Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
seni
Newbie


Data rejestracji: 31-07-2008
Postów: 3
Klan: Highlander
Kraina: Moria
Skąd: Nadarzyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.

Ja również przyłączam swoją prośbę o odblokowanie posiadaczy zbanowanych kont z tego tematu. Jak pisałem wcześniej znam i bardzo dobrze wspominam te osoby z gry.

Wydaje mi się, że i tak za jakiś czas w kolejnym patchu zostanie dodana opcja, że za np 1 dzień premium w końcu będzie można ustalić czas przygotowań expy w opcji łowy. Czyli tak jak został skrócony czas wypraw, ataków tak i te kłopotliwe (8:15 godz - bazyl) nie będą zmuszały ludzi do siedzenie po nocy lub tego co jest tematem tego wpisu na pręgierzu. Wprowadzenie opcji łowy spowodowało, że każdy teraz może i chce odpalać najlepsze expy bez czekania na wolne lokalizacje co 2 dni ...

Myślę, że regulamin jest po to, aby bronić zasad fair play, ale to czy ja czy on w kolejny dzień odpali expę tuż po 24tej a ja po 9tej (na spokojnie) to nie jest sprawą fair play, to jest straceniem dobrego czasu na sen przez grę - bo ile myślenia i jaki wpływ na kierunek rozwoju postaci ma założenie szamanów, odpalenie expy i pójście do łóżka Wink


Już ponad 30 dni te osoby pokutują i choćby za to, że nadal czekają warto dać im 2gą szansę.

z góry dziękuję,
18-04-2013 22:05 seni jest offline Szukaj postów użytkownika: seni Dodaj seni do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karolina_S oraz Drake_r13.

Tak jak napisałem poprzednio zasiadanie kont miało miejsce już od dłuższego czasu.
Właśnie takie zakładnie/dobijanie do eksp/kw jest łamaniem regulaminu.
Daje to przewagę nad graczami, którzy (jak sama napisałaś) wcześniej chodzą spać i nie dołączają do nich.

W myśl regulaminu (który akceptowaliście) konto należy do właściciela i tylko on może na nim grać.

Jeżeli nie zgadzacie się z moją decyzją możecie napisać odwołanie do C47.


Innych użytkowników upraszam o nie spamowanie w temacie. Ilość postów osób postronnych nie ma wpływu na moją decyzje. Każdy post jest karany ostrzeżeniem a w konsekwencji może doprowadzić to do blokady konta na forum.

__________________

19-04-2013 10:23 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH