Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Wszystkie ewolucje rozwinięte - co dalej? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wszystkie ewolucje rozwinięte - co dalej? 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Wszystkie ewolucje rozwinięte - co dalej? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie zadaje trochę z wyprzedzeniem, ale czas szybko leci.


Czy jest coś przewidziane na co będzie można wydawać punkty evo nazbierane na atakach, gdy już rozwinie się wszystkie ewolucja na maxa?
15-04-2013 09:50 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kazda evo kosztuje lacznie 1500 punktow. Evo jest 11, co daje lacznie 16500 punktow evo potrzebnych na wbicie wszystkiego. Za atak dostajesz maksylamnie 2 punkty. 16 atakow dziennie daje max 32, co powoduje ze wymaxowanie wszystkich evo zajmuje prawie 516 dni. To super-optymistyczny wariant. Wiec chyba narazie nie ma sie co przejmowac 'nadwyzka' punkto evo.

Pewnie to co nie dasz rady wykorzystac zostanie odlozone i moze bedzie jakis dalszy ciag evo, podczas ktorego bedziesz mogl wydac te punkty.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

15-04-2013 11:14 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakim wyprzedzeniem? a3 weszło tak dawno temu, że są tacy co mają wszystko na maxa.

co dalej z nadwyżką? nic, będzie na nowe ewolucje, które kiedyś wejdą, a jak je wytrenujesz, to wtedy się pomyśli. pozdr.
15-04-2013 11:24
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Można by pkt evo wydawać na na skarby, co by rozwiązało problem ostatecznie, bo dodanie nowych evo, tylko odsunie problem, ale nie rozwiąże.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
15-04-2013 11:26 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Murfel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoje wyliczenia są jak najbardziej prawdziwe Smile Smile
Ja będę miał komplet za około 2 miesiące... Jak zaznaczyłem w pierwszym poście zakładam ten temat z wyprzedzeniem Wink

Chciałbym się jedynie dowiedzieć czy będzie coś dalej... nawet nie musi być podane co (choć byłoby bardzo miło) tylko czy za te 2-3 miesiące będzie po co tłuc te 16 ataków dziennie na ludzi o wysokich poziomach.


edit:
a skąd to przekonanie że będą nowe ewolucje?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Murfel: 15-04-2013 11:43.

15-04-2013 11:41 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
Jack The Ripper
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Murfel napisał(a)
a skąd to przekonanie że będą nowe ewolucje?

stąd:
http://www.bwteam.pl/index.php?a=news&ln=pl&page=1&id=124

dobry pomysł z tym by ptk evo wydawać na skarb, bo nowe też się wytrenuje na maxa, a potem na nic ataki.
15-04-2013 11:56
rapier
Lord


images/avatars/avatar-24861.jpg

Data rejestracji: 25-09-2008
Postów: 364
Klan: PINK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: ByDGoszcz/Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obliczenia przekłamane nie uwzględniają bonusów i z eventów, jestem pewny że niektórzy w kwietniu już będą mieli wszystko na max

__________________
R6-rapier
R7-rapier
15-04-2013 13:23 rapier jest offline Szukaj postów użytkownika: rapier Dodaj rapier do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrafAir napisał(a)
Można by pkt evo wydawać na na skarby, co by rozwiązało problem ostatecznie, bo dodanie nowych evo, tylko odsunie problem, ale nie rozwiąże.


Pomysł wydaje się być dobry bo w sumie nie ma i tak co wymyślać i komplikować z nowymi evo

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez GreSs: 15-04-2013 15:16.

15-04-2013 15:14 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
babal cd.
Triple Ace


images/avatars/avatar-18426.gif

Data rejestracji: 10-09-2009
Postów: 213
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ewenty ewentami ale na 16 ataków zazwyczaj ze 4-5 nie wchodzi + dodajmy jakiś remisik tu i tam no i trza troche wiecej czasu na evo , policzyłem i brak mi 1826 evo do zakończenia wszystkiego wiec jeszcze troche to potrwa a co dalej ??? admini coś wymyślą Big Grin myślę że może dorzucą nowe ewolucje np cos typowo pod dystans rotfl

__________________
r7 Resurrected


15-04-2013 15:57 babal cd. jest offline Szukaj postów użytkownika: babal cd. Dodaj babal cd. do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak czy siak niezaleznie od wyliczen j a tez w ciagu 2 miesiecy bede mial komplet a w przyszlosci ataki beda sie zbierac na nowe evo i moze tym razem zrobia % tak jak moglo byc przy tych np abosrbcja bazowy % hp czyli wbijanie lvl - zwiekszanie zycia byloby oplacalne ... tak samo np zwinka czy spost % treningu itd...


ale osobiscie uwazam ze powinne pojawic sie jakies evo typu ignoruje 10 % obrony przeciwnika ... + do trafienia itd ale pomarzyc se mozna Wink

tak czy siak puste evo po komplecie beda sie kumulowac na ten 20.. rok xD
15-04-2013 16:43
Kilimangaro
Lord


Data rejestracji: 15-11-2006
Postów: 389

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rapier napisał(a)
obliczenia przekłamane nie uwzględniają bonusów i z eventów, jestem pewny że niektórzy w kwietniu już będą mieli wszystko na max


Pamietaj tez ze masz max 90% na udana zasadzke, to tez nie jest uwzglednione. To sa tylko zgrubne obliczenia, bez wdawania sie w szczegoly.

__________________
cytat:
The Juggernaut napisał(a)
Kilimangaro to nadworny znawca i niemalze rzecznik BW teamu, dziwne az sie jeszcze nie jest smodem czy cos w t-shircie 'kocham bw i wiem wszystko'

15-04-2013 16:52 Kilimangaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Kilimangaro Dodaj Kilimangaro do Listy kontaktów
Bassyll
Lord


images/avatars/avatar-23010.jpg

Data rejestracji: 09-06-2009
Postów: 252
Klan: R3 - Bloody_Kingdom
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kilimangaro napisał(a)
Kazda evo kosztuje lacznie 1500 punktow. Evo jest 11, co daje lacznie 16500 punktow evo potrzebnych na wbicie wszystkiego. Za atak dostajesz maksylamnie 2 punkty. 16 atakow dziennie daje max 32, co powoduje ze wymaxowanie wszystkich evo zajmuje prawie 516 dni. To super-optymistyczny wariant. Wiec chyba narazie nie ma sie co przejmowac 'nadwyzka' punkto evo.

Pewnie to co nie dasz rady wykorzystac zostanie odlozone i moze bedzie jakis dalszy ciag evo, podczas ktorego bedziesz mogl wydac te punkty.


nie wziąłeś pod uwagi tego że codziennie jest bonus za atak daje 4 evo już nie wspominając o eventach. Należy również podkreślić że 16 ataków jest dla graczy z premium.


cytat:
Można by pkt evo wydawać na na skarby, co by rozwiązało problem ostatecznie, bo dodanie nowych evo, tylko odsunie problem, ale nie rozwiąże.


tutaj pomysł jest dobry zważywszy na to że ludzie strasznie narzekają na znalezione skarby Smile

__________________

R3 Necropolia II - Bassyll
R4 Necropolia III - Thomas Cale
R10 Necropolia VI - Bassyll

T-moderator :
Kupie R12 / R7 / R16
Zbroje R1

15-04-2013 17:06 Bassyll jest offline Szukaj postów użytkownika: Bassyll Dodaj Bassyll do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy w styczniowym pachu pojawia sie

cytat:
SushiMaker napisał(a)

7. Rozważamy zarówno T5 tatoo jak i T5 evo + dodatkowe ścieżki. (evo już w części są na papierze, tatoo są w postaci zebranych materiałów ale nie jako dopracowane wersje na papierze).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 15-04-2013 17:47.

15-04-2013 17:46 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi do maksa brakuje 4050 pkt evo.
W tym Pancerz - nieprzydatny
Mutacja DNA - tez mi sie nie przyda, za slaba jak na tą cene, wole sobie dodac, gruczoly, kły, i sume.

Do skrzydeł zostało wbic 3 i 4 lvl. Więc jakby nie patrzeć, niedlugo będzie praktycznie komplet.

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
15-04-2013 18:10 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
The Juggernaut
Viking


Data rejestracji: 01-10-2012
Postów: 676

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by draco29a
Mi do maksa brakuje 4050 pkt evo.
W tym Pancerz - nieprzydatny
Mutacja DNA - tez mi sie nie przyda, za slaba jak na tą cene, wole sobie dodac, gruczoly, kły, i sume.

Do skrzydeł zostało wbic 3 i 4 lvl. Więc jakby nie patrzeć, niedlugo będzie praktycznie komplet.


rotfl

28 odporki na pielgi na necro to skarb Big Grin

mutacje dna to faktycznie dno nie znam nikogo co by to rozwijal chyba ze ktos z nudow na koniec...

ja mam nadzieje ze nie bedzie wiecej evo bo klepanie atakow jest nudne i monotonne i potrzebuje 2100 zeby sie od nich uwolnic Big Grin

__________________
Game over rotfl
15-04-2013 19:40 The Juggernaut jest offline Szukaj postów użytkownika: The Juggernaut Dodaj The Juggernaut do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Okazuje się że uszczęśliwili nas na siłę poprzez wprowadzenie evo. Też mnie nudzi codzienne klepanie ataków, wręcz jestem do tego zmuszony przez ADM. Nie mogę sobie spokojnie "popykać" tylko muszę wykonać te ataki, bo bez evo byłaby lipa. Tak daleko bym odstawał, że lepiej już się skasować. Z resztą jestem coraz bliżej tej decyzji, bo przez 6 lat gry na różnych serwerach wydropiłem leg.db.gorset orchidei, to tyle w temacie szczęścia.
Mam nadzieję że nie będzie nic nowego z evo, bo nie chce mi się wykonywać ataków.
Przed evo robiłem tylko ataki po to aby ludzi na zadanie, albo rozbudowę zdobyć, przez miesiąc potrafiłem zrobić tylko kilka ataków.

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

15-04-2013 19:48 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

średnio wychodzi po doliczeniu bonusów 924 evo na 30 dni grając z premium na 90% ataków i zakładając, że te co wchodzą się udają, nie doliczyłem remisów, ale te 900 evo miesięcznie można zrobić co daje 10950 evo rocznie, w 20 miesięcy na 95% cały komplet zebrany, osobiście brakuje mi około 8 miesięcy do maxa, nie zaczynałem od początku aktu III, jestem w top 100 (r14) więc za rok, szacuję, że około 200-250 osób będzie miało max evo, jest to 10% aktywnych graczy serwera, uśredniająć za 6 miesięcy można zaczać wprowadzać pomysły na spożytkowanie pkt evo. Za wszelkie popełnione błędy ortograficzne przepraszam.

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez marizek: 15-04-2013 20:15.

15-04-2013 20:10 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja sam byłem zdziwiony jak sprawnie rozwijanie ewo poszło, u mnie w każdym razie bardzo sprawnie. Też już zaczynam się zastanawiać co będzie dalej , jak coś się klaruje to chętnie usłysze Smile Przydałby się jakiś Kantor na wymiany nadmiaru repa a później pkt. ewo Roll Eyes

na tą chwile 9 ewolucji skończonych , do zakonczenia 2 ostatnich brakuje 2739 okt ewo

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksin: 15-04-2013 21:48.

15-04-2013 21:41 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
janu
Lord


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 289
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowe evo by się przydało. Lub 5 lvl evo.

Ja mam już tak:

Poziom ewolucji: 47
PKT EWOLUCJI: 756

Skrzydła poziom 4
Ewolucja zakończona.

Pancerz poziom 4
Ewolucja zakończona.

Kły/Pazury/Kolce poziom 3
ROZPOCZNIJ EWOLUCJĘ na poz. 4

Gruczoły jadowe poziom 4
Ewolucja zakończona.

Wzmocnione ścięgna poziom 4
Ewolucja zakończona.

Dodatkowa komora poziom 4
Ewolucja zakończona.

Krew demona poziom 4
Ewolucja zakończona.

Mutacja DNA poziom 3
ROZPOCZNIJ EWOLUCJĘ na poz. 4

Oświecony poziom 2
ROZPOCZNIJ EWOLUCJĘ na poz. 3

Szósty zmysł poziom 4
Ewolucja zakończona.

Absorpcja poziom 4
Ewolucja zakończona.
15-04-2013 23:24 janu jest offline Szukaj postów użytkownika: janu Dodaj janu do Listy kontaktów
Murfel
Full Member


images/avatars/avatar-8382.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 61
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Murfel
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja swoją odpowiedź uzyskałem więc można zamknąć. Dziękuje Smile

Jedyne co się nasuwa to prośba do administracji, żeby nie zwlekała za długo z tymi nowymi ewolucjami Wink
16-04-2013 08:22 Murfel jest offline Szukaj postów użytkownika: Murfel Dodaj Murfel do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pojawią się w tym roku, przed lub razem z A3.2 zależnie jak będzie szła praca ew nawet zostaną dodane etapami, wszystko zależy kiedy logistycznie będzie nam łatwo je dodać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


16-04-2013 18:28 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Wszystkie ewolucje rozwinięte - co dalej?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH