Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Moria do Ekipy o żar » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Moria do Ekipy o żar 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
T_B_W
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2009
Postów: 77
Klan: T_B_W
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam. ja sie wypowiem jako dystans z r12. faktycznie zaro-bunkry i zaro-palniki dostali po dupie ale moim skromnym zdaniem nowy zar daje szersze mozliwosci i wymaga delikatnej zmiany eq zeby go wlasciwie wykorzystac. nie zgodze sie z twierdzeniem ze dystans stracil na tej zmianie, gdyz konkretnie wzrasta dmg we wszystkim: kw expy 1vs1 oble itd. moge podrzucic jakies linki jesli ktos bedzie zainterere.

ogolnie to trzeba troche pokombinowac i znac swoj zasieg na poszczegolne moby czy przeciwnikow i mozna walic kryty dystansem smialo ponad 1k ^^
14-04-2013 04:09 T_B_W jest offline Szukaj postów użytkownika: T_B_W Dodaj T_B_W do Listy kontaktów
OrionZ
Double Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze co Sushi powinien zrobic to wylaczyc wplyw kz/ks na nzk, zobaczymy wtedy jak wyglada sytuacja,vzy zostawiamy to, czy nadal robimy korekte nzk.

Jesli odpoczatku wyjdziemy z propozycja calkowitej zmiany nzk, z gory znam decyzje Sushiego, robmy to malymi krokami.

Nie ukrywam,ze najlepiej podoba mi sie opcja Cerbina i pozwole sobie ja przytoczyc

Proponuję DWIE zmiany, sprawiające, że arkano będzie użyteczne dla KAŻDEGO kultysty JEDEN 1. Otrzymane w walce obrażenia aktywujące nZK modyfikują siłę postaci do końca walki - nie są pomniejszane o regenerację z arkan, setów, tatuaży, affixów

Zastrzeżenie blokujące wchodzenia do walki na wysokiej inicjatywie i niskich HP by od początku mieć bonus: 1. nZK nie działa gdy początkowe HP są niższe od maxymalnych 2. nZK aktywuje się dopiero po pierwszym trafionym ciosie moba 3. inne, o analogicznym działaniu

Dla przypomnienia wartość regeneracji dla lvl 110, max szamanach, kościakach i komorze, bez użycia przedmiotów lub UM zwiększających HP bazowe, po użyciu ZK wynosi 800/rundę, a w zasadzie 800 po pierwszej rundzie, bo druga jest zazwyczaj ostatnią.

DWA

Zmniejszenie losowości arkana przy zachowaniu sensownego poziomu zwiększenia DMG. Działanie proponowane: - zwiększenie obrażeń od początku o 10% (A) - za każde stracone 3% hp dmg +1 % (limit łączny to nadal 25%) (B)

Co zmienia taki zapis? KAŻDY ma zwiększone obrażenia o ile trafi - tak, jak dla innych arkan Nie są preferowane ani wykluczone żadne rodzaje broni Zostaje zachowany założony przez ADM poziom całkowitego boosta.



ALE ponieważ nie wiadomo do końca jak co będzie działać to po wprowadzeniu w/w zmian proponuję 2 tygodnie moratorium, w czasie którego nie marudzimy i obserwujemy działanie ZK, nanosząc ewentualne zmiany przy zachowaniu stałej A w zmiennej B: - np 4/1, 5/1 jesli arkano okaże się za silne - 5/1 dla białej, 4/1 dystans 3/1 palna

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OrionZ: 14-04-2013 08:49.

14-04-2013 08:48 OrionZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OrionZ Dodaj OrionZ do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odnosząc się do swojej wypowiedzi - ta część "(limit łączny to nadal 25%)" jest do korekty, 25% to trochę z rozmachem wyszłoWink

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

14-04-2013 09:39 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Asche
Double Ace


Data rejestracji: 15-04-2008
Postów: 103
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Zary

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja myślę że ekipa zachowała się bardzo nie odpowiedzialnie testując nżk tylko na jednej grupie graczy czyli biała powyżej 80lv.
Proszę zwrócić uwagę iż wyszło im to świetnie i ta grupa graczy jest bardzo zadowolona z obecnego żaru jednak brak testów na pozostałych lv i broniach jest bardzo widoczny,a najwięcej straciła palna oczywiście.
Osobiście nie wiem dla czego tak się stało,Brak czasu ochoty czy poprostu olewka.
Ja osobiście uważam (+większość kultków z którymi gram) jest zdania że te testy powinny być zrobione i żar odpowiednio zmodyfikowany co do skuteczności na niższych lv , z inną bronią i mniejszymi mobami.
Na chwile obecną uważam ze jest to całkowicie zbędne arkana przy dystansie używam zwinki a przy palnej regena bo nie ma sensu tracić krwi na coś co się może włączy a puzniej i tak wyłączy.
Myśle że pierwszym podstawowym błędem jest wpływ regena na nżk.
14-04-2013 11:22 Asche jest offline Szukaj postów użytkownika: Asche Dodaj Asche do Listy kontaktów
el_czupakabra
Viking


Data rejestracji: 30-09-2012
Postów: 720
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
niekochany napisał(a)
Po pierwsze pomyśl zanim napiszesz, od kiedy potęp jest dedykowany pod broń białą ? Potęp od zawsze był do broni palnej, granie nim białasem jest wypaczeniem.


Wiec teraz kultysta jest pod biala i po sprawie Smile
14-04-2013 12:09 el_czupakabra jest offline Szukaj postów użytkownika: el_czupakabra Dodaj el_czupakabra do Listy kontaktów
OrionZ
Double Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
el_czupakabra napisał(a)
cytat:
niekochany napisał(a)
Po pierwsze pomyśl zanim napiszesz, od kiedy potęp jest dedykowany pod broń białą ? Potęp od zawsze był do broni palnej, granie nim białasem jest wypaczeniem.


Wiec teraz kultysta jest pod biala i po sprawie Smile


nie wiem co ty tutaj porownujesz
po pierwsze by byc potepiony trzeba samemu, dobrowolnie zadecydowac o wyborze

po drugie w przpadku kultka arkana zmieniona w czasie gry gdy gracze poswiecili sporo czasu na budowe postaci, jeszcze zmieniono te arkana nieudolnie ale to juz inna sprawa

jesli juz chcesz porownywac to u nas jest sytuacja tak ze nagle z kultka uniwersalnej rasy zrobiono z niego wylacznie bialasa to tak jakby z wz nagle w czasie gry przerobic jego arkana wylacznie pod palna

odkad gram zawsze byl podzial 3 rasy uniwersalne:ssak,lapacz, kultek i 2 specjal: wz i potep i teraz admini (Sushi) niszcza porzadek BW niebiorac pod uwage konsekwencji swojej decyzji
14-04-2013 12:37 OrionZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OrionZ Dodaj OrionZ do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
OrionZ napisał(a)
cytat:
el_czupakabra napisał(a)
cytat:
niekochany napisał(a)
Po pierwsze pomyśl zanim napiszesz, od kiedy potęp jest dedykowany pod broń białą ? Potęp od zawsze był do broni palnej, granie nim białasem jest wypaczeniem.


Wiec teraz kultysta jest pod biala i po sprawie Smile


nie wiem co ty tutaj porownujesz
po pierwsze by byc potepiony trzeba samemu, dobrowolnie zadecydowac o wyborze

po drugie w przpadku kultka arkana zmieniona w czasie gry gdy gracze poswiecili sporo czasu na budowe postaci, jeszcze zmieniono te arkana nieudolnie ale to juz inna sprawa

jesli juz chcesz porownywac to u nas jest sytuacja tak ze nagle z kultka uniwersalnej rasy zrobiono z niego wylacznie bialasa to tak jakby z wz nagle w czasie gry przerobic jego arkana wylacznie pod palna

odkad gram zawsze byl podzial 3 rasy uniwersalne:ssak,lapacz, kultek i 2 specjal: wz i potep i teraz admini (Sushi) niszcza porzadek BW niebiorac pod uwage konsekwencji swojej decyzji


wysmiewasz porównanie kolesia, a sam robisz coś jeszcze głupszego...

mówisz, że z uniwersalnego na specjalistę...
a potem specjalistę w 1 na specjalistę w drugim... trudno nie nazwać Cie....

no waśnie;]


po za tym kultek od początku gry miał być białasem...było o tym pisane już od dawna... po prostu żar spodobał się innym tatkom dlatego zaczeli nim grać, teraz po prostu jest "powrót do korzeni"

a na sam koniec... potep stał się uniwersalny, wiec jak żar wam sie nie podoba... zawsze możecie zmienić rase na "uniwersalną"

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

14-04-2013 13:55 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
OrionZ
Double Ace


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 132
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie bylo pisane ze kultek mial byc pod bron biala w tutku nic o tym nie przy wybieraniu rasy tez brak opisu, a nawet z tego co pamietam wlasnie kultek z 4 ras proponowanych przy wyborze posiadal bron palna pozostale biala, wiec tlumaczac na upartego to sama gra sugeruje ze kultek jest pod palna

A zmiana na potepionego sorry, a czemu ty nie zrobiles tego jak plakales na starym zarem w swoim temacie i mowiles ze na swoim serwie bialasy wbraly potepa dla grozy lub niechcieli czekac na zmiane zaru. Jestes obludny.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez OrionZ: 14-04-2013 14:24.

14-04-2013 14:20 OrionZ jest offline Szukaj postów użytkownika: OrionZ Dodaj OrionZ do Listy kontaktów
General
King


Data rejestracji: 27-03-2007
Postów: 811
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szynek napisał(a)
cytat:
OrionZ napisał(a)
cytat:
el_czupakabra napisał(a)
cytat:
niekochany napisał(a)
Po pierwsze pomyśl zanim napiszesz, od kiedy potęp jest dedykowany pod broń białą ? Potęp od zawsze był do broni palnej, granie nim białasem jest wypaczeniem.


Wiec teraz kultysta jest pod biala i po sprawie Smile


nie wiem co ty tutaj porownujesz
po pierwsze by byc potepiony trzeba samemu, dobrowolnie zadecydowac o wyborze

po drugie w przpadku kultka arkana zmieniona w czasie gry gdy gracze poswiecili sporo czasu na budowe postaci, jeszcze zmieniono te arkana nieudolnie ale to juz inna sprawa

jesli juz chcesz porownywac to u nas jest sytuacja tak ze nagle z kultka uniwersalnej rasy zrobiono z niego wylacznie bialasa to tak jakby z wz nagle w czasie gry przerobic jego arkana wylacznie pod palna

odkad gram zawsze byl podzial 3 rasy uniwersalne:ssak,lapacz, kultek i 2 specjal: wz i potep i teraz admini (Sushi) niszcza porzadek BW niebiorac pod uwage konsekwencji swojej decyzji


wysmiewasz porównanie kolesia, a sam robisz coś jeszcze głupszego...

mówisz, że z uniwersalnego na specjalistę...
a potem specjalistę w 1 na specjalistę w drugim... trudno nie nazwać Cie....

no waśnie;]


po za tym kultek od początku gry miał być białasem...było o tym pisane już od dawna... po prostu żar spodobał się innym tatkom dlatego zaczeli nim grać, teraz po prostu jest "powrót do korzeni"

a na sam koniec... potep stał się uniwersalny, wiec jak żar wam sie nie podoba... zawsze możecie zmienić rase na "uniwersalną"


"u korzeni" to WZ był przyeznaczny do białej.
Kultek czysto do dystansu.

Potem kilka wypaczeń spowodowało, że kultkami CRzy zaczęli grać, nie przekręcaj faktów Wink
14-04-2013 14:27 General jest offline Szukaj postów użytkownika: General Dodaj General do Listy kontaktów
drewko
Double Ace


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 100
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idąc dalej, w obecnej chwili WZ, który jest tylko do broni białej, nie jest w niej najlepszy...

ŁP na białej 1h,2h jest znacznie lepszy na ekspy, kw o pvp juz nawet nie będę wspominał... Tak, zaraz powiecie, że ma większy dmg... ok, nie zaprzeczę, aczkolwiek 1-2k dmg na rundę nie wynagrodzi ponad 2,5khp...

Teraz kultek dostaje dopał 25% do dmg, co jest wręcz druzgocące... nie będę dyskutować o tym jak często, przy jakiej inicjatywie, przy jakich warunkach jest to możliwe, nie zmienia to faktu, że kolejna rasa uniwersalna, która może korzystać ze wszystkich broni, jest znów lepsza na białej niż WZ.

Szynek już wystarczająco to potwierdził linkami, i nie zmienia to nic, że jest to możliwe tylko na kulu cr-e. Jest to wypaczenie, które powinno być dawno wyeliminowane, a wy jeszcze próbujecie umożliwić korzystania z kż, co w rezultacie daje więcej hp od WZ i dmgSmile

Nerf kula na białej, dopał ŻK dla reszty... Takie jest moje zdanie.

Na koniec - Kul nigdy nie był dedykowany na białasa....

__________________
R5 - drewko
14-04-2013 15:09 drewko jest offline Szukaj postów użytkownika: drewko Dodaj drewko do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny, który oblał matmę. przeczytaj siebie. skoro kultek dostaje 25% ale nie wiadomo jak często, to znaczy, że NIE DOSTAJE 25%. na określonych tatkach jest to skuteczne, na niektórych gówno warte. nikt tu nie proponuje boosta powyżej założonego przez administrację poziomu - dwa razy mniej niż twoje 25% Tongue , a tylko dostępność SKUTECZNEGO arkana dla wszystkich. inaczej jedyną ścieżką Ku będzie CR, boost w skali serwera będzie taki, że nZK zetną i tyle będzie

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

14-04-2013 17:13 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
drewko
Double Ace


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 100
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O matematyce, możemy sobie podyskutować długo... o czytaniu ze zrozumieniem również....

Napiszę to jeszcze raz..
Kultek cr, zadaje znacznie większy dmg, niż WZ cr, co jest dla mnie wypaczeniem...

Powiadasz, że jest mało przewidywalne... hmmm... to zobaczmy...

XR ma 10 ataków, a chodzą na niego w 4 osoby... jakie jest średnie prawdopodobieństwo, że oberwie cr kultek?Smile I to więcej niż raz...

__________________
R5 - drewko
14-04-2013 19:41 drewko jest offline Szukaj postów użytkownika: drewko Dodaj drewko do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
drewko napisał(a)
O matematyce, możemy sobie podyskutować długo... o czytaniu ze zrozumieniem również....

Napiszę to jeszcze raz..
Kultek cr, zadaje znacznie większy dmg, niż WZ cr, co jest dla mnie wypaczeniem...

Powiadasz, że jest mało przewidywalne... hmmm... to zobaczmy...

XR ma 10 ataków, a chodzą na niego w 4 osoby... jakie jest średnie prawdopodobieństwo, że oberwie cr kultek?Smile I to więcej niż raz...


od początku a3 chodzi się tylko i wyłącznie na roboty w czterech? czy wcześniej na inne moby również?

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

14-04-2013 19:43 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
vegelo
Forum Ace


Data rejestracji: 31-10-2012
Postów: 81

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szynek napisał(a)
cytat:
drewko napisał(a)
O matematyce, możemy sobie podyskutować długo... o czytaniu ze zrozumieniem również....

Napiszę to jeszcze raz..
Kultek cr, zadaje znacznie większy dmg, niż WZ cr, co jest dla mnie wypaczeniem...

Powiadasz, że jest mało przewidywalne... hmmm... to zobaczmy...

XR ma 10 ataków, a chodzą na niego w 4 osoby... jakie jest średnie prawdopodobieństwo, że oberwie cr kultek?Smile I to więcej niż raz...


od początku a3 chodzi się tylko i wyłącznie na roboty w czterech? czy wcześniej na inne moby również?


Ty serio nie rozumiesz co my piszemy?

Czemu wciąż szukasz przejęzyczeń?, uczepiasz się zdań wyrwanych z kontekstu?, wyzywasz ludzi od płaczków, piszesz żeby się skasowali itd. Nie umiesz dostosować się i rozmawiać o arkanieConfused jak masz ochotę pokazywać swoją wyższość lub obrażać ludzi, pisać żeby się skasowali załóż sobie własny temat i zaproś tam tą swoją ekipe co walczyła o Nzk 4 lata... ). Tu jak chcesz się wypowiadać to spróbuj z głową, bo się oftop straszny robi, kolejny raz przez Szynka przepraszam za spam... .

Już pisałem pokaz udowodnij jakie to arkano jest piekne, daj 10 kolejnych linków z twoich(a najlepiej kogoś z duża inicjatywą) eksp na rożnych mobach, a zapomniałem ty grasz na jednym mobie .... .

Chętnie po komentuje twoje linki i wrzucę swoje... czekamy ... aż wreszcie bez wyzywania, obrażania pokażesz argumenty, poproś jakiegoś kolegę ("z twojej ekipy") żeby pokazał nam to na postaci z wysoką inicjatywą!! BO SIĘ POKAZAĆ NIE DA!!, 20 dni 10 kolejnych eksp.... .

Znajdź postać z wysoką inicjatywą niech wrzuci linki, a ja chętnie Cię przeproszę, że jestem idiotą i dlatego mi arkano nie działa(tylko wrzucaj każdy link jak wyjdzie nie wyjdzie itd co dwa dni nowy). Bo <ciach> potrafisz ( wyrwane z kontekstu zdania komentować, i obrażać etc) i wrzucać po kilka razy link z tej samej ekspy specjalnie przygotowanej^^

Po prostu żal... .

Chcesz coś wnieść to udowodnij i skończ pierd... za przeproszeniem, bo sie przykro robi... .

Pozdrawiam Vegelo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ptyś: 14-04-2013 21:18.

14-04-2013 20:21 vegelo jest offline Szukaj postów użytkownika: vegelo Dodaj vegelo do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sami mówicie, że chcecie testy na innej postaci niż moja a po chwili wyskakujesz znowu z tekstem, ze chcesz linki ode mnie? reochę rozsądku...

naprawdę muszę się chamować by nie zacząć Cie obrażać...ale jedyne co zrobię to kolejny raz zgłoszę zielonemu Twoje flugi, bo mimo wszystko tutaj trzeba zachowywać sie kulturalnie...

jak ja niby mam wziąć linki z kulktów z duza inicjatywą z moich eksp skoro jestem największym kultkiem na serwie i w top 100 mamy samych CRów-kultków i jednego zabójce/mnicha(nie pamietam jaki ma teraz tatek) maye, którą twierdzi, że żar jej pasuje...

ogarnij się chłopcze bo znowu płaczesz o niemożliwe...


moje linki udowadniały, że żar działa spoko...prawie zawszeWink
Twoje udowadniały, że każdy arkan an Twojej postaci wypadałby super-słabo...


ps. łap robota(skład był na anuba): http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d0aed62b7a

nawet na wyższych mobach żar działa spokoWink

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szynek: 14-04-2013 20:43.

14-04-2013 20:41 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
smieciarz
Triple Ace


Data rejestracji: 22-05-2009
Postów: 193
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na usta cisnie sie pare pytan....


jedno z nich

dlaczegpo nzk preferuje bron biała dwureczna?? tego nie rozumiem ale chyba znam odpowiedz...

(nie pije do szynejro )

jezeli tak to widzicie to zmieńce pozostałe rasy pod tym względem...żeby inne rasy preferowaly

inną broń z tymże moim zdaniem troche, nie trafiliscie bo te arkana powini trafić do wz


wz preferuje broń dwuręczną

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez smieciarz: 14-04-2013 21:05.

14-04-2013 20:52 smieciarz jest offline Szukaj postów użytkownika: smieciarz Dodaj smieciarz do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vagello +1 za wulg

__________________
Regulamin Handlu


14-04-2013 21:03 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
vegelo
Forum Ace


Data rejestracji: 31-10-2012
Postów: 81

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szynek napisał(a)
...
http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d0aed62b7a

nawet na wyższych mobach żar działa spokoWink


Sprawdźmy jak poszło, bez bonusu:

Szynejro atakuje bronią Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV unika ciosu.
Szynejro zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 1464 PKT ŻYCIA.
Szynejro zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 1520 PKT ŻYCIA.

dalej:
!!XR12-yV atakuje bronią Działko Gatlinga, Szynejro wykonuje serię zwodów i unika trafienia.
!!XR12-yV atakuje bronią Działko Gatlinga, Szynejro zostaje zraniona za 899 PKT ŻYCIA.
!!XR12-yV atakuje bronią Działko Gatlinga, Szynejro wykonuje serię zwodów i unika trafienia.

Bonus właczony 11%,

Szynejro zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 1960 PKT ŻYCIA.
Szynejro zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 1868 PKT ŻYCIA.
Szynejro zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 1900 PKT ŻYCIA.

!!XR12-yV atakuje bronią Działko Gatlinga, Szynejro wykonuje serię zwodów i unika trafienia.

Szynejro atakuje bronią Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 437 PKT ŻYCIA.
Szynejro zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa Krwiopijcy* (+3), !!XR12-yV zostaje zraniony za 1836 PKT ŻYCIA.

I to juz koniec jeszcze:
!!XR12-yV atakuje bronią Działko Gatlinga, Szynejro zostaje zraniona za 888 PKT ŻYCIA. i bonus sie włacza pewnie na maksa lub prawie ale mob pada.

Wychodzi z bonusu kolejno(zakładam normalny cios 1500(kryt)/337(zwykły) - troche na oko ale widac po pierwszej rundzie że mniej więcej sie zgadza) :
460
368
400
100
336

w sumie: 1664
1664/10985*100% = 15%

Z ciekawostek: wyszło 15% a bonus włączył się na 11% nie przy wszystkich ciosach, skąd to sie bierze:

Bo w zwykłym dmg częśc niego idzie na def stwora oraz dodany bonus do dmg jest mnożony przez współczynnik kryta w przypadku cr razy 4... .

No ładnie wyszło wrzuć ekspe, za dwa dni nie chce wybranych eksp tylko sprawdzmy np. 10 ... .


Pozdrawiam.
15-04-2013 08:05 vegelo jest offline Szukaj postów użytkownika: vegelo Dodaj vegelo do Listy kontaktów
Szynek
Emperor


images/avatars/avatar-24244.jpg

Data rejestracji: 04-11-2011
Postów: 1.457
Klan: PSD/PRX
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wyszło Ci 15% dlatego, że źle liczyłeś, bo kosa ma dużą rozbieżność dmg itd... mały bląd ale sam widzisz jak wyszłoWink


trudno akurat mi dawać linki z wyższych lokacji gdyż farmie bazie...

jak chcecie linki z wyższych lokacji to należy prosić osoby na nie chodzące... tylko trudno znaleźć takich kultkówWink bo w topce jest nas mało na każdym serwie.

__________________
Najbardziej Ssący Kultysta Morii

Szynejro używa arkana Wyssanie mocy poziom 18.

15-04-2013 09:57 Szynek jest offline Szukaj postów użytkownika: Szynek Dodaj Szynek do Listy kontaktów
Nekra
Lord


images/avatars/avatar-16163.gif

Data rejestracji: 18-11-2009
Postów: 289
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Moria II; Necropolia IV; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI
Skąd: from HELL

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=770ed69dbb
robot

__________________
ŁM - Snajper - 93lvl - skasowane
WZ - Zabójca - 89lvl - oddane
KULT - CR - 98lvl - ban stały za niewinność
Ssak - Snajper - jeszcze gram Tongue
15-04-2013 14:16 Nekra jest offline Szukaj postów użytkownika: Nekra Dodaj Nekra do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
OrionZ napisał(a)
cytat:
Szynek napisał(a)
według mnie jest spoko nie popieram waszego płaczu.

jedyne co "mogłoby" być zmienione to to by kż nie zmniejszało bonusu żaru... i o tym mówiłem... za to większość waszych propozycji jest po prostu tak głupich, że sushi oleje temat...

ps. podawałem nawet sposób w jaki można by to rozwiązać ale to zaspamowaliście.


Sorry ale nie pamietam takich przypadkow gdzie choc w czesci nas popierales, a ja od pocztku wskazywalem ze kz zmniejsza bonus nzk to ty udowadniales ze mie ma miejsca cos takiego,a jesli nawet to mozemy wbijac tylko na nzk lub tylko regen sam, badz cenna rada wujka Sushiego by wbijac nzk+odpornosc z setu i wszystko na temat

Prawda jest tak ze Sushi widzi ze obecnie zar jest niedorobiony i jal mowisz ty tez dostrzegasz potrzebe korekty/dopracowania arkan kultka np. usuniecia miedzy innym wplywu kz na nzk. Brutalna prawda jest tak ze Sushi nas olewa jak to powiedziales jest nie dlatego ze chcemy zmian/dopracowania arkan kultka, a ze pokaze to o czym mowimy od poczatku ze Sushi nie przeprowadzil wszystkich testow, nie wzial wszystkich czynnikow pod uwage i robiac nowy zar na kolanie byle tylko zdarzyc z terminem wprowadzenia, stworzyl bubel. Sushi boji sie wprowadzic choc czesc naszych postulatow, bo to potwierdzi prawdziwosc naszych zarzutow wobec niego i pokaze ze jednak Sushi nie jest nieomylny.


Proste, nadwyżka krwi mi nie przeszkadzała.
Nawet jeżeli będzie niewykorzystana to balans palna vs palna na innych rasach wyszedł ok.

W przypadku białych gdzie balansowałem vs WZ nadwyżka musiała być wykorzystana by osiągać podobne rezultaty. (dlatego, że SB jest nagminnie stosowany przez wszystkie rasy i daje tak solidnego kopa, że jest konieczny by uzyskiwać porównywalne rezultaty).

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


16-04-2013 18:20 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Moria do Ekipy o żar

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH