Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 9 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,009 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 827
Postać Shizuki

ID 640
Postać Drake

ID 49937
Postać Riddiczka

ID 47727
Postać Riddick

ID 53475
Postać saasha

Wielokrotne zasiadanie
Ban stały

Dodatkowo

ID 53368
Postać Chainekken

Pushing na Magnetyczna Czapka (+5) z postacią saasha

Ban stały

__________________

16-03-2013 08:32 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chainekken
Newbie


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Chaos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy można się odwołać od kary??

Tak wiem że cena za czapkę była o wiele za duża. Aukcja została jednak zgłoszona. Z przykrością przyznaję się, że nie przez moją osobę( kasowanie wiadomości)


można przecież zabrać mi te kamienie( nawet ich nie ruszyłem).


Szkoda słabej postaci i co dopiero opłaconego premium.

Pozdrawiam

__________________
...A może zatańczymy na moim grobie...
16-03-2013 08:43 Chainekken jest offline Szukaj postów użytkownika: Chainekken Dodaj Chainekken do Listy kontaktów
Drake_r13
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 7

Re: 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta od długiego czasu są zgłoszone, jeżeli któryś zawinił jakimś pushingiem to prosze banować te konta a nie wszystkich na raz. Jest to grubą przesadą. Banowanie wszystkich kont z winy jednego. Proszę o odbanowanie kont które grają zgodnie z zasadami.
16-03-2013 08:43 Drake_r13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Drake_r13 Dodaj Drake_r13 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Chainekken napisał(a)
Kiedy można się odwołać od kary??

Tak wiem że cena za czapkę była o wiele za duża. Aukcja została jednak zgłoszona. Z przykrością przyznaję się, że nie przez moją osobę( kasowanie wiadomości)


można przecież zabrać mi te kamienie( nawet ich nie ruszyłem).


Szkoda słabej postaci i co dopiero opłaconego premium.

Pozdrawiam


Odwołanie od bana jest możliwe po 30 dniach

P.S. Jeżeli skasowałeś wiadomość (co się zdarza) mogłeś napisać wiadomość na pw na forum lub w grze. (Tak robi większość osób, które przez przypadek ją usuną)

__________________

16-03-2013 08:46 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Re: 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Drake_r13 napisał(a)
Konta od długiego czasu są zgłoszone, jeżeli któryś zawinił jakimś pushingiem to prosze banować te konta a nie wszystkich na raz. Jest to grubą przesadą. Banowanie wszystkich kont z winy jednego. Proszę o odbanowanie kont które grają zgodnie z zasadami.


Pozostałe konta nie są zbanowane za pushing tylko za zasiadanie.

Zgłoszenie gry z 1 IP nie uprawnia do łamania regulaminu

__________________

16-03-2013 08:47 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chainekken
Newbie


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Chaos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No fakt mogłem... Za dużo na głowie.


Więc muszę czekać 30 dni?? Jak nie ma innego wyjścia to trzeba czekać albo pożegnać się z grą na kolejne 2 lata

__________________
...A może zatańczymy na moim grobie...
16-03-2013 08:49 Chainekken jest offline Szukaj postów użytkownika: Chainekken Dodaj Chainekken do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Chainekken napisał(a)
No fakt mogłem... Za dużo na głowie.


Więc muszę czekać 30 dni?? Jak nie ma innego wyjścia to trzeba czekać albo pożegnać się z grą na kolejne 2 lata


Odwołanie od bana stałego zawsze jest po 30 dniach

__________________

16-03-2013 08:49 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chainekken
Newbie


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Chaos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To odezwę się za miesiąc. Dzieki

__________________
...A może zatańczymy na moim grobie...
16-03-2013 08:55 Chainekken jest offline Szukaj postów użytkownika: Chainekken Dodaj Chainekken do Listy kontaktów
Drake_r13
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 7

Re: 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W jaki sposób był łamany regulamin? przecież kazde konto ma swojego właściciela, ja tu nie widze łamania zasad prosze mi to dokładnie opisac.
16-03-2013 09:02 Drake_r13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Drake_r13 Dodaj Drake_r13 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już ci dokładnie opisuje.

Każde z was ma swoje konto i powinno logować się tylko na nie.
Jednak w waszym przypadku logowaliście się na nieswoje konta za co otrzymaliście bana za zasiadanie.

__________________

16-03-2013 09:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Drake_r13
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech mi pan powie, skąd takie wnioski? Logowanie z jednego IP jest zgłoszone po to żebyśmy mogli grac. Jest nas 5, siostra właśnie kończy gre i za pushing przyznaje należy jej sie ban. Ale jaka jest idea zgłaszania kont? nie pomagaliśmy nigdy w licytacjach, nawet w koksowaniu postaci. Uważam, ze Pana oskarżenia są bezpodstawne, i moge zapewnić ze przy pc siedzi zawsze właściciel konta. Prosze o dowody, świadczące o naszej winie. A Pana przypuszczenia i domniemania nie sa powodem do stwierdzenia naszej winy. Nie stanowią podstawy do banowania naszych postaci.
16-03-2013 09:41 Drake_r13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Drake_r13 Dodaj Drake_r13 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Logi wysłane na pw.

__________________

16-03-2013 09:54 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Drake_r13
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Logi były podawane w celu wykupienia premium, jak ogólnie wiadomo, przelew jest najbardziej opłacalny wiec szedł z mojego konta najczęściej. Gdyż nie wszyscy posiadają konta internetowe. Staramy sie grać zgodnie z zasadami i nie zasługujemy na bana.
Prosimy ładnie o odbanowanie.
Prosze przyjąć ze w naszej sytuacji nie ma innnej możliwości grania jest nas duzo i nie mamy jak grac w inny sposób. Taki ban dyskwalifikuje nam możliwość grania nawet od początku. Staraliśmy sie nie łamac zasad, wiec prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.
16-03-2013 10:18 Drake_r13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Drake_r13 Dodaj Drake_r13 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja piszę o tym, że przesłałem ci logi na pw na podstawie, których twierdzę, że występowało zasiadanie.

To, z którego konta było opłacane premium nie ma tutaj najmniejszego znaczenia i nie o takie logi mi chodziło

__________________

16-03-2013 10:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
seni
Newbie


Data rejestracji: 31-07-2008
Postów: 3
Klan: Highlander
Kraina: Moria
Skąd: Nadarzyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

od września znam osoby grające tymi postaciami, z pewnością są to różne osoby, wszystkie bardzo sympatyczne i kulturalne. Według regulaminu zasiadanie - to ban od 48h do stałego. Czy i ja mogę dostać informację/logi tłumaczące dlaczego te osoby nie zostały potraktowane banem na 48h i ostrzeżeniem/wytłumaczeniem co robią źle?

Poza tym sam mam w domu 8 urządzeń z których na BW mogę się zalogować - wszystkie działają przez jeden router więc to samo IP. Używam co akurat mam pod ręką/przed sobą, aby dbać o postać w BW i pomagać innym graczy - zwłaszcza teraz (samarytan).
Może regulamin powinien być zrewidowany - teraz nawet TV jest smart Wink

pozdrawiam,
seni
16-03-2013 13:01 seni jest offline Szukaj postów użytkownika: seni Dodaj seni do Listy kontaktów
uszu
Full Member


Data rejestracji: 29-08-2010
Postów: 61
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym chciał się dowiedzieć , w jaki sposób mają grać rodziny wielodzietne przy pomocy jednego komputera bądź laptopa.Do tej pory sądziłem że ku temu służy zgłoszenie gry z jednego ip . , a osoby zgłoszone będą po prostu bardziej monitorowane pod kątem poprawności rozgrywki i gry zgodnie z regulaminem
( pushing itp.).
Okazuje sie że jest inaczej , więc rozumiem że 1 pc = 1 gracz a co z resztą chętnych do gry ? , i jaki sens takiego zgłaszania skoro i tak jest to łamanie regulaminu ?
Ja wiem że Polska to kraj absurdów , ale może jest coś o czym nie wiem ?
19-03-2013 09:52 uszu jest offline Szukaj postów użytkownika: uszu Dodaj uszu do Listy kontaktów
Rybsoon
Member


Data rejestracji: 02-06-2012
Postów: 30
Klan: Nonsens
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest <ciach> ja konto za kropki mialem zbanowane nawet niewiedzieli co tam napisze, jak majo adminow <ciach> to tak jest a ze rodzina gra na jednym kompie to nie wszystkich stać na kilka i trzeba pomyśleć o logice a tym bardziej o tych jołopach co so adminami ;] nie wszystkich stac aby mieli wille z basenem i pies was <ciach> wszystkich





a tym bardziej <ciach> <ciach> nic sie nie bać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23-03-2013 13:43 Rybsoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Rybsoon Dodaj Rybsoon do Listy kontaktów
kyzek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już kiedys ktoś tam piał na ten temat: była gadka o różnicy czasu miedzy prze-logowaniami - jedni mówią o 30 min inni o 15 Smile
tu wsio zależy od opa

ja mam multi z kolegą z pracy zgloszone i mimo to po ostatnich akcjach opówumówiliśmy się że on w pracy nie będzie się logował bo mamy jednego providera i jeden serwer postawiony w pracy chociaż pracujemy w różnych budynkach

to kolejna dziura w regulaminie pozwalająca opom na ingerencje w grę wg. własnego widzimisie ( postać bana od 48h do stałki)


wiem nie ten serwer ale gracz od 2006 roku Wink
23-03-2013 23:00
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma żadnej zasady nakazującej logowanie się dopiero po określonym czasie

jet zasada zakazująca logowanie na cudzym koncie, albo posiadania kilku kont na jednym serwerze

po odwołaniu dot. postaci Riddiczka sprawdziłem logi
wyraźnie widać wielokrotne zasiadanie

nie widać powodu by dawać szansę przy tej skali łamania regulaminu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-03-2013 08:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 53368
Postać Chainekken

Konto odblokowane po odwołaniu.
Kamienie za aukcje zostaną zabrane z Twojego konta.

__________________

15-04-2013 08:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Chainekken
Newbie


Data rejestracji: 07-03-2011
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Chaos

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki bardzo Big Grin Big Grin

__________________
...A może zatańczymy na moim grobie...
15-04-2013 08:29 Chainekken jest offline Szukaj postów użytkownika: Chainekken Dodaj Chainekken do Listy kontaktów
Karolina_S
Newbie


Data rejestracji: 25-03-2013
Postów: 2

Myśle że powod jest oczywisty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy popełnia błędy,
Ale czy trzeba za nie tak drogo płacić?
Jesteście jak wyrocznia, która nikomu nie daruje i jest za karą śmierci dla wszystkich.
Prosić, błagać a i tak nic z tego.
Odpisze mi Pan, że trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów?
Dobra, ok.
Ale 34dni od zablokowania to jest naprawdę dużo za dużo.
I po co jest odwołanie po 30 dniach?
Po to żeby dowiedzieć się że nic z tego?
Pytałam dlaczego niektórzy dostają mniejsze kary to dowiedziałam się że ich przewinienia były na mniejszą skale a czemu nam wcześniej nikt nie zablokował kont na 10 dni? Na bank dało by to do myślenia.
Po raz ostatni proszę o odblokowanie.
Pewnie mi nikt nie odpisze.
18-04-2013 09:38 Karolina_S jest offline Szukaj postów użytkownika: Karolina_S Dodaj Karolina_S do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karolina_S. Napisałem ci na pw dlaczego konta nie zostaną odblokowane.
Podesłałaś mi tematy, w których inni użytkownicy dostali po 10 dni. Odpisałem ci, że skala ich zasiadania było o WIELE mniejsza.

cytat:
Pytałam dlaczego niektórzy dostają mniejsze kary to dowiedziałam się że ich przewinienia były na mniejszą skale a czemu nam wcześniej nikt nie zablokował kont na 10 dni? Na bank dało by to do myślenia.


Ja zapytam inaczej.
Dlaczego łamaliście regulamin ?
Mało jest tematów w pręgierzu, w których są blokady kont za takie przewinienia. To nie dało wam do myślenia ?

__________________

18-04-2013 09:45 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Karolina_S
Newbie


Data rejestracji: 25-03-2013
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na forum zaglądamy jak jest coś ciekawego, jak ktoś podrzuci linka do tematu. Ja nigdy nie widziałam podobnego, niestety.
Po za tym kiedyś dostaliśmy bana za od Caena za logowanie z jednego IP, oczywiście przez nieznajomość regulaminu. Zastosowaliśmy się do zaleceń i zgłosiliśmy grę. Przez nasza nie wiedzę, i może przyzwolenie gry z jednego IP a także z braku znajomości dalszej części regulaminu. Dzisiaj już znam cały więc dalszych przewinień nie będzie. Chociaż to nie jest żadne usprawiedliwienie.
Nie robiliśmy tego z premedytacją, nigdy nie puszczaliśmy sobie wyprawek czy ataków. Zdarzało się przypilnować lub założyć ekspe albo kw, ale to tylko tyle. Chodzę wcześnie spać, więc stawianie eksy po północy nie było moim ulubionym zajęciem więc czasami się wyręczałam, podobnie jak inni w ciągu dnia. Ma pan racje ze wtedy kiedy inni śpią moja postać zakłada ekspe i dzięki temu wpadnie kilka prków ale czy to jest tak nieuczciwe? inni tez na tym korzystają, bo wbijają do tej postawionej o północy ekspy.
Po prostu nie wiedzieliśmy że jest takie coś jak zasiadanie.
Jak nie mamy możliwości powrotu do gry to nie przekona sie Pan, ze jesteśmy w porządku. I jeżeli to jest nierówna rywalizacja to kara 34 dni chyba wystarczy?
Proszę niech pan zmieni zdanie.
18-04-2013 11:47 Karolina_S jest offline Szukaj postów użytkownika: Karolina_S Dodaj Karolina_S do Listy kontaktów
H-ana
Double Ace


Data rejestracji: 18-03-2010
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio odbanuj jedną postać i będzie po problemie, zdecydują kto chce grać a możliwości zasiadania nie będzie Wink
po co w ogóle są regulaminy jak okazuje się że nikt ich nie zna jak tutaj trafia xD

+1 przyjme z pokorą Smile

__________________
r6 r13 H-ana
18-04-2013 12:06 H-ana jest offline Szukaj postów użytkownika: H-ana Dodaj H-ana do Listy kontaktów
Pamarix
Newbie


Data rejestracji: 18-08-2012
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są to różne osoby jak sami sobie zdajecie sprawę.
Popełnili błąd? Zgadza się.
Ale bądźmy ludźmi. Kto ich nie popełnia? No właśnie kto? Zna ktoś taka osobę? Bo ja chyba nie .....
Wiec może warto dać im ostatnia szanse?
Myślę ze odbyta kara czegoś ich nauczyła i wyciągną z niej wnioski.
W końcu taka jest funkcja kary ....
W cywilizowanym świecie praktycznie nie funkcjonuje kara śmierci .... a czym innym jest ban stały w świecie Bloodwars?
18-04-2013 12:14 Pamarix jest offline Szukaj postów użytkownika: Pamarix Dodaj Pamarix do Listy kontaktów
jesus
Newbie


Data rejestracji: 24-02-2008
Postów: 7
Klan: NasNieMa
Kraina: Moria; Moria II; Moria III; Moria IV
Skąd: WU-WUA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co za roznica czy ktos za nia postawi expe o polnocy, czy za mnie kumpel jak bedziemy pic u mnie?
paranoja
18-04-2013 12:34 jesus jest offline Szukaj postów użytkownika: jesus Dodaj jesus do Listy kontaktów
Sqrwol
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam

Coż ważna sprawa wiec "zalicze" swojego pierwszego posta Tongue Przychylam sie do prośby o odbanowanie kont każdy zasługuje na jeszcze jedną szanseSmile Sadze ze ta kara byla wystarczająca nauczką...Bądźcie ludźmi Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sqrwol: 18-04-2013 14:38.

18-04-2013 14:35 Sqrwol jest offline Szukaj postów użytkownika: Sqrwol Dodaj Sqrwol do Listy kontaktów
Drake_r13
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2012
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Również chciał bym się dołączyć jako osoba zbanowana. Zaglądając nawet na ranking widać jak pospadaliśmy w dół więc sądzę, że jeżeli ten nasz błąd pozwolił nam szybciej się rozwinąć to już zostało to wyrównane długą naszą nieobecnością.

Chciał bym się dołączyć do prośby o ostatnią szansę i odblokowanie naszych kont.
Pozdrawiam.
18-04-2013 15:45 Drake_r13 jest offline Szukaj postów użytkownika: Drake_r13 Dodaj Drake_r13 do Listy kontaktów
Merkk
Newbie


Data rejestracji: 19-05-2011
Postów: 2
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Przyłączam swoją prośbę o odblokowanie posiadaczy zbanowanych kont z tego tematu. Znam te osoby z gry i nigdy nie miałem do nich zastrzeżeń, nigdy przepychanek słownych (co jest coraz częstsze w świecie bw). Rozumiem jeśli chodzi o wysyłanie gróźb i zapominanie o tym, że to tylko gra itd. Wg mnie powinni dostać szansę choćby dlatego, że się znają w życiu realnym i często spotykają a że jedno drugiemu założy expę czy też dobije lub ubierze inny eq nie jest czymś za co powinno się tak surowo karać. Regulaminy zazwyczaj są tak skonstruowane aby niewiedza osoby akceptującej go działała w wielu przypadkach na jej niekorzyść i dawała "spokój" usługodawcy.
Wg mnie nie zasłużyli na "stałkę" nawet jeśli faktycznie niekiedy łamali zasady.
Dodam, że pewnie wiele osób tak robi no ale bądźmy ludźmi bo przecież aby każdy logował się tylko na swoim koncie i jechał ze szkoły/pracy aby móc się ubrać/dołaczyć na expę czy cokolwiek innego to bardziej stałby się niewolnikiem tej gry niż czerpał przyjemność z niej. Wtedy pewnie musielibyście zbanować dosyć wielu graczy Smile Rozumiem, że macie Panowie pewne wytyczne co do traktowania łamania regulaminu ale jakaś tolerancja być powinna.
Osobiście wolałbym surowsze traktowanie innych wykroczeń w bw bo gdybyście się tak zawzięli to niedługo nie będzie z kogo nawet evo ściągać Smile
Pozdrawiam.
18-04-2013 18:37 Merkk jest offline Szukaj postów użytkownika: Merkk Dodaj Merkk do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » ZASIADANIE 827 , 640 , 49937 , 47727 , 53475 , 53368

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH