Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » PUSHING 47710 ; 72981 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 47710 ; 72981 33 Ankieta - średnia ocena: 3,4533 Ankieta - średnia ocena: 3,4533 Ankieta - średnia ocena: 3,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kary za pushing są zależne od wielkości pushingu

średnio 1k pushingu to 1 dzień bana
tu było przepłacone pewnie koło 200k PR, może nawet więcej (gdyby była licytacja od np 50k to by doszła raczej do realnej ceny przedmiotu)
dodatkowo pushing był dwukrotny, ale to już kary nie zmienia

ale macie szansę odwołania po 30 dniach

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-06-2013 23:07 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
XAD
Member


Data rejestracji: 19-06-2008
Postów: 36
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie gdy został odblokowany limit za item to nie powinno być czegoś takiego....
Jak ktoś chce sprzedać pałkę, a ktoś chce kupić nawet za 1M to co to za problem... patrz jak to jest w realu ! (płacisz podatki od transakcji i finito).

Niech admini darzą se na wstrzymanie przecie tylko tę grę psują takim podejściem...
04-06-2013 23:18 XAD jest offline Szukaj postów użytkownika: XAD Dodaj XAD do Listy kontaktów
selgarf
Member


Data rejestracji: 01-03-2008
Postów: 25
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nikt by za ta bransolete nie zaplacil takiej kwoty"

????????


Ja bym zaplacil Smile


....to za to , ze przejawilem chec zakupu ( wg. CE - pushingu), powinienem sie spodziewac teraz :
7miu czy 14tu dni bana?????


Zarty sobie robicie admini i tyle.

Przyklad z góry:
Leg dos cwiekowana orcha - a takich aukcji jest na peczki . Na kazdym serwie !!!



Brak slów.


Nie pozdrawiam ... echo
05-06-2013 00:05 selgarf jest offline Szukaj postów użytkownika: selgarf Dodaj selgarf do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzisiaj się dowiedziałem kolejnej ciekawej rzeczy - osoba, której dotyczy temat na forum dostaje ostrzeżenie za próbę wyjaśnienia sytuacji poprzez pisanie postów w tymże temacie, która traktowana jest jako spam lol

Coraz ciekawsze pomysły ma pan ce....

Tak bardzo trzymasz się regulaminu, że nie zauważasz logiki i rozsądku u innych.
A teraz proszę o odpowiedź na pytanie - do kogo mam się odwołać od decyzji twojej?
Bo zgodnie z regulaminem do SOP'a. Ale przecież regulamin jest dla ludzi ale w Waszej ocenie nie dla Was bo ups... nie ma SOP'a dla r7 lol

I kwestia odwołania - czy uważasz, że powtarzanie tego, że jak się odwołamy to będzie cacy i załatwia sprawę? Tu nie chodzi o samego bana ale o sposób jego przyznania i naruszenie zasad pewnych przez ciebie. Dajecie instrumenty do sprawdzania cen, potwierdzacie złożone oferty (bo jak ktoś zgłosił aukcję i nie było cofnięcia to jest to potwierdzenie) a potem ot tak stwierdza pan ce, że cena za wysoka.
Do tego kuriozalność sytuacja polega na tym, że na tych transakcjach nikt nie stracił ani nikt nie zyskał. Zachowany został status quo więc o jakim nielegalnym wspieraniu jednego konta przez drugie piszesz? Że kozim wsparł mnie 319-oma k a później ja jego?

Oboje działaliśmy celowo - opierając się na cenach rynkowych. Jeśli stwierdzacie, że należy kierować się ceną najniższą za item, który nie został sprzedany - to zróbcie możliwość wyszukiwania wg tego kryterium omg

Aha - i nie będę się odwoływał od decyzji ce. Złożyłem skargę na tą decyzję (wydaje mi się, że dobrze ją zaadresowałem bo przecież jak pisałem sama administracja ma problem z ustaleniem osoby kompetentnej do złożenia takiej skargi).

Jeżeli do końca tygodnia konto nie zostanie odblokowane - zamieszczę stosowne pożegnanie z BW w tym miejscu - chyba, że mi ce da bana na forum również bo widzę, że tylko czeka Smile

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
05-06-2013 09:03 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
louisien
Member


images/avatars/avatar-11055.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 34
Klan: Sabretooth Squirrel
Kraina: Necropolia V
Skąd: polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja chcialbym poznac wartosc rynkowa tego przedmiotuSmile
Bo skoro 319k to za duzo to ile ...30k, 50k, 150k?

Pomalu sie ta gra robi do bani ze tak powiem,nie dosc ze w pracy musze sie stresowac to jeszcze w grze ktora ma mi przyniesc przyjemnoscSmile


Prosze o ustalenie cen maxymalnych dropow i prosze o odbanowanie Taga i Kozima .


BTW ktos napisal powyzej ,ze nikt nie bedzie po nich plakal...mylisz sie kolego po nich akurat tak a po donosicielach nieSmile


Aha tez chyba skoncze gre jak Tag skonczy,ale pewnie te pare Ł z mojego premium adminom wisi.

__________________
http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=19079----kiedys

http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=89117 ----teraz
05-06-2013 09:23 louisien jest offline Szukaj postów użytkownika: louisien Dodaj louisien do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostałeś ostrzeżenie za zbędny post

jak chciałeś coś dodać do poprzedniego to mogłeś go edytować a nie pisać kolejny
zresztą i tak post nic nie wnosił do tematu


brak cofnięcia aukcji to nie jest potwierdzenie jej zgodności


nie opieraliście się na cenach rynkowych tylko na cenach z przed pół roku, za jakie został sprzedany przedmiot, a to że był wystawiany wielokrotnie (także przez ciebie) i nie został sprzedany to chyba coś mówi...
nawet jak nie chciało ci się sprawdzić wcześniejszych aukcji to wyraźnie widziałeś, że nikt nie kupił gdy wystawiłeś za 319k i 'nie umówiłeś się' z drugim graczem aby dał ofertę


aukcje działają inaczej niż zwykły handel
tam są pożyczki (które powyżej 7miu dni się zgłasza), tutaj pożyczek nie ma
każda aukcja jest oddzielna, pushing był dwukrotny, ale i tak jest łagodniej to potraktowane niż dwa pushingi z różnymi przedmiotami - wtedy szans już by nie było

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-06-2013 09:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo mi przykro, że item, który jest przedmiotem rozważań jest tak rzadki, że zostaje sprzedawany raz - dwa razy na pół roku.

Każdy mój post w tym temacie jest wnoszącym coś do sprawy - i nie kto i na jakiej podstawie może stwierdzać, że jest inaczej. To temat dotyczący mnie i powinienem mieć prawo zabierania głosu. A co do edycji - gdyby po moim poście nie było innego - to wówczas edycja byłaby zasadna. Ale inne posty już były.

Kończymy myślę dyskusję. Nie ma sensu prowadzić ją z opem, który nie potrafi kierować się rozsądkiem i logiką - mając ku temu rozsądne argumenty.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
05-06-2013 10:47 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
derol
Newbie


Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny przykład dla ce , szaman 3 lata temu nie sprzedał się za 150k,teraz chodzą 3x drożej, idąc Twoim tokiem rozumowania powinien kosztować max.10k
człowieku przyznaj się do błędu i zdejmij bana,a następnie odejdź z honorem Smile

Legendarna Doskonała Szamańska Marynarka 1 400 000 2013-05-26
17:52:51 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Koszulka 5 486 203 2013-05-12
14:49:06 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kurtka 2 462 000 2013-04-29
17:47:55 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Marynarka 4 439 898 2012-01-22
07:59:50 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Marynarka 0 - brak - (400 000) 2012-01-21
08:33:26 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kurtka 5 425 428 2011-10-28
21:07:40 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kurtka 1 350 000 2011-09-10
16:56:53 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kamizelka 3 143 325 2010-01-20
12:17:56 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kamizelka 0 - brak - (150 000) 2010-01-19
08:32:38 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kamizelka 0 - brak - (170 000) 2010-01-18
00:06:24 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kamizelka 0 - brak - (190 000) 2010-01-16
23:09:57 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kamizelka 0 - brak - (200 000) 2010-01-15
20:17:34 Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Szamańska Kamizelka 0 - brak - (200 000) 2010-01-14
18:04:06
05-06-2013 19:19 derol jest offline Szukaj postów użytkownika: derol Dodaj derol do Listy kontaktów
leszek1
Member


Data rejestracji: 29-07-2009
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kpina c47 dosłownie ! Banujesz ludzi za nic - sam zostaniesz w grze . Przestaje być to fajne . Banujesz ludzi za pomyłki , grę z jednego IP momo , że zgłoszone to zostało - kpisz z ludzi , którzy wydają pieniądze między innymi na Ciebie !
Ogarnij rzekł bym motłoch , ale największym uzurpatorem Ty tu jesteś . !
Kończ więc Waść i wstydu oszczędż ! Żałośnie sobie żeś Pan zaczoł poczynać !
Sytuacja z Tagiem to tylko jedna z wielu , które wprawiają we wściekłość coraz więcej osób ! Kogo będziesz banował jak sam zostaniesz ? rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez leszek1: 07-06-2013 16:49.

07-06-2013 16:47 leszek1 jest offline Szukaj postów użytkownika: leszek1 Dodaj leszek1 do Listy kontaktów
eX Rajzor
Full Member


Data rejestracji: 09-05-2012
Postów: 51
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
wcześniejsza aukcja nie została zgłoszona

kwietniową, jak widać pominąłemzdarza się przy tej ilości aukcji, nie da się wszystkiego sprawdzića gdyby wtedy była sprawdzona to nie była by cofnięta, byłby ban tak jak teraz - obie aukcje były pushingiem

błąd jest tylko po waszej stronie, nie należało ustawiać aukcji i 'pożyczać' sobie punktów


Tutaj wyraźnie napisałeś że wina leży po Twojej stronie że doszło do pushingu.

ale

Jakby nie napisali że to była pożyczka to nie mają się już czym obronić.

__________________
R10 - eX Rajzor
08-06-2013 11:31 eX Rajzor jest offline Szukaj postów użytkownika: eX Rajzor Dodaj eX Rajzor do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem serdecznie podziękować administracji gry za szczególną troskę o graczy, którzy bawią się w tą grę.

Regulamin i zasady ustalone przez administrację jak widać dotyczyć mają jedynie graczy bo niestety administracja może i regulaminu się trzyma - niekiedy aż nadto. Ale o zasadach przez siebie ustalonych już nie.

Ponieważ otrzymałem bana od Operatora - zgodnie z zasadami przysługuje mi skarga na taką decyzję. Przysługuje - nie oznacza, że jest możliwa, gdyż na Op'a skargę składa się do SOP'a - którego (jak wiadomo) na r7 nie ma. Zaznaczyłem to w jednym z moich postów - op nawet się do tego nie ustosunkował.

Mając jednak na uwadze - zasady ustalone przez administrację i logikę (bo zasady nie regulują kwestii braku SOP'a) - zgłosiłem skargę do Administratora (dokładniej do dwóch Administratorów). Jedna została skierowana w poniedziałek (tydzień temu), druga we czwartek. Do dzisiaj nie otrzymałem żadnej odpowiedzi......

Chciałbym mieć możliwość (a mam) i móc skorzystać (tego nie mam) z rozpatrzenia sprawy bana przez osobę trzecią jakby nie patrzeć.

Widać tym samym niestety, iż podejście Op'a czy Administratora do graczy jest lekko niepoważne - bo gdyby okazało się, że kara jest niesłuszna lub nad wyraz przesadzona? Taka możliwość istnieje zawsze przecież.

Nie będę w tym miejscu wyjaśniał dlaczego uważam, że OP nie ma racji i dlaczego wg mnie kara jest drastycznie za wysoka a nawet niesłuszna. To wszystko było już we wcześniejszych postach.

Tym samym mając na uwadze kompletny brak szacunku dla graczy - chciałbym w tym miejscu podziękować za podjęcie decyzji o zakończeniu zabawy i kasacji postaci.
Oczywiście jeżeli po 30 dniach szanowny OP raczy odblokować postać abym mógł przekazać liderowanie klanem i dokonać sprzedaży części szamana, który w klanie może się przydać.

Dziękuję wszystkim graczom z r7 z którymi miałem styczność czy to dobrą czy to złą za wspólną zabawę. Ufam, że w 99% przypadków była to styczność pozytywna Smile

Szczególne podziękowania dla moich klanowiczów za podporządkowywanie się moim dyktatorskim rządom a także za kilka ładnych lat bardzo fajnych kontaktów, także w życiu realnym.

Tagtsher.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
10-06-2013 12:23 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
Arinekkk
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: zduńska wola

jak można tak postępować z graczami ;/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zabieracie nam nie tylko Szefa jak i dobrych kumpli z którymi znamy się od dobrych kilku lat
Panie Ce jeszcze raz proszę o zdjęcie z Taga jak i Kozima bana i to szybko
Pozdrawiam Arin0
10-06-2013 12:36 Arinekkk jest offline Szukaj postów użytkownika: Arinekkk Dodaj Arinekkk do Listy kontaktów
szalonym
Newbie


Data rejestracji: 13-01-2012
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taga jak i Kozima niestety jak nam nie odblokują czas się zastanowić nad zakończeniem gry
10-06-2013 15:25 szalonym jest offline Szukaj postów użytkownika: szalonym Dodaj szalonym do Listy kontaktów
Crazygus
Newbie


Data rejestracji: 04-06-2013
Postów: 5
Klan: Plama
Kraina: Necropolia V
Skąd: Slask

RE: jak można tak postępować z graczami ;/ Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja kończę z opłatą premium, jak Tag i Kozim nie zostanie odbanowany to kończę z grą.
Namawiam również innych graczy do bojkotu.
10-06-2013 15:27 Crazygus jest offline Szukaj postów użytkownika: Crazygus Dodaj Crazygus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po odwołaniu konta odblokowane

przy kolejnych ustawianych aukcjach może już nie być szans odblokowania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
08-07-2013 10:00 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

47710
Login Tag
Postać Tagtsher

kara była obniżona po odwołaniu jednego z graczy, ale skoro drugi się nie zgadza na odblokowanie to konto zostaje zablokowane na prośbę (bez możliwości odwołania)


a do tego dołączamy multikonto tego gracza (3 konta)
89059
Login Romuald
Postać Romuald
88912
Login Tymek
Postać Tymek

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-07-2013 18:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Arinekkk
Newbie


Data rejestracji: 30-10-2011
Postów: 4
Kraina: Necropolia
Skąd: zduńska wola

... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki za pomoc ziomek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arinekkk: 26-07-2013 07:38.

25-07-2013 22:45 Arinekkk jest offline Szukaj postów użytkownika: Arinekkk Dodaj Arinekkk do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za wyjaśnienie.

Inna sprawa - brak możliwości odwołania hmmmm

Czyli za tą samą karę jednemu graczowi (po odwołaniu) odblokowujesz konto a drugiego pozbawiasz tego prawa?
Moja dyskusja z Sushim (Ce niestety nie raczył odpowiedzieć) dotyczyła tylko i wyłącznie kwestii odblokowania konta bez mojego odwołania - do którego mam prawo (miałem). A odwoływać się nie odwoływałem - więc odblokować Op mnie nie miał prawa. Proste.

Może i nazwać można to pieniactwem - ale ja jedynie upominam się o respektowanie tego co sami wyznaczyliście.

Rozumiem jednak, że administrator może olewać zasady. Od zawsze tak było....

Problemem BW jest to, że administratorzy zupełnie nie mają pojęcia o tym, że podejmując decyzję w grze - podejmują je w ramach umowy cywilnej między graczem a podmiotem organizującym tą zabawę. I te decyzje niestety są na poziomie iście dziecinnym niekiedy - do tego w myśl zasady "pokażemy pajacowi że z nami nie ma dyskusji".

Co do multikont:
Tymek - rzeczywiście założyłem to konto po zablokowaniu mojego konta i wchodziłem na nie jedynie podczas bana. Z chwilą odblokowania wskoczyłem tylko raz aby załączyć opcję kasacji - aby nie być posądzonym o multi.

Romuald..... zupełnie nie wiem o co chodzi. Jeśli zakładałem to konto to być może lata temu przed rozpoczęciem zabawy na tym serwerze. Nie ma możliwości abym w jednym czasie grał na tym koncie i na koncie Tagtsher'a. Poza tym nawet jeśli nawet to konto założyłem ja i było to lata temu to wg Konrada nie jest to podstawą do bana bo minął zbyt długi okres (proszę przypomnieć sobie sprawę Adeli z r11.....)

Odczytuję to jako szukanie sposobu aby pozbyć się mnie Smile z r7.

Ale cóż to za próba skoro nie gram już na r7 od czasu bana i jego zdjęcia....

No i dziękuję za ponowne pokazanie jacy to jesteście sprawiedliwi i jak traktujecie graczy - pomogło mi to podjąć decyzję o kasacji również nr 11.

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
27-07-2013 14:31 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Romuald, jak widać po ID, było stworzone po koncie Tymek

przy banie (innym niż stały, jak tutaj gdzie była możliwość odwołania) można tworzyć czasowo nowe konto tylko warunkowo
musi być zgoda operatora na to
a co najważniejsze musi być usunięte PRZED zalogowaniem na odblokowanym koncie


nie rozumiem też, skoro nie chciałeś aby było odblokowane to czemu znowu go używałeś?
a miałeś w tym czasie 3 aktywne konta


przy odwołaniu sprawdza się wszystkie konta, sprawdzone zostały ponownie i uznałem, że kara 30 dni jest wystarczająca, przy braku 'problemów' ze strony użytkowników w tym czasie (czyli np. braku podobnych działań na nowych kontach)
a oba konta miały dokładnie takie same działania, więc i wynik odwołania dotyczył obu kont

gdyby odblokowanie było warunkowe, np z pobraniem z jednego konta punktów - to to konto mogło by być odblokowane dopiero przy odwołaniu właściciela
skoro pushing był w dwie strony i nikt praktycznie nic nie zyskał to nie było sensu trzymania obu kont na blokadzie skoro taka kara wystarczyła


konta blokowane na prośbę użytkownika nie są odblokowywane
dlatego nie ma możliwości odwołania

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-07-2013 17:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kosiarz5
Member


images/avatars/avatar-25096.jpeg

Data rejestracji: 16-05-2013
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawdę gadasz C
niestety tak musi być

__________________
Oszczędzaj wodę! Kąp się z przyjaciółką! rotfl
27-07-2013 19:09 kosiarz5 jest offline Szukaj postów użytkownika: kosiarz5 Dodaj kosiarz5 do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kwestia Romualda - nie tworzyłem takiego konta. Nigdy też takiego nie używałem.

Specjalnie sprawdziłem historię i gdybym takie konto stworzył - byłoby zapamiętane w przeglądarce. Naprawdę nie wiem skąd to wytrzasnąłeś....

Z konta Tymka korzystałem tylko kiedy miałem bana na Tagu - chociażby dla możliwości prowadzenia dyskusji z OP'em (sprawdzanie transakcji chociażby). Teoretycznie mając bana stałego - konto Tag'a nie mogło (teoretycznie) nigdy być używane przez nikogo - bo to był ban stały. Więc tak jakby go nie było.

No i mylisz się w jednym - konto aktualnie nie zostało zablokowane na moją prośbę. W mojej ocenie nigdy nie mogło zostać odblokowane bo.... miało bana stałego a ja się nie odwołałem.

Nie wiem co kierowało Tobą kiedy odblokowywałeś moje konto - może jakieś zesłanie Ducha Świętego. Nie za bardzo mnie to interesuje. Bo odblokować go nie powinieneś.

Sam wielokrotnie w innych tematach zaznaczałeś, że odwołać może się tylko właściciel (użytkownik) konta. A ja się nie odwoływałem - więc skąd zdjęcie bana? Bo tak się Ci spodobało?

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
27-07-2013 22:34 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konto 89059 stworzyłeś na tym samym komputerze i na tej samej przeglądarce z których były logowania na 88912


konto było zablokowane na stałe
ale kara została zmniejszona, z czego skorzystałeś logując się znowu na to konto
chciałeś, żeby konto było zablokowane - zrobiłem to, przy okazji blokując dwa inne twoje konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-07-2013 17:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Tag
Triple Ace


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 162
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Szczerców/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam, że żadnego konta o nicku Romuald nie tworzyłem. Kiedy tworzę jakieś konto czy coś takiego - nick zawsze jest związany z czymś. Tak było z Tagiem, z Tymkiem. Romuald..... - nie wiem skąd wytrzasnąłbym taki nick.

Ale szczerze powiem - nieważne to.

Tymka stworzyłem bo oficjalnie nie miałem żadnego konta na r7 - bo Tag został zablokowany na stałe a o tym, że nie będę się odwoływał informowałem Cię.
To, że ot tak sobie postanowiłeś dobrodusznie zmniejszyć ją - nie obchodzi mnie. Bez mojego odwołania nie mogłeś tego zrobić - sam o tym wielokrotnie oznajmiałeś ludziom.

Kiedy dowiedziałem się o zdjęciu bana - oczywiście pojawiłem się na koncie ale głównie po to aby załączyć urlop..... Ponadto od tamtej pory na drugim koncie nie pojawiałem się (raz aby załączyć możliwość skasowania postaci).

I powtarzam - nie chciałem abyś zablokował moje konto. Nie potrafisz tego zrozumieć?
Konto nie powinno być odblokowane - i wnosiłem jedynie o przywrócenie stanu poprzedniego.

No ale to chyba zbyt skomplikowane....

Oświadczam również, że nie musisz odpowiadać na mojego posta bo i tak jutro definitywnie znikam ze wszystkich serwerów na BW.

Myślę więc, że mogę podziękować Wam - Op'om - za skuteczne zniechęcenie mnie do BW Smile - nawet małżonce przez te lata się to nie udało Smile

Miejcie dalej takie podejście do graczy a spełni się przesłanka z §1 pkt III Regulaminu gry (swoją drogą macie w nim kilka klauzul niedozwolonych).

__________________
W sprawach wszystkich pisać PW

Nick w BW: Tagtsher
ID r7: 38369
28-07-2013 19:37 Tag jest offline Szukaj postów użytkownika: Tag Dodaj Tag do Listy kontaktów
louisien
Member


images/avatars/avatar-11055.jpg

Data rejestracji: 30-03-2008
Postów: 34
Klan: Sabretooth Squirrel
Kraina: Necropolia V
Skąd: polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, ja tez kasuje postac. Mam dosc , a sprawa z Tagiem przekonala mnie ostatecznie , ze panuje w tej grze kolesiostwo. Dropy dla jednych i tych samych , bany dla "opornych". Odlicznie trwa..19 godz i mnie juz tu nie ma. Szkoda tylko ze przez tyle czasu kupe kasy wladowalem w premium i inne pierdoly. Ale to tylko pieniadze.


Specjalne pozdrowienia dla dzieci na ogolnym czacie obrazajacych innych graczy a sami kablujacych na forum...Wykompek wiesz o czy mowie Smile Te Twoje japa leszcze bede wspominac najchetnej...(ban jak nic, ale pewnie ce to Twoj kumpel)


zegnam

__________________
http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=19079----kiedys

http://r7.bloodwars.interia.pl/r.php?r=89117 ----teraz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez louisien: 29-07-2013 22:14.

29-07-2013 22:13 louisien jest offline Szukaj postów użytkownika: louisien Dodaj louisien do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R7+R11 » PUSHING 47710 ; 72981

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH