Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Khan > O_o » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Khan > O_o 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ghast
Double Ace


Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 124

Khan > O_o Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________
r2: ghast

top1 r2 ! : P
16-05-2007 18:49 ghast jest offline Szukaj postów użytkownika: ghast Dodaj ghast do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No gratulacje zwycięstwa. Zacięty obleg :-p Szkoda troche tej porachy....

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

16-05-2007 18:52 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba najcięższe oblężenie w jakim brałem udział na r2. 6ciorundowiec. gratuluję oponentom - piękna walka.

mam nadzieję iż więcej przed nami tak zaciętych oblegów

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
16-05-2007 18:56 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Gekon
Junior Member


images/avatars/avatar-1990.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluje zwycięstwa - 3 szurikeny zemsty Big Grin ładnie siekały. Do następnego razu Wink

Pozdrawiam i dziex za ładną walke Wink

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=4575
16-05-2007 18:57 Gekon jest offline Szukaj postów użytkownika: Gekon Dodaj Gekon do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O_o

Zobaczcie obrażenia Ghasta, albo Jacck'a, też nie gorsze...
Obrażenie są świetne, porównując do niektórych ^^
Widać, że oblężenie było dosyć zacięte...

__________________

Herms

16-05-2007 19:00 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było! i to jak Wink
niestety ja jak zwykle pech Frown
PEŁNE HP ( 595), 139 zwinnosci, 30% na krytyka i ku**a 300 dmg!!
wszyscy we mnie krytyki ładowali ( nawet ci o 10 zwiny mniej :rolleyesSmile , ja na 4 ciosy zadnego krita... ( pocieszeniem jest ze dzis k.przemiany sie dropło Big Grin Big Grin )
ale coż ni tylko w moim nie farcie wina..
Melfcin poszedł w wyprawowym, khan 2 najlepsze bunkry.. ale nie mozna ciągle wygrywać Wink do nastepnego razu Wink

p.s ouragan.. teraz nie masz co narzekac na palne Wink

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Evil: 16-05-2007 19:29.

16-05-2007 19:03 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
lukasz1592
Triple Ace


images/avatars/avatar-1527.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 178

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja chciałem pogratulować Luciuszowi repa ;] To chyba rekord xD A tak na serio, to khan żyje Big Grin Fajnie, że między tymi klanami jest miła atmosfera. Pozdro.
16-05-2007 19:04 lukasz1592 jest offline Szukaj postów użytkownika: lukasz1592 Dodaj lukasz1592 do Listy kontaktów
Luciusz
Full Member


images/avatars/avatar-380.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 67
Klan: [..KATY..]
Kraina: Moria II
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten rep to mi niezle wyszedl. Hehe.


Piekna walka obu klanow i to mi sie podoba. Szacunek dla przeciwnika. Big Grin

__________________
I ujrzałem:. oto koń trupio blady,. a imię siedzącego na nim Śmierć

R5 - Luciusz
UK - ANUBIS
16-05-2007 19:21 Luciusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Luciusz Dodaj Luciusz do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje dla Khan widac że nie chca dac ciała oby wiecej takich oblężeń. Piekna walka!
Teraz nie ma co "gdybac" po oblężeniu jest nalożone następne wiec zobaczymy efekty nastepnego życze sczęścia przeciwnikom, bo może sie przydac Smile

__________________
R14
Nick: przemus

16-05-2007 19:32 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Bukownik
Member


Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 32

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GRATULUJE walki Smile

niestety kolejny obleg znow wypada w niekorzystnej stosunkowo porze i bardzo mozliwe, ze tak zaciekly juz nie bdzie... choc kto wie Wink

ale oby wiecej takich oblezen Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bukownik: 16-05-2007 19:35.

16-05-2007 19:34 Bukownik jest offline Szukaj postów użytkownika: Bukownik Dodaj Bukownik do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i Khan w koncu pokazalo ząbkiSmile . Jak widac plan zadzialal Big Grin . Moze teraz podniesiecie rekawice, i zaczniecie atakowac nas, a nie nasze akademie i sojusznikowWink Na pewno bedzie ciekawiejWink .

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




16-05-2007 20:14 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zle sie czułem i obuzilem sie kilka min przed 2 faza... moze teraz ja zaczne bawic sie szurikenem Big Grin tylko musze go zlepic a niema kamyków xD a no i gratuluje wygranej... jak nigdy wlazło wemnie sporo drobnych hitów i ze 3 kakretne;]

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

16-05-2007 20:24 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
unibot
Full Member


Data rejestracji: 05-10-2006
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan ja nie wiem co zamierza szefostwo , mam zamiar byc im wierny do konca, jak zawsze , tylko te Wasze rekawice smierdza potem 400 osob , tym cenniejsze nasze zwyciestwo i mam nadzieje ze nie ostatnie.......
16-05-2007 20:28 unibot jest offline Szukaj postów użytkownika: unibot Dodaj unibot do Listy kontaktów
Dominol
Member


Data rejestracji: 22-09-2006
Postów: 31
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Zamość/Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluję przeciwnikom, widać to jeszcze nie koniec zaciętych i ciekawych walkSmile
16-05-2007 20:29 Dominol jest offline Szukaj postów użytkownika: Dominol Dodaj Dominol do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tool8 zawsze musisz podburzać do napinek? Bo ten komentarz o smierdzacej rękawicy napewno takowym podburzeniem jest. Khan już od dawna nie jest tym czym kiedyś było. Są tam ludzie z byłego Zakonu, Familli, później scb. Więc wytykać nam współpracy i połączeń prawa nie macie, bo sami zmieniacie klany jak rękawiczki. To na tyle komentarza. I chce zamknąć ten rozdział rozmowy. Niech dalej będą tylko głosy na temat przebiegu oblegu, a nie spraw poza nim.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

16-05-2007 20:38 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powalajace hp Dextera Big Grin Ci co przezyli to tanki ? bo w sumie nie wiele brakowalo zeby wygrac Wink

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

16-05-2007 21:00 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bruce_lee napisał(a)
powalajace hp Dextera Big Grin Ci co przezyli to tanki ? bo w sumie nie wiele brakowalo zeby wygrac Wink


tak w połowie - trzy tanki i trzech wymiataczy. Tym razem nam udało się zbalansować skład. A prawie stanowi wielką różnicę - czyż nie?
Bitwa bajeczna, chociaż babci Vesper znowu się nie udało zdobyć repa, co i tak nie będzie stanowiło powodu do rozpaczy.

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vesper: 16-05-2007 21:16.

16-05-2007 21:14 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Hyale
Lord


images/avatars/avatar-3141.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 457
Klan: -
Kraina: Moria
Skąd: OzW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan widziales genialny plan rozrysowany przez JGLa ?;] To bylo sila khanu Wink

__________________
"To err is human... To forgive, divine..."

16-05-2007 21:29 Hyale jest offline Szukaj postów użytkownika: Hyale Dodaj Hyale do Listy kontaktów
graphozaur
Full Member


Data rejestracji: 19-04-2007
Postów: 72
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten plan nie mial szansy niepowodzenia xD
16-05-2007 21:38 graphozaur jest offline Szukaj postów użytkownika: graphozaur Dodaj graphozaur do Listy kontaktów
Hyale
Lord


images/avatars/avatar-3141.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 457
Klan: -
Kraina: Moria
Skąd: OzW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie.... On zakrzepil serca wojownikow !!

__________________
"To err is human... To forgive, divine..."

16-05-2007 21:59 Hyale jest offline Szukaj postów użytkownika: Hyale Dodaj Hyale do Listy kontaktów
method
Full Member


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 54
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ładna walka Smile Pozdro. a ty tool8 won

__________________
NICK R14 genoc1de
16-05-2007 23:48 method jest offline Szukaj postów użytkownika: method Dodaj method do Listy kontaktów
_ghash_
Double Ace


images/avatars/avatar-10930.jpg

Data rejestracji: 21-12-2006
Postów: 107
Klan: [INC]->[constant]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: R'lyeh

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawde mowiac spodziewalem sie powtorki z poprzedniego oblega, ale szacun dla khan za mobilizacje i gratki zwyciestwa. To mi sie podoba, ze nie ma jak narazie jednej dominujacej sily na serwie ....i oby tak zostalo ( "byc musi mocy rownowaga" jakby powiedzial to pewien zielony gosc Big Grin ). Obleg wyglada na naprawde zaje...ty, szkoda ze nie ma calego przebiegu;/

Pozdro

ps. oby walka na morii nigdy nie ustala bo satysfakcje wieksa daje dążenie do.. niz osiągnięcie dominacji...

__________________
R2/R5 ghash
The valiant never taste of death but once
Coward die many times....

EQUILIBRIUM
17-05-2007 04:12 _ghash_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _ghash_ Dodaj _ghash_ do Listy kontaktów
Lybek2
Full Member


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 69
Kraina: Moria
Skąd: MK 3/4/10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra przestancie juz srac khani to zwykle pasozyty nie potrafiace same sie rozwijac....ciagle atakuja slabszy od siebie klan i to na dodatek ten sam bo sami nie potrafia sobie poradzic z rozbudowa zwykle cioty bez honoru i tyle a to ze wygrali...zwykly lud szczescia...niech sie pochwala poprzednia porazka z O_o hahahha az 2 zabili Tongue Tongue nara gratki dla O_o wkoncu jakis potezny klan ktory moze sie sprzeciwic tym kalekom.pozdro

__________________
Kocham Moją Laseczkę Smile )) LyBciu Always together Smile ))):*:*:*:*

MORIA R2


18-05-2007 16:57 Lybek2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybek2 Dodaj Lybek2 do Listy kontaktów
Luciusz
Full Member


images/avatars/avatar-380.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 67
Klan: [..KATY..]
Kraina: Moria II
Skąd: Chojnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lybek2 napisał(a)
dobra przestancie juz srac khani to zwykle pasozyty nie potrafiace same sie rozwijac....ciagle atakuja slabszy od siebie klan i to na dodatek ten sam bo sami nie potrafia sobie poradzic z rozbudowa zwykle cioty bez honoru i tyle a to ze wygrali...zwykly lud szczescia...niech sie pochwala poprzednia porazka z O_o hahahha az 2 zabili Tongue Tongue nara gratki dla O_o wkoncu jakis potezny klan ktory moze sie sprzeciwic tym kalekom.pozdro



Gratulacje wlasnie ta wypowiedzia pokazales jaim jestes pajacem i jak to o tobie swiadczy. Nic dodac nic ujac. Big Grin

__________________
I ujrzałem:. oto koń trupio blady,. a imię siedzącego na nim Śmierć

R5 - Luciusz
UK - ANUBIS
18-05-2007 18:14 Luciusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Luciusz Dodaj Luciusz do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Luciusz napisał(a)
cytat:
Lybek2 napisał(a)
dobra przestancie juz srac khani to zwykle pasozyty nie potrafiace same sie rozwijac....ciagle atakuja slabszy od siebie klan i to na dodatek ten sam bo sami nie potrafia sobie poradzic z rozbudowa zwykle cioty bez honoru i tyle a to ze wygrali...zwykly lud szczescia...niech sie pochwala poprzednia porazka z O_o hahahha az 2 zabili Tongue Tongue nara gratki dla O_o wkoncu jakis potezny klan ktory moze sie sprzeciwic tym kalekom.pozdro



Gratulacje wlasnie ta wypowiedzia pokazales jaim jestes pajacem i jak to o tobie swiadczy. Nic dodac nic ujac. Big Grin


tu akurat popre... ponioslo chlopakaWink

__________________

18-05-2007 19:21 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heheh ja tez popieram Lybeka. Wiadomo że Khanom sie nie podoba że ktroś ma o nich takie zdanie Big Grin To,że jesteście 1 nie znaczy że najlepsi. O_o rządzi i zawsze będzie. Wy niedlugo staniecie się legendąTongue hehehe pozdrawiam kolegów z khan raiders Big Grin LOL

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
20-05-2007 08:07 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
sitorzyskowrócił
Double Ace


images/avatars/avatar-3268.gif

Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 144
Klan: ninja
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: to ja wiem??Może mi przypomnisz??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lybka napisał(a)
Heheh ja tez popieram Lybeka. Wiadomo że Khanom sie nie podoba że ktroś ma o nich takie zdanie Big Grin To,że jesteście 1 nie znaczy że najlepsi. O_o rządzi i zawsze będzie. Wy niedlugo staniecie się legendąTongue hehehe pozdrawiam kolegów z khan raiders Big Grin LOL


Khan nigdy (tak myślę i w to wierzęBig Grin )nie odejdzie.A walke byście pokazaliSmile

__________________
r1:Marduk
r2:cieplyj

Dobre rzeczy na sprzedaż
20-05-2007 08:30 sitorzyskowrócił jest offline Szukaj postów użytkownika: sitorzyskowrócił Dodaj sitorzyskowrócił do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm,... no moze i nie odejdzie. Chociaż... licze na to że PSD i O_o ich zniszczą Big Grin Caly Xul Arn na to liczy Big Grin Kiedyś się wkoncu uda Tongue Jak nie O_o to komuś innemu...

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
20-05-2007 09:06 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
sitorzyskowrócił
Double Ace


images/avatars/avatar-3268.gif

Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 144
Klan: ninja
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: to ja wiem??Może mi przypomnisz??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wampiry nigdy nie umierają.Xul Arn nie są tacy silni aby zniszczyć Khan.Oczka hmmmmmmm wygrali pare oblegów ale pewnie temu że są lepiej zorganizowani.PSD nie prowadzi wojen Big Grin

__________________
r1:Marduk
r2:cieplyj

Dobre rzeczy na sprzedaż
20-05-2007 10:14 sitorzyskowrócił jest offline Szukaj postów użytkownika: sitorzyskowrócił Dodaj sitorzyskowrócił do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sitorzyskowrócił napisał(a)
PSD nie prowadzi wojen Big Grin


ROFL. Mysle ze oczka same dadza sobie rade Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 20-05-2007 12:12.

20-05-2007 10:19
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Khan > O_o

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH