Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA Harrus, Kruskaffecka, Łosiek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Harrus, Kruskaffecka, Łosiek 7 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Harrus, Kruskaffecka, Łosiek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 65358
Postać: Harrus

ID: 65437
Postać: Kruskaffecka

ID: 65579
Postać: Łosiek

Multikonto - ban stały

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

27-01-2013 08:48 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mógłbym się dowiedzieć za co dostałem bana ?
Jakie multikonto ?
Takie coś nie może byc możliwe na zaden sposób.

Pozdrawiam
27-01-2013 10:06 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wydaje mi się, że pierwszy post jest dość jasny - za używanie konta Kruskaffecka + stworzenie 1-poziomowego Łosiek.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

27-01-2013 10:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykro mi, ale nie wiem nic o koncie ,, Łosiek''
Konto Harrus zosalozylem sam.
Konto Kruskaffecka zalozyła moja dziewczyna dawno temu.
Konta Harrus i Kruskaffecka dzialaja na odzielnych ip.
Mozna to sprawdzic.
Umowa najmu internetu moze na mnie stoi, ale dostawca zapewnial mnie, ze sa oddzielne ip gdyz:
1.Internet jest w roznych miejscach
2.Ja mam stale lacze przy stacjonarnym komputerze, a moja dziewczyna posiada Mobilne z PenDrive

Więc w jaki sposob mozliwe jest multikonoto ?
Nie zglaszalem gry na jednym ip, bo to jest niemożliwe.


Prosze o sciagniecie bana

Pozdrawiam
27-01-2013 10:20 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto ,, Łosiek zalozyla kiedys moja dziewczyna, ale nie mogla go aktywowac.
Wiec zalozyla drugie konto na, ktorym grala (Kruskaffecka)
Nie mogla sobie przypomniec hasla wiec przyszlo jej nowe ale nie na to konto chciala skasowac ale w zaden sposob tego nie dalo sie zrobic gdyz nie bylo aktywowane.
Wiec jak moze byc multi konto jest nie zostalo ono aktywowane ?
Prosze o odblokowanie kont Harrus i Kruskaffecka, posiadaja odzielne ip, no chyba ze odleglosc miedzy dwoma komputerami okolo 4-5 km to multikonto tym bardziej ze podlaczone sa do roznych internetow.
Konto Łosiek mozna skasowac tylko prosze mi powiedziec jak.

Pozdrawiam

Harrus
27-01-2013 10:52 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie jest to prawdą, z obu kont korzystano na jednym IP, co więcej na jednym komputerze.

Grę z jednego IP jest obowiązek zgłosić, niestety nie odpowiadamy za to, jakich informacji udzielił Ci provider.

Na "nie aktywowane" konto Łosiek logowano się wczoraj.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

27-01-2013 11:13 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozmawialem ze swoja dziewczyna i potwierdzila ze bylo logowanie na nieaktywne konto Łosie.
Tak jak pisalem wyzej nie pamietala hasla do konta.
Poczatkowo dostala nowe haslo do konta Łosiek, ktorego nie mogla aktywowac.
Pozniej dopiero uzyskala nowe haslo na konto Kruskaffecka.
Mozna to sprawdzic przeciez, macie wglad co wysylacie do uzytkownikow jesli chodzi o hasla itd.

Jesli chodzi o ten sam komputer to jest to niemozliwe.
IP mialobyc rozne, moj dostawca najwidoczniej wprowadzil mnie w blad.
Gdybym wiedzial ze posiadaja to same IP napewno bym to zglosil.
Co mam zrobic by zostaly odblokowane konta Harrus i Kruskaffecka ?
Szkoda kont i masy czasu spedzonej przy grze.

Pozdrawiam

Harrus
27-01-2013 11:20 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokowanie jest możliwe po 30 dniach.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

27-01-2013 11:22 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mozna wczesniej ?
Jakie konta zstano odblokowane ?
I jesli zostana odblokowane to mam zglaszac gre z jednego IP ?
Troszke to jest dla mnie smieszne gdyz jak zwykle cierpi uzytkownik poprzez dezinformacje uzedow itd w tym przypadku dostawcy internetu i bledu w grze przy aktyacji konta.
27-01-2013 11:25 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jednokrotnie zostaly rozdane bany i byla mozliwosc sciagniecia go od razu badz po kilku dniach, jesli sprawa zostanie wyjasniona z opem.
Jak widac trzeba czekac, gdyz zamiast pomagac graczom to sie im utrudnia.
Czekam na odpowiedz odnosnie sciagniecia bana.

Pozdrawiam

Harrus
27-01-2013 11:51 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie można wcześniej. Bany są czasem skracane, jeśli są po temu przesłanki. Tu nie widzę żadnych.

Odblokowane może być jedno konto.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

27-01-2013 12:11 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Kotori
Forum Ace


Data rejestracji: 24-08-2011
Postów: 85
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Granie z jednego Ip jest możliwe Harrus, sama miałam ten problem, na czym on polegał?

W domu mojego faceta było stałe łącze ja korzystałam z mobilnego, u mnie w domu było na odwrót. ALE! komputer zapamiętuje sieć Wi-Fi jeśli kiedykolwiek wcześniej się z nią połączył i w jej zasięgu łączy się automatycznie NAJPIERW z tą siecią. Mimo łączenia się z modemu, komp korzystał z IP stacjonarnego neta.

Odkryłam to niechący i natychmiast zgłosiłam, nie mając pojęcia ile było wcześniej takich sytuacji. Może to stało się i Tobie? Sprawdź jej komp, a my będziemy czekać na Ciebie Smile
27-01-2013 13:51 Kotori jest offline Szukaj postów użytkownika: Kotori Dodaj Kotori do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma ku temu przeslanek ?
Gra z roznych komputerow oddalonych od siebie o pare km to jest nic ?
Jedno konto ?
To jest smiech na sali.
Tak jak wyzej pisala Kotori moze byc mozliwe ip kompa, gdyz przedstawiciel dostawcy internetu uruchamial oba internety u mnie i sprawdzal konto, wiec w mobilnym moglo cos zapamietac.
Jesli chodzi o konta to powinny byc odblokowane Harrus i Kruskaffka.
Konta sa niezależne i prowadzone z innych lokalizacji.
Z calym szacunkiem, ale to jest utrudnianie i zniechecanie do gry.
prosze o odblokowanie obu kont.

Pozdrawiam
27-01-2013 16:36 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KOnto Losiek nie jest nawet aktywowane a wciskane jest multikonto.
Jesli nie dalo sie go nawet uruchomic/skasowac bo nie aktywowane to jak mialo ono zniknac lub na nim grac ?
Naprawcie to to zostanie skasowane.

Co z kontem premium ?
Przejdzie na dalszy okres czy przepadnie ten czas co trwa ban ?

Jakie argumenty jeszcze trzeba napisac by konta zostaly odblokowane ?
Umowy przeciez przesylac nie bede.

Pozdraiwam
27-01-2013 17:38 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Paszczykłap
Triple Ace


images/avatars/avatar-24718.jpg

Data rejestracji: 04-06-2012
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeproś Caen'a i zaraz Cię odbanuje..

56561 , 36287

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
kupującego stać było wygląda też jakby coś składał dlatego te nie cofałem

27-01-2013 17:50 Paszczykłap jest offline Szukaj postów użytkownika: Paszczykłap Dodaj Paszczykłap do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za co przepraszac ?
27-01-2013 17:52 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Paszczykłap
Triple Ace


images/avatars/avatar-24718.jpg

Data rejestracji: 04-06-2012
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podałem przykład.. dlaczego jak gracz na r6 za multi / zasiadanie dostaje stałkę i po kilku dniach zostaje odbanowany to Ty nie możesz być odbanowany ?
Przecież wobec prawa wszyscy jesteśmy równi Smile

cytat:
Harrus napisał(a)
Za co przepraszac ?


Multikonto - ban stały

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
kupującego stać było wygląda też jakby coś składał dlatego te nie cofałem

27-01-2013 17:55 Paszczykłap jest offline Szukaj postów użytkownika: Paszczykłap Dodaj Paszczykłap do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam pojecia jak jest na R6.
U mnie nie wystepuje typowe multikonto.
Sa dwa osobne internety w 2 roznych lokalizacjach oddalonych od siebie 4-5 km.
Jedynym problemem najwidoczniej jest to ze dostawca internetu wprowadzil mnie w blad i chyba przy aktywacji internetow z jednego komputera mobilny zapamietal ip mojego kompa.
Konta powinny byc odblokowane, procz konta Losiek gdyz jest ono niepotrzebne i nawet nieaktywowane bo sie nie dalo tego zrobic.
27-01-2013 17:59 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Paszczykłap napisał(a)
Podałem przykład.. dlaczego jak gracz na r6 za multi / zasiadanie dostaje stałkę i po kilku dniach zostaje odbanowany to Ty nie możesz być odbanowany ?
Przecież wobec prawa wszyscy jesteśmy równi Smile

cytat:
Paszczykłap napisał(a)
Przeproś Caen'a i zaraz Cię odbanuje..

56561 , 36287

ban został zdjęty po miesiącu, a nie po kilku dniach. tak samo może być i w tym przypadku:
cytat:
Caen napisał(a)
Odblokowanie jest możliwe po 30 dniach.


ed paszczy niżej: to co wkleiłeś to nie temat o banie dla iliana i laurany...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Jack The Ripper: 28-01-2013 07:17.

27-01-2013 18:44
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o podanie IP z zalozenia kazdego konta.
Jestem w 100% pewny ze konta posiadaja oddzielne IP przy zalozenia, a z tego co mowi reguamin multikontem mozna nazwac tylko to konto ktore jest zalozone z jednego adresu IP.
W takim wypadku konto Harrus mozna potraktowac jak ZASIADANIE
Dopiero konto Kruskaffecka i Losiek mozna podciagnac pod typowe multikonto, gdyz zostaly zalozone z tego same IP, ale tylko dlatego, iz konto Losiek nie moglo zostac aktywowane/kasowane.
Podsumowujac konto Harrus powinno dostac 2-6 dni bana, konta Kruskaffecka i Losiek powinny byc potraktowane jako multikonto czyli ban staly, lecz zwazajac na to, ze konto Losiek nie bylo nawet aktywowane, czyli tak jakby nie istnialo, Kruskaffecka powinna miec mozliwosc odblokowania po 30 dniach.

Jesli chodzi o system kar to wzorowalem sie tym co jest na forum i jakie kary otrzymywali inni gracze.
Jesli sie myle prosze mnie poprawic.
Sadze ze teraz zadowole operatora wypowiedzia i dojrzy tzw. ,, przeslanki''

Pozdrawiam

Harrus
28-01-2013 00:07 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Paszczykłap
Triple Ace


images/avatars/avatar-24718.jpg

Data rejestracji: 04-06-2012
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jack The Ripper napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
Podałem przykład.. dlaczego jak gracz na r6 za multi / zasiadanie dostaje stałkę i po kilku dniach zostaje odbanowany to Ty nie możesz być odbanowany ?
Przecież wobec prawa wszyscy jesteśmy równi Smile

cytat:
Paszczykłap napisał(a)
Przeproś Caen'a i zaraz Cię odbanuje..

56561 , 36287

ban został zdjęty po miesiącu, a nie po kilku dniach. tak samo może być i w tym przypadku:
cytat:
Caen napisał(a)
Odblokowanie jest możliwe po 30 dniach.



cytat:
niezapominajka napisał(a)
szkoda że nie patrzycie jak iliana odbanowali po 14 dniach i laurane.. jak zawsze komuś się coś nie podoba.. ale macie do tego prawo .. weź i zadowól kazdego ..


30 to nie 14

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
kupującego stać było wygląda też jakby coś składał dlatego te nie cofałem

28-01-2013 00:10 Paszczykłap jest offline Szukaj postów użytkownika: Paszczykłap Dodaj Paszczykłap do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Harrus napisał(a)
Prosze o podanie IP z zalozenia kazdego konta.
Jestem w 100% pewny ze konta posiadaja oddzielne IP przy zalozenia, a z tego co mowi reguamin multikontem mozna nazwac tylko to konto ktore jest zalozone z jednego adresu IP.


Nie, nie jest tak.

§4 Działania zabronione

VIII. Zabrania się tworzenia multikont.Za multikonto uważa się użytkowanie więcej niż jednego konta przez jednego użytkownika na tym samym serwerze BloodWars. Dostatecznym powodem do posądzenia o multikonto jest użytkowanie więcej niż jednego konta z tego samego numeru IP bądź tego samego komputera, na tym samym serwerze BloodWars.
Logowanie z jednego komputera jest definiowane przez administratora przy pomocy dostępnych dla niego środków identyfikujących system i komputer użytkownika na podstawie danych wysyłanych w nagłówkach http do serwera BloodWars oraz danych sesyjnych.


Najpierw piszesz, że nie wiesz o co chodzi, potem że o dziewczynę, potem że dziewczyna miała 2 konta. Czyli jednak wiesz o co chodzi. Piszesz że konto było nieaktywne, a jednak się na nie logowano. W końcu piszesz, że gra miała miejsce z dwóch komputerów i dwóch IP, a ja w logach mam zupełnie co innego, przynajmniej od kilkudziesięciu ostatnich logowań.

Więc nie, nie widzę przesłanek.

Panów nie związanych z tematem uprasza się o zaprzestanie spamowania i wypisywania głupot.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

28-01-2013 02:34 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze przeczytac od pierwszej mojej wiadomosci.
Jest wszystko wyjasnione, to nic nie kosztuje.
Jasno i ze zrozumieniem jest napisane, ze nie wiedzialem o zadnym koncie Loska, a po rozmowie z dziewczyna dowiedzialem sie ze nie mogla aktywowac konta wiec zalozyla drugie, ktore jej dopiero zaczelo dzialac.
Konto Harrus zalozylem sam, a moja dziewczyna zalozyla Konto Losiek, ktore nie dzialalo, wiec zalozyla drugie konto Kruskaffecka na ktorym grala.
Wyjasnione tez jest ze grano na oddzielnych komputerach i roznych IP, nastepnie moja dziewczyna zaczela grac na moim drugim internecie, ktory jest mobilny z PenDrive i oba internety powinny miec odzielne IP, najwidoczniej gdy byly aktywowane u mnie w domu przypisany zostal do nich numer i IP internetu i komputera, co zostalo potraktowane jak multikonto.
Tak jak pisalem wyzej, moja dziewczyna chciala wrocic do gry, ale nie pamietala hasla.
Na mail otrzymala poczatkowo haslo do nieaktywnego konta Losiek, ktore jest nieaktywne nawet.
Dopiero po kolejnej probie otrzymala nowe haslo do konta Kruskaffecka.
Stad logowanie na konto Losiek na ktorym zapewne pokazane ze logowanie bylo krotkie gdyz probowala je skasowac lecz sie nie udalo.
Prosilem rowniez o wytyczne by poinstruowac mnie jak je skasowac, gdyz jest ono niepotzrebne ,ale zadnej informacji nie otrzymalem.
Jesli chodzi o logowania to jest chyba jasno napisane, ze modem przenosny PenDrive ma ustawienia mojego komputera i IP glownego internetu.
Prosilem o podnie IP z zalozenia kont nie jakas regulke wyrwana z regulaminu.
Tak wiec prosze o odblokowanie kont Harrus i Kruskaffecka, gdyz sa to 2 niezalezne konta prowadzone w roznych lokalizacjach. Nie mam zamiaru tracic premki, dosc duzo pieniedzy juz wsadzilem w gre by teraz to tracic przez brak zrozumienia tego co pisze.
Bylem juz u dostawcy internetu i maja u mnie dzisiaj byc by zmienic ustawienia w modemie przenosnym PenDrive.
Sadze ze operator powinien zachecac do gry, a nie do niej zrazac.
Badz co badz to uzytkownicy napedzaja cala maszyne gry, wyplat i etatow na moderatorow, operatorow itd. Tak jak gracze sa dla administracji gry, tak dministracja jest dla graczy.
jedno bez drugiego istniec nie moze.
Nawiasem mowiac serwer R5 jest najtrudniejszym z serwerow, brak dropa, sprzetu czy itemow na aukcjach, a jednak gram na nim i bym go nie zamienil na zaden inny, gdyz wole czerpac satysfakcje z gry niz klikac myszka jak jakies zombie tak jak to jest na innych serwerach, ktore maja duuuuuzo latwiej.

Pozdrawiam

Harrus

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Harrus: 28-01-2013 10:41.

28-01-2013 10:20 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operator nie ma zamiaru zniechęcać do gry, ale nie może tolerować łamania regulaminu.

cytat:
Prosilem o podnie IP z zalozenia kont nie jakas regulke wyrwana z regulaminu.


"Regułkę" wkleiłem Ci po to, żeby Cię wyprowadzić z błędu co do definicji multikonta. Która to definicja sprawia, że Twoja prośba jest bezprzedmiotowa - nie ma znaczenia, gdzie zakładano konta.

Doskonale rozumiem, co piszesz. Tyle że to co piszesz nie znajduje żadnego potwierdzenia w logach. Odwołania przyjmuje C47.

Nie ma potrzeby kasowania konta Łosiek, skoro jest zablokowane.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

28-01-2013 11:18 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta byly zalozone oddzielnie z innych IP Wiec jak to nie ma znaczenia ?
Konto Losiek moja dziewczyna chciala skasowac bo jest niepotrzebne i nie dalo sie go aktywowac dlatego zalozyla drugie by moc grac.
Wiec wykrecanie odwolaniem do C47 jest typowym olaniem tematu i brakiem szacunku do graczy.
Czemu ?
Bo ktos ma racje ? Walczy o swoje ?
Sadze ze zalozenie konta i gra na nim z danego ip jest dosc wazna, gdyz dopiero w pozniejszym okresie zmieniona internet skad wyniklo to same IP na danych kontach.
Ciezko zrozumiec ?
Jakbym stworzyl multikonto to nawet bym nie pisal i nie tlmaczyl.
Po za tym ja gralem regularnie, a moja dziewczyna jak jej sie chcialo, awtet miala dosc dlugie przerwy.
Dawanie bana za jakies glupi blad nie z mojej winy jest zbyt drastyczny.
28-01-2013 11:26 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Harrus napisał(a)
Konta byly zalozone oddzielnie z innych IP Wiec jak to nie ma znaczenia ?


Nie ma znaczenia, gdzie je zakładano skoro używano ich na jednym IP. Nie wiem, jak ja mam to napisać jaśniej.

Nie olewam tematu, tylko bez sensu jest przegadywanie się, gdzie ja ciągle mówię to samo, a Ty to samo odpowiadasz. To co piszesz, nie znajduje potwierdzenia w logach i nie będzie znajdowało, bez względu na to ile jeszcze postów napiszemy.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

28-01-2013 11:34 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez jasno tlumacze ze nie jest moa wina ze modem mobilny zapisal ustawienia mojego stalego lacza i udstawien komputera.
Dostawca zapewnial ze beda odzielne IP a wyszlo inaczej.
Dzisiaj maja byc u mnie i poprawic ten blad.
Chce kontynuowac gre, ale nie moge bo jestem zbanowany.
Nie tworzylem multikonta, gdyz jest mi=mi to niepotrzebne i nie ryzykowalbym straconego czasu i zainwestowanych pieniedzy w postac.
28-01-2013 11:41 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za 30 dni wracam na konto Harrus, czy mam pisac jakies specjalne PW czy cos by zostal sciagniety ban czy administracja w szybki i zgrabny sposob mnie odblokuje tak jak zblokowala ?
28-01-2013 17:03 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Głodomorra
Double Ace


Data rejestracji: 24-11-2010
Postów: 137
Klan: RaVeN2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
to do C47 pisać w sprawie nie bana za 'multikonto' tylko podejrzenie 'multikonta' błędnie w tym wypadku pomylone z 'niezgłoszonym legalnym multikontem'. Aha, więc pewnie coś z regulaminów?

2. Konta.

multikontowość - ban na stałe/kasacja kont
zasiadanie - ban od 48h do stałego
sprzedaż za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja
niezgłoszone legalne multikonto* (bez pushingu):
* 0-4 włącznie wymian handlowych - ban 1 dzień
* 5-10 włącznie wymian handlowych - ban na 2 dni
* powyżej 10 wymian handlowych - ban od 3 dni do stałego

nieregulaminowy nick - zmiana nicka + 5 dni
Pushing - od 7 dni do stałego
Reset (na serwerze R1 - nieregulaminowy reset) - ban stały + 30 dni dla pośrednika
Włamanie - ban stały

Czyli co z powyższego? No dokładnie to, że Harrus to raczej nie jest multikonto - co definiuje sie tym, że JEDNA osoba gra DWOMA (lub więcej) postaciami. Jak już banować na stałe to przynajmniej sprawdzić dokładnie i działać w interesie gracza (ot, dziwne? a jednak) - tak więc - najlepiej sprawdzić akcje na obydwu kontach, tzn. aukcje (z tego co wiem lvl u mniejszego nawet nie pozwala wejść w aukcje) - czy były jakieś próby pushowania, po drugie - sprawdzić akcje w celu określenia czy gra jedna osoba, czy dwie - prosta sprawa, 10min klikania (wyprawy/ataki/pw) na jednym koncie, potem 10min na drugim itd. czy może (ot ciekawostka) akcje były wykonywane mniej wiecej w tym samym czasie na obydwu kontach? to juz chyba podchodziłoby pod niezgłoszone legalne multi... jesli tak, to aukcji polaczonych brak, wiec z tabeli kar = ban 1 dzien

Pozdro

__________________
r5 : Głodomorra
gg : 3025522
28-01-2013 17:51 Głodomorra jest offline Szukaj postów użytkownika: Głodomorra Dodaj Głodomorra do Listy kontaktów
Harrus
Full Member


Data rejestracji: 01-06-2012
Postów: 67
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram zdanie wyzej napisane przez Glodomorra.
Przelogowyania napewno nie mialy miejsca by pusszczac wyprawy czy ataki.
Aukcje nie mialy miejsca w 100%.
Tak jak nie raz pisalem, moa dziewczyna logowala sie jak miala ochote.
Wiec jesli nie zadna z obu stron nie ma korzysci dzieki drugiej postaci to jak moze byc multikonto ?
Co najwyzej zasiadanie.
Ja to tak rozumiem.
28-01-2013 19:49 Harrus jest offline Szukaj postów użytkownika: Harrus Dodaj Harrus do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA Harrus, Kruskaffecka, Łosiek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH