Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 zadanie na s2 z wpływami » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zadanie na s2 z wpływami
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

zadanie na s2 z wpływami Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Skąpy Nick
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: zaliczyło mi zadanie z wpływami:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ed85e2db3f

pomimo tego ze na awansie wpływów nie dostałem:
http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=33c9b6dcba

__________________
Skąpy Nick
04-03-2013 19:38 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
Bezsenny
Double Ace


Data rejestracji: 13-08-2009
Postów: 121
Klan: Blackbeards Crew/Black Dragons
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wioska Smerfów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli miałeś już osiągnięte 55 wpływów to wystarczy wbić lvl niekoniecznie muszą być dodane wpływy Big Grin

__________________
R6 - Ave Ya Ave Minetka

KUPIE!!!!!!!!!

04-03-2013 19:56 Bezsenny jest offline Szukaj postów użytkownika: Bezsenny Dodaj Bezsenny do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Bezsenny
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zadanie z chatką/wpływami zalicza po obojętnie którym upie, któregoś z tych 2 statów, jeżeli już był na wymaganym/wyższym poziomie

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

04-03-2013 19:57 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 zadanie na s2 z wpływami

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH