Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » KONKURS. Proszę o wsparcie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony KONKURS. Proszę o wsparcie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

KONKURS. Proszę o wsparcie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konkurs zakończony

__________________

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Stokrotkaa: 09-04-2013 17:21.

17-03-2013 13:33 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
Elric
Viking


images/avatars/avatar-25699.gif

Data rejestracji: 20-06-2012
Postów: 564
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to TY? : O
17-03-2013 13:35 Elric jest offline Szukaj postów użytkownika: Elric Dodaj Elric do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kusisz strojem Smile Masz mój głos

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


17-03-2013 15:48 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Stokrotkaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za głosy Smile Raczej marne szanse są tam na główną nagrodęSmile

Bonprix jest domem sprzedaży wysyłkowej w którym od kilku lat kupuję czasami ciuszki i który zorganizował konkurs. Konkurs jest tak zrobiony, że osoby, które chcą oddać głos muszą się niestety zarejestrować.

__________________

18-03-2013 11:15 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rejestracja zajmuje 30 sekund i nie wysyłają spamu, więc głosować Smile

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


18-03-2013 19:10 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na tym zdjęciu wyglądasz troche jakby smutna, albo cytując kolegę na 60 lat.
Która wersja jest poprawna? Słabo to zdjęcie na moim telefonie wyglada.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
18-03-2013 19:43 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Stokrotkaa
Lord


images/avatars/avatar-23833.jpg

Data rejestracji: 30-11-2009
Postów: 350

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Stokrotkaa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega deko się pomylił, mam 99,5

P.s. nie jest to konkurs piękności

__________________

29-03-2013 00:12 Stokrotkaa jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotkaa Dodaj Stokrotkaa do Listy kontaktów
actio
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głos nr 14 ode mnie, powodzenia Smile
29-03-2013 01:56
Dzilos1
Double Ace


Data rejestracji: 04-05-2012
Postów: 108
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Taka mała wieś-Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wbiłem kolejny


Ps. Co ciekawe, mój mejl na o2 do skrzynki wpuszcza mi cały spam a jeśli dostaję jakąś ważną wiadomość(bo gdzieś się rejestruje) to wrzuca do folderu ze spamem rotfl rotfl

__________________
I znowu w BW...

Nick na r1- Dzilos

wiem co to Lupara Smile Wiem co to ojciec chrzestny i wiem co to mafia Wink Lepiej niz Ci sie wydaje piccolo
-Borubara

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dzilos1: 29-03-2013 12:08.

29-03-2013 12:08 Dzilos1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzilos1 Dodaj Dzilos1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » KONKURS. Proszę o wsparcie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH