Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 aukcja, błąd w cenie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony aukcja, błąd w cenie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

aukcja, błąd w cenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Klefas
Przeglądarka internetowa: mozzilla firefox

Opis problemu:
jestem w 100% pewny, że cenę którą podałem jako minimalną to "126 696" ponieważ wkleiłem ją z aukcji zakończonych, przedmiot został kupiony dla kolegi ale się rozmyślił, więc wystawiłem ponownie za tą samą cenę. ku mojemu zdziwieniu zamiast CM być "126 696" to jest tylko "126"...
proszę o rozwiązanie tego problemu/ unieważnienie w/w aukcji

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez klefas: 02-02-2013 09:22.

02-02-2013 09:20 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe

to trzeba bylo wklepac normalnie cene a nie kopiowac cene z aukcji :p

wlasnie sprawdzilem, skopiowalem "2 200" z zakonczonych, wystawilem item i tylko "2" wzielo

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
02-02-2013 13:01 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"126 696" to nie jest liczba, dlatego mogła zostać źle zinterpretowana, "126696" by przeszło poprawnie. Tak samo jak nie zadziałają wpisy "37k", "0.5kk" itp.

W przeciągu 6h od wystawienia przedmiotu możesz go samemu wycofać z aukcji i wystawić ponownie z dobrym CM.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



02-02-2013 14:49 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klefas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak można wycofać?
02-02-2013 14:55 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



U mnie to tak wygląda, jest 1h na to od wystawienia itemu.

Edit:
Pomyłka, jest to możliwe w przeciągu godziny od wystawienia, 6h to był max czas po jakim się item na aukcji pojawiał.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sceptog: 02-02-2013 15:39.

02-02-2013 15:38 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez klefas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma innej możliwości? Cofnięcia chociażby przez moderatora?
02-02-2013 17:07 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
Sceptog
Ex-Team


images/avatars/avatar-5596.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 2.411
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze możesz napisać do operatora swojego serwera, ale mało prawdopodobne.

__________________



Jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi/pytania/prośby to proszę o PW lub kontakt poprzez GG: 5697654



Nick w grze (r10): Sceptog



02-02-2013 17:12 Sceptog jest offline Szukaj postów użytkownika: Sceptog Dodaj Sceptog do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Licz na to, że za tanio pójdzie, to zgłosisz do opa i odzyskasz przedmiot

EDIT @down: Dobrze wiedzieć

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pokorny: 03-02-2013 20:10.

02-02-2013 20:18 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
bajabongo
Triple Ace


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 186
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
Licz na to, że za tanio pójdzie, to zgłosisz do opa i odzyskasz przedmiot


na serwerach aukcyjnych nie ma czegos takiego jak "item poszedl za niska cene" moga cofnac aukcje gdy cena jest za wysoka - gdy za niska nigdy jeszcze nie cofneli aukcji

__________________


r7 - Sonya
03-02-2013 18:24 bajabongo jest offline Szukaj postów użytkownika: bajabongo Dodaj bajabongo do Listy kontaktów
Blade1994m
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2012
Postów: 167
Klan: UNDERWORLD
Kraina: Necropolia X; Moria VI
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mówi sie trudno teraz musisz czekać moze cena dobije do tej wartości co chciałeś

__________________
Niewidzialny R16
04-02-2013 08:29 Blade1994m jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade1994m Dodaj Blade1994m do Listy kontaktów
gonzo_post
Junior Member


Data rejestracji: 10-06-2010
Postów: 13
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX
Skąd: UĆ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poproś kumpla aby kupił za 500k i niech ktoś to zgłosi. Big Grin
20-02-2013 22:42 gonzo_post jest offline Szukaj postów użytkownika: gonzo_post Dodaj gonzo_post do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R7 aukcja, błąd w cenie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH