Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Powrot na stare konto » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Powrot na stare konto 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ciface
Double Ace


Data rejestracji: 04-09-2007
Postów: 147
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rastenburg

Powrot na stare konto Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz o nicku elotono id 838
powrot na konto Nicktt id 1501
na sb wpis o 19.22 potwierdzajacy wymiane. na forum zgloszenie
Temat Informacyjny
jako, ze serwer chce tepic oszustwa prosze o zablokowanie.











edit. Zgloszenie wypisalem na podstawie tego tematu:
Chciałbym napiętnować zachowanie forumowicza: grall

Zwyczajnie mam dosc frajerstwa i kretactwa na bw bo to zabija ta gre.
Handlarze zupelnie nic nie wnosza do gry poza zamieszaniem.

Asustransformer to spoko gosc. szkoda, ze sie wypowiada w temacie, ktory go zupelnie nie dotyczy. Widocznie poluje na 3 warna bo namolnosc i nekanie powinno byc tak wynagradzane. Szczegolnie u recydywistow.

Załącznik:
jpg stalka.jpg (104 KB, 590ściągnięć)


__________________
R14/R16 Vision thing

R3 cezex





Big Grin Klik Big Grin

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez ciface: 23-02-2013 11:57.

22-02-2013 19:43 ciface jest offline Szukaj postów użytkownika: ciface Dodaj ciface do Listy kontaktów
SzatanCieZje
Forum Ace


images/avatars/avatar-24228.jpg

Data rejestracji: 28-01-2011
Postów: 80
Klan: Fairy Tail
Kraina: Necropolia X
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem jaki jest regulamin ale całe to zamieszanie było wynikiem zachowania forumowicza: grall. Poza tym to nie do końca łamie regulamin ponieważ jak pisałem wcześniej konto Rawel zostało skradzione i Kroos jako mój stary klanowicz nigdzie nie zawinił.

__________________
R16 - Wróżek Adam
22-02-2013 20:02 SzatanCieZje jest offline Szukaj postów użytkownika: SzatanCieZje Dodaj SzatanCieZje do Listy kontaktów
ciochman
Member


Data rejestracji: 01-10-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako jeden z zainteresowanych wypowiem sie rowniez. uzytkownik forum o nicku grallx z ktorym sie wymienilem oszukal rowniez i mnie. dlatego jesli ktokolwiek powinien zostac ukarany to tylko on



napisałem ,że dostęp do 3s , przecież nikt nie ma osobistych 3s...
Znajdź sobie klan , napisz ,że jestes nowym właścicielem , zmień nick i będzie cacko .

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: ciochman
Data: 22-02-2013 17:53
Do: grall
Temat: passy

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: grall
Data: 22-02-2013 17:50
Do: ciochman
Temat: passy

******
****

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: ciochman
Data: 22-02-2013 17:50
Do: grall
Temat: passy

login: ****
pass: ****

miala byc 3s? troche to inaczej wyglada niz opisywales?

__________________
r7 rafalskii

r16 Kroos

__________________
R1 Nicktt
R16 NickCzemNick
Krew daje życie, krew je zabiera...
22-02-2013 20:57 ciochman jest offline Szukaj postów użytkownika: ciochman Dodaj ciochman do Listy kontaktów
asustransformer
Full Member


Data rejestracji: 18-09-2012
Postów: 59
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomyłka,nie ten temat,sorki,mea culpa

__________________
Za takie głupie teksty następnym razem będzie ban na wszystkich kontach na wszytkich serwerach - Sz.

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez asustransformer: 23-02-2013 20:04.

22-02-2013 21:47 asustransformer jest offline Szukaj postów użytkownika: asustransformer Dodaj asustransformer do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1501
Login rozwod09
Postać Lemon aka Kroos

Regulamin jest regulaminem, więc ban stały.

Jeśli ktoś robi jakieś według was przekręty na wymianach to bardzo proszę zgłaszać to w skargach.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

24-02-2013 21:50 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
AlexL
Junior Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 23
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Treść mojej wiadomości do Pana Operatora Wyżej Wink

"A tak wogóle to jesteś człowiekiem bez uczuć. Ja jako oszukany mówię Ci że mi zależy na koncie i wogóle a Tobie to lata. I tak nei zbiedniejecie od jednego gracza. Tylko gorzej jak ktoś się przywiąże bardzo emocjonalnie dzięki grze do innego gracza (mówię o przyjaźni damsko-męskiej) Wy dacie bana a taki ktoś napisze liścik i popełni samobójstwo. Serverownia jest zamknięta. Jesteście ugotowani, bo albo dostaniecie zawiasy albo gra zostanie całkowicie zamknięta i będziecie musieli sobie znaleźć jakąś bardziej ambitną prace niż siedzenie na ciepłym stołeczku i napisanie na forum "ban stały" i wszystko. Nie siedziałbyś teraz po drugiej stronie gdyby nie Twój kumpel/ przyjaciel, który jest Administratorem. Ja ogólnei do ludzi mam wielki szacunek ale takimi jak Wy to isę brzydze. Brak mi słów na Was. I wgl wkleje to na forum. Niech wiedzą. Tak dla jasności. Nie ma w Tej wypowiedzi nic niezgodnego z Regulaminem także sory ale nie możesz mnei zbanować Wink

P.S. Powiedz mi kto pisał algorytm dropów. Mam ochotę wyśmiać tego człowieka Wink
Jak chce być uczciwy to niech nie pisze algorytmu z możliwością dodania poszczególnych ID tylko automatyczne dropy dla każdego. Wink
Jakbym był za takie coś odpowiedzialny to jasne że dostawaliby dropy znajomi a nie ktośtam inny Wink

Pozdrawiam.

Aleksander Lemon Le****ki"

__________________
r16 Lemon34
24-02-2013 22:19 AlexL jest offline Szukaj postów użytkownika: AlexL Dodaj AlexL do Listy kontaktów
Miskov
Viking


images/avatars/avatar-24863.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 563
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AlexL napisał(a)
Treść mojej wiadomości do Pana Operatora Wyżej Wink

"A tak wogóle to jesteś człowiekiem bez uczuć. Ja jako oszukany mówię Ci że mi zależy na koncie i wogóle a Tobie to lata. I tak nei zbiedniejecie od jednego gracza. Tylko gorzej jak ktoś się przywiąże bardzo emocjonalnie dzięki grze do innego gracza (mówię o przyjaźni damsko-męskiej) Wy dacie bana a taki ktoś napisze liścik i popełni samobójstwo. Serverownia jest zamknięta. Jesteście ugotowani, bo albo dostaniecie zawiasy albo gra zostanie całkowicie zamknięta i będziecie musieli sobie znaleźć jakąś bardziej ambitną prace niż siedzenie na ciepłym stołeczku i napisanie na forum "ban stały" i wszystko. Nie siedziałbyś teraz po drugiej stronie gdyby nie Twój kumpel/ przyjaciel, który jest Administratorem. Ja ogólnei do ludzi mam wielki szacunek ale takimi jak Wy to isę brzydze. Brak mi słów na Was. I wgl wkleje to na forum. Niech wiedzą. Tak dla jasności. Nie ma w Tej wypowiedzi nic niezgodnego z Regulaminem także sory ale nie możesz mnei zbanować Wink

P.S. Powiedz mi kto pisał algorytm dropów. Mam ochotę wyśmiać tego człowieka Wink
Jak chce być uczciwy to niech nie pisze algorytmu z możliwością dodania poszczególnych ID tylko automatyczne dropy dla każdego. Wink
Jakbym był za takie coś odpowiedzialny to jasne że dostawaliby dropy znajomi a nie ktośtam inny Wink

Pozdrawiam.

Aleksander Lemon Le****ki"



Człowieku Ty potrzebujesz specjalisty na psychologa już za późno więc polecam psychiatrę...

warn przyjmuje na klate.

__________________
R11 Khalesii
25-02-2013 19:48 Miskov jest offline Szukaj postów użytkownika: Miskov Dodaj Miskov do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Powrot na stare konto

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH