Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 72270 ; 21149 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 72270 ; 21149 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

72270 ; 21149 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

72270
Login danielkrk
Postać danielkr
21149
Login p309
Postać p309

multikonto, pushing
ban stały

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-01-2013 14:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to ciekawe jest że co niby mam 2 konta tutaj ???
i ryzykuje kontem na którym gram parę ładnych lat
bardzo ciekawe to jest panie c47
wraz z premium
jak się skontaktuję z ziomkiem to może jakoś to wyjaśnimy

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki
29-01-2013 16:56 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po 2 jaki pusching???

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki
29-01-2013 16:57 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oba konta, czasowo lub na stałe, były używane przez jedną osobę

pushing - sprzedaż/kupno przedmiotów powyżej/poniżej ceny rynkowej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-01-2013 19:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaraz że niby może ja kupowałem od niego przedmioty poniżej ceny rynkowej???
żartujesz sobie chyba
zaraz to że on kupił kilka przedmiotów po NORMALNEJ CENIE zresztą jak forum przejrzałem to nie tylko ode mnie ale i od innych graczy kupował to co ich tez zbanujesz ???
po za tym po jakich zawyżonych cenach że niby co zarobiłem 500 k na nim czy jak bo nie rozumiem tego
przeliczyłem wedle forum przedmioty które tak niby zawyżyłem i są to ceny żendu 50-200pr wielce zawyżone
po 2 proszę mi udowodnić że to jest moje 2 konto
bardzo ciekawe to będzie biorąc pod uwagę że ja mam mobilny internet
jak będzie miał możliwość zalogowania się w to na pewno się zaloguje
ściągnąłem go z innej gry na tą zachwalałem tą grę
i nagle ban stały nie no spokojnie ja wiem musi się pan wykazać
w końcu dawno nikomu pan bana nie dał
po 2 chce mieć możliwość rozmowy na czacie lub na czymś aby to wyprostować i sprawdzić bo tak nie będzie że kupuje premię na rok a tu z byle czego mi konto blokują
Proszę o wypiskę wszystkich adresów IP
mam prawo tego żądać oczywiście z dostawcami neta itd
bo skoro mam blokadę to chce mieć dowody
że niby to moje konto jest

3 jak bym chciał multi mieć to chyba miałbym postać z mojego lvl czyli 65-70 lvl
a nie jakiś lvl który nawet nie wiem ile ma to chyba oczywiste
jest.

Bo inaczej średnio sens widzę w tym aby mieć konto które jest nowe i konto które ma kilka lat tak na zdrowy rozsądek myśląc

4. wraz z ip ostatnim kiedy to byłem zalogowany na koncie robiłem ataki i w czasie mojej obecności były zatwierdzone oferty kupna
aż chce to zobaczyć jak telepatycznie przenoszę się z Wrocławia do w-wy w tym samym czasie

pozdrawiam

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki
30-01-2013 00:28 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piszesz o wrocławiu i warszawie, a logowania są często z jednego komputera...
potwierdza to złamanie regulaminu

i po to wchodziłeś na to konto by właśnie pushować swoje główne
kilkanaście tysięcy pr to mało, ale wspomaga rozwój
i nadal byś sobie przesyłał PR zyskując łącznie jeszcze więcej

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-01-2013 10:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to może mi powiesz skoro tak twierdzisz że przesyłał bym sobie pr czyli ile 100,200,500 1 k??
bo jakoś ciebie nie rozumiem
jak bym chciał tak robić to bym konto miał z lvl 50
bo inaczej to nie ma sensu
nie rozśmieszaj mnie proszę cię o to

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki
30-01-2013 16:05 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
danielkrk
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2012
Postów: 2
Kraina: Necropolia III
Skąd: BK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam pana admina.
p309 œściągnął mnie z innej gry a dokładnie z gry jejamafia.
założyłem konto tutaj stawiałem pierwsze kroki na tej grze,
dawał mi wskazówki przez telefon
mówił mi jak mam grać aby zacząć , nie rozumiem co znaczy pusch na poprzedniej grze też jest handel,
to że kupowałem od niego przedmioty i zmieniałem EQ to nie znaczy że mi tego nie wolno
robić, bo nie sądzę aby ta gra była taka żeby nie wolno było handlować.
Po drugie to czy ja kupuje coœ za 1k pr a po czasie mi to nie jest potrzebnie i sprzedaje to za
1 pr a warte jest 1kpr czy też więcej, to nie ma znaczenia widziałem po aukcjach że przedmioty
które są warte 100-200 tyœ pr ludzie kupowali po 1k-10k i jakoœ to było legalne.
Odnośnie zasiadania jeżeli chce mi pan wmówić że rady podawane przez tel to zasiedzenie konta
to super gratuluję inteligencji,
mi nie zależy na graniu tutaj moje pieniądze mogę ulokować w innej grze nie koniecznie tej.
Tylko chciałem grać na tym samym serwie co on bo może by mi się spodobało i został bym tutaj
na dłużej,mogłem założyć wątek na forum przyjmę konto ale doszedłem do wniosku że lepiej się
uczyć od 0 niż mieć wszystko od razu,
pan jest adminem więc może pan nie rozumie że nie którzy gracze chcą coœ osiągnąć samemu,
Kolejna sprawa jest taka że dziwne jest to że oferty od niego wisiały po kilka dni bo neta nie miałem,
lub byłem w pracy albo w pubie ze znajomymi. Byłem w klanie więc ludzie z klanu powiedzą jak się logowałem,
nie jest zależne ode mnie że nie mam neta czasami lub ze wolę spędzić czas z rodziną niż siedzieć na grze i
że cenię bardziej pracę, znajomych i życie osobiste niż częste logowanie się w grze,
ja nie jestem p309 który na grze spędza 10-12 godz dziennie i chodzi nie wyspany do pracy( bo to obniża jego wydolność,
ale to jego sprawa) tylko gram dla przyjemności grania i życie wirtualne nie ma dla mnie takie znaczenia dla mnie,
jakie znaczenie ma życie w realu.
Pan widzę uwielbia się czepiać graczy którzy tu grają dość długo czerpią z tego satysfakcję i mają zbudowany świat wirtualny i dobrze się w nim czuja
(sorki p309 ale taka jest prawda) sprawia to panu przyjemność gnębienie takich graczy.
Być może nie może pan żyć bez wirtuala tak jak p309.
No cóż ja się nie zaliczam do tego.
Tak czy inaczej jak mi pan konto odblokuje to się zastanowię nad dalszą egzystencją w świecie
BW. Na jejamafii też są regulaminy i to bardziej rygorystyczne niż tutaj ale tam admini gry
podchodzą do graczy jak do ludzi a nie jak jak do cyferek i literek na monitorze,
proszę o wykaz IP mogę tego żądać wraz z dostawcami internetu
w celu weryfikacji pana oskarżeń.
Prawo obowiązuje 2 strony a nie tylko mnie.
Ja gdybym był na miejscu p309 (a nie jestem) to założył bym wam sprawę precedensową
za poświęcony czas i kasę na premium wsadzoną w grę (bo myślę że sporo tu kasy włożył(widzę ile kupuje kredytów na jejamafii))
są odpowiednie przepisy na to.
Tak czy inaczej czekam na odpowiedz maila mojego pan ma więc proszę mi przysłać odpowiedz na maila.
bo ja często na kompie nie siedzę.
Odpisał bym wczeœniej ale byłem na szkoleniu jeżeli wie pan co to szkolenie w firmie realnej
gdzie zarabia się real kasę a nie wirtualne pieniądze.
Oczywiście jeżeli pana czymś obraziłem to przepraszam(za moją szczerość).
Moim błędem lub p309 było to że mnie tu ściągnął bo teraz to on ma kilka lat grania do tyłu
a nie ja, może jak bym ty grał kilka lat to było by inaczej i też bym tym się przejmował
z drugiej strony jak bym miał takich adminów to chyba nie chciał bym marnować tu kilku lat na grę.
Pozdrawiam Daniel.

__________________
R3 danielkr

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez danielkrk: 30-01-2013 16:17.

30-01-2013 16:06 danielkrk jest offline Szukaj postów użytkownika: danielkrk Dodaj danielkrk do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale żeś się rozpisał normalnie szczęka mi opadła
noi dzięki za to że fajnie mnie cenisz jak widzę lubię grać ale nie rób ze mnie nałogowca jakiegoś hehehe
a tak na marginesie to lubię tą grę może fakt przegiąłem troszkę że cię tu zaprosiłem ale widać że c47 myśli że mam klona i 2 klony siedzą na 2 kontach
tak czy inaczej
rozbija mnie to
wraz z oskarżaniem mnie ze zarobiłem 10-50 a kij idźmy na całość 1k pr
heh

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki
30-01-2013 16:19 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
danielkrk
Newbie


Data rejestracji: 10-11-2012
Postów: 2
Kraina: Necropolia III
Skąd: BK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taka jest prawda p309, że Twój świat to wirtualny świat i Ty po prostu uwielbiasz grać.
Skoro ja gram z Tobą na 4 grach tzn że Ty grasz na większej ilości gier. Ja umiem powiedzieć basta dziś nie gram, nie mam czasu, czy idę z rodzina do kina a dla Ciebie są ważne sojusze, rodziny, klany, gangi czyli po prostu świat wirtualny. Mogę zrozumieć, że cały ten czas, który tu poświęciłeś to pewna część Twojego życia a zarazem Ciebie.
Pozdrawiam p309 i C47

__________________
R3 danielkr
30-01-2013 16:27 danielkrk jest offline Szukaj postów użytkownika: danielkrk Dodaj danielkrk do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spox nie mam pytań
dzięki daniel za hmmm szczerość
to że lubię grać bo lubię ale to moja sprawa jest.
Co nie zmienia postaci rzeczy że nie mam multikonta na r3
ale cóż admin tego nie rozumie i wkurza mnie fakt że oczernia mnie że niby zarabiam nie wiadomo ile na transakcji jak bym zarobił 5-10 mln to luzik
heh brak mi słów po prostu zrozum to. gram tu kawał czasu a on myśli że ja ja zakładam konto nie wiem gram od 0 itd irytuje mnie to dość ostro.
tak czy inaczej czekam na te adresy IP
PANIE C47
i też chce mieć dostawców internetu bo skoro ma pan IP to nie ma problemów sprawdzenia dostawcy chyba???
pozdrawiam
Sławek

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki
30-01-2013 16:32 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

używanie dwóch kont przez jedną osobę - pewne (sam to potwierdziłeś, co pisałem wyżej)
pushing (i nie 10-50 czy 1k tylko przynajmniej kilkanaście tysięcy pr) - pewny

łącznie kara to ban stały, odpowiednia długość za te przewinienia

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-01-2013 16:40 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
king p309
Junior Member


Data rejestracji: 25-09-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia II
Skąd: Suonka-_WD_-MK-4/8/5 -Night Mare-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co potwierdziłem wyżej powiedziałem tylko ze gdybym chciał używać 2 kont to były by to konta z podobnym lvl (czytaj ze zrozumieniem a nie wyciągaj pochopnych wniosków(to był przykład ))

kilka tyś pr
proszę mi podać listę przedmiotów gdzie zarobiłem kilka tyś pr

jak również IP chcę abyś mi podał te IP bo konta w grze są 2 i dwóch graczy na nich gra a ty nie masz się czego czepić to próbujesz mi wcisnąć multikonto.

tego się mogę domagać
Prawo tyczy się też ciebie to że adminem gry jesteś nie upoważnia cię do olewania mnie

jak również w przypadku blokady stałej konta żądam zwrotu kasy za premium na rachunek bankowy

i czekam na listę przedmiotów na których podobno zarobiłem majątek
od momentu wejścia aukcji
i od momentu co ziomek przyszedł na grę.

chcę poznać gdzie zarobiłem te mln pr (sorki kilka tyś pr)

jak bym zarabiał tak zajefajnie jak mi to wmawiasz to konto miałbym rozwinięte tak że było by top 1 stat tutaj.

wiem powinienem paść ci do stóp i błagać o przebaczenie za to czego nie zrobiłem
a może było by inaczej ja niestety chcę dowodów
i tyle.

__________________
R3,R4,R14 nick p309 dla klanów WD,MK,Night Mare 10 % zniżki

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez king p309: 30-01-2013 17:16.

30-01-2013 16:44 king p309 jest offline Szukaj postów użytkownika: king p309 Dodaj king p309 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » MULTIKONTA 72270 ; 21149

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH