Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Reg Handlu - zgloszenia a max czas reakcji opa - zarty na bok!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Reg Handlu - zgloszenia a max czas reakcji opa - zarty na bok!!! 23 Ankieta - średnia ocena: 8,8323 Ankieta - średnia ocena: 8,8323 Ankieta - średnia ocena: 8,8323 Ankieta - średnia ocena: 8,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Reg Handlu - zgloszenia a max czas reakcji opa - zarty na bok!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odkad pojawil sie przymus zgloszen ludzie sa trzymani w niepewnosci co do tego czy i kiedy moga rozporzadzic swoimi zarobionymi prkami...
Chodzi oczywiscie o reakcje operatorow na te zgloszenia no bo ile potrzeba zeby to sprawdzic? 7 dni od zgloszenia czyli przejrzec dzial raz na tydzien to chyba wystarczajaco. Ale zdarzaja sie przypadki niewyobrazalnego niedbalstwa jak i parodie odstawiane przez moderatorow...
przytocze np przyklad zwalajacy z nog:
Legendarna Doskonała Runiczna Koszulka 900k

item: Legendarna Doskonała Runiczna Koszulka
data zgloszenia: 11 Lut 2013
czas reakcji moda: 01 Mar 2013
czas reakcji opa: 03 Mar 2013

Legendarne Doskonałe Mp5k 800k
data zgloszenia: 11 Lis 2012
data reakcji moda: 02 Mar 2013

no co to zarty? wiekszosc graczy juz dawno albo wsadzi pr w staty albo kupi cos nowego za te pr i skad po 3 tygodniach maja naskrobac banke z powrotem??
i jeszcze upomnienia po 4! miesiacach?? niech BW Team nie robi sobie jaj z graczy...

nastepna sprawa:
Legendarna Doskonała Runiczna Koszulka 1kk
ponownie
Legendarna Doskonała Runiczna Koszulka

i koment moderatora:
cytat:
Buc napisał(a)
poza tym, kurtka to nie koszulka. Wycena musi dotyczyć tego samego przedmiotu


akurat w tym przypadku to nie ma najmniejszego znaczenia, bo to czy to nie dodaje zadnych stat...

Proponuje zrobic z tym jakis porzadek, typu jesli minie tydzien/2 tygodnie czy xxx dni (sensowna ilosc) to handel nie moze zostac cofniety, bo ilez mozna czekac? Gracze maja obowiazki i ramy czasowe na rozne zgloszenia to i druga strona tez powinna...

__________________
Game over rotfl
04-03-2013 13:12 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
Adana
Lord


images/avatars/avatar-5714.jpg

Data rejestracji: 22-11-2007
Postów: 255
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc przegina. Istnieje cos takiego, jak trzymanie sie litery prawa, i istnieje przepisofilizm.

Teoretycznie, sprzedajac cos za 1 mln pr (powiedzmy leg dsk mp5k), mozemy otrzymac w zamian wylacznie ofke z palka i 1 mln pr. Jesli NIE DAJ BOZE kupujacy ma zagracona zbrojownie, nie ma miejsca na kupno palki (bo mu engine gry nie pozwala) i powiesi nam na ofce dobra pałke (warto co najmniej 1pr) albo (O ZGROZO!!!) ostra palkę (warta ze 2 pr) to według swiatopogladu BUCA, nalezy sie permanentny ban na zawsze na oba konta. Nie dosc, ze ban, to jeszcze wciagamy w to przelozonego.


Przez podejscie operatora BUCA, Szeszej, zamiast kodowac runy, cofa aukcje typu runiczna kurtka (bo nie runiczna koszulka!) jakby to mialo JAKIEKOLWIEK znacznie na jakiej podstawie jest runo, jesli nie dodaje statow.

Rozumiem, ze sprzedajac palke klanu, nie moge sie powolac na wycene noza klanu, bo jezus maria noz ma 1 pkt obrazen wiecej i przeciez pielgujac, ten pkt obrazen to jest wart normalnie 1000 gadzilion prkow i musi byc osobna wycena, prawda?


Istnieje moment, w ktorym spoleczenstwo mowi DOSYC. Po prostu DOSYC.

Prosimy, jako gracze serwera R4, o zmiane zasady cenzury handlu, albo zmiane parametrow, w jakich operuje BUC, bo zaden inny trade moderator nie jest tak sztywny odnosnie kazdej, minimalnej literki prawa. Minimum logiki i pomyślunku, panstwo admini. Minimum logiki i pomyslunku, zeby ta gra sie krecila, a nie zeby Szeszej 24/7 sprawdzal zgloszenia.

Nowe zasady:

przyklad 1:

1. palka klanu = noz klanu.
2. runiczna kurtka = runiczna koszulka
3. leg dsk palka imperatora = leg dsk rapier imperatora
4. leg dsk kask prekognicji = leg dsk czapka prekognicji
5. itp itd.

przyklad 2:
na ofke handlowa mozna powiesic badziew warty 0 pr, o wartosci zlomowej do 1/2 paczki zlomu,
tzn, kupuje leg dsk runiczna peleryne za 8,000,000 pr, mam zagracona zbrojownie, wolno mi powiesic item typu ostry miecz mocy warty 9,900 pln, BO NIC INNEGO NIE MAM W ZK TANSZEGO, a nie bede z fona przekopywal 8000 przedmiotow w zk, zeby moc kupic palke ze sklepu.



EDIT: Jakby ktos nie zrozumial, przyklad z nozem zamiast palki na ofce jest po to, zeby wykazac, do czego dojdzie lada dzien, jesli pozwolimy BUCOWI sprawdzac KAZDA transakcje i cofac ja wedlug jego obecnego podejscia.

__________________
r4, r9: Adana

KUPIĘ r4:
Leg dsk msciwy pierscień szczęścia/szaleńca
leg dsk tytanowy pierscien/amulet lewitacji
dsk czarny lancuch lewitacji

KUPIĘ r9:
nic, biedny jestem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adana: 04-03-2013 13:38.

04-03-2013 13:24 Adana jest offline Szukaj postów użytkownika: Adana Dodaj Adana do Listy kontaktów
Analfabeta
Lord


images/avatars/avatar-19557.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 389
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie to to jest juz PARODIA to co sie wyprawia.
Administracja i reszta zarzadu niszczy ta gre - gratuluje.

Chyba powoli nadchodzi czas, zeby sie kasowac, chociaz zaraz wpadnie op czy ktos inny z elokwentna wypowiedzia - to sie kasuj. Smile

To juz jest przeginka na maxa, zeby czepiac sie, ze sprzedana zostala koszulka, a dano wycene kurtki, albo odwrotnie.

Wydaje mi sie, ze dobrze byloby sprecyzowac czas reakcji operatora i zeby wlasnie np po tygodniu juz nie bylo mozliwosci cofniecia danej wymiany handlowej. Tym bardziej, ze ceny ciagle leca w dol, wiec jak ktos sprzedal cos x miesiecy temu i nakazano mu TERAZ z jakiegos powodu cofnac ta wymiane, to cena takiego przedmiotu wiadomo, ze jest nizsza o 100/200/300k. (przewaznie)

Ja bym raczej zaproponowal wywalic z r4 (nie wiem czy tylko u nas pseudo - modem w tym dziale jest buc) te cudowne 'zgloszenia sprzedazy' i by bylo po klopocie, przynajmniej by nie dochodzilo do takich sytuacji jak ostatnio.

__________________
r3/r4 TRaiNe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Analfabeta: 04-03-2013 14:07.

04-03-2013 14:06 Analfabeta jest offline Szukaj postów użytkownika: Analfabeta Dodaj Analfabeta do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli tmod nie umie raz w tygodniu sprawdzić swojego dzialu do pilnowania to chyba znaczy jedno ze nie moze być modem tego działu bo nie wypełnia swego obowiazku.
04-03-2013 14:21 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
Big Stan
Lord


images/avatars/avatar-14363.jpg

Data rejestracji: 05-02-2009
Postów: 288
Klan: Perwersi
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Adana napisał(a)
EDIT: Jakby ktos nie zrozumial, przyklad z nozem zamiast palki na ofce jest po to, zeby wykazac, do czego dojdzie lada dzien, jesli pozwolimy BUCOWI sprawdzac KAZDA transakcje i cofac ja wedlug jego obecnego podejscia.


Buc jest zwyklym t-modem, nie moze cofac aukcji, co najwyzej moze dac ostrzezenie na forum i zglosic taka aukcje do Szeszeja xD

Zgloszenia na forum za zaniedbywane, a potem dochodzi do dziwnych cen na serverze..
Czasem nie mialy sie tak znajdowac tylko i wylacznie przedmioty sprzedane poza forum? bo nie widze zapisu, aby zamieszczac tam licytacje z forum, przewaznie byly zglaszane w skargach, gdy byla za duzo cena, wtedy operator reaguje i obcina cene, a w zgloszeniach juz takich rzeczy nie widzialem..

__________________

by maua
nick' Drag0n
04-03-2013 14:48 Big Stan jest offline Szukaj postów użytkownika: Big Stan Dodaj Big Stan do Listy kontaktów
kamillysiak
Double Ace


Data rejestracji: 20-12-2010
Postów: 113
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wszystko jest chore. ja np muszę odkupić reakcje od gościa
pytanie nr.1: skąd nagle wziąć 1,5kk - taką kwotę trzeba bardzo długo zbierać
pytanie nr.2: jaki ma sens że to dam na wyceny które się nie zmieniły, oddam gościowi kasę a za minutę sprzedam mu za tyle samo??

przez takie akcje odbieracie ludziom przyjemność z gry a głównie o to tutaj chodzi!
zniechęcacie ludzi do gry!!
my jako gracze na tym cierpimy bo tracimy chęć do gry coraz więcej ludzi się kasuje oraz przestaje grać, stare serwery umierają!! i to dzięki wam!! chyba nie o to chodzi, powinniście zachęcać ludzi do gry, a nie zajmować się pierdołami!!

kurtka to nie koszulka - hahaha jak gram tu 5 lat większej głupoty nie słyszałem.

__________________


cytat:
a ja myślę że c47 i szeszej to tez multikonto..../joke/

cytat:
Diabelska Grzesznica 6 wykonuje atak specjalny Piekielne Igraszki

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kamillysiak: 04-03-2013 18:01.

04-03-2013 17:48 kamillysiak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamillysiak Dodaj kamillysiak do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozwolicie, że się wtrącę.

1) Jestem Tmodem tego działu od początku i sprawdzam każde zgłoszenie jak tylko się pojawi. Dostaję e-mail z wiadomością, że jest nowy temat i go oglądam.
Moje działania dotyczyło tylko sprawdzenia czy:
a. wszystkie dane zostały wpisane
b. wpisano cenę w tytule wątku
c. czy temat zamknięto.

Na tym kończyła się moja praca, nie było jej dużo. Nie patrzyłem czy linki, na które gracze się powołują są odpowiednie, nie analizowałem cen, itd. Wyszedłem z założenia, że to robota Operatora.

2) Ostatnio odbyłem rozmowę z Szeszejem, której celem było ustalenie moich obowiązków. Zostałem poproszony o pomoc, która ma polegać na analizie powoływanych przez Was linków. Czyli doszło mi więcej roboty. Jeśli stwierdzę, że wycena lub jej substytut są nieprawidłowe, to mam to zgłosić to do Operatora.

3) Dodatkowo pytałem Super Operatora, czy mam traktować regulamin wprost - domagać się wyłącznie wycen i aukcji z przynajmniej dwoma ofertami. Otrzymałem odpowiedź, że tylko takie linki są wiążące, wszystko inne jest złamaniem regulaminu.

4) Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że złamanie regulaminu wiąże się z ostrzeżeniem. Zgłoszenia sprzedaży nie są tak pospolite jak tematy w dziale ,,sprzedam", dlatego traktowane są z należytą pieczołowitością. Nie mogę przyznawać ostrzeżeń za przewinienia starsze niż miesiąc, dlatego część użytkowników dostała ostrzeżenia, a reszta pouczenie ustne.

5) Każdy temat, który został przeze mnie oceniony jako błędny, został zgłoszony do Szeszeja. Uwierzcie mi, że było tego naprawdę wiele.

6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami. Nie dla każdego może to być to samo, być może ktoś zechce dopłacić parę PR więcej za dodatkową obronę. Regulamin jest przejrzysty - ten sam przedmiot. Wasze widzimisię nie zezwala na jego łamanie.

7) Podsumowując. Moja ostatnia działalność wynika wyłącznie z porozumienia, które nawiązałem z Szeszejem. Prawdą jest, że od samego początku takie działania powinny być podejmowane, ale nastąpiła pewna dezorganizacja. Ja ze swojej strony przetrzepałem wszystkie zgłoszenia i wyciągnąłem wszystko co się da. Co z tym zrobił Szeszej, to już jego sprawa. Naprawdę przykładam się do swojej roboty i dalej będę się przykładać, mimo że Wam się to nie podoba.

Pozdrawiam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Buc: 04-03-2013 19:06.

04-03-2013 19:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
admII
Forum Ace


images/avatars/avatar-24982.jpg

Data rejestracji: 16-11-2007
Postów: 81
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyjście jest proste sprzedawać tylko przez forum i ma się spokój -_-

__________________

04-03-2013 20:14 admII jest offline Szukaj postów użytkownika: admII Dodaj admII do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

adm nie forum tylko aukcje bo przez forum też przyjdzie mod op czy jakiś inny super fajny men i powie, że dla odmiany cena mu się nie podoba...

więc może całkiem zamkniemy forum w piz.... i wszystkie serwery staną się aukcyjne ? parodia, głupota i brak słów...

Buc, a tak z innej beczki. Co Ci się nie podobało w moim mp5 ?? bo nie kumam Tongue źle, że zgłosiłem sprzedasz czy jakieś inne fanaberie ??

__________________

04-03-2013 20:27 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami. Nie dla każdego może to być to samo, być może ktoś zechce dopłacić parę PR więcej za dodatkową obronę. Regulamin jest przejrzysty - ten sam przedmiot. Wasze widzimisię nie zezwala na jego łamanie.


Buhaha a jaka to różnica geniuszu i na co komu w runie więcej defa rotfl rotfl

Zrozumiał bym jeszcze porównanie koszulki do zw ale koszulki do kurtki Roll Eyes

To nie jest wina graczy na R4 że Ty i Szeszej słabo wywiązujecie się ze swoich obowiązków

Pilnowanie tego wszystkiego jest waszym obowiązkiem a nie naszym

Ja osobiscie nie mam czasu aby w głupiej grze poswięcać multum czasu na przeglądanie wycen ,aukcji aby sprzedać jakiś item do tego potem trzymać perki przez dwa miesiące zamrożone bo może po tym czasie operator albo jakiś "BUC" się obudzi i coś się mu nie spodoba

Prawda jest taka że utrudniacie na maxa tą gre ,aż się nie chce logować a dropnięcie przedmiotu powyżej 500 K zamiast radości zaczyna powodować zmartwienie jak to sprzedać

Róbcie tak dalej to na serwerach zostaną sami operatorzy Big Grin ale to nie moja gra i nie ja na niej zarabiam a co więcej już wkrótce przestane płacić za takie traktowanie graczy
04-03-2013 20:37
Soseniusz
Emperor


images/avatars/avatar-19831.gif

Data rejestracji: 31-03-2009
Postów: 1.083
Klan: NewerLand [-NL-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)

6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami. Nie dla każdego może to być to samo, być może ktoś zechce dopłacić parę PR więcej za dodatkową obronę. Regulamin jest przejrzysty - ten sam przedmiot. Wasze widzimisię nie zezwala na jego łamanie.

Pozdrawiam


To jest post napisany w ramach jakiegoś niesmacznego żartu ?

1 ) W zgłoszeniach są itemy warte powyżej 500k pr.

2 ) Różnica w PLN na takich bazach jest niewielka. Oczywiście mówiąc niewielka mam na myśli skalę przedsięwzięcia. W tym wypadku różnica nawet paczki złomu w wartości PLN jest niewielka. Dolicz sobie różnicę w PLN takich itemów do ceny przedmiotu. Miłej zabawy z promilami.

3 ) Różnica defa może i kosztuje więcej, ale to jest odchylenie na poziomie 50k max przy itemie o wartości 500k. Chyba że bierzemy pod uwagę przedmiot "Best In Slot" , który ma wartość o wiele wyższą bo jest UNIKATOWY (a w przypadku takiego nie znajdziemy za dużo linków odnośnie sprzedaży czy aktualnej wyceny).

4 ) Teraz przypomnij sobie fakt, że mówimy o necropolii. I temat odnosi się do runicznej koszulki która:
    Jest itemem na wyprawy
    Obrona nie jest statystyką wyprawkową
    Item nie ma praktycznie żadnej wartości bojowej
    Item nie dający stat, bez względu na różnicę defa czy wymagań jest traktowany przez każdego gracza w taki sam sposób (na necro łatwość funkcjonuje w przygłupio prosty sposób, to nie moria żeby porównywać itemy pod względem "ciężkości")


5 ) Załóżmy że koszulka schodzi za 800k, a kurtka za 1kk. Wykroczeniem jest sprzedaż koszulki za 900k ? I czy takim samym wykroczeniem jest sprzedaż kurtki za 900k ? Gdzie leży granica pomiędzy prostym "widzimisię" a regulaminowo "złą" ceną ? Gdzie leży też granica dobrego smaku, i odchylenia cen KAŻDEGO przedmiotu, które mają miejsce - nie ważne JAK WIELKA jest ta cena ?

6 ) Rygorystyczność regulaminu - regulamin jest jaki jest, jednak jego egzekwowanie przez niektórych moderatorów pozostawia wiele do życzenia. Jedni za słowo np. "dupsko" dają warna, drudzy nie.
Jeden moderator cofnie bana za multikonto, drugi nie.
Do tego dochodzi fakt, że to jest gra rozrywkowa. Ludzie grają, żeby trochę odpocząć od życia, w którym jednak egzekwowanie prawa, jest na takim samym poziomie chwilami jak tutaj (co nie świadczy dobrze o grze, bo jeśli denerwuje, to nie relaksuje).

Osobiście ja nie widzę problemu czy raz Leg Dsk Mp5k zostanie sprzedane za 800k, a potem za 1kk. Gość sprzedał taniej, bo klanowicz, itd. Serwer handlowy pozwala na sprzedaż poza forum, poprzez działanie pewnych mechanik. A to kto ile jest w stanie dać na chwile obecną, nie pokazuje wycena na forum, nie pokazują stare aukcje (do 3 m-cy, notabene 3 miesiące to dużo). Ma na to wpływ kilka czynników :
    ilość pr na serwie
    ilość "poczebujących"
    ilość danego towaru W DANEJ CHWILI (powiedzmy na przestrzeni paru/parunastu dni)
    desperacja kupującego pt. "potrzebne mi to na gwałt" i da 10%-15% więcej za sam fakt, żeby mieć na już (pomijam skrajne przypadki 50% różnicy ceny, ale skoro za pożyczkę można dostać 20% odsetek, to nie wiem czemu tutaj też nie ma sztywno ustalonej granicy, jeśli mają być za to bany, cofane aukcje i inne problemy)


Proszę nie odbierać mojego postu jako atak, tylko konstruktywną krytykę, i na odpowiedź na ten post liczę pewnie ja, jak i reszta zainteresowanych.

Pozdrawiam, Sosna.


EDIT @ Down : Nie ma to jak w 4 słowach moderator odpisuje na kilka zdań i podanych kilka (3) przypadków.

Już nie wspomnę o pięknym tekście w profilu którego odnośnik jest w sygnaturze. Pretensje do graczy i oczernianie ich, za użycie czegoś co stworzył Twój szef Wink Inteligentnie Panie Szynejro.

__________________
R20 - Sosen
R21 - Sosen

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Soseniusz: 04-03-2013 21:00.

04-03-2013 20:51 Soseniusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Soseniusz Dodaj Soseniusz do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

płacz temat i tyle.

+1 za Spam//Sonszajn

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

04-03-2013 20:54 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głupota i debilizm w jednym radze troche zdrowego rozsądku w działaniach bo bw sięga dna...

koszulka czy kurtka to jedno gówno Roll Eyes

I niestety nie płacz tylko ręce opadają na takie akcje Evil

__________________
Tonąca_rybka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez turlacz1: 04-03-2013 21:07.

04-03-2013 21:04 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
Guse
Forum Ace


images/avatars/avatar-24225.gif

Data rejestracji: 02-12-2012
Postów: 83
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami.


Nie bądźmy pedantami, panie Buc. Te 3 obrony (poziom zwykły, bez prefów i sufów), 100 PLN (tak samo) naprawdę nie robi ŻADNEJ różnicy. Tak samo jest z powiedzmy leg dsk runiczną kurtką, a takową koszulką. Dla graczy, którzy są w stanie za item zapłacić 500k PR bądź więcej, to jest naprawdę nic. Takim sposobem zrażacie graczy do grania w tę grę, która, według mnie, jest całkiem ciekawa.

Itemy, które są w tym dziale można uznać za bardzo rzadkie, toteż nieczęsto pojawiają się w wycenie/sprzedaży, dlatego trudno jest znaleźć jakiś kompetentny wątek. Jak będziecie jeszcze zwracać uwagę na takie szczegóły, to naprawdę ludzie powiedzą "piernicze, nie robię" i po prostu dadzą sobie spokój z aktywną grą przy użyciu KONTA PREMIUM. Nie mówię od razu, że ktoś taki odejdzie, ale na pewno nie będzie chciał płacić za ten cyrk na kółkach, który serwuje BW Team.

__________________

"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd."

"Wszystko jedno: chwalić złego, czy mówić źle o dobrym."

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Guse: 04-03-2013 21:15.

04-03-2013 21:14 Guse jest offline Szukaj postów użytkownika: Guse Dodaj Guse do Listy kontaktów
Catshuska
Triple Ace


images/avatars/avatar-23460.jpg

Data rejestracji: 28-02-2011
Postów: 195

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami. Nie dla każdego może to być to samo, być może ktoś zechce dopłacić parę PR więcej za dodatkową obronę. Regulamin jest przejrzysty - ten sam przedmiot. Wasze widzimisię nie zezwala na jego łamanie

Powinienes wiedziec ze dopuszczalny odchyl ceny to 10%, a za wymienione przez Ciebie cechy nikt nie doplaci wiecej niz wlasnie ta dopuszczalna granica przy itemach za 500k+ - wiec nawet bez podwazania Twoich argumentow (mimo ze na necro sa idiotyczne przy przedmiocie na wypki) to tlumaczenie nie ma sensu.

To ze musiales to zglosic szeszejowi jesli miales tak uzgodnione rozumiem, ale moglo sie obejsc bez takich komentarzy poniewaz widac ze nei znasz realiow necro Tongue

cytat:
Szynek napisał(a)
płacz temat i tyle.

Cos za gleboka wypowiedz z jakze przekonujacymi argumentami - zastanawiam sie momentami czy ty masz jakies zboczenie na punkcie postow, podnieca cie mysl nabicia kolejnego czy jak?
No i znowu, chyba tmod powinien unikac bezsensownego spamu, nie mam racji?

__________________
R14 Catshuska
04-03-2013 21:16 Catshuska jest offline Szukaj postów użytkownika: Catshuska Dodaj Catshuska do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szynek temat dotyczy necro z handel więc pastuj wrotki i bujaj na tą swoją morie ssać dalej Smile

__________________

04-03-2013 21:19 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W porządku, runiczna kurtka i koszulka można uznać za zbliżone przedmioty.

Tylko czy będziecie tak samo mówić w przypadku gdy będzie zgłaszana sprzedaż legendarnego doskonałego demonicznego noża, powołując się na cenę legendarnej doskonałej demonicznej pałki? Drobne różnice w obrażeniach i trafieniu Wink

Wszelkiego rodzaje odstępstwa od regulaminu w jednym przypadku, mogą doprowadzić do nadużyć w drugim.

Akurat różnica w defie runicznych ciuchów jest pomijalna, ale gdyby chodziło o zbroję bojową, to każdy punkt defa jest ważny. Tak uważam.

Nie można sobie pozwolić na luźne interpretacje, wszyscy są równi wobec regulaminu. Nie ma odstępstw.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Buc: 04-03-2013 21:21.

04-03-2013 21:19 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Guse napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami.


Nie bądźmy pedantami, panie Buc. Te 3 obrony (poziom zwykły, bez prefów i sufów), 100 PLN (tak samo) naprawdę nie robi ŻADNEJ różnicy. Tak samo jest z powiedzmy leg dsk runiczną kurtką, a takową koszulką. Dla graczy, którzy są w stanie za item zapłacić 500k PR bądź więcej, to jest naprawdę nic. Takim sposobem zrażacie graczy do grania w tę grę, która, według mnie, jest całkiem ciekawa.

Itemy, które są w tym dziale można uznać za bardzo rzadkie, toteż nieczęsto pojawiają się w wycenie/sprzedaży, dlatego trudno jest znaleźć jakiś kompetentny wątek. Jak będziecie jeszcze zwracać uwagę na takie szczegóły, to naprawdę ludzie powiedzą "piernicze, nie robię" i po prostu dadzą sobie z aktywną grą przy użyciu KONTA PREMIUM. Nie mówią od razu, że ktoś taki odejdzie, ale na pewno nie będzie chciał płacić za ten cyrk na kółkach, którzy serwuje BW Team.


Tak nalogikę w koszulce i kurtce różnica może jest nieistotna.
Ale inne mogą nie być tak oczywiste.
Dlatego regulamin jest jasny i klarowny by nie było NIGDY ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI.
Finito.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
04-03-2013 21:20 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lady Moren napisał(a)
szynek temat dotyczy necro z handel więc pastuj wrotki i bujaj na tą swoją morie ssać dalej Smile


ma się rozumieć, że wychodzisz z założenia, ze regulamin necro jest widoczny tylko dla osób tam grających?

oświecę cię, że również go znamy i widzimy, że to po prostu płacz temat.

regulamin to regulamin.
jak gracz łamie regulamin to otrzymuje kare, a nie zmienia się regulaminu.

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szynek: 04-03-2013 21:24.

04-03-2013 21:22 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 824
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)
W porządku, runiczna kurtka i koszulka można uznać za zbliżone przedmioty.

Tylko czy będziecie tak samo mówić w przypadku gdy będzie zgłaszana sprzedaż legendarnego doskonałego demonicznego noża, powołując się na cenę legendarnej doskonałej demonicznej pałki? Drobne różnice w obrażeniach i trafieniu Wink

Wszelkiego rodzaje odstępstwa od regulaminu w jednym przypadku, mogą doprowadzić do nadużyć w drugim.

Akurat różnica w defie runicznych ciuchów jest pomijalna, ale gdyby chodziło o zbroję bojową, to każdy punkt defa jest ważny. Tak uważam.

Nie można sobie pozwolić na luźne interpretacje, wszyscy są równi wobec regulaminu. Nie ma odstępstw.


co do pałki i sztyletu to jaka może być różnica 100-200k ? nie więcej a i tak znając realia necro nie raz zdarzało sie ze takie itemy szły w takiej samej cenie... (rapier,miecz,topór to spora różnica dopiero)

a co do bojowych zbrojek to jest to samo czy jest to leg dsk koszulka/kurtka szybkości to cena jest bez różnicy dopiero kamizelka/marynarka i wyższe coś zmieniają Wink

cytat:
Szynek napisał(a)
oświecę cię, że również go znamy i widzimy, że to po prostu płacz temat.

regulamin to regulamin.
jak gracz łamie regulamin to otrzymuje kare, a nie zmienia się regulaminu.


To pokazuje tylko tyle że regulamin jest dziurawy jak ser szwajcarski (albo jak wolisz jak polskie prawo Wink )

__________________
Tonąca_rybka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez turlacz1: 04-03-2013 21:26.

04-03-2013 21:24 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
DragonNS
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin powstał nim pojawiły się pierwsze zgłoszenia sprzedaży na forum

Nie kminie dlaczego jesli ja teraz sprzedaje podobny item nie mogę się posłużyć linkiem z takiego zgłoszenia sprzedaży

Skoro operator serwera nie podważył w przeciągu miesiąca ceny to dla mnie jest to odnośnik do sprzedania mojego itemu w zbliżonej cenie

Arius sztywny regulamin regulaminem ale zdrowy rozsądek też mile widziany i kwestionowanie ceny leg dosk runicznej koszulki bo wycena jest leg dosk runicznej kurtki jest osmieszeniem tego całego regulaminu oraz nie wiedzy moderatora
04-03-2013 21:40
Guse
Forum Ace


images/avatars/avatar-24225.gif

Data rejestracji: 02-12-2012
Postów: 83
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arius napisał(a)
cytat:
Guse napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)
6) Regulamin nakazuje powoływać się na wyceny tego samego przedmiotu. Kurtka to nie koszulka, mimo że różnica pomiędzy nimi jest nieduża. Oprócz różnicy w obronie, różnią się ceną w PLN i wymaganiami.


Nie bądźmy pedantami, panie Buc. Te 3 obrony (poziom zwykły, bez prefów i sufów), 100 PLN (tak samo) naprawdę nie robi ŻADNEJ różnicy. Tak samo jest z powiedzmy leg dsk runiczną kurtką, a takową koszulką. Dla graczy, którzy są w stanie za item zapłacić 500k PR bądź więcej, to jest naprawdę nic. Takim sposobem zrażacie graczy do grania w tę grę, która, według mnie, jest całkiem ciekawa.

Itemy, które są w tym dziale można uznać za bardzo rzadkie, toteż nieczęsto pojawiają się w wycenie/sprzedaży, dlatego trudno jest znaleźć jakiś kompetentny wątek. Jak będziecie jeszcze zwracać uwagę na takie szczegóły, to naprawdę ludzie powiedzą "piernicze, nie robię" i po prostu dadzą sobie z aktywną grą przy użyciu KONTA PREMIUM. Nie mówią od razu, że ktoś taki odejdzie, ale na pewno nie będzie chciał płacić za ten cyrk na kółkach, którzy serwuje BW Team.


Tak nalogikę w koszulce i kurtce różnica może jest nieistotna.
Ale inne mogą nie być tak oczywiste.
Dlatego regulamin jest jasny i klarowny by nie było NIGDY ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI.
Finito.


Oczywiście, że nie, dlatego odniosłem się tylko i wyłącznie do dwóch wyżej wymienionych itemów. To, że regulamin jest jasny i klarowny to bardzo dobra cecha, nikt nie mówi inaczej.

Wszyscy się jednak zgodzą, że regulamin ten jest zbyt rygorystyczny. Bez przesady, żeby brać pod uwagę wyceny TYLKO takich samych itemów. Przecież, jak to już zostało wyżej powiedziane, koszulka i kurtka to praktycznie to samo. A i pałka oraz nóż nie są aż tak różne, szczególnie jeżeli chodzi o itemy na wyorawki, a nawet leg dsk demony. Różnica jest jaka, 100-200k? Przecież jak ktoś da wycenę pałki przy aukcji noża, to wszyscy wiedzą, że cena w sprzedaży powinna być wyższa o te sto tysięcy, nie bądźmy aż tacy nieustępliwi.

cytat:
Buc napisał(a)
Nie można sobie pozwolić na luźne interpretacje, wszyscy są równi wobec regulaminu. Nie ma odstępstw.


Oczywiście, że dla wszystkich regulamin jest równy. Sądzę jednak, że MAŁE odstępstwa od regulaminu są jak najbardziej do zaakceptowania.

__________________

"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd."

"Wszystko jedno: chwalić złego, czy mówić źle o dobrym."

04-03-2013 21:44 Guse jest offline Szukaj postów użytkownika: Guse Dodaj Guse do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od interpretacji czy runiczna koszulka zbliżona jest do kurtki jest operator. Mnie interesuje wyłącznie regulamin forum i to co użytkownicy napiszą. Jeśli zgłoszenie jest nieregulaminowe (powołuje się na zły przedmiot), to znaczy że należy się ostrzeżenie.

To wyłącznie Wasze widzimisię, domagając się odstępstw. Jestem przeciwnikiem tworzenia precedensów, ponieważ mogą spowodować większe wyłomy i kłopoty dla graczy.

Ja Wam mówię o tym, pisał również Arius.

Proszę nie wymyślać własnych reguł interpretacyjnych i stosować się do regulaminu, to wszyscy będą szczęśliwi.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2013 22:01 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wychodzę z założenia że nie da się stworzyć idealnego regulaminu,
ale można by podchodzić do pewnych spraw po ludzku (zwłaszcza w grze).
Nie rozumiem po co na siłę czepiać się takich błahych rzeczy...

Wszystko robi się tak skomplikowane że na prawdę powoli robi się tu "second life" ;/

cytat:
Buc napisał(a)
Upomnienie za złamanie regulaminu. Przy zgłoszeniach sprzedaży można powoływać się wyłącznie na:
1) Wycenę tego samego przedmiotu
2) Licytację tego samego przedmiotu, gdzie padły minimum dwie oferty
Wycena i licytacja nie mogą być starsze niż trzy miesiące.


To jest dobre Smile
Weźmy przykład Leg Dsk Mp5k. Każdy mniej więcej wie ile taka broń na danym
serwerze jest warta. (na r4 z 800k-1,2kk? wahania są zależne od paru czynników np.
gdy więcej osób szuka, a na sprzedaż jest jedno albo ktoś zostawia w klanie itp)

Jak tu oficjalnie powołać się na cenę "wyznacznikową"?
W ostatnich 3 miesiącach nie było aukcji na forum bądź była jedna, w której wzięła
udział jedna osoba - co pokazuje również że wcale nie ma takich walk o taki item Wink

Spamować dział wycen itemami już bardziej popularnymi?
Ludziom się nie chce nawet wyceniać unikalnych itemów, a co dopiero
takie "zwyklaki" Tongue Pomijam fakt że cały ten dział wycen jest śmieszny,
bo np. dwóch czy więcej cwaniaczków mogą się zmówić i celowo zaniżyć
bądź zawyżyć wycenę Smile Z resztą i tak prawdziwą cenę z dokładnością
co do 1 PR zna tylko i wyłącznie nasz ukochany Pan Operator Wink

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez NaSiR: 04-03-2013 22:04.

04-03-2013 22:02 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Guse
Forum Ace


images/avatars/avatar-24225.gif

Data rejestracji: 02-12-2012
Postów: 83
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno zdanie: Regulamin jest dla graczy, a nie dla Administracji. Myślałem, że regulamin ma umilić grę graczom, a nie Adminom. Cóż, widać tu jest inaczej.

__________________

"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd."

"Wszystko jedno: chwalić złego, czy mówić źle o dobrym."

04-03-2013 22:27 Guse jest offline Szukaj postów użytkownika: Guse Dodaj Guse do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapominacie o bardzo ważnej rzeczy:
Tmod zajmuje się wyłącznie kwestiami proceduralnymi na forum. Czyta się post i porównuje z regulaminem i tak w kółko. Nie do mnie należy decyzja, czy odpuścić komuś, czy nie. Czy przedmiot unikatowy, czy cena dobra, itd.

Takimi rzeczami zajmuje się operator. Odciążyłem go troszkę z jego obowiązków, analizując dogłębnie każde zgłoszenie (czego wcześniej nie robiłem i nie muszę robić).

Praca Tmoda jest bardzo schematyczna i nie wymaga myślenia. Robię, to co do mnie należy. Wam się to nie podoba, ale takie mam zadanie. Jakbym się obijał, to by dawno mnie wylano z funkcji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2013 22:32 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Guse
Forum Ace


images/avatars/avatar-24225.gif

Data rejestracji: 02-12-2012
Postów: 83
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nie mówi inaczej, mi bardziej chodzi o zmianę regulaminu przez Administratorów, czy też Operatorów. Myślę, że powinno się brać pod uwagę też przedmioty zbliżone (kurtka - koszulka, czapka - kask, miecz - rapier (tu akurat są dosyć inne, ale cena przeważnie jest podobna) i temu podobne). Ułatwi to grę i handel graczom.

Myślę, że jest warta rozważenia mała modyfikacja tego punktu. Wink

__________________

"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd."

"Wszystko jedno: chwalić złego, czy mówić źle o dobrym."

04-03-2013 22:36 Guse jest offline Szukaj postów użytkownika: Guse Dodaj Guse do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Guse napisał(a)
Jedno zdanie: Regulamin jest dla graczy, a nie dla Administracji. Myślałem, że regulamin ma umilić grę graczom, a nie Adminom. Cóż, widać tu jest inaczej.


Widać nie rozumiesz. Regulamin ma ułatwić grę. To co dla Ciebie jest oczywiste dla innych nie musi. I regulamin jest dla wszystkich graczy.
Nie możemy założyć, że wszyscy sa tak geniealni jak Ty.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 04-03-2013 22:46.

04-03-2013 22:45 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Guse
Forum Ace


images/avatars/avatar-24225.gif

Data rejestracji: 02-12-2012
Postów: 83
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba nie potrzeba być bardzo ineligentnym, żeby zrozumieć regulamin, w którym zmodyfikuje się punkt i napiszę, że przedmioty takie jak: kurtka - czapka, pałka - nóż itp. są podobne i ich ceny są prawie takie same (różnica ~100k).

Jakie IQ pozwala to zrozumieć? 120?130? rotfl

__________________

"Cóż za smutna epoka, w której łatwiej jest rozbić atom niż zniszczyć przesąd."

"Wszystko jedno: chwalić złego, czy mówić źle o dobrym."

04-03-2013 22:53 Guse jest offline Szukaj postów użytkownika: Guse Dodaj Guse do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Guse napisał(a)
Nikt nie mówi inaczej, mi bardziej chodzi o zmianę regulaminu przez Administratorów, czy też Operatorów. Myślę, że powinno się brać pod uwagę też przedmioty zbliżone (kurtka - koszulka, czapka - kask, miecz - rapier (tu akurat są dosyć inne, ale cena przeważnie jest podobna) i temu podobne). Ułatwi to grę i handel graczom.

Myślę, że jest warta rozważenia mała modyfikacja tego punktu. Wink



Nie rozumiesz. W przypadku przedmiotów wyprawkowych drobne odstępstwa są dopuszczalne, ale w przypadku sprzętu bojowego już nie.

Nie można zezwolić na jakikolwiek luz w regulaminie, bo momentalnie do doprowadzi do nadużyć.

Im bardziej ścisły regulamin, tym lepiej. A zgłoszenia jak są dość proste w ogarnięciu.

Przyznam się, że pierwowzór regulaminu zgłoszeń ja zaproponowałem. Operatorzy zmienili surowy język prawniczy na bardziej przystępny i w taki sposób mamy obecny regulamin Wink

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-03-2013 22:53 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Reg Handlu - zgloszenia a max czas reakcji opa - zarty na bok!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH