Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Pierwszy Niebiański Wojownik Morii III ! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pierwszy Niebiański Wojownik Morii III ! 26 Ankieta - średnia ocena: 8,9626 Ankieta - średnia ocena: 8,9626 Ankieta - średnia ocena: 8,9626 Ankieta - średnia ocena: 8,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Pierwszy Niebiański Wojownik Morii III ! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie 3-cie podejście więc szybko poszło Tongue
Szczerze dziękuję klanowi Podpalaczy Mostów za wspieranie mnie tak licznie przy każdej z tych okazji to właśnie Wam Podpalacze dedykuję poniższy link !

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=590dad028f

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

16-05-2013 19:32 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
Borgor
Member


Data rejestracji: 18-11-2012
Postów: 30
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielkie gratulacje! Trafienie ponad 90%, genialne dmg, no i ostateczny cios. Wygrałeś BW Smile

__________________

16-05-2013 19:37 Borgor jest offline Szukaj postów użytkownika: Borgor Dodaj Borgor do Listy kontaktów
Szczygi
Member


Data rejestracji: 29-10-2009
Postów: 46
Kraina: Moria III; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty razem Ci odpuściłem ten finałowy strzał, byś się nie obrażał jak ostatnio ^^
16-05-2013 19:39 Szczygi jest offline Strona domowa Szczygi Szukaj postów użytkownika: Szczygi Dodaj Szczygi do Listy kontaktów
Rutrr
Triple Ace


images/avatars/avatar-25408.jpg

Data rejestracji: 23-11-2011
Postów: 210
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria S
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje wodzu Big Grin

__________________
"Uuur Ahhhrrr Uhrrr Ahhhrrr Aaarhg" - Chewbacca
16-05-2013 19:39 Rutrr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rutrr Dodaj Rutrr do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje...skład duży, ale to nie exp był celem tego.. śmiało można powiedzieć że jeden z najlepszch snajperów (jak nie najlepszy snajper na r9), a na pewno najlepszy expedycyjny..

jeszcze raz gratulacje.. zamkniesz usta wszystkim, którzy twierdzą że nic nie osiągnałes!!

rotfl


razem z takimi postaciami jak Arius, tworzysz historię r9

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 16-05-2013 19:47.

16-05-2013 19:46
lega
Double Ace


images/avatars/avatar-19164.jpg

Data rejestracji: 01-02-2010
Postów: 102
Klan: PRX
Kraina: Moria
Skąd: (L)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki

__________________
r9 lega
16-05-2013 19:48 lega jest offline Szukaj postów użytkownika: lega Dodaj lega do Listy kontaktów
Rumci
Triple Ace


images/avatars/avatar-18246.png

Data rejestracji: 02-05-2010
Postów: 176
Klan: Night Blood Hunters
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: R9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Graty Trupek \o/

r9 jest z Ciebie dumne!! Big Grin
16-05-2013 19:56 Rumci jest offline Szukaj postów użytkownika: Rumci Dodaj Rumci do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratulacje Smile

Solidne przygotowania pod kronosa musiały dać szybki efekt i zasłużona blaszka wpadła.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
17-05-2013 08:40 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

waham się między "eee tam, też mi problem zrobić blachę za kronka" a "hejtam Cię za umniejszenie mej wyjątkowości"...
ładny dmg ;p

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

17-05-2013 09:08 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
Morinek
Double Ace


images/avatars/avatar-23714.jpg

Data rejestracji: 02-12-2010
Postów: 130
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Reykjavik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki trupek Wink pytanie co terazTongue
17-05-2013 12:07 Morinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Morinek Dodaj Morinek do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh, jak tak się patrzę i widzę, że taki noob grający tylko na farcie zdobywa pierwszą odznakę za kronosa na r9 to aż się smutno robi... to samego końca trzymałem kciuki że może Ariusowi się uda, który zdecydowanie bardziej na to zasługuje niż jakiś tam podrzędny 'gracz'
smutne Frown

__________________

Envy

17-05-2013 12:17 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Trupismród
Triple Ace


images/avatars/avatar-19744.jpg

Data rejestracji: 04-08-2010
Postów: 240
Klan: Podpalacze Mostów
Kraina: Moria III
Skąd: Malaz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Trupismród
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Slayer94 smutna to jest Twoja wypowiedź. Jednakże szczęściem jest, że subiektywne oceny takich rozgoryczonych "graczy" są jedynie kroplą w morzu ocen całej społeczności Forum przez co szybko się o nich zapomina.

__________________
"Za miecz chwytają wyłącznie ludzie zdesperowani, którym nie pozostało nic poza własnym ego"
sierżant Sójeczka
9 drużyna Podpalaczy Mostów

17-05-2013 12:42 Trupismród jest offline Szukaj postów użytkownika: Trupismród Dodaj Trupismród do Listy kontaktów
milan109
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Slayer94 napisał(a)
Eh, jak tak się patrzę i widzę, że taki noob grający tylko na farcie zdobywa pierwszą odznakę za kronosa na r9 to aż się smutno robi... to samego końca trzymałem kciuki że może Ariusowi się uda, który zdecydowanie bardziej na to zasługuje niż jakiś tam podrzędny 'gracz'
smutne Frown


smutno to się robi panie envuś jak taki podrzędny osobnik r9 ma czelność mówić coś o noobach.. czy to nie Ty dostałeś bana stałego za pushing na 1 IP? to jest smutne dopiero, że takie osoby są na r9

.. żal ściska? aach no tak.. w sumie to podobne do Ciebie.. osoby która na prawo i lewo chełpi się swoim CR, gdzie poza bronią nie ma nic nadzwyczajnego.. ( a takich broni jest już kilna na serwerze)

aa def? to nie umagi ?? to nie fart?

to czy Arius zasługuje, czy nie to inna sprawa, panie envuś.. ważne jest komu pierwszemu się udało.. uważasz, że to fart? Cerbin nie zyskał swojej na farcie?

co do podrzędnych graczy, to jak juz wspomniałem nie dorastasz mu do pięt Smile wiekszość zdrowo myślących osób się z tym zgodzi..

swoja drogą mało męski masz ten nick.. słuchaj jak to brzmi..
Arius,mederlin,Gerwazy,twardy.. i envuś rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milan109: 17-05-2013 13:11.

17-05-2013 13:10
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I proponuję tutaj zakończyć przepychanki, nim:
1. Komuś podskoczy zbyt ciśnienie
2. Polecą warny
3. Polecą bany
4. Zamknę temat

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
17-05-2013 13:47 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
kondzioelo
Full Member


Data rejestracji: 06-03-2012
Postów: 68
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po obejrzeniu linku myślałem że źle widzę. Ten dmg też masakra Big Grin

WIELKIE GRATKI

99999999999/10 a nawet więcej

__________________

17-05-2013 13:54 kondzioelo jest offline Szukaj postów użytkownika: kondzioelo Dodaj kondzioelo do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Slayer94 n/c Wink miałem do Ciebie zdecydowanie więcej szacunku przed tą wypowiedzią.
pójdźmy dalej - Arius też miał fuksa przy wbijaniu części itemów, nikt nie ganił. LOSOWOŚĆ jest jednym z najważniejszych elementów, jeżeli nie podstawą (takie info, jakby kto nie wiedział) tej gry. I nawet jeśli ma op uma (pozdro +70 do stat u Ariusa na umagu) to i tak mu to nie umniejsza.


Trup miał więcej szczęścia, Arius tak samo zasługuje na blachę jak i on, oboje są wybitnymi graczami. A jeśli kogoś, kto robi 45k dmg na Kronosie nazywasz "noobem jadącym na farcie" to na Twoją postać, niestety, braknie mi dobrze określających epitetów. /wazelina off

a wracając do tematu - gratuluję, dycha się należy, dmg olbrzymie, jak ktoś wspomniał, tworzysz historię servera

Od tego momentu lecą warny, chcecie podyskutować, kto ma więcej farta, kto ma lepszy skill, kto ma kota i dlaczego Ala, kogo postać jest najlepsza, kto zasługuje, a kto nie, to zapraszam do MISZ-MASZu (no poza kotem, bo to do OFFa). Tu mowa o expie Trupa.

Ps: Gratkowanie-only też nie będzie mile widziane. -GrafAir


__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GrafAir: 17-05-2013 20:04.

17-05-2013 19:44 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie umniejszając Cerbinowi, to pierwszy Order Niebiańskiego wojownika zdobyty w całości obrażeniom zadawanym bronią. Taka była moja pierwsza myśl, jak zobaczyłem ten raport. Przykre jest jedynie to, że za pokonanie najsilniejszego moba w grze jest tak kiepski drop. Zapewne, na R9 zdobyte zostanie mnóstwo blach za Kronosa, ale na kartach historii to Ty zawsze będziesz widniał. I jest to jak najbardziej zasłużone, ilość zadanych obrażeń jest naprawdę imponująca.

Szczerze gratulacje.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-05-2013 18:23 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
DYMOSZCZAL
Triple Ace


images/avatars/avatar-20001.gif

Data rejestracji: 14-07-2009
Postów: 202
Klan: ParadoX [P_M] [D_M
Kraina: Moria III
Skąd: R9/15 - Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż mógłbym powiedzieć... mój przyjacielu, wiedziałem iż stać Cię na wiele, mimo wszystko potrafisz mnie nadal zaskoczyć Smile
Ekspa pierwszo-rzędna, zdecydowanie zasłużona blacha, największe dmg, a co więcej niemal półowę HP moba sam zbiłeś. Myślę iż to o czymś świadczy, co dalej nie będę pytał, zawsze kontakt na bieżąco mimo iż już nie towarzysze Wam od dłuższego czasu Smile

Pozdrawiam i bez wahania 10/10 zostawiam - Zbawca.

__________________

03-08-2013 11:56 DYMOSZCZAL jest offline Szukaj postów użytkownika: DYMOSZCZAL Dodaj DYMOSZCZAL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Pierwszy Niebiański Wojownik Morii III !

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH