Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Na R6 powrócił PRL :( » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Na R6 powrócił PRL :( 12 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,5012 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wirex86
Double Ace


images/avatars/avatar-16518.jpg

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Na R6 powrócił PRL :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa była by dość śmieszna gdyby nie fakt, że napisanie czegokolwiek złego na temat OPów, wytknięcie im ich błędów lub co już wcale nie jest takie śmieszne udowodnienie im, że nie wszystkich traktują tak samo i nie którzy są równiejsi od innych, spotyka się z całkowitą bagatelizacją sprawy lub całkowitą cenzurą.

Oczywiście po troszku ich rozumiem, bo pocisnąłem im w poście po całości, ale to nie oznacza, że należy cenzurować cały mój post, bo jest dla kogoś z BWTeam nie wygodny....

A o co chodzi konkretnie, otóż o mój wczorajszy post w tym TEMACIE, który brzmiał tak:

"Ale zaraz sie ze mnie żółć wyleje, bójcie się jełOPY Smile

To jest po prostu k...a skandal, żeby tworzyć regulamin, a później mieć go w p....ie!!! Choć nie przepraszam. Wy jełOPi nie macie go w p...zie, wy go przestrzegacie, żeby tylko komuś bana wpier....ić za wasze wyimaginowane i chore rzeczy, które w 90% są logicznie i sensownie argumentowane. Wy mimo wszystko nadal brniecie w swoje de..lne i wyuczone regułki. Niestety dla was często zdarzą się tak, że macie gó.no a nie rację i wtedy już wymyślacie coś innego. Np. że to już nie było multi, tylko zasiadanie, bo to też wam ratuje d..sko, bo za to można wlepić tego samego bana. Fakt, że pierwszy ban był za co innego i tak możecie WASZ (bo to na pewno nie NASZ) regulamin naciągnąć tak, żeby wasze było na wierzchu.

W tym przypadku jest jeszcze komiczniej, bo dwóch moich poprzedników wytknęło wam, że zachowujecie się jak niedorozwinięte dzieci, które tworzą regulamin, a później go nie rozumieją albo mają go po prostu w pi...ie. Dosłownie jak właściciele STEAMA, byle tylko ich było na wierzchu i dało się oskubać jak największą ilość osób.

JEST MI PO PROSTU ZA WAS WSTYD, ŻE ŁAMIECIE POSTANOWIENIA REGULAMINU, KTÓRY SAM STWORZYLIŚCIE. DODATKOWO NASUWA MI SIĘ PYTANIE. NA H.J JEST TEN REGULAMIN, SKORO WY I TAK GO NIE PRZESTRZEGACIE?


BARDZO CIEKAWE JEST TEŻ TO ŻE, JAK PODAŁ KOLEGA Paszczykłap, SPRAWA GRACZA Satyria, KTÓRA JUŻ SIĘ SKASOWAŁA, A BYŁA PRZYDUPADEM BD/69 ZOSTAŁA ZAŁATWIONA W 48H. NATOMIAST JEŚLI CHODZI O KOGOŚ Z POZA BD/69 I ICH PAZI, WYPISUJE SIĘ TAKIE DEBILIZMY JAK TEN:
cytat:
Killing_Joke napisał(a)
Przedmioty nie punkty rozwoju

KU..A ŚMIECH NA SALI. NAWET SKECZ KABARETU NEONÓWKA "POLACY W NIEBIE" TAK MNIE NIE ROZBAWIŁ JAK WASZE W H.JA CIĘCIE Big Grin


PS. Już się nie dziwie, że rząd non stop wałki kręci, jak na takim BW, jełOPY robią to samo Big Grin
PS2. Thx za warna, ciekawe, że w tym przypadku stosowanie się do regulaminu wychodzi wam nienagannie Big Grin
PS3. Gruu tak łatwo rezygnujesz z tego co Ci się prawnie należy? W takim razie powiedz mi gdzie mieszkasz. O....lę Ci chatę i mam nadzieję, że też się szybko poddasz bo nic z Twoich rzeczy nie wstawię do Lombardu Smile "

A po interwencji, któregoś z OPów, został zmieniony na coś takiego: "daruj sobie". Z tego wynika, że na BW doczekaliśmy się czasów PRL, gdzie słowa nie wygodne dla władzy były cenzurowane, a osoby piętnowane i gnębione. Na szczęście tego drugiego jeszcze nie doczekałem, ale kto wie co będzie po tym temacie.... A ciekawsze jest to jak szybko zostanie on tutaj zamknięty lub usunięty....

Jeszcze jedną bardzo ciekawą sprawą jest to, że ta edycja mojego posta wygląda tak jak ja bym to zrobił, co oczywiście nie miało miejsca, bo nie po to pisał bym tyle wypocin, żeby je później na coś zmieniać. Nie dość, że post został zmieniony przez któregoś z opów, to jeszcze w taki sposób, że wygląda to tak jak ja bym sam to zrobił Frown

Pozdrawiam
WireX r6

__________________
Nick w grze r6 WireX


Jeśli coś wygrałem lub Ty wygrałeś złóż ofke

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wirex86: 23-01-2013 17:14.

23-01-2013 17:12 wirex86 jest offline Strona domowa wirex86 Szukaj postów użytkownika: wirex86 Dodaj wirex86 do Listy kontaktów
Drako30PL
Junior Member


Data rejestracji: 08-12-2011
Postów: 11
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no tak "cenzura"
powiem szczerze że ta gra zaczyna mnie odrażać Frown

__________________
ID: 61163

Drako30PL



Kupiłeś przedmiot prosze o offke !!!
23-01-2013 17:23 Drako30PL jest offline Szukaj postów użytkownika: Drako30PL Dodaj Drako30PL do Listy kontaktów
calipso997
Lord


Data rejestracji: 13-09-2010
Postów: 453

RE: Na R6 powrócił PRL :( Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo przeklinaszTongue
bys napisal to wszystko z kulturą dostał byś warna za spam albo gorsza połowa postu była by usunięta a nie całośćTongue

fakt faktem temat jest żenujący ja sie w nim wypowiedziałem i faktycznie wstyd dla administracji i gdy ktos gra 3 lata w ta gre coś w niej osiągnął zaczyna się zastanawiać czy jest sens grać dalej?

wiadomo jakie jest życie iliana przez jakis czas na grze nie bylo bo miał wypadek i co teraz człowiek się zastanawia kurde pożyczyłem ludziom 3kk fakt znajomi ale nie daj boże coś się stanie pożyczka zgloszona wszystko na legalu i co i spadaj pan

w takim razie niech opcja pożyczania pr będzie zniesiona i tyle albo jak jeden z Opów nie wyrabia się w pracy/ nie pracuje/ zatrudnijcie kogoś jeszcze niech on też rozstrzyga sprawy.

a na koniec pokrzepie was:
cytat:
SushiMaker napisał(a)
Jak Ci nie pasuje to się skasuj.


__________________
Calipso997
Mozna pisac PW w celu dogadania ceny,Możliwa płatność w zlomie
Kupujący jest zobowiązany:
f) Złożyć ofertę w grze sprzedającemu i dokonać transakcji w ciągu 24h od wygrania licytacji, bądź złożenia oferty KT

T-mod działów
Sprzedam Moria

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez calipso997: 23-01-2013 17:27.

23-01-2013 17:25 calipso997 jest offline Szukaj postów użytkownika: calipso997 Dodaj calipso997 do Listy kontaktów
wirex86
Double Ace


images/avatars/avatar-16518.jpg

Data rejestracji: 19-11-2008
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wirex86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cali, ale ile razy można kulturalnie? Widać do tych panów kultura nie trafia. Inni piszą kulturalnie, miło i są olewani Frown więc czasami trzeba spróbować wytoczyć troszkę cięższe armaty Smile

__________________
Nick w grze r6 WireX


Jeśli coś wygrałem lub Ty wygrałeś złóż ofke

23-01-2013 17:34 wirex86 jest offline Strona domowa wirex86 Szukaj postów użytkownika: wirex86 Dodaj wirex86 do Listy kontaktów
mbbartek
Member


Data rejestracji: 13-02-2008
Postów: 26
Kraina: Necropolia IV
Skąd: skątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak, cytat ze skasowaniem jest tu odpowiedzia na wszystkie skargi i zazalenia.
dlatego ja zaczalem wyciagac wnioski z tego co widze na forum i nie place juz cwaniakom. grac bez premki tez mozna. ciekawe co by sie stalo, jak by wszyscy grali bez premium?? czy kj tez byl by taki cwany i olewal by graczy??
po co stworzyli ta gre?? co ich najbardziej zaboli??
czas skonczyc z kolesiostwem i zaczac traktowac wszystkich graczy rowno i z szacunkiem. to gracze placa za wasz chleb !!!

__________________
nick w grze- Bart

zawsze może być gorzej
23-01-2013 17:53 mbbartek jest offline Szukaj postów użytkownika: mbbartek Dodaj mbbartek do Listy kontaktów
Sleepman
Lord


images/avatars/avatar-24081.jpg

Data rejestracji: 20-04-2008
Postów: 259
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Kain

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-zostawcie Titanica!
-nie wyciagajcie go!
-K_J znow strzelil byka!
-niech idzie z nim na dno!

ooouuooo Tongue

__________________
R6-Nick-JokeR



ZUO Big Grin
23-01-2013 17:53 Sleepman jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleepman Dodaj Sleepman do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam, spróbuj konstruować posty bez rzucania mięsem, kolejne tematy zawierające takie ilości przekleństw będą karane warnami.

A co do tej 'spreparowanej edycji posta' to po prostu była widoczna jakaś twoja poprzednia edycja (może poprawiałeś jakąś literówkę albo dopisywałeś coś), edycje adminów, operatorów i supermoderatorów nie są w ogóle widoczne.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



23-01-2013 20:08 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Na R6 powrócił PRL :(

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH