Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG.HANDLU Aukcja - Legendarny Kosztowny Łom Hazardzisty (+4) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aukcja - Legendarny Kosztowny Łom Hazardzisty (+4) 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szybki Szpil
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2012
Postów: 11
Kraina: Moria

Aukcja - Legendarny Kosztowny Łom Hazardzisty (+4) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

chciałbym prosić o cofnięcie tej aukcji:

Legendarny Kosztowny Łom Hazardzisty (+4) 12 0 / 0 / 0 / 0 / 9 2013-02-03
19:52:38

myślę, że za dużo zaoferowałem co podchodzi już po push, a przedmiot nie jest tyle wart.

Pozdrawiam
08-02-2013 10:40 Szybki Szpil jest offline Szukaj postów użytkownika: Szybki Szpil Dodaj Szybki Szpil do Listy kontaktów
Szybki Szpil
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2012
Postów: 11
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szybki Szpil
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będzie coś z tym cofnięciem aukcji czy już nie ma takiej możliwości ?

Czekam czekam i nic...
09-02-2013 22:17 Szybki Szpil jest offline Szukaj postów użytkownika: Szybki Szpil Dodaj Szybki Szpil do Listy kontaktów
Fotomob
Full Member


Data rejestracji: 30-03-2012
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem cena za wysoka wiem kto licytował wszyscy tak sądzą KJ'ocie wiesz co robić cofaj Pan i git Smile )
10-02-2013 01:57 Fotomob jest offline Szukaj postów użytkownika: Fotomob Dodaj Fotomob do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znaczy przepraszam licytowałeś i się rozmyśliłeś i z tego powodu mam aukcję cofnąć ?

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
11-02-2013 18:27 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Szybki Szpil
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2012
Postów: 11
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szybki Szpil
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, wygrałem aukcję, ale cena jest o wiele za wysoka i nie odzwierciedla wartości przedmiotu, co podchodzi pod push...

dlatego proszę o cofnięcie aukcji
11-02-2013 18:46 Szybki Szpil jest offline Szukaj postów użytkownika: Szybki Szpil Dodaj Szybki Szpil do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moment skoro robiłes coś w pełni swiadomie to dlaczego ja miałbym karac sprzedającego za to że ty potrzebowałęs przedmiotu?

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
11-02-2013 21:08 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Szybki Szpil
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2012
Postów: 11
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szybki Szpil
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie byłem świadomy realnej ceny przedmiotu. Sprawdziłem, porozmawiałem i dowiedziałem się, że źle zrobiłem...
11-02-2013 21:40 Szybki Szpil jest offline Szukaj postów użytkownika: Szybki Szpil Dodaj Szybki Szpil do Listy kontaktów
Paszczykłap
Triple Ace


images/avatars/avatar-24718.jpg

Data rejestracji: 04-06-2012
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Killing_Joke napisał(a)
Moment skoro robiłes coś w pełni swiadomie to dlaczego ja miałbym karac sprzedającego za to że ty potrzebowałęs przedmiotu?



czyli ja będę potrzebował db spodni i wylicytuję w ... dużo kamieni i to nie będzie push, bo przecież potrzebowałem tych spodni, bo mi było zimno w siusiaka Smile


+1, ale coś fajnego napisz w nawiasie

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
kupującego stać było wygląda też jakby coś składał dlatego te nie cofałem

11-02-2013 23:18 Paszczykłap jest offline Szukaj postów użytkownika: Paszczykłap Dodaj Paszczykłap do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a może tak kupowałem przemdiot ale się rozmyśliłem poprosze operatora o cofnięcie aukcji by nie być stratnym , dwóch graczy przebija się po przedmiot , kktóry jet im potrzebny to ja mam aukcję cofnąc bo kupujący ewidentnie się rozmyśłił ?

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
12-02-2013 19:42 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Szybki Szpil
Junior Member


Data rejestracji: 10-12-2012
Postów: 11
Kraina: Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Szybki Szpil
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra...proszę zamknij ten temat, bo to jest bez sensu...

nie chcę się już więcej denerwować, bo nie mam na to ani czasu ani siły

jestem pewien, że to mój pierwszy i zarazem ostatni post na forum, w tym dziale, bo kompetencja ludzi tutaj zarządzających jest równa poziomie morza w raczkach elbląskich...

dziękuje dobranoc
12-02-2013 20:25 Szybki Szpil jest offline Szukaj postów użytkownika: Szybki Szpil Dodaj Szybki Szpil do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG.HANDLU Aukcja - Legendarny Kosztowny Łom Hazardzisty (+4)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH