Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Legendarny Dobry Spaczony Pierścień Lisa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Legendarny Dobry Spaczony Pierścień Lisa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adaviena
Junior Member


Data rejestracji: 30-09-2009
Postów: 13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Legendarny Dobry Spaczony Pierścień Lisa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarny Dobry Spaczony Pierścień Lisa


Pierścień
Cechy: WYGLĄD +5, CHARYZMA +7, WPŁYWY +13, WIEDZA +5
Wymagania: POZIOM: 34, WYGLĄD: 13, Postać musi być w akcie: 2
Cena sprzedaży: 20 250 PLN


notka uzupełniająca - podobny item pojawił się ok 4 m-sc temu i zszedł za 150k, aczkolwiek aukcja zgłoszona do opa, dlatego wartość nadal jest pewną niewiadomą.

Proszę o wycenę.

__________________
...bo ja mam takie magiczki...Smile
29-01-2013 20:21 Adaviena jest offline Szukaj postów użytkownika: Adaviena Dodaj Adaviena do Listy kontaktów
suffocate
Lord


Data rejestracji: 08-04-2008
Postów: 296
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jest to złom, najwyżej 5k.

__________________
cytat:
Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

30-01-2013 02:07 suffocate jest offline Szukaj postów użytkownika: suffocate Dodaj suffocate do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

50k na cm i czekac moze ktos wezmie
30-01-2013 05:43 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Adaviena
Junior Member


Data rejestracji: 30-09-2009
Postów: 13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Adaviena
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sądzę, że nie jest to taki złom, szczególnie że na kanale ogólnym wyceniali wyżej. Prosiłabym jeszcze o kilka wycenek.

__________________
...bo ja mam takie magiczki...Smile
30-01-2013 10:50 Adaviena jest offline Szukaj postów użytkownika: Adaviena Dodaj Adaviena do Listy kontaktów
Adaviena
Junior Member


Data rejestracji: 30-09-2009
Postów: 13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Adaviena
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat do zamknięcia.

__________________
...bo ja mam takie magiczki...Smile
31-01-2013 20:33 Adaviena jest offline Szukaj postów użytkownika: Adaviena Dodaj Adaviena do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wycena » Necropolia V [R7] » Legendarny Dobry Spaczony Pierścień Lisa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH