Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Msg » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Msg 11 Ankieta - średnia ocena: 5,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Msg Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID 13830
ID Zgłaszanego 48751

http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...22260378&type=2

Może jakiś mały urlopik będzieSmile

__________________


r5 Tupaczek
25-02-2013 14:57 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

48751
Postać Maskotka

3 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-02-2013 17:54 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Adrianus90
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce dziękuję. A Ty Maskotko ciesz się że usunalem z rozpędu wiadomość sobotnią w której wspominalas że przyjezdzasz do częstochowy komuś wybić ząbki bo bądź co bądź była to wiadomość z groźba odnośnie życia realnego za co jest ban stały. Chyba że Ce masz może wgląd w wiadomości wysłane Maskotki w sobotę 23.02.13r bo trochę mnie przerazila ta wiadomość że chce mi ktos żeby wybićSmile

__________________


r5 Tupaczek
25-02-2013 19:17 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wolno mi jezdzić do Czestochowy i wybijac tam komu popadnie zeby

Jesteś nie pełnosprytnym dzieciakiem, jak chcesz zaponsoruje Ci wizyty u psychiatry

I naucz się rozróżniac zycie od gry bo masz z tym problemy.

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Anfa: 25-02-2013 19:24.

25-02-2013 19:23 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Adrianus90
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce widzisz kolejna obraza i groźba zrobisz coś z Panią?

__________________


r5 Tupaczek
25-02-2013 19:31 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak zastraszanie banem stałym z twojej strony rotfl bo nie zasługujesz nawet na pisanie do ciebie z dużej litery
I poprosze jeszcze kilka dni żeby uszczesliwić dzieciaka. Może jego ego urosnie.

Zal mi ludzi którzy żyja tylko internetem, brak przyjaciół w prawdziwym życiu daje ci w kosci.
rotfl

Ah i wsumie to teraz nie wiem czy pisze brat czy on bo publicznie się chwalił ze brat klika mu wyprawy
Ale cóż się dziwić jak napisał że palił zioło pól roku temu tylko nie wiem czy sie chwalił tym czy zalił.
Dla mnie tacy ludzie nie są warci nawet spojrzenia
rotfl

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Anfa: 25-02-2013 19:49.

25-02-2013 19:36 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Adrianus90
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To Ce jeśli już nie zamierzasz nic zmieniać po postach Maskotki, Temat możesz zamknąćWink

__________________


r5 Tupaczek
26-02-2013 13:12 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Msg

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH