Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Cena akceptowalna? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Cena akceptowalna? 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Puter
Full Member


Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 55
Klan: outs
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Wawa

Cena akceptowalna? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Legendarna Dobra Demoniczna Pałka-Koniec 19:42

Witam chciałbym dowiedzieć się czy ta cena jest w porządku Smile Pozdrawiam

__________________
R3-Puter R5-Puter
15-02-2013 19:53 Puter jest offline Strona domowa Puter Szukaj postów użytkownika: Puter Dodaj Puter do Listy kontaktów AIM Screen Name of Puter: nie ma YIM Account Name of Puter: nie ma Zobacz profil MSN Puter
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widzę powodu uznania tak wysokiej ceny
przedmiot nie jest tyle warty
cena była zawyżona przez dwóch przebijąjących się nawzajem graczy

130k
reszta na administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-02-2013 22:03 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
barti93
Emperor


Data rejestracji: 20-01-2012
Postów: 1.333
Klan: KoDeX
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jakby 5 osób przebijało, to cena nie byłaby już zawyżona? Weź się zastanów człowieku nad tym co piszesz i skończ tą stałą śpiewkę, że przebijają tylko dwie osoby.

__________________

r3 barthi
15-02-2013 22:14 barti93 jest offline Szukaj postów użytkownika: barti93 Dodaj barti93 do Listy kontaktów
Paszczykłap
Triple Ace


images/avatars/avatar-24718.jpg

Data rejestracji: 04-06-2012
Postów: 152

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcja - Legendarny Kosztowny Łom Hazardzisty (+4)


A może tych dwóch potrzebowało tego itemu ?!

Coraz większy cyrk -.-

__________________
cytat:
C47 napisał(a)
kupującego stać było wygląda też jakby coś składał dlatego te nie cofałem

15-02-2013 23:27 Paszczykłap jest offline Szukaj postów użytkownika: Paszczykłap Dodaj Paszczykłap do Listy kontaktów
bestia74
Junior Member


Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 24

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako zainteresowana jesdostka jedno pytanko
cczemu na administracyjne ???
a nie zwrot dla mnie - skoro w ocenie C47 przepłąciłem


pzdr

__________________
nick : czosnek - r3
nick : No_Mercy - r14
06-03-2013 18:04 bestia74 jest offline Szukaj postów użytkownika: bestia74 Dodaj bestia74 do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bestia74 napisał(a)
jako zainteresowana jesdostka jedno pytanko
cczemu na administracyjne ???
a nie zwrot dla mnie - skoro w ocenie C47 przepłąciłem


pzdr


sorki za spam ale na to pytanie to raczej nawet sam moglbys odpowiedziec skoro by kasa wracala to mozna by bylo dawac ile sie ma np jakis dsk speed dalbym 10kk bo i tak admin mi odda .... wiec dobre jest ze idzie na administratorskie Wink trzeba pamietac ze sie zaplaci i tak ile sie wylicytuje niezaleznie od wartosci przedmiotu
06-03-2013 18:48
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Cena akceptowalna?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH