Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Socjopatka W Grze - UWAGA!!!!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Socjopatka W Grze - UWAGA!!!!!! 69 Ankieta - średnia ocena: 8,4369 Ankieta - średnia ocena: 8,4369 Ankieta - średnia ocena: 8,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pupa
Forum Ace


Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 81

Socjopatka W Grze - UWAGA!!!!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
Dośc dlugo zastanawiam sie czy to napisać ale uznałem że dla dobra Calej gry należy cos zrobić
Mamy w grze chora osobę ktora tworzy pajęczą siec i wykożystuje ludzi dla własnych kożysci
Bawi sie nimi - miesza swiat wirtualnny z realnym - podchodzi swoje ofary - powoli a w odpowiednim
Momecie zaczyna rozwijac niestworzone wizje - Wszystkie Osoby ktore zwodzi to mężczyzni
Gracze Top albo dobrzy gracze ktorzy są jej poprzez szereg kłamst i jej urok osobisty
wplątani w jej zawiłe sytuacje - Ona naprawde zachowuje się jak prawdziwy wampir-POdchodzi
Wyssie z osoby to co najlepsze a po jakims czasie gdy brakuje jej juz atrakcji
Szuka kolejnej ofiary - Jest chroniczna kłamczynia i nie zważa na ludzkie uczucia
Wrecz wykożystuje je do własych Celów - Bawi się ludzkimi emocjami dla własnej manipulatorskiej kożysci


Kim jest Socjopata...
W skrocie to osoba ktora nie ma kregosłupa moralnego - nie ma zadnych uczuc - nie potrafi sie zatrzymac
potrzebuje non stop nowych doznac - wrecz nie potrafi odpoczywać - Oszukuje kłamie jest bezpruderyjna ...
tu przytocze troche definicji dla jasniejszego zrozumienia...

Socjopatia(inaczej osobowość antyspołeczna)-zaburzenie osobowości,przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych
oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.(wirtualnego tez)

Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego.
Wczesne przejawy tego zaburzenia obejmują m.in. kłamanie, kradzieże, bójki i inne konflikty z normami prawnymi.

W potocznym rozumieniu socjopata to osoba, która nie liczy się z cudzymi opiniami i łatwo popada w konflikty z innymi.

Cechy charakterystyczne:
brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych,
brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka,
kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby (około 80% przypadków),
manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów,
nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość;
socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie.

Własnie z taka osoba mamy doczynienia (bardzo inteligenta) tu w grze-MOzecie mi wierzyc lub nie ale ja sam byłem jej ofiara
Sam przez dość długi okres byłem mamiony poprzez jej Ciepły głos - czułe słówka i obetnice - Dawałem
sobie weisc na głowe - Wodzic za Nos...

O Kogo chodzi

Szamanich r1
Szamanka_Nocy vel. Nicole r6 ( konto oddane )
Wizjonerka r16

To o nia własnie sie rozchodzi - Małgosie - która jest znana osobom z ktorymi rozmawiała
To Ona własnie jest osoba chorą bo socjopatia to poważna choroba - ktora da sie leczyć
To nie jest zwykły kaszelek czy też katarek a uraz psychiczny wywodzący sie z jej przeszłosci
MIesza swiat realny z wirtualnym dla własnych kożysci - Wykozystuje ludzi w swerze uczuciowej
Bawi sie ich emocjami i nie pozwala odeisc od Siebie (pies ogrodnika)
Osoby omamione trzyma na niewidzialnym łańcuchu

Mam nadzieje że nie uraże graczy którzy poddali sie jej urokowi i wymienie nicki osób
o ktorych mi wiadomo lub nadal są pod jej wpływem:

R1
Al_GoThi
Exhume
Druidek
Muchozol
Franek
Gipsownik

R6
Spartakus

R16
Yasykse
hudini

Do Grczy z r16 - nie znam was - Ale Uważajcie bo wy dopiero jestescie mamieni przez nia - dopiero poznajecie jej uroki
Wami dopiero zaczyna sie bawic Serwer jest Mlody
Z kilkoma osobami z tej listy rozmawialem czy to telefonicznie czy poprzez komunikator
i jestem w 100% pewien że byly przez nia motane - niektorzy jeszcze sie
kieruja sercemi nie zwazaja na to iz ta Osoba nie ma uczuc... Jest tylko Manipulatorka i chce sie
bawic kosztem was Moi Drodzy...

Po Co To napisalem ...

Napisalem to dla waszego bezpieczenstwa drodzy gracze abyscie uwazali na te osobe
Abyscie byli zapobiegliwi w kontaktakch z nia - nie dali sie jej
Bo sam na wlasnej skorze wiem ile mnie to wszystko kosztowało emocji
i trudnych dni wewnetrznie - wrecz bitw w samym sobie

Napisałem to tez Dla ciebie Malgosiu - Bo pewnie tez to bedziesz czytac
Tak dla Ciebie abys poszła do lekarza
Abys uswiadomiła Sobie ze jestes powaznie Chora - Wiem ze Ty tego nie przyjmujesz do wiadomosci
Ale taka jest prawda - Oczywscie wszystkimu zaprzeczysz i osobom ktore sa pod Twoim wplywem
umiejetnie naopowiadasz ze to jakas zemsta albo cos innego
i ze skoro sama jestes psychologiem nie potrzebujesz pomocy
Ale To jest nie prawda Ty potrzebojesz jej jak NIkt inny i jezeli ktos z Twojego
Rzeczywistego otoczenia nie zauwazy tego i nie wezmie Cie za reke
MOzesz pogobic sie calkowicie....Ratuj sie puki nie jest za POzno!!

Do Administracji
Prosze o zrozumienie - Tu chodzi o czlowieka powaznie chorego Ktory
poprzez swoja duza inteligencje umiejetnosci manipulacji intrygi
Nastawianiu Graczy na graczy proboje tworzyc pajecza siec dla wlasnej kozysci
poprzez chroniczne Klamstwa
Chce pomuc tej Kobiecie bo to jest dorosła osoba i jezeli nie zrobi
Czegos ze swoim zyciem przegra je....

__________________
"Czas jest wężem, który kąsa tych
, co nie umieją go uzyć, i który pieści tych,
co wiedzą, jak nim manipulować "


R1 - Muchozol
26-02-2013 06:49 pupa jest offline Szukaj postów użytkownika: pupa Dodaj pupa do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ty a może ona jest wampirem energetycznym?

gdy ponownie coś postanowisz napisać, to weź słownik ortograficzny. niezła beka z ciebie, elo.
26-02-2013 06:57
Moord
Newbie


Data rejestracji: 20-01-2013
Postów: 1
Klan: Date
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi to wygląda na dziewczynę która lubi sobie popisać, poflirtować, wygadaną i wszystko traktuje z przymrużeniem oka - niestety ktoś potraktował zabawę bardzo poważnie i czuje się głęboko dotknięty.

__________________
El diablo sabe más por viejo que por diablo
26-02-2013 07:16 Moord jest offline Szukaj postów użytkownika: Moord Dodaj Moord do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmmm wspolne mieszkanie, przeprowadzki i obiecywanie gruszek na wierzbie tez uwazasz za zabawe... Ten post albo umrze albo sie zaczna odkrywac nastepne karty i zaczna pisac osoby ktore z nia mialy stycznosci.... Ja niestety nie mialem przyjemnosci z nia zabawy jak kolega napisal ale pokatnie cos tam slyszalem....

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1
26-02-2013 07:23 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowny autorze: czy poza przestudiowaniem jednego artykułu na Wikipedii masz jakieś prawdziwe i fachowe kompetencje, by diagnozować tak poważne choroby?

Pytam, ponieważ sam raczej nie poszedłbyś do dentysty leczyć wrzodów na żołądku.
Czy też nie pozwoliłbyś, by kucharz mieszał Ci w zupie.
Nie wydaje mi się, byś chciał być diagnozowany przez kogoś, kto w trakcie badania czyta Wikipedię.

Nie znam tej kobiety. Natomiast jeśli nie jesteś kompetentny do takich diagnoz, to nie chcąc robić z siebie pośmiewiska pod tytułem "kobieta mnie zraniła, jaka to ona zła" zamknij ten temat.

Żeby było jasne: nie neguję tego, że może być manipulatorką, itp, itd.
Ale takie googlowe diagnozy to trochę przesada.

Gibonek pokątnie to mogłeś sam zostać zmanipulowany przez tych co rozsiewają plotki.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 26-02-2013 08:15.

26-02-2013 07:25 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
nietocoje
Member


Data rejestracji: 11-12-2011
Postów: 26
Klan: PRX
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin a w domu wszyscy zdrowi ?? moze wykonczysz mema xD?? pozdro
26-02-2013 07:37 nietocoje jest offline Szukaj postów użytkownika: nietocoje Dodaj nietocoje do Listy kontaktów
Król Dykty
Junior Member


images/avatars/avatar-23347.jpg

Data rejestracji: 25-03-2012
Postów: 24

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Normalnie 'Kocham Enter'. Jak w ogóle można dać się zmanipulować przez internet. Korzystanie z internetu naraża na takie sytuacje na każdym kroku. Więc albo się korzysta z dla własnej korzyści albo plug-off i koniec zabawy Smile .

__________________


Człowiek Pracy roku 2012, 2013

26-02-2013 07:43 Król Dykty jest offline Szukaj postów użytkownika: Król Dykty Dodaj Król Dykty do Listy kontaktów
adam121
Member


Data rejestracji: 18-01-2012
Postów: 39
Klan: PuB
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Z PIEKŁA RODEM

Tongue! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolego co Ty brałeś ??? daj namiary , a może mam się skontaktować z WizjonerkąTongue he he włącz sobie urlop , bo naprawde zaczyna Ci się w mózgu lasować.......... KOBITKI TAK MAJĄ, ŻE POTRAFIĄ UWODZIĆ , ale to chyba o to w tym chodziTongue

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin rotfl rotfl rotfl rotfl Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________



??????WHY SO SERIOUS??????
26-02-2013 07:44 adam121 jest offline Szukaj postów użytkownika: adam121 Dodaj adam121 do Listy kontaktów
Bethrezenn.
Lord


images/avatars/avatar-23353.jpeg

Data rejestracji: 08-04-2012
Postów: 330
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z jednej strony trochę mi was wszystkich poszkodowanych szkoda ale z drugiej jak pisałem swemu koledze nie ma się co angażonać jeśli dziewczyna nie chce się spotkać twarzą w twarz, unika kontaktu realnego itp.

Podejrzewam, że nie jeden w wymienionych próbował się z nią spotkać, pogruchać czy pobzykać. Ale pewnie nie wyszło bo się NIGDY nie spotkaliście.

Powinno wam to dać do myślenia a niestety chyba nie dało.

Kobiety takie są coniektóre. Faceci też manipulują tylko że w inny sposób.

PS> nie stoję po niczyjej stronie - żeby nie było Wink

__________________

26-02-2013 08:05 Bethrezenn. jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn. Dodaj Bethrezenn. do Listy kontaktów
louisien
Member


images/avatars/avatar-11055.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 34
Klan: Sabretooth Squirrel
Kraina: Necropolia V
Skąd: polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol Ile ty masz lat kolego ,ze sie dales lasce wkrecic? 15? I teraz placzesz...
Prosze nie rob wstydu sobie i facetom, bo ona pewnie sika teraz w majty.


Zamykaj temat i przestan cpac...albo cpaj wiecej Smile pozdro

__________________
http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=19079----kiedys

http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=89117 ----teraz
26-02-2013 08:10 louisien jest offline Szukaj postów użytkownika: louisien Dodaj louisien do Listy kontaktów
Vanheiden1
Double Ace


Data rejestracji: 05-10-2009
Postów: 128
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Święta słowa Bethrezenn'a i tyle w temacie.
26-02-2013 08:10 Vanheiden1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vanheiden1 Dodaj Vanheiden1 do Listy kontaktów
BAN xD
Double Ace


images/avatars/avatar-17599.jpg

Data rejestracji: 18-03-2010
Postów: 111
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie prosze sie nie śmiać tylko wsiąść to poważnie . Sam byłem uwikłany w to wiec wiem o czym kolega pisze .
Zaczęło sie od normalnego pisania a pózniej brnela coraz to dalej obiecując przy tym gruszek na wierzbie Big Grin w sumie teraz to sie by wszystko zgadzało co do jej osoby . Dlatego trzeba jej ukrucic te akcje bo naprawdę kogos moze skrzywdzić , nie wiem czy ja to bawi czy jak ale nie jest to miłe jak ktos Cie obraca i na koncu kopanie w dupe . Co niektórzy ładnie popłyneli na tym wiec Ci co nie maja pojęcia o tym niech swoje zbędne komentarze zostawia dla siebie jak mi tu maja wypisywać pierdoly bo nie macie pojęcia o czym mowa.

Tych których to dotklo powinni cos napisać jak ja Smile co prawda mam na to wy... ale tak traktować sie nie powinno drugiego człowieka wiec trzeba ja powstrzymać chociaż na tej grze ! Bo pewnie i na innych grach męczy bule innym .

Tyle ode mnie pozdrawiam i nie dajcie sie manipulować bo baby to ZŁOooooo rotfl

__________________
"Aukcja kończy się 24h po zaoferowaniu CM + zasada 5 min."
26-02-2013 09:26 BAN xD jest offline Szukaj postów użytkownika: BAN xD Dodaj BAN xD do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szkoda ze dopiero po 6 latach ktoś zauważył, że ona jest skrajnie świrnięta ;]
ja już po kilku wiadomościach i wymianie słów zauważyłem, że jest rąbnięta, ale myślałem, że wszyscy w date są tacy, no ale jednak są tam normalni ludzie :-)

co do panów, takie są uroki kobiet ;] szczególnie w grach, są manipulującymi piczkami obiecującymi morke szparki za eq itd, a stojący fallus nie ma sumienia, także panowie na przyszłość trochę dystansu, bo nigdy nie wiadomo jaki wariat jest po drugiej stronie kabla.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

26-02-2013 09:32 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne ale mnie chyba całość minęła pewnie przez moją przerwę w grze ponieważ
wróciłem na r1 2012-08-30 i widocznie nie wydałem się jej atrakcyjnym celem Wink
ponieważ pomimo że miałem z nią kontakt jako że dłuższy czas była w mojej ekipie
ekspedycyjnej (do momentu wejścia samarytanina) to nigdy nie odczułem nic takiego
z jej strony jak zostało opisane przez kilka osób wyżej .. rozmowy nasze były bez
żadnego bajerowania i podtekstów i głownie dotyczyły gry ..
dlatego jestem nieco zaskoczony tym co tu zostało opisane .. a wręcz nie chce mi się w to wierzyć Evil
26-02-2013 09:42 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Przyrodnik
Lord


images/avatars/avatar-21555.jpg

Data rejestracji: 13-03-2009
Postów: 448
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
co do panów, takie są uroki kobiet ;] szczególnie w grach, są manipulującymi piczkami obiecującymi morke szparki za eq itd, a stojący fallus nie ma sumienia, także panowie na przyszłość trochę dystansu, bo nigdy nie wiadomo jaki wariat jest po drugiej stronie kabla.


nic dodać nic ująć - niektóre kobiety ostro manipulują, a część facetów kieruje się w życiu wiadomą częścią ciała i potem wychodzą takie kwiatki Wink

__________________
Kupię:
święty spokój w nieograniczonej ilości Big Grin




Nick R1/R16: Przyrodnik
26-02-2013 09:57 Przyrodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przyrodnik Dodaj Przyrodnik do Listy kontaktów
GANGSTER BLACHA
Member


images/avatars/avatar-20401.gif

Data rejestracji: 23-01-2010
Postów: 43
Klan: DECADOS
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm, jakby to powiedział Obama... w tych ciężkich chwilach wszyscy jesteśmy Datowcami i łączymy się z Wami w bólu. Proponuję w geście solidarności z poszkodowanymi oddać nasienie do banku spermy pozbywając się go patrząc na zdjęcie Szamanich przy dźwiękach "ona tańczy dla mnie". Tongue

__________________
R1 JAY
26-02-2013 10:02 GANGSTER BLACHA jest offline Szukaj postów użytkownika: GANGSTER BLACHA Dodaj GANGSTER BLACHA do Listy kontaktów
TuNDeR
Forum Ace


images/avatars/avatar-23044.jpg

Data rejestracji: 13-09-2008
Postów: 79
Klan: wolny strzelec
Kraina: Necropolia
Skąd: A kij Ci do tego :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________
R1: Hisagi Shuuhei ( ID: 108148 )

26-02-2013 10:09 TuNDeR jest offline Szukaj postów użytkownika: TuNDeR Dodaj TuNDeR do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dość! Wystarczy...

Proszę nie wyśmiewać się z Autora tematu. Proponyję również, by osoby, które nie miały do czynienia z "panią" o której Pupa mówi nie wypowiadały się w tym temacie. Nie doczepiać się do ortografii w tekście, który napisał. Czytelny jest? Czytelny.


Skrzywdzeni Panowie nie jesteście sami, byłam przez tą "panią" gnębiona i poniżana w klanówkach, od samego początku gdy tylko się pojawiła. Miałam pewne podejrzenia co do jej zachowania, a ten temat tylko potwierdził...
Dodam, ze mimo wielu obrażających mnie klanówek owa pani nigdy nie przeczytała ode mnie złego słowa- Nigdy.

Temat można właściwe już zamknąć.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotkaa: 26-02-2013 10:24.

26-02-2013 10:23 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Ptys Pandys
Full Member


Data rejestracji: 13-10-2012
Postów: 69
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze? I ja z Szamanich w tamtym roku kilka pw wymieniłem, bez komplementow sie nie obyło. Wtedy wydawało mi sie to normalne lecz nie miałem pojęcia ze takie rzeczy sie tu wyprawiaja skoro nie byłem jedyny. Teraz dopiero widzę, ze mogłem być częścią siatki, utknac w paneczej sieci Smile ))


Edit. Pisane z tele, słownik przekrecal kilka wyrazów.

__________________
R1 - PtysPandys
R17 - PROcombo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptys Pandys: 26-02-2013 10:26.

26-02-2013 10:24 Ptys Pandys jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptys Pandys Dodaj Ptys Pandys do Listy kontaktów
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

*grabs popcorn*



Jak ktoś brał na poważnie jakieś gierki kobiety na internecie to musi mieć też trochę nierówno pod sufitem, gdzieś wikipedia pewnie znajdzie określenia na ten temat, ja się tego nie podejmuję.

Pamiętajcie że to internet jest, to może być każdy, nawet Twój 64-letni sąsiąd a nie "Małgosia"



__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen
26-02-2013 10:38 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Przyrodnik napisał(a)
cytat:
shockth napisał(a)
co do panów, takie są uroki kobiet ;] szczególnie w grach, są manipulującymi piczkami obiecującymi morke szparki za eq itd, a stojący fallus nie ma sumienia, także panowie na przyszłość trochę dystansu, bo nigdy nie wiadomo jaki wariat jest po drugiej stronie kabla.


nic dodać nic ująć - niektóre kobiety ostro manipulują, a część facetów kieruje się w życiu wiadomą częścią ciała i potem wychodzą takie kwiatki Wink


Zgadzam się z kolegą , to typowe dla faceta Smile


cytat:
GANGSTER BLACHA napisał(a)
hmm, jakby to powiedział Obama... w tych ciężkich chwilach wszyscy jesteśmy Datowcami i łączymy się z Wami w bólu. Proponuję w geście solidarności z poszkodowanymi oddać nasienie do banku spermy pozbywając się go patrząc na zdjęcie Szamanich przy dźwiękach "ona tańczy dla mnie". Tongue



Kolega również bardzo dobrze piszę Smile aa jakby ktoś sobie nie mógł poradzić to dam link może być mix z Sobotą czy sam Weekend ? aa ciul dam to i to Wink

Sobota & Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie (2sty Blend)

http://www.youtube.com/watch?v=aKrMk-7f9AA

"Jesteś ostrą zawodniczką , masz co chcesz możesz wszystko , pod spódniczką kitrasz topsy , wiesz co lubią wszyscy chłopcy"

Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie - Official Video (2012)

http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU

Przy której wersję lepszy orgazm ?

aaa zdjęcia Gosi nie dam dla kolejnych mało dystansowych facetów którzy by się zaraz mogli zakochać a następnie lamentować jaka go Gosia zła i niedobra ;c

Kilka słów ode mnie.

Gosia vel Szamanich , miałem/mam styczność z tą kobietą Smile widziałem zdjęcie i co z tego powodu mam od razu kochoć kobitę ? Po kilku wiadomościach na pw mam mieć kisiel za majtami ? Też miałem okazje rozmawiać z Szamanich przez telefon/skype i te komplementy to panowie może tak z sympatii do Was ? ŻARTY które wy odbieraliście dwuznacznie przez co potem nadzieja się u Was rodziła że może coś z tego będzie że może się uda a może to ta jedyna bo żadna kobieta Wam tak powiedzmy nie słodziła na pw ? Gdzie panowie dystans ? ... Co to napisał Przyrodnik doskonale odzwierciedla to o co w tym chodzi Wink Myślicie tym co macie w gaciach bo ładna wysportowana dziewczyna której raczej niczego nie brakuje Smile Sami przyznajcie szukaliście być może jakiejś łatwej zdobyczy trafiła się "konkret sztuka" bez urazy Gosia :* która chciała pogadać , nawiązać znajomość i to robiła a Wam na każdy komplement czy jakieś normalne zdjęcie wacław stawał i serducho zaczynało bić jak szalone Wink Pani Psycholog bardzo sympatyczna dorosła kobieta Smile Wybaczcie mnie nie omamiła a czemu ? Ziew bo do tego co piszą kobiety trzeba mieć dystans a nie kilka miłych słówek i od razu klapy na oczy Tongue

"Ja uwielbiam ją, Ona tu jest,
i tańczy dla mnie,
bo dobrze to wie, że porwę ją,
i w sercu schowam na dnie"


Tak uwielbiam Gosię bo prze sympatyczna kobieta i bardzo pomocna Smile Nie nie tańczy dla mnie , nie nie porwę jej i nie schowam w sercu na dnie Tongue (nie chce potem lamentować i płakać jaka to Gosia zła i niedobra Big Grin )

Nie miałem na celu urażenie tutaj kogokolwiek jeżeli mi nie wyszło przepraszam. Przyjmę krytykę na klatę Smile

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 26-02-2013 10:53.

26-02-2013 10:50 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chciało mi się wierzyć w to co pisali znajomi z r1, stwierdziłem że tylko dzieci wierzą w miłość przez kabel i mogliby ślepo wierzyć takiej kobiecie... jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób na r16 twierdzi że taka praktyka była prowadzona na kązdym servie przez tą kobietę... szok... poprostu szok...

__________________

26-02-2013 11:06 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

he he padłem rotfl rotfl rotfl


widocznie ludzie w realu nie maja śmiałości do kobiet (dodam ze ja nie mam z tym najmniejszego problemu Tongue ), a gdy sie kogoś nie widzi sprawa wygląda inaczej Tongue


może jest to jakiś sposób na gre, a ze ofiar nie brakuje to interes sie kreci rotfl rotfl rotfl


mucha moje wyrazy współczucia Tongue

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



26-02-2013 11:13 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
ComeBack
Member


Data rejestracji: 28-05-2009
Postów: 40
Kraina: Necropolia
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ubliżając nikomu a w szczególności autorowi postu, jesteście wszyscy omamieni ale przez własną głupotę. Czy ktoś przy zdrowych zmysłach jak kilka osób wcześniej pisało, zakochuje się przez kabel?? Nie jest to na pewno mitem ale do końca prawdą też nie, więc zamiast się użalać na sobą, przy tym oczerniając kogoś, wyjdźcie do ludzi na ulice, porozmawiajcie w realu a nie 24/24 na necie, przeglądając stronki pornograficzne czy Bóg wie jeszcze co a później macie żal do całego świata że jakaś Kim Basinger czy jakaś działająca w branży porno aktoreczka dała Wam kosza.

Jestem w klanie B13 ale nie trzymam niczyjej strony, dla mnie to jest tylko gra, dla niektórych pewnie całe życie, a jak ktoś chce się dalej użalać to niech napisze artykuł do jednej z poczytnych gazet typu Pani Domu, czy Fakt, jak to został oszukany, zmanipulowany i co tam jeszcze sobie wymyśli....


P.S. Tak przyznaję się ja też jestem omamiony Smile Smile

__________________
R3 - Arrow

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ComeBack: 26-02-2013 11:30.

26-02-2013 11:28 ComeBack jest offline Szukaj postów użytkownika: ComeBack Dodaj ComeBack do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to zalezy jak byli mamieni, roznica jest taka ze gdy czlowiek juz smsuje lub rozpoczyna rozmowy na gg wtedy gra przestaje byc gra a czlowiek moze myslec ze bedzie z tego cos wiecej.. no ale ja sie nie znam... psychologiem nie jestem Wink

__________________

26-02-2013 11:33 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Wybraniec_Nocy
Junior Member


Data rejestracji: 13-09-2011
Postów: 23
Skąd: Lauenburg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





cytat:
Femme fatale, kobieta fatalna – związek frazeologiczny oznaczający kobietę przynoszącą mężczyźnie porażkę i zgubę. Zwrot femme fatale jest zwyczajowo używany do opisania kobiet, za których przyczyną rozpadają się małżeństwa, a także kobiet wykorzystujących swoją pozycję społeczną lub cechy osobiste do wykorzystywania mężczyzn na różne sposoby ze szkodą dla nich. Kobieta świadomie zdobywająca, wykorzystująca i porzucająca mężczyznę.

(źródło: wikipedia.org)


A tu od razu tak brzydko, socjopata...


Big Grin Big Grin

__________________
r14: Spinacz
r10: Ventrue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wybraniec_Nocy: 26-02-2013 11:56.

26-02-2013 11:45 Wybraniec_Nocy jest offline Szukaj postów użytkownika: Wybraniec_Nocy Dodaj Wybraniec_Nocy do Listy kontaktów
Maruder1
Member


images/avatars/avatar-19673.gif

Data rejestracji: 17-09-2010
Postów: 47
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

upadłem ze śmiechu jak czytałem ten post ...


......jeszcze leże Big Grin .........


no dobra juz mi przeszło ...... HAHAHAHAHAHAH Big Grin

jeszcze chwila ....

do autora nie wiem co palisz ale szkodzi ci wiec przestań
a tą ZŁĄ kobietę zapraszamy na r9 gwarantujemy masę facetów do omotania i uciech sto
26-02-2013 11:46 Maruder1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Maruder1 Dodaj Maruder1 do Listy kontaktów
Obarek.
Member


Data rejestracji: 25-01-2012
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż... sprawa wygląda tak, ze mimo iż za Muchozolem nie przepadam to w sumie jego post jest z grubsza precyzyjny (chociaz ja o diagnoze choroby bym się nie pokusił). Gosia jednak już na samym początku zrobila jeden podstawowy błąd. Wysyłała swoje fotki (ściągnięte z netu swoją drogą) bez zmiany nazwy pliku przez co wygooglowanie tego nie bylo problemem. A potem zapytana o to - płakała do słuchawki i lamentowała, że ona nie jest żadną oszustką etc.

Jak "Gosia" dobierała sobie kandydatów? Znajdowała jednego i starała sie zorientowac z kim sie koleguje z kim nie. Potem zaczynała kręcic z kolejnymi osobami nie mającymi ze sobą raczej kontaktu robiąc ciekawą rzecz - jednemu wmawiała jaki ten drugi jest materialista i debil, a drugiemu - że ten pierwszy to.... itd itp. "Gośka" (jeśli tak ma na imie - jej dowodu osobistego nie widziałem) ma poważny problem i powinna iść z tym to specjalisty. W momencie kiedy sprawa mojego "turnusu" się wydała (byli na nim również Exhume, Druidek i może ktoś jeszcze kto akurat nie wyszedł) płakała do słuchawki i tłumaczyła, że to Duke chce ją zniszczyć i się zmówili na nią (ale niestety dla niej - dowody na to, że jest notoryczną kłamczynią i oszustką były dużo wiarygodniejsze).

A i dodam jeszcze, że mój turnus nie był pierwszy - trafilem kiedys na malucha na R1 który miał jej nicka w opisie i trochę z nim pogadałem. Gdy zapytalem o niego "Gośkę" usłyszałem tylko, że to jakis psychopata który się przyczepił. O dziwo wiedział o niej bardzo dużo (mial te same informacje co ja, czyli wciskana była jedna bajeczka wszystkim. Gdyby byla sprytniejsza wciskałaby każdemu inną przez co nie można byłoby stwierdzic kto mówi prawde a kto nie)

Na koniec... też zawsze uważałem, że trzeba być idiotą żeby dać się wkręcic przez neta. Otóż... nie trzeba. Do każdego jednego wystarczy odpowiednie podejscie i tyle w temacie.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Obarek.: 26-02-2013 13:20.

26-02-2013 12:27 Obarek. jest offline Szukaj postów użytkownika: Obarek. Dodaj Obarek. do Listy kontaktów
_ZiP_
Junior Member


Data rejestracji: 12-08-2008
Postów: 14
Klan: Vikings
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe, zawsze mnie pociągają takie złe kobiety Tongue . Szkoda że nie miałem okazji z nią popisać.
Faktem jest że nie fair jest grać na czyiś uczuciach, myślę że osoby takie jak ja, które nie mają nic wspólnego z tą kobietą nie powinni oceniać jednej czy drugiej strony "konfliktu".

__________________
R6 nick : Rei
R18 nick : Nikumane
26-02-2013 12:35 _ZiP_ jest offline Strona domowa _ZiP_ Szukaj postów użytkownika: _ZiP_ Dodaj _ZiP_ do Listy kontaktów
Uri Boyka
Tip Top Player 2013


Data rejestracji: 30-12-2012
Postów: 166

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wybraniec_Nocy napisał(a)







Big Grin Big Grin

hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue .. hueueeueueueuueueue ..


uauauauauauaua Big Grin yyy... że tak powiem .. TAK:d

<jadłem bigos> Big Grin

__________________
"Nie ma problemu , zdarza się idź i nie grzesz więcej . x] " - Askarianh
r6 Daj Kamjenija
26-02-2013 12:47 Uri Boyka jest offline Szukaj postów użytkownika: Uri Boyka Dodaj Uri Boyka do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Socjopatka W Grze - UWAGA!!!!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH