Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE zar krwi a wysysanie ssaka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zar krwi a wysysanie ssaka 4 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RaZor86
Triple Ace


Data rejestracji: 16-02-2010
Postów: 214
Kraina: Necropolia VI

zar krwi a wysysanie ssaka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlaczego ssak 1 arkanem za 30 punktow krwii wysysa moj zar krwi ktory kosztuje mnie 210 punktow krwi

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=dd01457991

RaZor86 używa arkana Kocie Ścieżki poziom 5.
RaZor86 używa arkana Żar Krwi poziom 1.
Xarn używa arkana Wyssanie mocy poziom 2.
Xarn używa arkana Moc Krwi poziom 8.


Xarn absorbuje 2 pkt wrogiego arkana Kocie Ścieżki.
Xarn absorbuje 1 pkt wrogiego arkana Żar Krwi.

2 punktami arkana wyssal moje 3?

ktos mnie oswieci ?

__________________

14-05-2013 19:51 RaZor86 jest offline Szukaj postów użytkownika: RaZor86 Dodaj RaZor86 do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
RE: zar krwi a wysysanie ssaka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytat z Tutorial'u
"Wyssanie mocy - Przejmuje efekt tylu poziomów KAŻDEGO z arkan użytych przez przeciwnika w walce, ile wynosi poziom wyssania mocy.
Koszt - 30 punktów krwi (Wszystkie serwery)"


Czyli zatem jesli:

Xarn używa arkana Wyssanie mocy poziom 2.

według tutorial'u winien Ci wyssać:

Xarn absorbuje MAX 2 pkt wrogiego arkana Kocie Ścieżki.
Xarn absorbuje MAX 2 pkt wrogiego arkana Żar Krwi.

a że nie masz żaru na poziomie 2 punktów, wysysa Ci tylko jeden

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez tomi1974: 14-05-2013 20:02.

14-05-2013 20:00
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z takiego samego powodu wysysa grozę i cień bestiiWink
Jeżeli by tego nie robił arkana wyssanie krwi było by bezużyteczne... .

Atakować ssaka z grozą/cieniem bestii/żarem i się dziwić że wyssał ?Smile
przecież to normalne w arkanach obronnych

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

14-05-2013 20:02 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
RaZor86
Triple Ace


Data rejestracji: 16-02-2010
Postów: 214
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RaZor86
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

imo bez sensu jak dla mnie

__________________

14-05-2013 20:02 RaZor86 jest offline Szukaj postów użytkownika: RaZor86 Dodaj RaZor86 do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RaZor86 napisał(a)
imo bez sensu jak dla mnie


W przeciwnym wypadku te arkana nie nadawały by się do niczego... nikt by ich nie używał... .

Na oblegu nawet jak dasz 20 wyssania i zaatakujesz kultystę tylko z 1 żarem krwi wszystkie arkana zostaną "zużyte" na 1 żar krwi

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

14-05-2013 20:07 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
janeo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RaZor86 napisał(a)
imo bez sensu jak dla mnie



bez sensu jest twój płacz o kwadratowe jaja. taki jest + ssaka -> wysysa arkana innych ras
14-05-2013 20:08
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RaZor86 napisał(a)
imo bez sensu jak dla mnie



Moze i bez sensu, ale tak działa "ssanie"

Ustawiony poziom "ssania" w obronie, ssie tyle poziomów KAŻDEGO arkana uzytego w ataku, co ciekawsze jesli uzyjesz załóżmy po 10 poziomów kocich i krwi życia a ssak ustawi 10 poziom wyssania wyssie Cie do dna, kompletnie na zero.


Sam jestem kultkiem i wolałbym by ssak ssał tylko RAZ, czyli ssał jedno arkano, ale tutek wyraznie pisze ze ssie KAZDE
14-05-2013 20:10
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.

__________________
Regulamin Handlu


14-05-2013 20:23 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE zar krwi a wysysanie ssaka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH