie. Dlaczego nikt im tego nie powie, że na 4s można takie dropy mieć że głowa boli. Że siedząc na 3s przez dwa lata można niczego nie wydropić. TAK TAK. Ja siedzę na 3s i nie dropię ludzie. Wszystkie znaczące moje dropy to 4s.

Leg dsk amu lewitacji - 4s
Leg dsk szamańska kurtka - 4s
Dsk runiczna kurtka - 4s

Pozatym - 6 lat gry, ciągła nauka, trenowanie postaci, walka z samym sobą żeby się nie skasować z powodu braku dropa.

3s to tylko złudna nadzieja na szybki skok naprzód. Fakt - niektórzy mają farta ale ten fart to też na 4s się zdarza.

Drogie maluchy - jeśli myślicie, że posiadanie 3s rozwiąże wasze wszystkie problemy to jesteście w błędzie.

__________________

18-01-2013 19:21 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na klatkę jestem jak najbardziej tak Smile oczywiście z widełkami lvlowymi Wink
Mentor też jak najbardziej, ale opcja powinna być dostępna dla wszystkich powyżej np. 65lvlu, czyli takich co już trochę pograć musieli Smile
im większa różnica lvli tym większy mnożnik.
Wymagania obydwie osoby muszą być w tym samym klanie na określony czas i z posiadania mentora wyłączone powinny być resety ; )

__________________
nick w grze: Fogo
18-01-2013 19:28 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wymagania obydwie osoby muszą być w tym samym klanie na określony czas i z posiadania mentora wyłączone powinny być resety ; )


Cenna uwaga z tymi resetami.

Odnośnie bycia w klanie na określony czas - błąd. Jeśli mentor i uczeń połączyliby się na miesiąc to uwierz że każdemu z nich zależałoby na tym aby uczeń jak najczęściej puszczał expy. Mało tego - zastanawiam się czy nie dobrze byłoby dać możliwość mentorowi przekazywania rep uczniowi. Ja np mam prawie 400k repy więc opcja aktywna tylko dla mentorów z oddawaniem repy byłaby jak najbardziej na miejscu. Zwłaszcza, że maluchy w repą nie mają za ciekawie. Mowa tu o maluchach maluchach Smile

__________________

18-01-2013 19:33 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z repą fajny patent, ale jest mały problem, bo wtedy spary już całkiem wyginą Tongue chociaż w sumie za wiele to ich nie ma.
No ja rozumiem, że jak najwięcej eksp powinien puszczać, ale warto, żeby mentor pojawił się w klanie swojego ucznia Wink takie moje zdanie. Wszelkie za i przeciw jednak chętnie wysłucham.

Póki co wydaje mi się, że ten mentor to możliwie najrozsądniejszy z podanych pomysłów Smile tylko 30dni to trochę mało. Do pierwszej ekspy długo się rośnie Wink sam pamiętam jak to było Wink

__________________
nick w grze: Fogo
18-01-2013 20:26 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moze ten mentor to by przypadal nie jednemu ludkowi tylko sektorowi jestes na s3 masz sektor na s4 i masz 12 ludzi do powierzenia swojej wiedzy.To mogly byc nie tylko expy
18-01-2013 20:52 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
losiek
Member


Data rejestracji: 12-11-2006
Postów: 41
Klan: Loża Szyderców
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No tak wilku z tym, że s3 dość często się roluje, a większość s4 stoi pusta Wink

__________________
nick w grze: Fogo
18-01-2013 21:05 losiek jest offline Szukaj postów użytkownika: losiek Dodaj losiek do Listy kontaktów
wilku82
Double Ace


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 132
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódz podwodna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to Wy tam juz nie macie s1 i s2?Smile )))))i co dzienie odpala sie zadanie o 24:00 dla osoby z s2 i 12 osob z sektora 3 .Chyba ze s3 tez macie pusteSmile ))) A zadania np zdobadzcie np 50punktow rankingowych ,albo uzbierajcie z atakow 100k ludzi,albo zabijcie smoka albo lepiej dwaSmile i najwiecej z puli za zadanie otrzymuje najmniejsza osoba z grona tych ludzi Zs1, s3i s4 by tak samo dzialalo
18-01-2013 21:26 wilku82 jest offline Szukaj postów użytkownika: wilku82 Dodaj wilku82 do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"KLATKA" pomysł fajny dosc (brzmi jak zaawansowana opcja ARENYSmile ) jesli nie pomoze to na pewno juz nekro bardziej nie zaszkodzi wiec jestem jak najbardziej za, a nagroda za wygrana... zacznijmy a potem bedziemy zanizac albo zawyzac.
Ogolnie to gdyby udało sie wprowadzic + ograniczenie s3 na klan(ale to inny temat) to na pewno było by "INNACZEJ" ale jak znam BW zycie to na fantazjach sie skonczy Tongue

Propozycja 2,3,4- jesli dobrze to dopracowac to kiedys MOŻE...

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

18-01-2013 22:28 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
obornik
Full Member


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 55
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pozycja nr 1
bardzo ciekawa ze wzgęldu na to że nie sposób jest wyliczyć kto może zwyciężyć... tak jak już było pisane walczący białą likwidują palniaków i na odwrót. Wiadomo nie od dziś że w tej grze wszystko jest możliwe Wink Jednak zastanowić się można z podziałem na lvl (również wspomniane wcześniej) oraz na progi 500pr (może dołączyć każdy ) 1k pr (może dołączyć 300 osób ) 5k pr (może dołączyć 100 osób)


Potrzebna by była dodatkowa zakładka pod nazwą "Klatka" np pod "Arena"

Rozumiem że dołączanie bez arkan ... ??

pozycja nr2

dodać można by tylko miejce 2 i 3

odpowiednio

1 miejsce 10k pr 10k pln 10k krwi 10 k ludzi

2 miejsce 5k pr itd

3 miejsce 1 k pr itd


pozycja nr 3

chyba nie trafiona (ale liczy się pomysł ) Happy


pozycja nr 4

mentor .. hm

nie mam pojęcia.. niech wypowiedzą sie zainteresowani pomocą ( nie tylko TOP'ka ale również mniejsi) nie każdego w końcu 'rajcuje' ten wariant Wink



ogólnie pozytywne propozycje, dla każdego coś dobrego Smile


nie traktujcie tego poważnie, są to tyle moje sugestie aczkolwiek jeśli coś dobrego zasugerowałem...

co do s3 powiem tylko że cała afera jest o to że kto ma s4 chciałby dostać się na klocek w s3 (i najlepiej na własność) niestety nie każdy może sobie na to pozwolić bo jest tylko 144 domków Wink

jak zawsze zazdrość bierze góre...



to napisałem ja "maluch" (ktoś chciał wypowiedzi mniejszych Wink )

__________________
Nick na R1: Angel_of_ravage
18-01-2013 22:57 obornik jest offline Szukaj postów użytkownika: obornik Dodaj obornik do Listy kontaktów
Xeres
Full Member


images/avatars/avatar-24305.gif

Data rejestracji: 21-10-2012
Postów: 70

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bethrezenn jeśli mówisz ze s3 taka kiepsa jest i nic nie dropisz tam to zamień się ze mną, mam całkiem fajny klocek w s4...


co do pomysłu jest dobry, nawet bardzo..
ale
-administracja prawdopodobnie nie będzie potrafiła tego zrobić
-narazie niech skończą patch na styczeń i III akt
-nawet jeśli da się to zrobić(wejdzie to za rok-dwa najwcześniej)
-należało by trochę zmienić te twoje propozycje bo faktycznie 500k jak ktoś dostanie na raz a jest to możliwe to za dużo zmiejszyć przynajmniej 10 krotnie
-ograniczenie na s3 w klanie do 12 to jak narazie jedyny sposób na rozruszanie serva (ale wiadomo to nigdy nie wejdzie, a Date jest temu przeciwne)
nie rozumiem sensu tego servera niby c47 pilnuje porządku ale i tak pełno przekrętów i machlojek.. topka jest topką i tyle (mimo że nie ma to sensu, grałem gram i będe grał.Pewnie dlatego administracja się opiernicza bo dobrze o tym wiedza że zawsze bedzie ktoś kto bedzie grał nawet i sam na całym servie)..




pozostaje czekać na odpowiedź adminów.

Wink

__________________

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
BELIAS napisał(a)
nom, cudo Wink ale ja nie kupowałem pln Wink kupiłem 100 paczek złomu(...)


Jak Ci nie pasuje to się skasuj.

20-01-2013 02:44 Xeres jest offline Szukaj postów użytkownika: Xeres Dodaj Xeres do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. 2. nie wejdzie.

3. nie ma możliwości bezpośredniego połączenia forum i gry.

4. patrz 3. Natomiast taki bonus miałby sens chociaż programistycznie to jest katorga i nie wiem czy wykonalne o ile mowa o expie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-01-2013 12:44 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bethrezenn.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie pozostaje mi nic tylko czekać na pomysł który zaangażuje TOPkę do pomocy małym graczom. Chęci i dobra wola nie wchodzą w grę Big Grin

Może weźmie ktoś pod uwagę "katorgę" programistyczną jak zostaną 2 klany na serwie a pozostałe 17 tysięcy ludzi będzie się logować raz na pół roku Smile

__________________

23-01-2013 17:24 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO R1 - eksperyment - zamknąć temat proszę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH