Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE O__o > Khan Raiders (5:2) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony O__o > Khan Raiders (5:2)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Evil
Lord


images/avatars/avatar-3378.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 362
Klan: Arkham_Asylum
Kraina: Moria
Skąd: Cię znam? :D

O__o > Khan Raiders (5:2) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne wygrane oblęzenie przez oczka Wink
Tym razem było o dogodnej porze dla każdego Big Grin

Od 4 rundy dobijanie czołgów a całe oblężenie trwało 5 rund


Już wiemy co to za nowa broń khan: Wink
Kepasa atakuje bronią Mistyczna Pałka Zwinności, Marqus unika ciosu.
Kepasa atakuje bronią Świecący Nóż, Magiun zostaje zraniony za 24 PKT ŻYCIA.


BRAWO!! Pleased Pleased

tu link do przebiegu walki:
O__o vs Khan


Coś o sobie:
poprosiłem o ochronke pewną osobe ( oczywiscie nago Wink )
ale jednak ta osoba dość niezorganizowana napadła mnie w toporku zemstyTongue P
140hp na początku mówi samo za siebie Wink Wink

GRATY OCZKA!!!

__________________


SPRZEDAM: Lekki Sztylet Samobójcy(+5) <<ZAPRASZAM>>

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Evil: 18-05-2007 21:34.

18-05-2007 21:28 Evil jest offline Szukaj postów użytkownika: Evil Dodaj Evil do Listy kontaktów
meros6
Double Ace


images/avatars/avatar-4484.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 114

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dex, przegięty masz ten bunkier Tongue Tak samo jak jacck ma przegięty shuri...
Dzięki za kolejnego oblega Pleased

__________________
Jestem szalony - hłe hłe Mój sssskarbie
R1- id: 137150
R3- id: 1525
R4- id: 2415
nie odpowiadam na pw w grze odnosnie kupna -"spam" kasuje
18-05-2007 21:41 meros6 jest offline Szukaj postów użytkownika: meros6 Dodaj meros6 do Listy kontaktów
abfall
Lord


images/avatars/avatar-3023.jpg

Data rejestracji: 23-02-2007
Postów: 279
Klan: brak
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

te swiecidelko mialo nas oslepic i mielismy nie trafiac Tongue

__________________

18-05-2007 21:51 abfall jest offline Szukaj postów użytkownika: abfall Dodaj abfall do Listy kontaktów
pawel10
Triple Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 249
Klan: Black Dragon
Kraina: Moria
Skąd: Gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niezle jacck Tongue graty wyglanej walki

__________________
Staram sie o moda
R2 nick:tygrysek
Black Dragon

18-05-2007 21:59 pawel10 jest offline Szukaj postów użytkownika: pawel10 Dodaj pawel10 do Listy kontaktów
Gekon
Junior Member


images/avatars/avatar-1990.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa walka - choć nie tak jak wcześniejsze - zdecydowana przewaga i wygrana Oczek. Brawa mimo wszystko dla obu stron za starcie.


Pozdrawiam

__________________
http://r2.bloodwars.pl/r.php?r=4575
18-05-2007 22:10 Gekon jest offline Szukaj postów użytkownika: Gekon Dodaj Gekon do Listy kontaktów
Rumbler
Triple Ace


images/avatars/avatar-521.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 189
Klan: O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piekna walka Smile Szkoda, ze mnie tam nie bylo, ale mam nadzieje ze jeszcze bede mial okazje Big Grin

__________________

18-05-2007 22:56 Rumbler jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumbler Dodaj Rumbler do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratuluję wygranym, czyli nam, tym razem Smile

I znów nie dostałem pkt reputacji, szkoda.

Widzę, że Najwiekszy Strateg Obu Serwerów, Khanowa specjalistka od oblężeń, Thorga vel Katinka nie wytrzymała nerwowo kolejnej porażki i przeszła w stan spoczynku Big Grin

Szkoda, nasza ulubiona wampirzyca do bicia, ahh Frown

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Setech: 18-05-2007 23:19.

18-05-2007 23:19 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znowu 0 repa... i na 4 ciosy 0 krytyków... jednak 16% to jest niewiele Frown

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

19-05-2007 08:55 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Hyale
Lord


images/avatars/avatar-3141.jpg

Data rejestracji: 06-02-2007
Postów: 457
Klan: -
Kraina: Moria
Skąd: OzW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No na 4 ciosy jeden krytyk to 25% ;p wiec sie nie dziw ^^ Gratki dla oo a od khansow oczekuje wytlumaczenia co to bylo;p

__________________
"To err is human... To forgive, divine..."

19-05-2007 09:13 Hyale jest offline Szukaj postów użytkownika: Hyale Dodaj Hyale do Listy kontaktów
Davidsonoff
Lord


images/avatars/avatar-20260.png

Data rejestracji: 26-11-2006
Postów: 360
Klan: Khan/Saints/SRS
Kraina: Moria
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Setech napisał(a)

Widzę, że Najwiekszy Strateg Obu Serwerów, Khanowa specjalistka od oblężeń, Thorga vel Katinka nie wytrzymała nerwowo kolejnej porażki i przeszła w stan spoczynku Big Grin

Szkoda, nasza ulubiona wampirzyca do bicia, ahh Frown


Roll Eyes ^parodia^ co Ty wogóle piszesz? nie odpowiadaj nawet prosze, ponieważ juz zamiast śmiać sie tych postów zaczyna mnie to irytować Wink


Co do oblega to daliśmy ciała, poprostu sie nie przyłożyliśmy Wink tak jak to czasami robimy.

__________________
r13

Nick: Synte7ic

19-05-2007 15:07 Davidsonoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidsonoff Dodaj Davidsonoff do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Davidsonoff jakbyś nie wiedział to chodzi o to, że Katinka zaraz po oblegu wzięła urlop. Chyba odstresować się od nas musi. Obleg wygrany i tak ma być.

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

19-05-2007 15:43 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
muzzy
Lord


images/avatars/avatar-1070.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 346
Skąd: Krk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie lubie tu pisac z wiadomych wzgledow ale w ramach sprostowania napisze tylko ze o urlopie zadecydowaly inne wzgledy (real) i byl zapowiedziany duzo wczesniej
chyba nie myslicie ze ktos bierze urlop bo przegral ? lol

__________________
gg 3085868
19-05-2007 15:57 muzzy jest offline Szukaj postów użytkownika: muzzy Dodaj muzzy do Listy kontaktów
sitorzyskowrócił
Double Ace


images/avatars/avatar-3268.gif

Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 144
Klan: ninja
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: to ja wiem??Może mi przypomnisz??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

khan w 2 rundzie dużo osó wam padło ale ierze w was że wygracie 1,2,3,4...........100000000 razy z O__o a oni ani razu.Big Grin Dajcie im po d***eBig Grin

__________________
r1:Marduk
r2:cieplyj

Dobre rzeczy na sprzedaż
19-05-2007 16:20 sitorzyskowrócił jest offline Szukaj postów użytkownika: sitorzyskowrócił Dodaj sitorzyskowrócił do Listy kontaktów
DarkWolf
Lord


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 380
Klan: nie oglądam :)
Kraina: Moria II
Skąd: się biorą nupy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Davidsonoff jakbyś nie wiedział to chodzi o to, że Katinka zaraz po oblegu wzięła urlop. Chyba odstresować się od nas musi. Obleg wygrany i tak ma być.



no patrz a moze gdzies wyjechala? na jakis wazny wiec Tongue moze po powrocie dostaniecie zdjecia, ale jak juz to tylko za zgoda adminow Tongue kumaci wiedza o co chodzi xD

a wracajac do tematu, tym razem Khan sie nie przylozylo, a Kepasa tym bardziej, gratulacje dla oczek
19-05-2007 16:56 DarkWolf jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWolf Dodaj DarkWolf do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dark, a czy ja mówie z jakiego powodu? David najechał na Setech, więc spokojnie odpowiedziałem. Khan się nie przyłozyło, ale napewno nie jesteście w obecnym stanie przeciwstawić się wystarczająco skutecznie PSD i nam. Co nie zmienia faktu, że jesteście wyjątkowo waleczni i jak się porządnie przygotujecie to wygrywacie niektóre oblegi :-p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

19-05-2007 17:25 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
katast..
Viking


Data rejestracji: 26-01-2007
Postów: 508
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
..............
Co nie zmienia faktu, że jesteście wyjątkowo waleczni
.............


To juz przegialesWink Najlepszy tekst tego forum.
19-05-2007 18:29 katast.. jest offline Szukaj postów użytkownika: katast.. Dodaj katast.. do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kata, a ty wiesz co to jest ironia? Jak nie to zapraszam na gg i ci wytłumacze :-p

Na weekend mała przerwa od walki z Khan, a od poniedziałku wznowimy ataki :-p

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

19-05-2007 18:31 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
pyzol
Triple Ace


images/avatars/avatar-2511.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 229
Kraina: Moria II
Skąd: Słubice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Kata, a ty wiesz co to jest ironia? Jak nie to zapraszam na gg i ci wytłumacze :-p

Na weekend mała przerwa od walki z Khan, a od poniedziałku wznowimy ataki :-p


zasmucasz mnie... tym sposobem znalazlem sie w zlobku na oblgu;p

__________________

19-05-2007 19:52 pyzol jest offline Szukaj postów użytkownika: pyzol Dodaj pyzol do Listy kontaktów
Setech
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 184
Klan: Possessed
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Davidsonoff napisał(a)

Roll Eyes ^parodia^ co Ty wogóle piszesz? nie odpowiadaj nawet prosze, ponieważ juz zamiast śmiać sie tych postów zaczyna mnie to irytować Wink


Co do oblega to daliśmy ciała, poprostu sie nie przyłożyliśmy Wink tak jak to czasami robimy.


Przepraszam za spam, ale

Jesli nie smieszą Cię moje posty, a co gorsza wręcz irytują, to ich po prostu nie czytaj, chłopczyku.

Co do znikania i ich powodów, to szczerze mówiąc nie nasza sprawa i nie obchodzi nas to, po prostu była na oblegu a potem urlop, co wyglądało zabawnie i dlatego to opisałem.

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Setech: 19-05-2007 21:54.

19-05-2007 21:33 Setech jest offline Szukaj postów użytkownika: Setech Dodaj Setech do Listy kontaktów
ksopgiel
Forum Ace


images/avatars/avatar-2009.gif

Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 84
Klan: Khan Raiders
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Lublin/W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Kata, a ty wiesz co to jest ironia? Jak nie to zapraszam na gg i ci wytłumacze :-p

Na weekend mała przerwa od walki z Khan, a od poniedziałku wznowimy ataki :-p


Podoba mi sie ten pomysl. I chcialbym zapytac czy moglibysmy to wprowadzic na stale? Bez wzgledu czy za tydzien/miesiac my bedziemy silniejsi ? Przydaloby sie troche odpoczac w weekendSmile Chociaz w tej sprawie dla potwierdzenia prosilbym o porozumienie dowodztwa obu klanow jesli oczywiscie wyraza aprobate.
Tak czy inaczej mysle ze kazdemu przerwa od kompa/bw dobrze zrobiSmile
19-05-2007 22:24 ksopgiel jest offline Strona domowa ksopgiel Szukaj postów użytkownika: ksopgiel Dodaj ksopgiel do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Hahaha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Khani są marni Tongue OCZKA RZĄDZĄ Big Grin A Lybcia spamuje Tongue Pozdrawiam kolegów moich najdroższych z Khan Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Powodzenia Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue LOL

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
19-05-2007 22:25 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no kazdemu sie przyda odstresowania sie w weekend a nie siedzenia i zbierania krwi na obleg i sprawdzania 100razy czy sie dolaczylo Wink ale to jush inna bajka

a z oblega to sie zasmucilem. Khan jak robak dali sie teraz zdeptac niepodobne to do was. Zróbcie mobilizacje i postawcie sie ! wtedy gra to bedzie ciekawa Smile i sie nikomu nie znudzi bo tak to w deprehe popadniecie i sie rozpadniecie (czego wam nie zycze) Smile

__________________
R14
Nick: przemus

19-05-2007 22:49 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
ksopgiel
Forum Ace


images/avatars/avatar-2009.gif

Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 84
Klan: Khan Raiders
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Lublin/W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
przemus napisał(a)
no kazdemu sie przyda odstresowania sie w weekend a nie siedzenia i zbierania krwi na obleg i sprawdzania 100razy czy sie dolaczylo Wink ale to jush inna bajka

a z oblega to sie zasmucilem. Khan jak robak dali sie teraz zdeptac niepodobne to do was. Zróbcie mobilizacje i postawcie sie ! wtedy gra to bedzie ciekawa Smile i sie nikomu nie znudzi bo tak to w deprehe popadniecie i sie rozpadniecie (czego wam nie zycze) Smile


Niestety z mobilizacja nie jest tak latwoSmile Na ta chwile oczka sa najlepiej zorganizowanym klanem. A my im mozemy tylko tego pozazdroscic. Wiekszosc z nas pracuje, ma rodziny i te sprawy zawsze beda na 1 miejscu. Tak czy inaczej mam nadzieje ze w koncu sie poukladamy, znajdziemy dosc duzo czasu i bedziemy mogli podejsc rownie profesjonalnie do kazdego oblezenia jak o_O czego sobie i kolegom serdecznie zycze Wink
19-05-2007 22:56 ksopgiel jest offline Strona domowa ksopgiel Szukaj postów użytkownika: ksopgiel Dodaj ksopgiel do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow jaki mocny jestes ksopgiel Big Grin <lol>

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
19-05-2007 23:02 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Setech ,Lybka ,pyzol ,katast.. spamowisko ?to nie ten dział Wink
warny.
i uspokoić mi się tu Tongue

__________________
FREEDOM

19-05-2007 23:28 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie uważam tego co tutaj pisze za spam. no ale dobra niech wam będzie. Khani może i nieraz wygrywaja z oczkami, ale nie za często to się stajeBig Grin No coz, Khani wygasają a teraz O_o jest najlepsze (miejsce w rankingu o niczym nie świadczy) Tak więc Khani- rozwiązcie lepiej swoj marny klanik Tongue Podrawiam koledzy

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
20-05-2007 10:46 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
sitorzyskowrócił
Double Ace


images/avatars/avatar-3268.gif

Data rejestracji: 21-04-2007
Postów: 144
Klan: ninja
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: to ja wiem??Może mi przypomnisz??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no właśnie miejsce w rankingu o niczym nie znaczyBig Grin oczka są w tej chwili 1
Khan jest najlepszy mimo że do nich nie należe

__________________
r1:Marduk
r2:cieplyj

Dobre rzeczy na sprzedaż
20-05-2007 10:54 sitorzyskowrócił jest offline Szukaj postów użytkownika: sitorzyskowrócił Dodaj sitorzyskowrócił do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no nie powiedzialabym ze najlepszy skoro przewaznie oblezenia z oczkami przegrywa. a ze oczka sa pierwsze to dlatego ze khani poszli bronic swojej akademii Big Grin lol, nie obchodzi mnie kto jest lepszy a kto nie. My (Xul) zawsze bedziemy za oczkami i PSD, Khan sie nie liczy, Khan rozpocząl pierwszy z nami wojne bo nie mogli sobie poradzić z Oczkami to chca sie na slabszych odegrac. Czemu nie zabieraja kwadratow PSD np? Bo wiedza ze przegraja.Jak to napisal do mnie Diablo111 : "pewnie znowu was bedziemy atakowac, bo po co zmieniac cel skoro zwycięstwo pewne? Smile " No wlasnie, nikogo innego nie zaatakuja z top10 bo albo maja z nimi sojusz albo wiedza ze przegraja. Tyle mam do powiedzenia o tym KLANIE... ;/

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
20-05-2007 10:57 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
BisToR
Member


Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 49
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lybka napisał(a)
no nie powiedzialabym ze najlepszy skoro przewaznie oblezenia z oczkami przegrywa. a ze oczka sa pierwsze to dlatego ze khani poszli bronic swojej akademii Big Grin lol, nie obchodzi mnie kto jest lepszy a kto nie. My (Xul) zawsze bedziemy za oczkami i PSD, Khan sie nie liczy, Khan rozpocząl pierwszy z nami wojne bo nie mogli sobie poradzić z Oczkami to chca sie na slabszych odegrac. Czemu nie zabieraja kwadratow PSD np? Bo wiedza ze przegraja.Jak to napisal do mnie Diablo111 : "pewnie znowu was bedziemy atakowac, bo po co zmieniac cel skoro zwycięstwo pewne? Smile " No wlasnie, nikogo innego nie zaatakuja z top10 bo albo maja z nimi sojusz albo wiedza ze przegraja. Tyle mam do powiedzenia o tym KLANIE... ;/





a wracajac do oblega... 3eba w koncu zebrac sie do kupy bo sie smutno robiFrown

__________________
...psychodelicznym stylem rozbijemy wasza zbroje...

Heroes will rise... Legends will fall...
The Burning Crusade has begun...
20-05-2007 11:11 BisToR jest offline Szukaj postów użytkownika: BisToR Dodaj BisToR do Listy kontaktów
Lybka
Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 28
Klan: Xul arn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Malborkowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spamujcie dalej do Xul Khanki, spamujcieBig Grin Bo juz stęsknilam sie za Wami Tongue A jesli ci smutno kolego to znaczy ze masz za malego Big Grin (oczywiście palca)

__________________
Kocham Mojego Misia <<<Lybek>>> Smile
20-05-2007 11:20 Lybka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lybka Dodaj Lybka do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » OBLĘŻENIE O__o > Khan Raiders (5:2)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH