Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Poszukiwany/Poszukiwana FC, Fenix, Date ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Poszukiwany/Poszukiwana FC, Fenix, Date ? 5 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,205 Ankieta - średnia ocena: 8,20
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Poszukiwany/Poszukiwana FC, Fenix, Date ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś z tamtych czasów jeszcze tutaj żyje? Dobrych kilka lat minęło i jakoś tak dziś tutaj trafiłem.
Ghost, Drakonus, Nikt, Lopezzo, Sectum, Kubus_Puchatek, Zybek, Anika ? Smile Tylko Was pamiętam, ale jeżeli ktoś gdzieś pogrywa to może i bym wrócił powspominać stare dobre czasy.
C47 dalej rządzi w pręgierzu ? Big Grin
A może spotykacie się jeszcze czasami gdzieś na ircu?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez goompas: 19-04-2013 22:46.

19-04-2013 22:43 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Tomy G
Member


images/avatars/avatar-24392.png

Data rejestracji: 23-01-2013
Postów: 26

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kubus gra(chyba) lopezzo aka łysy magazynier dalej "ŻONDZI" na r1 Big Grin

__________________
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ktjMz7c3ke4
http://thepiratebay.sx/torrent/5276898/
http://p90x.com.pl/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tomy G: 19-04-2013 23:45.

19-04-2013 23:45 Tomy G jest offline Szukaj postów użytkownika: Tomy G Dodaj Tomy G do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r1 zostali - Anika, Lopek (gra też i na paru innych serwerach),
Kubuś - r16 chyba ze jeszcze gdzieś (ale hyba nieaktywny już od jakiegoś miecha - przynajmniej na forum)
Sectum/Lunarka nie gra nigdzie z tego co wiem.
Drakonus obecnie Drakonek - r5
Zybek na r3 chyba nadal siedzi
Nikt i Ghost - chyba nie grają.

Goompas - teraz irce niepotrzebne - jest shoutbox (chat globalny i klanowy)

(oO xD mam twoją postać xD)

Nie wiem jak z dalszymi serwerami - bo tam nie gram już.

P.S. Ce dalej siedzi. Wink

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Sephiroth: 20-04-2013 00:14.

20-04-2013 00:03 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
adikab
Lord


images/avatars/avatar-25572.gif

Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 347
Klan: Sanguis
Kraina: Moria II
Skąd: Grudziądz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

goompas... to mnie teraz zaskoczyłeś...... niedawno skasowałem konto na r1... trzecie Big Grin mam dość tego upadłego już serwa Smile na r5 sobie pogrywam Smile duch gra gdzieś na jednym z ostatnich serwów, no chyba, że się skasował Big Grin w sumie dawno z nim nie gadałem....

wracać na r1 moim zdaniem nie ma już po co Smile ale jak masz taki kaprys... no ale chyba tylko pogadać, bo nic po za tym się tam już nie dzieje Big Grin

__________________
Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija.Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.
Will Rogers
---------
ID-R1: 267883 (Drakonek)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adikab: 20-04-2013 01:09.

20-04-2013 01:09 adikab jest offline Szukaj postów użytkownika: adikab Dodaj adikab do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

haha , ja jestem ciekaw czy zajrzy tu znowu Smile Big Grin Siema Goomp Wink )

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
20-04-2013 08:41 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Autor tematu Temat rozpoczęty przez goompas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adikab napisał(a)
goompas... to mnie teraz zaskoczyłeś...... niedawno skasowałem konto na r1... trzecie Big Grin mam dość tego upadłego już serwa Smile na r5 sobie pogrywam Smile duch gra gdzieś na jednym z ostatnich serwów, no chyba, że się skasował Big Grin w sumie dawno z nim nie gadałem....

wracać na r1 moim zdaniem nie ma już po co Smile ale jak masz taki kaprys... no ale chyba tylko pogadać, bo nic po za tym się tam już nie dzieje Big Grin

adi o Tobie zapomniałem druchu Big Grin
Jak będę miał chwilę czasu to się gdzieś zarejestruję Smile
20-04-2013 10:00 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » O GRACZACH Poszukiwany/Poszukiwana FC, Fenix, Date ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH